Live εικόνα από το Αστεροσκοπείο Πεντέλης
ΑΡΧΙΚΗ
pentelikonews.gr Τηλεόραση
Προσαρμοσμένη αναζήτηση Google
Διαβάστε τις ειδήσεις μας μέσω RSS Βρείτε μας στο Facebook Βρείτε μας στο Google Plus Ακολουθήστε μας στο Twitter Επισκεφθείτε το κανάλι μας στο YouTube

Προτάσεις TV: Διαλέξαμε και σας προτείνουμε

Σήμερα Τρίτη 22/7/2014:
ΑΓΓΕΛΙΚΑ ΜΑΤΙΑ (ANGEL EYES)
Δραματική ταινία αμερικανικής παραγωγής 2001
STAR, σήμερα 22/7/2014, 22:00
Λεπτομέρειες >>

ΧΡΩΜΑΤΑ ΖΩΗΣ (LOCAL COLOR)
Κοινωνικό δράμα αμερικανικής παραγωγής 2006
STAR, σήμερα 22/7/2014, 03:15 μετά τα μεσάνυχτα
Λεπτομέρειες >>



Αύριο Τετάρτη 23/7/2014:

ΡΟΔΑ, ΤΣΑΝΤΑ ΚΑΙ ΚΟΠΑΝΑ ΝΟ 3
Ελληνική κωμική ταινία παραγωγής 1984
ALPHA, αύριο 23/7/2014, 16:00
Λεπτομέρειες >>

ΕΥΚΟΛΟ ΧΡΗΜΑ (MAD MONEY)
Κομεντί αμερικανικής παραγωγής 2008
STAR, αύριο 23/7/2014, 22:00
Λεπτομέρειες >>

ΧΩΡΙΣ ΟΝΟΜΑ (SIN NOMBRE)
Περιπέτεια μεξικανικής παραγωγής 2009
STAR, αύριο 23/7/2014, 03:15 μετά τα μεσάνυχτα
Λεπτομέρειες >>






Παλαιότερες ταινίες:

- ΖΩΗ ΣΤΟ ΠΕΡΙΘΩΡΙΟ (OUTLANDERS) (STAR, 21/7/2014, 03:15)
- ΔΟΛΩΜΑ ΓΕΝΟΥΣ ΘΗΛΥΚΟΥ (STONE) (STAR, 21/7/2014, 22:00)
- Ο ΧΑΡΤΗΣ ΤΩΝ ΗΧΩΝ ΤΟΥ ΤΟΚΙΟ (MAP OF THE SOUNDS OF TOKYO) (STAR, 20/7/2014, 03:00)
- BLACK DEATH (STAR, 20/7/2014, 01:00)
- MY SUPER EX-GIRLFRIEND (ALPHA, 20/7/2014, 23:15)
- Η ΩΡΑΙΑ ΕΛΕΝΗ ΤΗΣ ΤΡΟΙΑΣ (HELEN OF TROY) (STAR, 20/7/2014, 21:10)
- ΤΟ ΣΚΥΛΟΛΟΪ (ALPHA, 20/7/2014, 21:00)
- ΑΓΑΠΗ ΣΤΗΝ ΑΝΑΜΟΝΗ (THE OTHER END OF THE LINE) (STAR, 20/7/2014, 13:30)
- ΕΝΑ ΑΣΥΛΛΗΠΤΟ ΚΟΡΟΪΔΟ (ALPHA, 20/7/2014, 10:00)
- ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΣΤΟ ΛΑΣ ΒΕΓΚΑΣ (VEGAS VACATION) (STAR, 19/7/2014, 03:15)
- ΚΟΝΤΡΑ ΣΤΟΝ ΕΡΩΤΑ (SUMMER CATCH) (STAR, 19/7/2014, 01:00)
- JUNIOR (STAR, 19/7/2014, 22:40)
- BARBIE: Η ΜΠΑΛΑΡΙΝΑ ΜΕ ΤΙΣ ΜΑΓΙΚΕΣ ΠΟΥΕΝΤ (BARBIE PINK SHOES) (STAR, 19/7/2014, 21:10)
- ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΟΥ ΜΠΕΒΕΡΛΙ ΧΙΛΣ (B.A.P.S.) (STAR, 19/7/2014, 13:30)
- TEEN TITANS : ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΣΤΟ ΤΟΚΥΟ (TEEN TITANS TROUBLE IN TOKYO) (STAR, 19/7/2014, 06:00)
- ΣΕ ΒΛΕΠΩ 3 (SAW 3) (STAR, 18/7/2014, 03:00)
- SCORPION KING 2: ΚΥΡΙΑΡΧΟΣ ΠΟΛΕΜΙΣΤΗΣ (THE SCORPION KING 2: RISE OF A WARRIOR) (STAR, 18/7/2014, 00:45)
- ΖΗΤΙΑΝΟΣ ΜΙΑΣ ΑΓΑΠΗΣ (ALPHA, 18/7/2014, 23:00)
- Ο ΑΤΣΙΔΑΣ (ALPHA, 18/7/2014, 21:00)
- ΤΟ ΛΥΚΟΦΩΣ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΑΙ: ΜΑΥΡΑ ΜΕΣΑΝΥΧΤΑ (BREAKING WIND) (STAR, 17/7/2014, 03:30)
- ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΗ ΣΙΩΠΗ (WHISTLEBLOWER) (STAR, 17/7/2014, 22:00)
- ΡΟΔΑ ΤΣΑΝΤΑ ΚΑΙ ΚΟΠΑΝΑ Νο2 (ALPHA, 17/7/2014, 16:00)
- IDLEWILD (STAR, 16/7/2014, 03:30)
- ΕΝΟΧΟ ΑΙΜΑ (BLOOD WORK) (STAR, 16/7/2014, 22:00)
- 872 ΜΕΡΕΣ ΣΤΟ ΛΕΝΙΝΓΚΡΑΝΤ (LENINGRAD) (STAR, 15/7/2014, 03:15)
- ΤΟ ΑΔΥΤΟ (SANCTUM) (STAR, 15/7/2014, 22:00)
- ΒΡΙΚΟΛΑΚΑΣ ΣΤΟ ΒΕΓΚΑΣ (VAMPIRE IN VEGAS) (STAR, 14/7/2014, 03:15)
- Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΤΟΥ ΑΣΤΡΟΝΑΥΤΗ (THE ASTRONAUT’S WIFE) (STAR, 14/7/2014, 22:00)
- ΕΙΝΑΙ ΕΝΑΣ ΤΡΕΛΟΣ…ΤΡΕΛΟΣ ΒΕΓΓΟΣ (ALPHA, 14/7/2014, 16:00)
- ΣΚΟΤΕΙΝΗ ΔΥΝΑΜΗ (BLADE) (STAR, 13/7/2014, 01:30)
- ΠΕΡΙΠΟΛΟΣ ΘΑΝΑΤΟΥ (SAHARA) (MEGA, 13/7/2014, 00:10)
- ΤΟ ΞΕΣΠΑΣΜΑ (OUTBREAK) (STAR, 13/7/2014, 23:00)
- FORREST GUMP (ΦΟΡΕΣΤ ΓΚΑΜΠ) (ANT1, 13/7/2014, 21:15)
- BEAN: Η ΥΠΕΡΤΑΤΗ ΤΑΙΝΙΑ ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΗΣ (Bean) (STAR, 13/7/2014, 21:10)
- Η ΓΕΦΥΡΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΕΡΑΜΠΙΘΙΑ (BRIDGE TO TERABITHIA) (STAR, 13/7/2014, 13:40)
- ΟΙ ΚΟΜΠΙΝΑΔΟΡΟΙ (THE HONEYMOONERS) (ANT1, 13/7/2014, 13:30)
- Η ΑΠΑΓΩΓΗ ΤΟΥ ΚΑΓΚΟΥΡΟ (KANGAROO JACK: G’DAY U.S.A.) (STAR, 13/7/2014, 06:00)
- ΦΟΝΙΚΟΣ ΕΡΩΤΑΣ (GUNCRAZY) (STAR, 12/7/2014, 03:30)
- Ο ΗΧΟΣ ΤΟΥ ΤΡΟΜΟΥ (ΤΗΕ QUIET) (STAR, 12/7/2014, 01:30)
- Ο ΗΛΙΘΙΟΣ ΚΑΙ Ο ΠΑΝΗΛΙΘΙΟΣ (DUMB AND DUMBER) (STAR, 12/7/2014, 23:15)
- ΝΤΕΝΙΣ Ο ΤΡΟΜΕΡΟΣ (DENNIS THE MENACE) (STAR, 12/7/2014, 21:10)
- ΚΛΑΣΙΚΗ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΒΛΑΒΗΣ (ALPHA, 12/7/2014, 17:00)
- ΡΟΔΑ ΤΣΑΝΤΑ ΚΑΙ ΚΟΠΑΝΑ (ALPHA, 12/7/2014, 15:00)
- PLUTO NASH (STAR, 12/7/2014, 13:30)
- ΣΕ ΒΛΕΠΩ ΞΑΝΑ (SAW II) (STAR, 11/7/2014, 02:45)
- ΕΡΑΣΤΕΣ ΓΙΑ ΜΙΑ ΝΥΧΤΑ (ONE NIGHT STAND) (STAR, 11/7/2014, 00:30)
- ΤΡΟΧΟΝΟΜΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑ (ALPHA, 11/7/2014, 22:50)
- MATCH POINT (Match Point) (STAR, 11/7/2014, 22:00)
- ΤΟ ΜΑΚΕΛΕΙΟ ΣΤΗ ΧΑΝΤΙΘΑ (BATTLE FOR HADITHA) (STAR, 10/7/2014, 03:00)
- ΑΠΟΛΥΤΟ ΣΚΟΤΑΔΙ (VANISHING ON 7th STREET) (STAR, 10/7/2014, 22:00)
- ΔΟΚΤΩΡ ΖΙΒΕΓΓΟΣ (ALPHA, 10/7/2014, 16:00)
- ΜΕΤΑΦΥΣΙΚΗ ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΑ (PARANORMAL ACTIVITY) (STAR, 9/7/2014, 03:00)
- TRESPASS (Trespass) (STAR, 9/7/2014, 22:00)
- Η ΑΠΟΠΛΑΝΗΣΗ (GETTING PLAYED) (STAR, 8/7/2014, 03:00)
- ΟΙ ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟΙ (THE LOSERS) (STAR, 8/7/2014, 22:00)
- Ο ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΣ ΕΠΙΖΩΝ (LAST MAN STANDING) (STAR, 7/7/2014, 02:45)
- ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ ΕΞΟΝΤΩΣΗΣ (ELEPHANT WHITE) (STAR , 7/7/2014, 22:00)
- ΘΡΥΛΙΚΟΣ ΜΑΧΗΤΗΣ (TRUE LEGEND) (STAR, 6/7/2014, 03:15)
- Ο ΑΛΛΟΣ (THE OTHER MAN) (STAR, 6/7/2014, 01:30)
- ΑΝΙΚΗΤΗ ΜΗΤΕΡΑ (DAWN ANNA) (MEGA, 6/7/2014, 00:45)
- HIGH FIDELITY (ALPHA, 6/7/2014, 23:15)
- ΗΘΙΚΟΝ ΑΚΜΑΙΟΤΑΤΟΝ (Ithikon Akmeotaton) (STAR, 6/7/2014, 23:15)
- ΠΙΣΩ ΜΟΥ Σ΄ΕΧΩ ΣΑΤΑΝΑ (STAR, 6/7/2014, 21:10)
- ΜΠΑΜΠΑΣ ΓΙΑ ΓΚΟΛ (THE GAME PLAN) (ALPHA, 6/7/2014, 21:00)
- Η ΒΙΛΛΑ ΤΩΝ ΟΡΓΙΩΝ (ALPHA, 6/7/2014, 17:00)
- Η ΧΙΟΝΑΤΗ ΚΑΙ ΟΙ 7 ΣΠΑΣΙΚΛΕΣ (SYDNEY WHITE AND THE SEVEN DORKS) (STAR, 6/7/2014, 13:30)
- Η ΧΟΡΩΔΙΑ ΤΗΣ ΑΠΟΤΥΧΙΑΣ (THE MARC PEASE EXPERIENCE) (STAR, 5/7/2014, 03:30)
- ΤΟ ΑΣΥΛΟ (SHELTER) (STAR, 5/7/2014, 01:15)
- Η ΑΓΑΠΗ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΔΕΙΝΑ (LOVE AND OTHER DISASTERS) (STAR, 5/7/2014, 23:30)
- ΦΙΛΙΕΣ ΚΑΙ ΕΡΩΤΕΣ (SOMETHING BORROWED) (STAR, 5/7/2014, 21:10)
- ΜΑΜΑ ΣΕ ΚΡΙΣΗ (MOTHERHOOD) (STAR, 5/7/2014, 13:30)
- ΣΕ ΒΛΕΠΩ (SAW) (STAR, 4/7/2014, 02:15)
- Ο ΘΑΛΑΜΟΣ ΤΟΥ ΤΡΟΜΟΥ (THE WARD) (STAR, 4/7/2014, 00:30)
- VAN HELSING (STAR, 4/7/2014, 22:00)
- Ο ΔΡΟΜΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΜΑΤΟΣ (ALPHA, 3/7/2014, 00:00)
- ΣΕ ΒΑΘΙΑ ΝΕΡΑ (DARK TIDE) (STAR, 3/7/2014, 22:00)
- Η ΣΠΕΙΡΑ (CRIME SPREE) (STAR, 2/7/2014, 03:30)
- 88 ΛΕΠΤΑ (88 MINUTES) (STAR, 2/7/2014, 22:00)
- ΤΟ ΟΥΡΛΙΑΧΤΟ ΤΩΝ ΛΥΚΩΝ (WOLVESBAYNE) (STAR, 1/7/2014, 03:15)
- ΚΑΠΟΤΕ ΣΤΗ ΡΩΜΗ (ALPHA, 1/7/2014, 22:45)
- ΑΝΟΙΧΤΟΙ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΙ (PAYBACK) (STAR, 1/7/2014, 22:00)
- ΚΑΙ ΞΑΦΝΙΚΑ ΣΚΟΤΑΔΙ (AND SOON THE DARKNESS) (STAR, 30/6/2014, 00:15)
- SUPERMAN: Η ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ (SUPERMAN RETURNS) (STAR, 30/6/2014, 21:00)
- ΕΠΙΣΚΕΠΤΕΣ ΤΗΣ ΣΥΜΦΟΡΑΣ (THE GREAT OUTDOORS) (STAR, 29/6/2014, 03:45)
- 24 ΩΡΕΣ ΠΡΟΘΕΣΜΙΑ (DEAD MAN RUNNING) (STAR, 29/6/2014, 02:00)
- ΦΟΝΙΚΟ ΟΠΛΟ 3 (LETHAL WEAPON 3) (STAR, 29/6/2014, 23:45)
- ΟΙ ΠΟΝΤΙΟΙ – NEW GENERATION (STAR, 29/6/2014, 21:10)
- ΣΥΖΥΓΟΣ ΚΑΤΑ ΛΑΘΟΣ (ACCIDENTAL HUSBAND) (STAR, 29/6/2014, 13:30)
- ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ ΚΑΡΔΙΟΚΑΤΑΚΤΗΤΗΣ (HEARTBREAKER) (STAR, 28/6/2014, 03:30)
- TELL - TALE (STAR, 28/6/2014, 01:45)
- ΜΠΑΤΜΑΝ ΚΑΙ ΡΟΜΠΙΝ (BATMAN AND ROBIN) (STAR, 28/6/2014, 23:15)
- Ο ΚΑΤΑΣΚΟΠΟΣ ΤΗΣ ΔΙΠΛΑΝΗΣ ΠΟΡΤΑΣ (THE SPY NEXT DOOR) (STAR, 28/6/2014, 21:10)
- ΕΠΑΓΓΕΛΜΑ ΓΥΝΑΙΚΑ (ALPHA, 28/6/2014, 15:00)
- BLOOD: Ο ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΣ ΒΡΙΚΟΛΑΚΑΣ (BLOOD: THE LAST VAMPIRE) (STAR, 27/6/2014, 03:30)
- ΔΙΠΛΗ ΟΜΗΡΙΑ (HOSTAGE) (ALPHA, 27/6/2014, 23:00)
- ΓΑΜΟΣ ΑΛΑ… ΕΛΛΗΝΙΚΑ (MY BIG FAT GREEK… WEDDING) (STAR, 27/6/2014, 22:00)
- BURIED (STAR, 26/6/2014, 04:00)
- ΟΙ ΕΠΟΜΕΝΕΣ ΤΡΕΙΣ ΜΕΡΕΣ (THE NEXT THREE DAYS) (STAR, 26/6/2014, 22:00)
- ΠΑΡΑΓΩΓΟΙ ΓΙΑ ΚΛΑΜΑΤΑ (JANKY PROMOTERS) (STAR, 25/6/2014, 04:15)
- SEX AND THE CITY 2 (STAR, 25/6/2014, 22:00)
- ΣΤΟΝ ΠΥΡΕΤΟ ΤΟΥ ΧΡΥΣΟΥ (IN GOLD WE TRUST) (STAR, 24/6/2014, 03:30)
- ΤΟ ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΟ (NOTEBOOK) (ALPHA, 24/6/2014, 22:45)
- ΣΤΑ ΙΧΝΗ ΤΟΥ ΦΥΓΑ (US MARSHALS) (STAR, 24/6/2014, 22:00)
- LOVE RANCH (STAR, 23/6/2014, 02:00)
- ORPHAN (STAR, 23/6/2014, 23:30)
- 300 (STAR, 23/6/2014, 21:00)
- ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΤΗΣ ΑΠΟΠΛΑΝΗΣΗΣ (CRACKS) (STAR, 22/6/2014, 02:45)
- ΟΙ ΠΕΝΤΕ ΠΡΩΗΝ ΜΟΥ (MY LAST FIVE GIRLFRIENDS) (STAR, 22/6/2014, 01:00)
- ΑΠΟΒΑΣΗ ΣΤΗΝ ΝΟΡΜΑΝΔΙΑ: Η ΑΝΤΙΣΤΡΟΦΗ ΜΕΤΡΗΣΗ (IKE: COUNTDOWN TO D-DAY ) (MEGA, 22/6/2014, 00:15)
- DEEP END (STAR, 22/6/2014, 23:15)
- Ο ΡΩΜΙΟΣ ΕΧΕΙ ΦΙΛΟΤΙΜΟ (STAR, 22/6/2014, 21:10)
- ΟΙ ΠΕΙΡΑΤΕΣ ΤΗΣ ΚΑΡΑΪΒΙΚΗΣ: ΤΟ ΣΕΝΤΟΥΚΙ ΤΟΥ ΝΕΚΡΟΥ (PIRATE'S OF THE CARRIBEAN: DEAD MAN'S CHEST) (ALPHA, 22/6/2014, 21:00)
- Η ΜΑΓΙΚΗ ΝΤΑΝΤΑ (NANNY MCPHEE) (STAR, 22/6/2014, 13:15)
- ΤΕΛΙΚΗ ΑΝΑΛΥΣΗ (FINAL ANALYSIS) (STAR, 21/6/2014, 03:15)
- ΣΚΟΤΕΙΝΗ ΠΟΛΗ (DARK CITY) (STAR, 21/6/2014, 01:15)
- ΑΜΕΡΙΚΗ ΤΕΛΟΣ (BIG FAT IMPORTANT MOVIE) (STAR, 21/6/2014, 23:40)
- Ο ΑΣΤΕΡΙΞ ΣΤΟΥΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ (ASTERIX AT THE OLYMPIC GAMES) (STAR, 21/6/2014, 21:10)
- ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΤΗΣ ΝΙΟΤΗΣ (GRETA) (STAR, 21/6/2014, 13:30)
- ΜΕ ΜΙΑ ΜΠΥΡΑ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΚΟΛΑΣΗ (Ι HOPE THEY SERVE BEER IN HELL) (STAR, 20/6/2014, 02:00)
- ΒΛΕΠΩ ΤΟ ΘΑΝΑΤΟ ΣΟΥ 5 (FINAL DESTINATION 5) (STAR, 20/6/2014, 00:15)
- ΣΚΟΤΕΙΝΟ ΠΟΤΑΜΙ (MYSTIC RIVER) (ALPHA, 20/6/2014, 00:00)
- ΕΡΓΕΝΗΔΕΣ ΓΙΑ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ (HALL PASS) (STAR, 20/6/2014, 22:00)
- HOUSE OF BONES (STAR, 19/6/2014, 03:30)
- THE TWILIGHT SAGA: ΧΑΡΑΥΓΗ ΜΕΡΟΣ 1ο (THE TWILIGHT SAGA: BREAKING DAWN PART 1) (STAR, 19/6/2014, 22:00)
- RUDO Y CURSI (STAR, 18/6/2014, 03:30)
- CONTAGION (STAR, 18/6/2014, 22:00)
- ΜΙΑ ΕΛΛΗΝΙΔΑ ΣΤΟ ΧΑΡΕΜΙ (ALPHA, 18/6/2014, 21:45)
- JOLENE (STAR, 17/6/2014, 03:15)
- HANNA (Hanna) (STAR, 17/6/2014, 22:00)
- THE RUNAWAYS (STAR, 16/6/2014, 02:15)
- Η ΤΕΧΝΗ ΤΟΥ ΠΟΛΕΜΟΥ (THE ART OF WAR) (STAR, 16/6/2014, 21:00)
- ΕΠΙΛΟΓΗ ΘΑΝΑΤΟΥ (CHOOSE) (STAR, 15/6/2014, 03:00)
- ΤΟ ΤΡΙΓΩΝΟ ΤΟΥ ΜΙΣΟΥΣ (THREE) (STAR, 15/6/2014, 01:00)
- ΠΙΡΑΝΧΑΣ (PIRANHA) (STAR, 15/6/2014, 23:15)
- ΚΑΠΕΤΑΝ ΦΑΝΤΗΣ ΜΠΑΣΤΟΥΝΙ (STAR, 15/6/2014, 21:10)
- Ο ΑΡΧΟΝΤΑΣ ΤΩΝ ΔΑΧΤΥΛΙΔΙΩΝ: ΟΙ ΔΥΟ ΠΥΡΓΟΙ (THE LORD OF THE RINGS: THE TWO TOWERS) (ALPHA, 15/6/2014, 21:00)
- Η ΑΡΧΟΝΤΙΣΣΑ ΚΑΙ Ο ΑΛΗΤΗΣ (ALPHA, 15/6/2014, 15:00)
- Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΤΩΝ ΔΥΟ ΑΙΩΝΩΝ (BICENTENNIAL MAN) (MEGA, 15/6/2014, 14:50)
- ΓΡΑΜΜΑΤΑ ΣΤΗΝ ΙΟΥΛΙΕΤΑ (LETTERS TO JULIET) (STAR, 15/6/2014, 13:30)
- ΟΙ ΛΟΦΟΙ ΒΑΦΤΗΚΑΝ ΚΟΚΚΙΝΟΙ (THE HILLS RUN RED) (STAR, 14/6/2014, 03:45)
- THE PENTHOUSE (STAR, 14/6/2014, 02:00)
- ΠΤΗΣΗ ΣΤΟΝ ΤΡΟΜΟ (FINAL DESCENT) (MEGA, 14/6/2014, 01:00)
- THE TWILIGHT SAGA: ΕΚΛΕΙΨΗ (THE TWILIGHT SAGA: ECLIPSE) (STAR, 14/6/2014, 23:30)
- ΤΟ ΠΙΟ ΛΑΜΠΡΟ ΑΣΤΕΡΙ (ANT1 , 14/6/2014, 21:15)
- ΑΣΤΕΡΙΞ & ΟΒΕΛΙΞ: ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ (ASTERIX MISSION CLEOPATRE) (STAR, 14/6/2014, 21:10)
- Η ΔΕ ΓΥΝΗ ΝΑ ΦΟΒΗΤΑΙ ΤΟΝ ΑΝΔΡΑ (ANT1 , 14/6/2014, 17:40)
- ΦΩΣ, ΝΕΡΟ, ΤΗΛΕΦΩΝΟ, ΟΙΚΟΠΕΔΑ ΜΕ ΔΟΣΕΙΣ (ALPHA, 14/6/2014, 15:00)
- ΤΡΙΑΝΤΑΡΕΣ ΣΤΑ ΠΡΟΘΥΡΑ ΝΕΥΡΙΚΗΣ ΚΡΙΣΗΣ (SPRING BREAKDOWN) (STAR, 14/6/2014, 13:30)
- Η ΑΝΤΑΝΑΚΛΑΣΗ ΤΟΥ ΕΦΙΑΛΤΗ (DARK MIRROR) (STAR, 13/6/2014, 02:00)
- JONAH HEX (STAR, 13/6/2014, 00:30)
- CRAZY, STUPID, LOVE (STAR, 13/6/2014, 22:00)
- Ο ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΔΡ. ΠΑΡΝΑΣΟΥΣ (THE IMAGINARIUM OF DR. PARNASSUS) (STAR, 12/6/2014, 03:15)
- ΠΑΡΘΕΝΟΣ ONLINE (VIRGINITY HIT) (MEGA , 12/6/2014, 02:15)
- ΓΥΡΩ ΓΥΡΩ ΟΛΟΙ (RING AROUND THE ROSIE) (MEGA, 12/6/2014, 23:45)
- ΧΩΡΙΣ ΕΛΠΙΔΑ ΔΙΑΦΥΓΗΣ (A PERFECT GETAWAY) (STAR, 12/6/2014, 22:00)
- HALLOWEEN 2: Η ΝΥΧΤΑ ΜΕ ΤΙΣ ΜΑΣΚΕΣ (HALLOWEEN 2) (STAR, 11/6/2014, 03:15)
- ΤΕΛΕΙΟΣ ΣΥΖΥΓΟΣ: Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΗΣ ΛΕΪΣΙ ΠΑΤΕΡΣΟΝ (THE PERFECT HUSBAND) (MEGA, 11/6/2014, 02:30)
- ΕΝΤΙΜΟΤΑΤΟΙ ΔΙΑΡΡΗΚΤΕΣ (THE CODE) (STAR, 11/6/2014, 22:00)
- ΤΟ ΜΥΣΤΗΡΙΟ ΤΟΥ ΦΑΡΟΥ (TERROR ISLAND) (STAR, 10/6/2014, 03:30)
- DAYLIGHT (STAR, 10/6/2014, 22:00)
- ΜΙΑ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΖΩΗ (THE GARDENER) (STAR, 9/6/2014, 02:45)
- KILLSHOT: Ο ΔΟΛΟΦΟΝΟΣ ΕΙΝΑΙ ΕΔΩ (KILLSHOT) (STAR, 9/6/2014, 23:30)
- DRIVE (ALPHA, 9/6/2014, 22:30)
- ΠΡΟΣΕΧΩΣ...ΖΑΜΠΛΟΥΤΟΙ (FOOL’S GOLD) (STAR, 9/6/2014, 21:00)
- Ο ΑΤΑΙΡΙΑΣΤΟΣ (RUMBLE FISH) (STAR, 8/6/2014, 03:45)
- ΣΥΝΩΜΟΣΙΑ ΕΚ ΤΩΝ ΕΣΩ (THE GIFT) (STAR, 8/6/2014, 01:30)
- ΠΑΓΙΔΕΥΜΕΝΗ (TRAPPED) (MEGA, 8/6/2014, 23:30)
- MR AND MRS SMITH (ALPHA, 8/6/2014, 23:00)
- ΠΕΘΑΙΝΩ ΓΙΑ ΣΕΝΑ (STAR, 8/6/2014, 23:00)
- ΟΙ ΜΕΓΑΛΟΙ (GROWN UPS) (MEGA, 8/6/2014, 21:15)
- O ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΠΟΥ ΕΣΠΑΓΕ ΠΛΑΚΑ (STAR, 8/6/2014, 21:10)
- Η ΚΟΜΙΣΣΑ ΤΗΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ (ALPHA, 8/6/2014, 15:00)
- ΚΑΡΑΤΕ ΚΙΝΤ 2 (THE KARATE KID II) (MEGA, 8/6/2014, 14:50)
- Ο ΠΡΙΓΚΙΠΑΣ ΚΑΙ ΕΓΩ 4: Η ΠΡΩΤΗ ΕΠΕΤΕΙΟΣ (PRINCE AND ME 4 : ROYAL ADVENTURE IN PARADISE) (STAR, 8/6/2014, 13:30)
- ΟΙ ΜΑΓΙΣΣΕΣ ΤΟΥ ΙΣΤΓΟΥΙΚ (THE WITCHES OF EASTWICK) (STAR, 7/6/2014, 02:00)
- ΠΑΡΑΝΟΜΗ ΑΔΡΕΝΑΛΙΝΗ (LORDS OF DOGTOWN) (MEGA, 7/6/2014, 01:15)
- THE TWILIGHT SAGA: ΝΕΑ ΣΕΛΗΝΗ (THE TWILIGHT SAGA: NEW MOON) (STAR, 7/6/2014, 23:30)
- ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ, ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ (50 FIRST DATES) (MEGA, 7/6/2014, 22:50)
- ΑΣΤΕΡΙΞ ΚΑΙ ΟΒΕΛΙΞ ΕΝΑΝΤΙΟΝ ΚΑΙΣΑΡΑ (ASTERIX ET OBELIX CONTRE CESAR) (STAR, 7/6/2014, 21:10)
- ΕΝΑΣ ΒΛΑΚΑΣ ΚΑΙ ΜΙΣΟΣ (ALPHA , 7/6/2014, 15:00)
- Η ΤΙΝΚΕΡΜΠΕΛ ΚΑΙ Ο ΧΑΜΕΝΟΣ ΘΗΣΑΥΡΟΣ (TINKER BELL & THE LOST TREASURE) (ANT1, 7/6/2014, 13:30)
- ΜΑΘΗΤΡΙΕΣ ΕΝ ΔΡΑΣΕΙ 2 (ST TRINIAN’S 2: THE LEGEND OF FRITTON’S GOLD) (STAR, 7/6/2014, 13:30)
- POINT BLANK (STAR, 6/6/2014, 02:30)
- ROCK STAR (STAR, 6/6/2014, 00:15)
- BOY A (MEGA, 6/6/2014, 00:00)
- ΑΛΛΟΘΙ (ARBITRAGE) (STAR, 6/6/2014, 22:00)
- ΤΟ ΣΤΟΙΧΕΙΟ ΤΟΥ ΟΛΕΘΡΟΥ (PU-239) (MEGA, 5/6/2014, 01:00)
- ΣΟΥΛΑ ΕΛΑ ΞΑΝΑ (STAR, 5/6/2014, 22:00)
- Η ΦΥΓΗ (TUMBLEWEEDS) (STAR, 4/6/2014, 03:00)
- Η ΠΟΛΗ ΤΩΝ ΑΝΘΡΩΠΩΝ (CITY OF MEN) (MEGA, 4/6/2014, 01:00)
- ΤΖΟΝ ΡΑΜΠΟ (RAMBO IV) (STAR, 4/6/2014, 22:00)
- ΟΙ ΦΥΛΑΚΕΣ ΤΗΣ ΕΠΑΝΑΣΤΑΣΗΣ (BODYGUARDS AND ASSASINS) (STAR, 3/6/2014, 03:00)
- OΛΑ ΓΙΑ ΤΟ ΓΑΜΟ (CONFESSIONS OF A YOUNG BRIDE) (MEGA, 3/6/2014, 00:50)
- ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΑ ΣΥΝΟΡΑ (BEYOND BORDERS) (ALPHA, 3/6/2014, 00:45)
- MR. NICE GUY (Mr. Nice Guy) (STAR, 3/6/2014, 22:00)
- ΣΧΕΔΙΟ ΑΠΑΓΩΓΗΣ (KIDNAPPED) (STAR, 2/6/2014, 02:15)
- ΑΓΩΝΕΣ ΠΕΙΝΑΣ (ALPHA, 2/6/2014, 22:30)
- ΣΤΗΝ ΑΚΡΗ ΤΟΥ ΝΗΜΑΤΟΣ (EDGE OF DARKNESS) (STAR, 2/6/2014, 21:00)
- Η ΑΙΣΘΗΣΗ ΤΟΥ ΦΟΒΟΥ (AFTER…) (STAR, 1/6/2014, 02:30)
- ΤΟ ΑΡΩΜΑ: Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΕΝΟΣ ΔΟΛΟΦΟΝΟΥ (PERFUME: THE STORY OF A MURDERER) (STAR, 1/6/2014, 23:30)
- ΕΝΑΣ ΑΦΡΑΓΚΟΣ ΩΝΑΣΗΣ (STAR, 1/6/2014, 21:10)
- ΕΝΑΝΤΙΩΣΗ (DEFIANCE) (STAR, 31/5/2014, 01:45)
- ΚΟΥΝΓΚ ΦΟΥ...ΖΙΟ (KUNG FU HUSTLE) (MEGA, 31/5/2014, 23:40)
- TWILIGHT (STAR, 31/5/2014, 23:15)
- LOL (LOL: LAUGHING OUT LOUD) (STAR, 31/5/2014, 21:10)
- Ο ΓΛΥΚΟΨΕΥΤΗΣ (ALPHA, 31/5/2014, 15:00)
- ΓΕΝΝΗΜΕΝΟΣ ΝΙΚΗΤΗΣ (BORN TO FIGHT) (STAR, 31/5/2014, 13:15)
- ΑΚΕΦΑΛΟΣ ΚΑΒΑΛΑΡΗΣ (HEADLESS HORSEMAN) (STAR, 30/5/2014, 02:30)
- SCREAM 4 (Scream 4) (STAR, 30/5/2014, 00:15)
- THE WAY BACK (MEGA , 30/5/2014, 00:00)
- ABDUCTION (STAR, 30/5/2014, 22:00)
- ΠΕΡΑΝ ΠΑΣΗΣ ΥΠΟΨΙΑΣ (BEYOND A REASONABLE DOUBT) (STAR, 29/5/2014, 03:00)
- ΕΡΩΤΙΚΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ 2 (CRUEL INTENTIONS II) (MEGA, 29/5/2014, 01:00)
- Η ΑΡΠΑΓΗ (TAKEN) (STAR, 29/5/2014, 22:00)
- STONEHENGE APOCALYPSE (STAR, 28/5/2014, 02:45)
- ΑΓΓΕΛΟΙ ΤΙΜΩΡΟΙ: Η ΕΚΔΙΚΗΣΗ ΑΡΧΙΖΕΙ (THE BOONDOCK SAINTS II: ALL SAINTS DAY) (MEGA, 28/5/2014, 01:00)
- ΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΔΙΛΗΜΜΑ (THE BIG BOUNCE) (STAR, 28/5/2014, 22:00)
- ΕΦΙΑΛΤΗΣ ΣΤΟ ΤΡΕΝΟ (TRAIN!) (STAR, 27/5/2014, 02:45)
- GAMER (STAR, 27/5/2014, 22:00)
- CASANOVA (ALPHA, 26/5/2014, 00:00)
- ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ ΣΚΟΤΕΙΝΩΝ ΥΠΟΘΕΣΕΩΝ (THE LINCOLN LAWYER) (STAR, 26/5/2014, 21:00)
- ΠΑΚΕΤΟ ΜΠΕΛΑΔΩΝ (NEXT DAY AIR) (STAR, 25/5/2014, 03:45)
- ΘΑΝΑΣΙΜΗ ΕΚΤΕΛΕΣΗ (COMMAND PERFORMANCE) (STAR, 25/5/2014, 02:00)
- Η ΝΥΦΗ ΤΟ ’ΣΚΑΣΕ (RUNAWAY BRIDE) (STAR, 25/5/2014, 13:15)
- ΚΑΤΑΣΚΗΝΩΣΗ ΓΙΑ ΚΛΑΜΑΤΑ (MR TROOP MOM) (STAR, 24/5/2014, 03:15)
- Η ΡΕΪΤΣΕΛ ΠΑΝΤΡΕΥΕΤΑΙ (RACHEL GETTING MARRIED) (MEGA, 24/5/2014, 02:00)
- UNDERWORLD (STAR, 24/5/2014, 00:45)
- Η ΖΩΗ ΣΕ ΔΥΟ ΠΡΑΞΕΙΣ (STEPMOM) (MEGA, 24/5/2014, 22:50)
- Ο ΙΑΣΩΝ ΚΑΙ ΟΙ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ (JASON AND THE ARGONAUTS) (STAR, 24/5/2014, 21:10)
- ΝΑΝΣΙ ΝΤΡΟΥ (NANCY DREW) (STAR, 24/5/2014, 13:15)
- ΒΛΕΠΩ ΤΟ ΘΑΝΑΤΟ ΣΟΥ 4 (FINAL DESTINATION 4) (STAR, 23/5/2014, 02:45)
- ΕΦΙΑΛΤΗΣ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΜΕ ΤΙΣ ΛΕΥΚΕΣ (A NIGHTMARE ON ELM STREET) (STAR, 23/5/2014, 00:45)
- V FOR VENDETTA (STAR, 23/5/2014, 22:00)
- ΜΑΤΩΜΕΝΟΙ ΔΡΟΜΟΙ (STREETS OF BLOOD) (STAR, 22/5/2014, 03:10)
- Η ΑΔΕΛΦΟΤΗΤΑ ΤΟΥ ΣΚΟΤΟΥΣ (THE COVENANT) (MEGA, 22/5/2014, 01:00)
- ΟΙ ΑΘΑΝΑΤΟΙ (IMMORTALS) (STAR, 22/5/2014, 22:00)
- WILD CHERRY (STAR, 21/5/2014, 03:30)
- ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ (TWO FOR THE MONEY) (STAR, 21/5/2014, 22:00)
- ΤΖΕΝΗ ΤΖΕΝΗ (ALPHA , 21/5/2014, 21:45)
- 1408 (STAR, 20/5/2014, 03:15)
- ΖΩΝΗ ΥΨΗΛΟΥ ΚΙΝΔΥΝΟΥ (THE KINGDOM) (STAR, 20/5/2014, 22:00)
- ΒΑΣΙΛΙΑΣ ΑΡΘΟΥΡΟΣ (ALPHA, 19/5/2014, 00:00)
- ΟΙ ΙΠΠΟΤΕΣ ΤΗΣ ΣΑΓΚΑΗΣ (SHANGAI KNIGHTS) (STAR, 19/5/2014, 21:00)
- ΤΟ ΓΕΜΙΣΤΟ ΟΠΛΟ Νο Ι (NATIONAL LAMPOONS LOADED WEAPON I) (STAR, 18/5/2014, 03:15)
- Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΤΗΣ ΚΑΡΠΑΖΙΑΣ (STAR, 18/5/2014, 17:30)
- ΟΙ ΘΑΛΑΣΣΙΕΣ ΟΙ ΧΑΝΤΡΕΣ (ALPHA, 18/5/2014, 15:45)
- Ο ΚΥΡΙΟΣ ΠΡΟΕΔΡΟΣ (HEAD OF STATE) (ANT1, 18/5/2014, 13:30)
- ΤΟ ΤΕΡΑΣ (IT’S ALIVE) (STAR, 17/5/2014, 03:45)
- ΣΦΑΙΡΕΣ (SHOTTAS) (MEGA, 17/5/2014, 02:30)
- COBRA (STAR, 17/5/2014, 02:00)
- Ο ΕΡΩΤΑΣ ΤΟΥ ΠΡΟΕΔΡΟΥ (THE AMERICAN PRESIDENT) (STAR, 17/5/2014, 23:30)
- Ο ΣΩΜΑΤΟΦΥΛΑΚΑΣ (THE BODYGUARD) (STAR, 17/5/2014, 22:10)
- ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΦΙΛΟΤΙΜΟ (ANT1 , 17/5/2014, 21:15)
- Ο ΠΡΙΓΚΙΠΑΣ ΚΙ ΕΓΩ (THE PRINCE AND ME) (STAR, 17/5/2014, 21:10)
- Ο ΑΙΣΙΟΔΟΞΟΣ (MEGA, 17/5/2014, 17:50)
- ΕΧΕΤΕ ΜΗΝΥΜΑ ΣΤΟΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ ΣΑΣ (YOU’VE GOT MAIL) (STAR, 17/5/2014, 13:15)
- ΤΡΟΙΑ (TROY) (STAR, 16/5/2014, 22:00)
- ΑΝΑΚΟΝΤΑ (ANAKONDA) (MEGA, 15/5/2014, 01:00)
- THE HANGOVER PART 2 (The Hangover Part 2) (STAR, 15/5/2014, 22:00)
- ΚΥΚΛΟΣ ΘΑΝΑΤΟΥ (CRADLE 2 THE GRAVE) (STAR, 14/5/2014, 22:00)
- ΓΛΥΚΕΙΑ ΗΒΗ 3: Η ΝΕΑ ΑΠΟΠΛΑΝΗΣΗ (POISON IVY 3) (STAR, 13/5/2014, 03:15)
- ΦΟΝΙΚΟ ΟΠΛΟ No2 (LETHAL WEAPON 2) (STAR, 13/5/2014, 22:00)
- ΔΗΜΟΣΙΟΣ ΚΙΝΔΥΝΟΣ (ALPHA, 12/5/2014, 22:30)
- KILLER ELITE (STAR, 12/5/2014, 21:00)
- ΜΙΧΑΗΛ (MICHAEL) (STAR, 11/5/2014, 03:45)
- ΝΑΥΑΓΙΟ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΝΟΙΑ (TRIANGLE) (STAR, 11/5/2014, 01:45)
- ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΚΟΥΖΙΝΑ (STAR, 11/5/2014, 23:30)
- Η ΚΟΡΗ ΜΟΥ Η ΣΟΣΙΑΛΙΣΤΡΙΑ (STAR, 11/5/2014, 21:10)
- Ο ΘΡΥΛΟΣ ΕΝΟΣ ΙΠΠΟΤΗ (A KNIGHT'S TALE) (MEGA, 11/5/2014, 14:50)
- ΑΠΟΔΡΑΣΗ ΑΠΟ ΤΗ ΧΑΜΕΝΗ ΠΟΛΗ (CITY OF EMBER) (STAR, 11/5/2014, 13:30)
- ΝΕΑ ΕΠΟΧΗ ΣΤΑ ΚΛΑΣΣΙΚΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ: Η ΧΡΥΣΟΜΑΛΛΟΥΣΑ ΚΑΙ ΤΑ 3 ΑΡΚΟΥΔΑΚΙΑ (UNSTABLE FABLES : GOLDILOCKS AND THE 3 BEARS SHOW) (STAR, 10/5/2014, 04:00)
- ΣΥΝΑΝΤΗΣΕ ΤΟΝ ΤΖΟ ΜΠΛΑΚ (MEET JOE BLACK) (STAR, 10/5/2014, 00:30)
- Ο ΧΑΡΙ ΠΟΤΕΡ ΚΑΙ Ο ΗΜΙΑΙΜΟΣ ΠΡΙΓΚΙΨ (HARRY POTTER AND THE HALF BLOOD PRINCE) (STAR, 10/5/2014, 21:10)
- ΚΑΝΤΟ ΟΠΩΣ Ο ΜΠΕΚΑΜ (BEND IT LIKE BECKHAM) (STAR, 10/5/2014, 13:30)
- S. DARKO (STAR, 9/5/2014, 02:15)
- ΤΟ ΑΓΓΙΓΜΑ ΤΟΥ ΔΟΛΟΦΟΝΟΥ (NINJA ASSASSIN) (STAR, 9/5/2014, 00:15)
- ΦΟΝΟΣ ΣΤΟΝ ΛΕΥΚΟ ΟΙΚΟ (MURDER AT 1600) (STAR, 9/5/2014, 22:00)
- ΡΑΚΟΣ Νο14 ΚΑΙ Ο ΠΡΩΤΟΣ ΜΠΟΥΝΑΚΙΑΣ (ALPHA, 9/5/2014, 21:00)
- SUBMISSION L.A. (STAR, 8/5/2014, 03:15)
- ΣΤΟΙΧΗΜΑ ΓΙΑ ΕΡΓΕΝΗΔΕΣ (TOMCATS) (MEGA, 8/5/2014, 01:00)
- TRANSPORTER 3 (STAR, 8/5/2014, 22:00)
- ΣΗΜΕΡΑ ΘΑ ΠΕΘΑΝΕΙΣ (TODAY YOU DIE) (STAR, 7/5/2014, 03:15)
- ΜΙΑ ΚΥΡΙΑ ΣΤΑ ΜΠΟΥΖΟΥΚΙΑ (ALPHA, 7/5/2014, 22:00)
- DANNY THE DOG (STAR, 7/5/2014, 22:00)
- ΓΛΥΚΕΙΑ ΗΒΗ 2: ΛΙΛΙ (POISON IVY 2: LILY) (STAR, 6/5/2014, 03:15)
- ΑΠΟΛΥΤΗ ΕΥΦΥΪΑ (LIMITLESS) (STAR, 6/5/2014, 22:00)
- ΑΝΑΖΗΤΩΝΤΑΣ ΤΗ ΔΙΚΑΙΟΣΥΝΗ (JUST CAUSE) (STAR, 5/5/2014, 02:15)
- Ο ΑΡΧΟΝΤΑΣ ΤΩΝ ΔΑΧΤΥΛΙΔΙΩΝ: Η ΣΥΝΤΡΟΦΙΑ ΤΟΥ ΔΑΧΤΥΛΙΔΙΟΥ (ALPHA, 5/5/2014, 22:30)
- TOMB RAIDER 2: ΤΟ ΛΙΚΝΟ ΤΗΣ ΖΩΗΣ (LARA CROFT, TOMB RAIDER: THE CRADLE OF LIFE) (ANT1, 5/5/2014, 21:15)
- Ο ΑΓΝΩΣΤΟΣ (UNKNOWN) (STAR, 5/5/2014, 21:00)
- Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΜΕ ΤΑ ΜΑΥΡΑ (THE WOMAN IN BLACK) (STAR, 4/5/2014, 23:00)
- Ο ΣΤΡΙΓΓΛΟΣ ΠΟΥ ΕΓΙΝΕ ΑΡΝΑΚΙ (STAR, 4/5/2014, 21:10)
- ΕΜΜΟΝΗ (PREMONITION) (ALPHA, 4/5/2014, 21:00)
- ΚΑΘΡΕΦΤΗ, ΚΑΘΡΕΦΤΑΚΙ ΜΟΥ (ALPHA, 4/5/2014, 21:00)
- ΤΟ ΞΥΛΟ ΒΓΗΚΕ ΑΠ' ΤΟΝ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟ (ALPHA, 4/5/2014, 15:00)
- ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΣΚΗΝΗ (CENTER STAGE) (MEGA, 4/5/2014, 14:50)
- 10.000 Π.Χ. (10,000 BC) (STAR, 4/5/2014, 13:30)
- ΤΟ ΚΥΝΗΓΙ ΤΟΥ ΠΑΡΑΝΟΪΚΟΥ ΔΟΛΟΦΟΝΟΥ (HUNT FOR THE BTK KILLER) (MEGA, 3/5/2014, 02:00)
- ΣΠΙΤΙ ΜΕ ΚΑΝΟΝΕΣ (GEORGIA RULE) (STAR, 3/5/2014, 01:00)
- ΤΟ ΚΟΥΤΙ (THE BOX) (MEGA, 3/5/2014, 23:30)
- Ο ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟΣ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ ΜΟΥ (I COULD NEVER BE YOUR WOMAN) (STAR, 3/5/2014, 23:00)
- BEASTLY (STAR, 3/5/2014, 21:10)
- ΕΝΑ ΜΠΛΟΥ ΤΖΙΝ ΓΙΑ ΤΕΣΣΕΡΙΣ 2 (THE SISTERHOOD OF THE TRAVELING PANTS 2) (STAR, 3/5/2014, 13:15)
- ΨΕΜΑΤΑ ΚΑΙ ΨΕΥΔΑΙΣΘΗΣΕΙΣ (LIES AND ILLUSIONS) (STAR, 2/5/2014, 02:30)
- ΣΑΡΑΝΤΑΡΕΣ ΕΝ ΔΡΑΣΕΙ (COUGARS INC.) (STAR, 2/5/2014, 00:45)
- MILK (MEGA, 2/5/2014, 23:30)
- Ο ΦΥΓΑΣ (THE FUGITIVE) (STAR, 2/5/2014, 22:00)
- ΕΝΑΣ ΤΡΑΓΟΥΔΙΣΤΗΣ ΓΙΑ ΤΟ ΓΑΜΟ ΜΟΥ (THE WEDDING SINGER) (STAR, 1/5/2014, 03:15)
- ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΑΚΡΗ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ (ACROSS THE UNIVERSΕ) (MEGA, 1/5/2014, 01:00)
- Η ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΛΑΡΙ ΚΡΑΟΥΝ (LARRY CROWNE) (STAR, 1/5/2014, 22:00)
- Η ΜΕΓΑΛΗ ΤΩΝ ΜΠΑΤΣΩΝ ΣΧΟΛΗ No 5 (POLICE ACADEMY 5 -ASSIGNMENT MIAMI BEACH) (STAR, 1/5/2014, 17:00)
- HULK (STAR, 1/5/2014, 14:15)
- Ο ΣΚΟΥΜΠΙ ΝΤΟΥ ΚΑΙ Ο ΒΑΣΙΛΙΑΣ ΚΑΛΙΚΑΤΖΑΡΟΣ (SCOOBY DOO AND THE GOBLIN KING) (STAR, 1/5/2014, 12:45)
- ΤΟΜΑΣ, ΤΟ ΤΡΕΝΑΚΙ: Ο ΒΑΣΙΛΙΑΣ ΤΟΥ ΣΙΔΗΡΟΔΡΟΜΟΥ (THOMAS AND FRIENDS : KING OF RAILWAYS) (STAR, 1/5/2014, 07:15)
- ΤΟ ΑΠΟΛΙΘΩΜΑ (THE RELIC) (STAR, 30/4/2014, 03:15)
- ΤΟ ΦΙΛΟΔΩΡΗΜΑ ΤΩΝ 2.000.000 ΔΟΛΑΡΙΩΝ (IT COULD HAPPEN TO YOU) (MEGA, 30/4/2014, 00:30)
- Ο ΔΡΟΜΟΣ ΤΟΥ ΠΟΛΕΜΙΣΤΗ (THE WARRIORS WAY) (STAR, 30/4/2014, 22:00)
- Η ΚΥΡΑ ΜΑΣ Η ΜΑΜΗ (ANT1 , 30/4/2014, 21:15)
- ΚΙΚΜΠΟΞΕΡ 3 (KICKBOXER 3: THE ART OF WAR) (STAR, 29/4/2014, 03:15)
- ΔΙΠΛΗ ΔΥΝΑΜΗ (DOUBLE TEAM) (MEGA, 29/4/2014, 00:30)
- ΤΑ ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΑ ΤΩΝ ΠΡΩΗΝ (GHOSTS OF GIRLFRIENDS PAST) (STAR, 29/4/2014, 22:00)
- ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ ΑΠΑΤΕΩΝΕΣ (MATCHSTICK MEN) (STAR, 28/4/2014, 02:15)
- ΘΑΝΑΣΙΜΗ ΚΑΤΑΔΙΩΞΗ (COLLATERAL DAMAGE) (STAR, 28/4/2014, 21:00)
- HELL FIRE (STAR, 27/4/2014, 03:45)
- SEVEN (STAR, 27/4/2014, 01:15)
- ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΕΣ ΜΑΓΕΙΡΙΚΕΣ (MEGA, 27/4/2014, 23:30)
- RESIDENT EVIL: ΤΡΙΣΔΙΑΣΤΑΤΗ ΑΠΟΔΡΑΣΗ (RESIDENT EVIL : AFTERLIFE) (STAR, 27/4/2014, 23:30)
- ΓΕΡΟΛΥΚΟΙ (ALPHA, 27/4/2014, 22:00)
- ΤΑ ΜΑΘΑΤΕ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΜΟΡΓΚΑΝ; DID YOU HEAR ABOUT THE MORGANS? (MEGA, 27/4/2014, 21:15)
- Ο ΕΞΥΠΝΑΚΙΑΣ (STAR, 27/4/2014, 21:10)
- ΜΕΡΙΚΟΙ ΤΟ ΠΡΟΤΙΜΟΥΝ ΚΡΥΟ (ALPHA, 27/4/2014, 15:00)
- ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΣΤΗ ΓΑΛΑΖΙΑ ΛΙΜΝΗ (RETURN TO THE BLUE LAGOON) (MEGA, 27/4/2014, 14:50)
- Η ΚΛΙΚΑ (THE CLIQUE) (STAR, 27/4/2014, 13:30)
- Η ΑΔΕΛΦΗ ΜΟΥ ΚΙ ΕΓΩ (MY SISTER’S KEEPER) (STAR, 26/4/2014, 03:30)
- ΚΟΝΤΡΑ ΣΤΟ ΡΕΥΜΑ (AGAINST THE CURRENT) (MEGA, 26/4/2014, 01:15)
- ΑΛΗΘΙΝΑ ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (TRUE CRIME) (STAR, 26/4/2014, 01:00)
- ΑΜΕΣΗ ΔΡΑΣΗ (OBSERVE AND REPORT) (STAR, 26/4/2014, 23:15)
- ΑΡΚΕΤΑ! (ENOUGH) (MEGA, 26/4/2014, 22:30)
- 17 ΞΑΝΑ (17 AGAIN) (STAR, 26/4/2014, 21:10)
- ΕΝΟΧΗ ΣΙΩΠΗ (FIND ME GUILTY) (ALPHA, 25/4/2014, 02:00)
- ΡΑΓΙΣΜΕΝΕΣ ΑΓΚΑΛΙΕΣ (BROKEN EMBRACES) (MEGA, 25/4/2014, 23:30)
- Ο ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΣ ΑΝΤΡΑΣ (ALPHA, 25/4/2014, 21:00)
- ΤΟ ΑΙΜΑ ΤΩΝ ΕΝΟΧΩΝ (GUARDIAN) (STAR, 24/4/2014, 03:15)
- ΝΩΕ ΓΙΑ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ (EVAN ALMIGHTY) (STAR, 24/4/2014, 22:00)
- ΣΤΕΓΝΟ ΚΑΘΑΡΙΣΜΑ (SUNSHINE CLEANING) (STAR, 23/4/2014, 03:15)
- ΙΣΧΥΡΟΙ ΔΕΣΜΟΙ (NOT EASILY BROKEN) (MEGA, 23/4/2014, 00:30)
- Η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΛΕΓΕΩΝΑ (THE LAST LEGION) (STAR, 23/4/2014, 22:00)
- ΟΙ ΑΣΥΓΧΩΡΗΤΟΙ (UNFORGIVEN) (STAR, 22/4/2014, 03:15)
- ΝΤΟΡΟΘΙ ΠΑΡΑΔΩΣΟΥ (SURRENDER, DOROTHY) (MEGA, 22/4/2014, 01:15)
- THE SOCIAL NETWORK (MEGA, 22/4/2014, 22:30)
- Η ΜΑΣΚΑ (THE MASK) (STAR, 22/4/2014, 22:00)
- ΚΙΚΜΠΟΞΕΡ 2 (KICKBOXER 2: THE ROAD BACK) (STAR, 21/4/2014, 03:45)
- ΑΕΡΟΠΛΑΝΟΦΟΡΟ ΝΙΜΙΤΖ: ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΣΤΗΝ ΚΟΛΑΣΗ (THE FINAL COUNTDOWN) (STAR, 21/4/2014, 01:30)
- Η ΩΡΑ ΤΩΝ ΕΚΤΕΛΕΣΤΩΝ (ASSASSINS) (STAR, 21/4/2014, 23:00)
- ΛΟΥΦΑ ΚΑΙ ΠΑΡΑΛΛΑΓΗ (MEGA, 21/4/2014, 21:15)
- Ο ΜΠΑΤΣΟΣ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ (STOP! OR MY MOM WILL SHOOT) (STAR, 21/4/2014, 18:00)
- AIRBORNE (STAR, 21/4/2014, 16:15)
- ΜΙΚΡΟΙ ΜΠΕΛΑΔΕΣ (SHORTS) (STAR, 21/4/2014, 14:30)
- Ο ΣΚΟΥΜΠΙ ΝΤΟΥ ΣΤΗ ΧΑΒΑΗ (ALOHA, SCOOBY-DOO!) (STAR, 21/4/2014, 13:00)
- Ο ΜΙΚΡΟΣ ΕΦΕΥΡΕΤΗΣ (THE NUTTY PROFESSOR) (STAR, 20/4/2014, 03:45)
- ΦΟΝΙΚΟ ΟΠΛΟ 4 (LETHAL WEAPON 4) (STAR, 20/4/2014, 23:10)
- ΚΑΛΩΣ ΗΛΘΕ ΤΟ ΔΟΛΑΡΙΟ (STAR, 20/4/2014, 21:00)
- AMERICAN DREAMZ (STAR, 20/4/2014, 17:45)
- ΦΕΓΓΑΡΟΦΩΤΟΣ ΚΟΣΜΟΣ (THE MOON PRINCESS) (STAR, 20/4/2014, 15:45)
- ZATHURA (MEGA, 20/4/2014, 14:50)
- ΜΠΑΡΜΠΙ: ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΙΑ ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΕΣ (BARBIE: PRINCESS CHARM SCHOOL) (STAR, 20/4/2014, 14:00)
- ΠΑΣΧΑ ΜΕ ΤΟΝ ΜΠΑΓΚΣ ΜΠΑΝΙ (BUGS BUNNY EASTER SPECIAL) (STAR, 20/4/2014, 13:00)
- ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΔΩ... ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΜΟΥ (RELATIVE STRANGERS) (STAR, 19/4/2014, 22:45)
- ΤΡΙΧΩΤΗ ΕΠΙΘΕΣΗ (FURRY VENGEANCE) (STAR, 19/4/2014, 21:00)
- ΣΚΥΛΙΣΙΑ... ΜΕΡΑ! (ALPHA, 19/4/2014, 21:00)
- Η ΣΥΓΚΡΟΥΣΗ ΤΩΝ ΤΙΤΑΝΩΝ (CLASH OF THE TITANS) (STAR, 19/4/2014, 17:30)
- ΑΛΑΣΚΑ: Η ΜΕΓΑΛΗ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΑ (ALASKA) (STAR, 19/4/2014, 15:15)
- Ο ΜΕΛΑΝΟΚΑΡΔΟΣ (INKHEART) (ALPHA, 19/4/2014, 15:00)
- ASTRO BOY (MEGA, 19/4/2014, 14:50)
- ΠΡΩΤΗ ΑΓΑΠΗ (FLIPPED) (STAR, 19/4/2014, 13:30)
- ΟΙ ΑΘΛΙΟΙ (LES MISERABLES) (MEGA, 19/4/2014, 11:15)
- ΔΟΞΑ ΚΑΙ ΕΡΩΤΑΣ (ICE CASTLES) (MEGA, 19/4/2014, 09:15)
- ΚΑΠΤΑΙΝ ΧΟΥΚ (HOOK) (MEGA, 19/4/2014, 06:00)
- Ο ΒΑΣΙΛΕΥΣ ΤΩΝ ΒΑΣΙΛΕΩΝ (KING OF KINGS) (STAR, 18/4/2014, 01:45)
- ΒΑΡΑΒΒΑΣ (BARABBAS) (MEGA, 18/4/2014, 00:30)
- ΞΕΡΙΖΩΜΕΝΗ ΓΕΝΙΑ (ALPHA, 18/4/2014, 22:00)
- Η ΖΩΗ ΜΕΤΑ (HEREAFTER) (STAR, 18/4/2014, 21:00)
- ΤΟ ΚΥΝΗΓΙ ΤΗΣ ΕΥΤΥΧΙΑΣ (THE PURSUIT OF HAPPINESS) (MEGA, 18/4/2014, 16:50)
- ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ (SPARTACUS) (STAR, 18/4/2014, 16:00)
- Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΗΣ ΜΠΡΟΥΚ ΕΛΙΣΟΝ (THE BROOKE ELISON STORY) (MEGA, 18/4/2014, 14:50)
- ΓΛΥΚΟΣ ΝΟΕΜΒΡΗΣ (SWEET NOVEMBER) (STAR, 18/4/2014, 13:45)
- ΣΚΟΥΜΠΙ ΝΤΟΥ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Η ΜΟΥΜΙΑ; (SCOOBY DOO! IN WHERE’S MY MUMMY?) (STAR, 18/4/2014, 12:15)
- Η ΑΓΑΠΗ ΘΕΛΕΙ ΤΟ ΧΡΟΝΟ ΤΗΣ (LOVE HAPPENS) (MEGA, 18/4/2014, 11:50)
- ΜΙΚΡΕΣ ΚΥΡΙΕΣ (LITTLE WOMEN) (MEGA, 18/4/2014, 09:10)
- Ο ΧΟΡΟΣ ΤΗΣ ΣΑΛΩΜΗΣ (SALOME) (MEGA, 18/4/2014, 07:00)
- ΝΕΑ ΕΠΟΧΗ ΣΤΑ ΚΛΑΣΣΙΚΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ: ΧΕΛΩΝΑ VS ΛΑΓΟΥ (UNSTABLE FABLES: TORTOISE VS HARE) (STAR, 17/4/2014, 04:30)
- ΤΟ ΝΑΝΟΥΡΙΣΜΑ ΤΗΣ ΓΑΤΑΣ (ANT1 , 17/4/2014, 00:30)
- Ο ΘΑΛΑΣΣΟΛΥΚΟΣ (THE SEA WOLF) (STAR, 17/4/2014, 23:15)
- Ο ΙΗΣΟΥΣ ΑΠΟ ΤΗ ΝΑΖΑΡΕΤ (JESUS OF NAZARETH) (ANT1, 17/4/2014, 21:15)
- ΝΥΦΕΣ (MEGA, 17/4/2014, 21:15)
- ΕΝΑΣ ΜΙΚΡΟΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ (A LITTLE BIT OF HEAVEN) (STAR, 17/4/2014, 21:00)
- ΤΑ ΠΑΘΗ (ALPHA, 17/4/2014, 20:00)
- ΚΥΝΗΓΩΝΤΑΣ ΤΟ ΘΑΥΜΑ (LIVING PROOF) (MEGA, 17/4/2014, 17:20)
- ΘΥΕΛΛΑ ΣΕ ΠΑΙΔΙΚΗ ΚΑΡΔΙΑ (ALPHA, 17/4/2014, 16:30)
- ΣΥΛΛΑΒΙΖΟΝΤΑΣ ΤΟ ΟΝΕΙΡΟ (AKEELAH AND THE BEE) (MEGA, 17/4/2014, 15:00)
- ΤΟΜ ΚΑΙ ΤΖΕΡΙ ΕΝΑΝΤΙΟΝ ΠΕΙΡΑΤΩΝ (TOM AND JERRY: SHIVER ME WHISKERS) (STAR, 17/4/2014, 12:40)
- ΑΝΑΜΝΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΝΝΑ ΦΡΑΝΚ (MY NAME IS ANNE FRANK) (STAR, 16/4/2014, 03:30)
- CADILLAC RECORDS) (MEGA, 16/4/2014, 01:00)
- NORMAL LIFE (ANT1 , 16/4/2014, 00:30)
- Η ΚΙΒΩΤΟΣ ΤΟΥ ΝΩΕ (NOAH S ARK) (STAR, 16/4/2014, 21:15)
- Ο ΟΣΚΑΡ ΚΑΙ Η ΚΥΡΙΑ ΜΕ ΤΑ ΡΟΖ (OSCAR AND THE LADY IN PINK) (STAR, 15/4/2014, 03:00)
- ΤΖΟΥΛΙ ΚΑΙ ΤΖΟΥΛΙΑ (JULIE AND JULIA) (MEGA, 15/4/2014, 21:15)
- ΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΣΤΟΡΓΗΣ (THE BLIND SIDE) (STAR, 15/4/2014, 21:00)
- Ο ΛΟΥΣΤΡΑΚΟΣ (ALPHA, 15/4/2014, 16:30)
- ΚΥΝΗΓΩΝΤΑΣ ΤΗΝ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ (CHASING FREEDOM) (STAR, 14/4/2014, 03:00)
- ΤΑΞΙΔΙ ΣΤΟ ΟΝΕΙΡΟ (RADIO FLYER) (MEGA, 14/4/2014, 01:15)
- ΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΗΣ ΦΑΝΤΑΣΙΑΣ (SKELLIG) (STAR, 14/4/2014, 00:45)
- ΤΟ ΠΛΟΥΣΙΟΠΑΙΔΟ (RICHIE RICH) (STAR, 14/4/2014, 22:45)
- Ο ΚΟΜΗΣ ΜΟΝΤΕ ΚΡΙΣΤΟ (THE COUNT OF MONTE CRISTO) (ALPHA, 14/4/2014, 22:30)
- ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΟΥ ΣΑΜΜΥ: ΤΟ ΜΥΣΤΙΚΟ ΠΕΡΑΣΜΑ (SAMMY'S ADVENTURES THE SECRET PASSAGE) (STAR, 14/4/2014, 21:00)
- Η ΣΦΡΑΓΙΔΑ ΤΟΥ ΘΕΟΥ (ALPHA, 14/4/2014, 16:00)
- ΜΕΣΑΝΥΧΤΑ ΣΤΟΝ ΚΗΠΟ ΤΟΥ ΚΑΛΟΥ ΚΑΙ ΤΟΥ ΚΑΚΟΥ (MIDNIGHT IN THE GARDEN OF GOOD AND EVIL) (STAR, 13/4/2014, 02:30)
- ΣΚΟΤΕΙΝΟΣ ΙΠΠΟΤΗΣ (THE DARK KNIGHT) (STAR, 13/4/2014, 23:15)
- ΣΚΟΤΕΙΝΟΣ ΚΩΔΙΚΑΣ (KNOWING) (MEGA, 13/4/2014, 21:15)
- Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΠΟΥ ΓΥΡΙΣΕ ΑΠΟ ΤΗ ΖΕΣΤΗ (STAR, 13/4/2014, 21:10)
- ΑΚΑΤΑΜΑΧΗΤΟΣ (GORGEOUS) (MEGA, 13/4/2014, 14:50)
- IN THE RED (STAR, 12/4/2014, 03:15)
- ΧΑΜΕΝΕΣ ΑΓΑΠΕΣ (MESSAGE IN A BOTTLE) (STAR, 12/4/2014, 00:30)
- LOONEY TUNES: ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΣΤΗ ΔΡΑΣΗ (LOONEY TUNES: BACK IN ACTION) (STAR, 12/4/2014, 22:45)
- ΖΗΣΑΜΕ ΕΜΕΙΣ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟΙ… ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ (HAPPILY N' EVER AFTER) (STAR, 12/4/2014, 21:10)
- ΚΙΤ: ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΣΕ ΔΡΑΣΗ (KIT KITTREDGE: AN AMERICAN GIRL) (STAR, 12/4/2014, 13:15)
- ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΚΑΤΑΣΚΟΠΩΝ (SPY GAME) (STAR, 11/4/2014, 00:30)
- Ο ΧΑΡΙ ΠΟΤΕΡ ΚΑΙ ΟΙ ΚΛΗΡΟΙ ΤΟΥ ΘΑΝΑΤΟΥ: ΜΕΡΟΣ 2ο (HARRY POTTER AND THE DEATHLY HALLOWS – PART 1) (STAR, 11/4/2014, 22:00)
- Η ΓΕΦΥΡΑ ΤΟΥ ΠΟΤΑΜΟΥ ΚΒΑΙ (THE BRIDGE ON THE RIVER KWAI) (MEGA, 10/4/2014, 01:00)
- COLOMBIANA (STAR, 10/4/2014, 22:00)
- ΥΠΟΒΡΥΧΙΟΙ ΚΑΤΑΔΡΟΜΕΙΣ (SUBMERGED) (STAR, 9/4/2014, 03:45)
- THE TOWN (STAR, 9/4/2014, 22:00)
- ΣΦΡΑΓΙΣΜΕΝΑ ΧΕΙΛΗ (THE READER) (MEGA, 8/4/2014, 00:30)
- ΧΩΡΙΣ ΤΑΥΤΟΤΗΤΑ (THE BOURNE IDENTITY) (STAR, 8/4/2014, 22:00)
- Ο ΝΤΕΝΙΣ Ο ΤΡΟΜΕΡΟΣ ΞΑΝΑΧΤΥΠΑ (DENNIS THE MENACE STRIKES AGAIN) (STAR, 8/4/2014, 19:30)
- ΘΑΝΑΣΙΜΗ ΣΚΕΥΩΡΙΑ (AS GOOD AS DEAD) (STAR, 7/4/2014, 02:15)
- ΑΡΜΑΓΕΔΔΩΝ (ALPHA, 7/4/2014, 22:30)
- ΟΙ ΜΠΑΤΣΟΙ ΤΗΣ ΣΥΜΦΟΡΑΣ (COP OUT) (STAR, 7/4/2014, 21:00)
- SLEEPERS (STAR, 6/4/2014, 02:15)
- Η ΔΙΑΚΡΙΤΙΚΗ ΓΟΗΤΕΙΑ ΤΩΝ ΑΡΣΕΝΙΚΩΝ) (MEGA, 6/4/2014, 23:30)
- ΜΑΤΙΑ ΕΡΜΗΤΙΚΑ ΚΛΕΙΣΤΑ (EYES WIDE SHUT) (STAR, 6/4/2014, 23:00)
- I LOVE KARDITSA (MEGA, 6/4/2014, 21:15)
- Ο ΠΑΡΑΣ ΚΑΙ Ο ΦΟΥΚΑΡΑΣ (STAR, 6/4/2014, 21:10)
- ΟΙ ΑΓΓΕΛΟΙ ΤΟΥ ΤΣΑΡΛΙ (CHARLIES'S ANGELS) (MEGA, 6/4/2014, 14:50)
- ΕΛΕΥΘΕΡΩΣΤΕ ΤΟΝ ΓΟΥΪΛΙ: ΑΠΟΔΡΑΣΗ ΑΠΟ ΤΟΝ ΟΡΜΟ ΤΟΥ ΠΕΙΡΑΤΗ (FREE WILLY : ESCAPE FROM PIRATE’S COVE) (STAR, 6/4/2014, 13:30)
- HUSH (Hush) (STAR, 5/4/2014, 02:45)
- ΚΟΚΚΙΝΟ ΠΟΤΑΜΙ (RED WATER) (MEGA, 5/4/2014, 01:45)
- ΝΤΑΝΤΑ ΥΨΗΛΗΣ ΚΟΙΝΩΝΙΑΣ (THE NANNY DIARIES) (STAR, 5/4/2014, 22:45)
- ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΑ ΣΤΟ MONSTER - HOLLYWOOD (MONSTER HIGH: FRIGHTS, CAMERA, ACTION) (STAR, 5/4/2014, 21:10)
- ACE VENTURA JR: NTETEKTIB ΖΩΩΝ (ACE VENTURA 3) (STAR, 5/4/2014, 13:30)
- ΟΥ ΚΛΕΨΕΙΣ (ALPHA, 5/4/2014, 08:00)
- Ο ΧΑΡΙ ΠΟΤΕΡ ΚΑΙ ΟΙ ΚΛΗΡΟΙ ΤΟΥ ΘΑΝΑΤΟΥ: ΜΕΡΟΣ 1ο (HARRY POTTER AND THE DEATHLY HALLOWS – PART 1) (STAR, 4/4/2014, 22:00)
- ΔΕΣΜΟΙ ΑΠΙΣΤΙΑΣ (MARRIED UNMARRIED) (STAR, 3/4/2014, 03:30)
- ΣΤΕΝΕΣ ΕΠΑΦΕΣ ΤΡΙΤΟΥ ΤΥΠΟΥ: ΣΠΕΣΙΑΛ ΕΚΔΟΣΗ (CLOSE ENCOUNTERS OF THE THIRD KIND: THE SPECIAL EDITION) (MEGA, 3/4/2014, 00:45)
- BROKEN CITY (STAR, 3/4/2014, 22:00)
- Η ΔΟΚΙΜΑΣΙΑ (THE RECRUIT) (STAR, 2/4/2014, 22:00)
- ΚΒΑΝΤΙΚΗ ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ (QUANTUM APOCALYPSE) (STAR, 1/4/2014, 03:30)
- Ο ΡΩΜΑΙΟΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΕΘΑΝΕΙ (ROMEO MUST DIE) (STAR, 1/4/2014, 22:00)
- ΣΚΛΗΡΟΣ ΣΑΝ ΔΙΑΜΑΝΤΙ (THE CUTTER) (STAR, 31/3/2014, 02:15)
- Η ΣΥΜΜΟΡΙΑ ΤΩΝ ΔΩΔΕΚΑ (OCEAN’S 12) (ALPHA, 31/3/2014, 22:30)
- ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΩΝ ΑΝΘΡΩΠΩΝ (CHILDREN OF MEN) (STAR, 31/3/2014, 21:00)
- LEGION (MEGA, 30/3/2014, 23:30)
- ΑΠΟΛΥΤΗ ΑΜΑΡΤΙΑ (ORIGINAL SIN) (STAR, 30/3/2014, 23:00)
- ΕΠΙΘΕΣΗ ΣΤΟΝ ΣΥΡΜΟ 123 (THE TAKING OF PELHAM 123) (MEGA, 30/3/2014, 21:15)
- Ο ΣΠΑΓΓΟΡΑΜΕΝΟΣ (STAR, 30/3/2014, 21:10)
- Ο ΜΠΑΤΣΟΣ ΤΟΥ ΘΗΡΙΟΤΡΟΦΕΙΟΥ (KINDERGARTEN COP) (STAR, 30/3/2014, 13:30)
- ΤΟ ΣΑΝΑΤΟΡΙΟ (DEATH TUNNEL) (MEGA, 29/3/2014, 01:30)
- ΜΙΑ ΣΥΓΧΡΟΝΗ ΣΤΑΧΤΟΠΟΥΤΑ, ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΚΙ ΕΝΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙ (Α CINDERELLA STORY ONCE UPON A SONG) (STAR, 29/3/2014, 22:45)
- ΕΡΩΤΑΣ ΔΙΧΩΣ ΑΥΡΙΟ (AGAINST ALL ODDS) (MEGA, 29/3/2014, 22:30)
- BARBIE: Η ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ ΤΩΝ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑΡΙΩΝ (BARBIE THE PEARL PRINCESS) (STAR, 29/3/2014, 21:10)
- Η ΑΛΙΚΗ ΣΤΟ ΝΑΥΤΙΚΟ (ANT1 , 29/3/2014, 18:00)
- Ο ΠΡΩΤΟΣ ΛΑΧΝΟΣ (LOTTERY TICKET) (STAR, 29/3/2014, 13:15)
- ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΗΣ ΙΣΤΟΡΙΑΣ (AMERICAN HISTORY X) (STAR, 28/3/2014, 01:00)
- ΚΑΡΛΟΣ, TO ΤΣΑΚΑΛΙ (THE ASSIGNMENT) (MEGA, 28/3/2014, 23:30)
- Ο ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΟΔΟΤΗΣ (THE DEPARTED) (STAR, 28/3/2014, 22:00)
- PLANET TERROR (STAR, 27/3/2014, 03:15)
- ΝΥΧΤΕΡΙΔΕΣ ΒΑΜΠΙΡ (VAMPIRE BATS ) (MEGA, 27/3/2014, 00:50)
- ΑΙ ΕΙΔΟΙ ΤΟΥ ΜΑΡΤΙΟΥ (THE IDES OF MARCH) (STAR, 27/3/2014, 22:00)
- ΤΑ ΣΚΑΛΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΘΑΝΑΤΟΥ (WISHING STAIRS) (STAR, 26/3/2014, 03:15)
- BLITZ (MEGA, 26/3/2014, 23:40)
- ΕΞ ΕΠΑΦΗΣ (CLOSER) (MEGA, 26/3/2014, 23:40)
- ΟΙ ΣΠΕΣΙΑΛΙΣΤΕΣ (THE SPECIALIST) (STAR, 25/3/2014, 22:00)
- ΨΥΧΩΣΗ (OBSESSED) (MEGA, 25/3/2014, 21:15)
- DRIVEN (STAR, 25/3/2014, 16:30)
- ΜΠΑΓΚΣ ΜΠΑΝΙ ΕΞΩΓΗΙΝΗ ΑΠΕΙΛΗ (BUGS BUNNY LUNAR TUNES) (STAR, 25/3/2014, 12:50)
- MY LITTLE PONY: EQUESTRIA GIRLS (STAR, 25/3/2014, 10:25)
- INVIZIMALS: ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΣΕ ΑΛΛΗ ΔΙΑΣΤΑΣΗ (INVIZIMALS: A TALE OF TWO DIMENSIONS) (STAR, 25/3/2014, 08:05)
- ΩΡΟΛΟΓΙΑΚΗ ΒΟΜΒΑ (TIME BOMB) (STAR, 24/3/2014, 03:45)
- ΠΑΓΙΔΕΥΜΕΝΗ ΨΥΧΗ (ALPHA, 24/3/2014, 22:30)
- RED: ΠΡΑΚΤΟΡΕΣ ΠΑΡΟΠΛΙΣΜΕΝΟΙ ΑΛΛΑ ΠΑΝΤΑ ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟΙ (RED) (STAR, 24/3/2014, 21:00)
- ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΣ ΣΤΡΑΤΙΩΤΗΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ (UNIVERSAL SOLDIER 3: A NEW BEGINNING) (STAR, 23/3/2014, 03:15)
- ΑΟΡΑΤΟ ΑΓΓΙΓΜΑ 2 (HOLLOW MAN 2) (MEGA, 23/3/2014, 23:30)
- ΤΟ ΚΥΝΗΓΙ ΤΩΝ ΜΑΓΙΣΣΩΝ (SEASON OF THE WITCH) (ALPHA, 23/3/2014, 23:15)
- ΟΙ ΑΝΑΛΩΣΙΜΟΙ (THE EXPENDABLES) (MEGA , 23/3/2014, 21:15)
- ΝΗΣΟΣ 2 (ALPHA, 23/3/2014, 21:00)
- ΒΙΒΑ ΡΕΝΑ (ANT1, 23/3/2014, 18:10)
- ΤΟ ΔΟΛΩΜΑ (ALPHA , 23/3/2014, 15:00)
- (FUN WITH DICK AND JANE) (MEGA, 23/3/2014, 14:50)
- ΑΕΡΟΠΛΑΝΑ, ΛΙΜΟΥΖΙΝΕΣ ΚΑΙ ΤΡΕΝΑ (PLANES, TRAINS & AUTOMOBILES) (ANT1 , 23/3/2014, 13:40)
- ΓΛΥΚΟΣ ΜΠΕΛΑΣ (JERSEY GIRL) (STAR, 23/3/2014, 13:30)
- BARBIE & ΤΟ ΔΙΑΜΑΝΤΕΝΙΟ ΚΑΣΤΡΟ (BARBIE AND THE DIAMOND CASTLE) (STAR, 23/3/2014, 11:30)
- ΜΠΑΤΜΑΝ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ (BATMAN FOREVER) (STAR, 22/3/2014, 00:30)
- ΣΚΟΥΜΠΙ - ΝΤΟΥ: ΕΝΑΣ ΤΕΤΡΑΠΟΔΟΣ ΗΡΩΑΣ (SCOOBY - DOO) (STAR, 22/3/2014, 22:45)
- ΣΤΑΡΜΑΝ (STARMAN) (MEGA, 22/3/2014, 22:30)
- YOGI BEAR (Yogi Bear) (STAR, 22/3/2014, 21:10)
- ΣΕΞΙ ΔΟΛΟΦΟΝΟΙ (THE BITCH SLAP) (STAR, 21/3/2014, 01:45)
- DEATH PROOF (Death Proof) (STAR, 21/3/2014, 01:30)
- TUBE (STAR, 20/3/2014, 03:15)
- FIRED UP! (MEGA, 20/3/2014, 23:30)
- NHSOS (STAR, 20/3/2014, 22:00)
- ΑΥΣΤΗΡΩΣ ΚΑΤΑΛΛΗΛΟ (MEGA, 19/3/2014, 23:30)
- ΑΠΟΛΥΤΗ ΔΙΑΓΡΑΦΗ (ERASER) (STAR, 19/3/2014, 22:00)
- ΜΟΙΡΑΙΟ ΛΑΘΟΣ (BLAME) (STAR, 18/3/2014, 03:15)
- ΟΙ ΜΑΧΗΤΕΣ ΤΩΝ ΔΡΟΜΩΝ 2 (2 FAST 2 FURIOUS) (STAR, 18/3/2014, 22:00)
- Ο ΒΕΤΕΡΑΝΟΣ ΤΟΥ ΜΕΛΛΟΝΤΟΣ (SOLDIER) (STAR, 17/3/2014, 02:15)
- ΖΩΝΤΑΝΟΣ ΘΡΥΛΟΣ (I AM LEGEND) (ALPHA, 17/3/2014, 22:30)
- ΝΟΜΟΤΑΓΗΣ ΠΟΛΙΤΗΣ (LAW ABIDING CITIZEN) (STAR, 17/3/2014, 21:00)
- THE HOLE (STAR , 16/3/2014, 01:45)
- ARMORED (MEGA, 16/3/2014, 23:20)
- ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΝ ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ (WHAT WOMEN WANT) (STAR, 16/3/2014, 23:15)
- Η ΚΛΗΡΟΝΟΜΟΣ (MEGA, 16/3/2014, 21:15)
- Ο ΤΡΕΛΟΣ ΤΑ ’ΧΕΙ 400 (STAR, 16/3/2014, 21:10)
- ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΓΙΝΩ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΟΥΧΟΣ (MR DEEDS) (MEGA, 16/3/2014, 14:50)
- ΝΙΑΤΑ ΣE ΕΞΑΨΗ (YOUTH IN REVOLT) (STAR, 15/3/2014, 01:00)
- THE REBOUND (STAR, 15/3/2014, 23:00)
- KARATE KID (MEGA, 15/3/2014, 22:30)
- Η ΩΡΑΙΑ ΤΟΥ ΚΟΥΡΕΑ (ANT1 , 15/3/2014, 21:15)
- Ο ΘΡΥΛΟΣ ΤΩΝ ΙΠΤΑΜΕΝΩΝ ΦΡΟΥΡΩΝ (LEGEND OF THE GUARDIANS : THE OWLS OF GA’ HOOLE) (STAR, 15/3/2014, 21:10)
- ΕΝΑΣ ΤΡΕΛΟΣ... ΤΡΕΛΟΣ... ΑΕΡΟΠΕΙΡΑΤΗΣ (ANT1, 15/3/2014, 17:40)
- ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ ΣΟΦΙΑ Η ΠΡΩΤΗ (SOFIA THE FIRST) (ANT1 , 15/3/2014, 13:40)
- ΟΙ ΑΣΣΟΙ ΤΟΥ SKATEBOARD (GRIND) (STAR, 15/3/2014, 13:30)
- BARBIE FAIRYTOPIA: MERMAIDIA (STAR, 15/3/2014, 11:30)
- ΒΙΟΣ & ΠΟΛΙΤΕΙΑ (MEGA, 14/3/2014, 22:45)
- ΜΗΝ ΣΠΡΩΧΝΕΙΣ ΕΡΧΟΜΑΙ (DUE DATE) (STAR, 14/3/2014, 22:00)
- ΜΗ ΜΙΛΑΣ ΓΙΑ ΑΓΑΠΗ (SOMERSAULT) (STAR, 13/3/2014, 03:15)
- ΝΥΧΤΟΒΑΤΕΣ (SLEEPWALKERS) (MEGA, 13/3/2014, 01:00)
- ΛΟΥΦΑ ΚΑΙ ΠΑΡΑΛΛΑΓΗ: ΣΕΙΡΗΝΕΣ ΣΤΗ ΣΤΕΡΙΑ (MEGA , 13/3/2014, 22:30)
- CHINESE ZODIAC (STAR, 13/3/2014, 22:00)
- ΧΑΡΤΙΝΟΣ ΠΥΡΓΟΣ (MAN OF THE YEAR) (STAR, 12/3/2014, 03:15)
- ΜΑΧΗΤΕΣ ΤΩΝ ΔΡΟΜΩΝ : TOKYO DRIFT (THE FAST AND THE FURIOUS TOKYO DRIFT) (STAR, 12/3/2014, 22:00)
- Ο ΜΑΧΗΤΗΣ ΤΟΥ ΣΚΟΤΟΥΣ (DARK WARRIOR) (STAR, 11/3/2014, 03:15)
- ΜΥΑΛΟ ΣΕ ΠΑΓΙΔΑ (HARDWIRED) (MEGA, 11/3/2014, 01:15)
- ROCKNROLLA (STAR, 11/3/2014, 22:00)
- ΕΝΤΑΣΗ (ALPHA, 10/3/2014, 22:30)
- SHERLOCK HOLMES (STAR, 10/3/2014, 21:00)
- ΧΧΧ: Ο ΑΠΟΛΥΤΟΣ ΠΡΑΚΤΟΡΑΣ 2 (XXX: STATE OF THE UNION ) (MEGA, 9/3/2014, 23:30)
- ΕΙΣΒΟΛΗ (THE INVASION) (ALPHA, 9/3/2014, 23:00)
- ΤΟ ΓΑΜΗΛΙΟ PARTY (To gamilio party) (STAR, 9/3/2014, 23:00)
- Ο ΑΛΒΙΝ ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ (ALVIN AND THE CHIPMUNKS) (ALPHA, 9/3/2014, 21:30)
- ΚΟΡΟΪΔΟ ΓΑΜΠΡΕ (STAR, 9/3/2014, 21:10)
- ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΣΚΗΝΗ: ΔΥΝΑΜΩΣΕ ΤΟ (CENTER STAGE: TURN IT UP) (MEGA, 9/3/2014, 14:50)
- ΣΑΝ ΤΟ ΣΚΥΛΟ ΜΕ ΤΗ ΓΑΤΑ (CATS & DOGS) (STAR, 9/3/2014, 13:30)
- ΕΝΑ ΤΡΕΛΟ ΤΡΕΛΟ ΤΖΑΚΟΥΖΙ (HOT TUB TIME MACHINE) (STAR, 8/3/2014, 23:30)
- ΣΙΝΑ, Η ΒΑΣΙΛΙΣΣΑ ΤΗΣ ΖΟΥΓΚΛΑΣ (SHEENA) (MEGA, 8/3/2014, 22:30)
- FROM PRADA TO NADA (STAR, 8/3/2014, 21:10)
- Η ΣΩΦΕΡΙΝΑ (ANT1 , 8/3/2014, 17:40)
- ΑΙΜΑΤΗΡΗ ΑΔΕΛΦΟΤΗΤΑ (SORORITY ROW) (MEGA, 7/3/2014, 01:00)
- STRAIGHT STORY (MEGA, 7/3/2014, 23:15)
- ΟΔΥΣΣΕΙΑ (THE ODYSSEY) (STAR, 7/3/2014, 22:00)
- ΤΡΕΛΟΣ ΕΙΜΑΙ, Ο,ΤΙ ΘΕΛΩ ΚΑΝΩ (ALPHA, 7/3/2014, 15:00)
- ΑΓΝΩΣΤΗ ΔΥΝΑΜΗ (DEEP EVIL) (STAR, 6/3/2014, 03:30)
- ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ (MEGA, 6/3/2014, 22:30)
- Ο ΑΟΡΑΤΟΣ (THE INVISIBLE) (STAR, 5/3/2014, 03:30)
- ΕΚΤΟΣ ΕΛΕΓΧΟΥ (OUT OF SIGHT) (STAR, 5/3/2014, 22:00)
- ΕΥΚΟΛΗ ΚΑΤΑ ΛΑΘΟΣ (EASY A) (MEGA, 4/3/2014, 23:30)
- Ο ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ ΤΟΥ ΔΙΑΒΟΛΟΥ (THE DEVIL’S ADVOCATE) (STAR, 4/3/2014, 22:00)
- ΔΟΛΟΦΟΝΟΙ ΓΙΑ ΜΟΝΑΧΙΚΕΣ ΚΑΡΔΙΕΣ (LONELY HEARTS) (STAR, 3/3/2014, 01:00)
- ΑΤΑΚΤΗ ΚΑΘΗΓΗΤΡΙΑ (BAD TEACHER) (MEGA, 3/3/2014, 22:30)
- ΛΟΣ ΑΝΤΖΕΛΕΣ ΕΜΠΙΣΤΕΥΤΙΚΟ (L.A. CONFIDENTIAL) (ALPHA, 3/3/2014, 22:30)
- ΠΩΣ ΝΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΕΤΕ ΤΟ ΔΡΑΚΟ ΣΑΣ (HOW TO TRAIN YOUR DRAGON) (ANT1 , 3/3/2014, 21:15)
- ΤΟ ΠΡΑΣΙΝΟ ΜΙΛΙ (THE GREEN MILE) (STAR, 3/3/2014, 21:00)
- Η ΜΕΓΑΛΗ ΤΩΝ ΜΠΑΤΣΩΝ ΣΧΟΛΗ 4 (POLICE ACADEMY 4: CITIZENS ON PATROL) (STAR, 3/3/2014, 17:00)
- Ο ΚΛΕΑΡΧΟΣ, Η ΜΑΡΙΝΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΝΤΟΣ (ALPHA, 3/3/2014, 16:30)
- THE BUGS BUNNY MOTHER’S DAY SPECIAL (STAR, 3/3/2014, 09:45)
- ΓΑΛΑΖΙΟΣ ΤΡΟΜΟΣ (BLUE DEMON) (STAR, 2/3/2014, 04:00)
- ΣΕ ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟ ΕΔΑΦΟΣ (ON DEADLY GROUND) (STAR, 2/3/2014, 01:45)
- ΑΔΙΑΝΟΗΤΕΣ ΠΡΑΞΕΙΣ (UNTHINKABLE) (STAR, 2/3/2014, 23:45)
- DISTRICT 9 (MEGA , 2/3/2014, 23:45)
- Η ΑΛΛΗ ΓΥΝΑΙΚΑ (THE OTHER WOMAN) (ALPHA, 2/3/2014, 22:50)
- ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΕΣ ΑΠΟΣΤΟΛΕΣ 3 (MISSION: IMPOSSIBLE 3) (ANT1, 2/3/2014, 21:15)
- ΖΟΧΑΝ: ΠΡΑΚΤΟΡΑΣ ΥΨΗΛΗΣ ΚΟΜΩΤΙΚΗΣ (YOU DON’T MESS WITH THE ZOHAN) (MEGA, 2/3/2014, 21:15)
- ΚΑΛΠΙΚΗ ΛΙΡΑ (STAR, 2/3/2014, 21:10)
- ΝΥΦΕΣ ΣΕ ΠΟΛΕΜΟ (BRIDE WARS) (ALPHA, 2/3/2014, 21:00)
- Ο ΦΑΦΛΑΤΑΣ (ANT1, 2/3/2014, 18:00)
- Η ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ ΚΑΙ Ο ΝΑΥΤΗΣ (PRINCESS AND THE MARINE) (MEGA, 2/3/2014, 14:50)
- BARBIE FAIRYTOPIA (STAR, 2/3/2014, 11:30)
- FANBOYS (STAR, 1/3/2014, 01:30)
- KICK ASS (STAR, 1/3/2014, 23:15)
- ΓΚΟΣΤΜΠΑΣΤΕΡΣ (GHOSTBUSTERS) (MEGA, 1/3/2014, 22:30)
- ΜΙΑ ΣΥΓΧΡΟΝΗ ΣΤΑΧΤΟΠΟΥΤΑ (Α CINDERELLA STORY) (STAR, 1/3/2014, 21:10)
- ΤΟ ΨΩΝΙΟ (ALPHA, 1/3/2014, 15:00)
- Η ΓΑΛΑΖΙΑ ΛΙΜΝΗ (THE BLUE LAGOON) (MEGA, 1/3/2014, 14:50)
- 27 ΦΟΡΕΜΑΤΑ (27 DRESSES) (STAR, 1/3/2014, 13:30)
- ΠΥΡΙΝΟΣ ΚΛΟΙΟΣ (ABLAZE) (STAR, 28/2/2014, 03:15)
- H TΑΞΗ ΤΗΣ ΦΥΛΑΚΗΣ ΡΑΪΚΕΡ (SHACKLES) (MEGA, 28/2/2014, 01:00)
- ΤΡΟΠΙΚΗ ΚΑΤΑΙΓΙΔΑ (TROPIC THUNDER) (ANT1 , 28/2/2014, 00:45)
- ΘΗΛΥΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ (MEGA, 28/2/2014, 22:30)
- Ο ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΣ ΣΑΜΟΥΡΑΪ (THE LAST SAMURAI) (STAR, 28/2/2014, 22:00)
- ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΑ ΑΠΟ ΤΟ ΠΑΡΕΛΘΟΝ (JESSE STONE: SEA CHANGE ) (MEGA, 27/2/2014, 01:00)
- ΕΦΑΠΑΞ (MEGA, 27/2/2014, 22:30)
- ΑΠΕΙΛΗ ΠΥΡΗΝΙΚΟΥ ΟΛΕΘΡΟΥ (ANTIBODY) (STAR, 26/2/2014, 03:30)
- ΤΑ ΤΣΑΚΑΛΙΑ (ALPHA, 26/2/2014, 01:45)
- Η ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΗ (LAKEVIEW TERRACE) (MEGA, 26/2/2014, 00:30)
- JARHEAD (STAR, 26/2/2014, 22:00)
- Η ΚΟΛΑΣΗ ΤΟΥ ΠΟΛΕΜΟΥ (THE WAY OF WAR) (STAR, 25/2/2014, 03:30)
- ΟΤΑΝ Ο ΝΙΚ ΕΡΩΤΕΥΤΗΚΕ ΤΗΝ ΝΟΡΑ (NICK AND NORAΗ'S INFINITE PLAYLIST) (MEGA, 25/2/2014, 01:15)
- THE FIGHTER (STAR, 25/2/2014, 22:00)
- ICARUS (STAR, 24/2/2014, 01:30)
- Ο ΑΕΤΟΣ ΤΗΣ ΑΥΤΟΚΡΑΤΟΡΙΑΣ (THE EAGLE OF THE NINTH) (STAR, 24/2/2014, 21:00)
- ΦΟΝΟΙ ΣΤΗ ΜΙΚΡΗ ΠΟΛΗ (MURDER IN HOPEVILLE) (STAR, 23/2/2014, 03:15)
- WILD THINGS: FOURSOME (MEGA, 23/2/2014, 23:40)
- Η ΑΠΑΓΩΓΗ (RANSOM) (STAR, 23/2/2014, 23:00)
- ΣΤΟ ΞΕΣΠΑΣΜΑ ΤΟΥ ΦΕΓΓΑΡΙΟΥ (MEGA, 23/2/2014, 21:15)
- ΤΟ ΕΤΕΡΟΝ ΗΜΙΣΥ (TO ETERON IMISI) (STAR, 23/2/2014, 21:10)
- ΜΟΝΤΕΡΝΑ ΣΤΑΧΤΟΠΟΥΤΑ (ANT1 , 23/2/2014, 17:40)
- ΦΑΡΜΑ ΣΤΟΡΙ (BARNYARD) (ANT1, 23/2/2014, 13:40)
- ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΙΑ ΚΑΛΟΠΕΡΑΣΗ (MATERIAL GIRLS) (STAR, 23/2/2014, 13:15)
- Ο ΘΑΝΑΤΟΣ ΣΟΥ ΠΑΕΙ ΠΟΛΥ (DEATH BECOMES HER) (STAR, 22/2/2014, 00:15)
- Η ΜΑΣΚΑ ΤΟΥ ΖΟΡΟ (THE MASK OF ZORRO) (MEGA, 22/2/2014, 22:30)
- Ο ΦΙΛΟΣ ΜΟΥ Ο ΛΕΥΤΕΡΑΚΗΣ (ANT1, 22/2/2014, 21:15)
- ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΦΙΛΟΖΩΟΣ (MUST LOVE DOGS) (STAR, 22/2/2014, 13:15)
- ΜΠΑΡΜΠΙ ΡΑΠΟΥΝΖΕΛ (BARBIE RAPUNZEL) (STAR, 22/2/2014, 11:30)
- Ο ΡΟΖ ΡΙΝΟΚΕΡΟΣ (DEATH TO SMOOCHY) (STAR, 21/2/2014, 03:15)
- Ο ΜΟΝΟΜΑΧΟΣ (GLADIATOR) (STAR, 21/2/2014, 22:00)
- ΜΗΧΑΝΟΒΙΕΣ ΕΝΑΝΤΙΟΝ ΑΝΔΡΟΕΙΔΩΝ (CYBORG CONQUEST) (STAR, 20/2/2014, 03:30)
- ΦΟΝΟΣ ΣΤΟΝ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟ (JESSE STONE: IN PARADISE) (MEGA, 20/2/2014, 01:00)
- ΠΕΝΤΕ ΛΕΠΤΑ ΑΚΟΜΗ) (MEGA, 20/2/2014, 22:30)
- THE GREY (The Grey) (STAR, 20/2/2014, 22:00)
- ΟΡΙΑ ΑΝΤΟΧΗΣ (VERTICAL LIMIT) (MEGA, 19/2/2014, 00:10)
- ΤΟ ΑΝΘΡΩΠΑΚΙ (ALPHA, 19/2/2014, 22:00)
- ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ 8 ΛΕΠΤΑ (SOURCE CODE) (STAR, 19/2/2014, 22:00)
- ΤΟ ΠΛΑΣΜΑ ΤΗΣ ΑΒΥΣΣΟΥ (HELL FIRE) (STAR, 18/2/2014, 02:45)
- QUARANTINE (MEGA, 18/2/2014, 01:15)
- ΤΟ ΜΟΥΤΡΟ (THE MECHANIC) (STAR, 18/2/2014, 22:00)
- FULL METAL JACKET (STAR, 17/2/2014, 02:15)
- BEING JAQUES CHIRAC (MEGA, 17/2/2014, 01:30)
- ΔΙΑ ΠΥΡΟΣ ΚΑΙ ΣΙΔΗΡΟΥ (ALPHA, 17/2/2014, 22:30)
- Η ΤΙΤΑΝΟΜΑΧΙΑ (CLASH OF THE TITANS) (STAR, 17/2/2014, 21:00)
- ΣΙΩΠΗΛΟΣ ΕΦΙΑΛΤΗΣ (AWAKE) (ALPHA, 16/2/2014, 02:15)
- ΚΑΥΤΑ ΔΙΑΜΑΝΤΙΑ (WILD THINGS 3) (MEGA, 16/2/2014, 23:30)
- ΜΑΚΡΙΝΟΣ ΟΡΙΖΟΝΤΑΣ (FAR AND AWAY) (STAR, 16/2/2014, 23:00)
- IRONMAN (ANT1, 16/2/2014, 21:15)
- ΛΑΡΙΣΑ ΕΜΠΙΣΤΕΥΤΙΚΟ (MEGA, 16/2/2014, 21:15)
- ΤΟΝ ΑΡΑΠΗ ΚΙ ΑΝ ΤΟΝ ΠΛΕΝΕΙΣ (STAR, 16/2/2014, 21:10)
- ΤΖΑΚ ΠΟΤ ΣΤΟΝ ΕΡΩΤΑ (WHAT HAPPENS IN VEGAS) (ALPHA, 16/2/2014, 21:00)
- Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΜΟΥ ΤΡΕΛΑΘΗΚΕ (ALPHA, 16/2/2014, 15:00)
- ΜΑΔΑΓΑΣΚΑΡΗ 02 (MADAGASCAR, ESCAPE TO AFRICA) (ANT1 , 16/2/2014, 13:40)
- ΑΜΕΣΗ ΕΠΑΦΗ (DIRECT CONTACT) (STAR, 15/2/2014, 02:15)
- 13 ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΑ (THIRTEEN GHOSTS) (MEGA, 15/2/2014, 02:00)
- 40 ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ 40 ΝΥΧΤΕΣ (40 DAYS AND 40 NIGHTS) (STAR, 15/2/2014, 00:30)
- Ο ΓΑΜΟΣ ΤΟΥ ΚΑΛΥΤΕΡΟΥ ΜΟΥ ΦΙΛΟΥ (MY BEST FRIEND\'S WEDDING) (MEGA, 15/2/2014, 22:30)
- ΣΤΗ ΦΩΛΙΑ ΤΟΥ ΚΟΥΚΛΟΥ (Στη φωλιά του Κούκλου) (STAR, 15/2/2014, 21:00)
- ΕΛΑ Ν' ΑΓΑΠΗΘΟΥΜΕ ΝΤΑΡΛΙΝΓΚ (ALPHA, 15/2/2014, 15:00)
- BEN 10: DESTROY ALL ALIENS (STAR, 14/2/2014, 04:15)
- OCEANS (STAR, 14/2/2014, 02:00)
- ΕΜΜΟΝΕΣ (NOT LIKE EVERYONE ELSE) (MEGA, 14/2/2014, 23:30)
- ICE (STAR, 14/2/2014, 22:00)
- EXTREME MOVIE (STAR, 13/2/2014, 04:00)
- ΨΥΧΡΟΣ ΕΚΤΕΛΕΣΤΗΣ (STONE COLD) (MEGA, 13/2/2014, 01:15)
- ΛΟΥΦΑ ΚΑΙ ΠΑΡΑΛΛΑΓΗ: ΣΕΙΡΗΝΕΣ ΣΤΟ ΑΙΓΑΙΟ (MEGA, 13/2/2014, 22:30)
- ΚΟΝΑΝ, Ο ΒΑΡΒΑΡΟΣ (CONAN THE BARBARIAN) (STAR, 13/2/2014, 22:00)
- 187 (ΕΝΑ, ΟΚΤΩ, ΕΠΤΑ) (STAR, 12/2/2014, 03:30)
- ΜΑΥΡΟ ΓΕΡΑΚΙ: Η ΚΑΤΑΡΡΙΨΗ (BLACK HAWK DOWN) (MEGA, 12/2/2014, 01:00)
- ARAHAN (STAR, 11/2/2014, 03:30)
- ΣΚΟΤΕΙΝΟ ΚΙΝΗΤΡΟ (MEGA, 11/2/2014, 01:15)
- VALENTINE’S DAY (STAR, 11/2/2014, 22:00)
- ΣΥΜΜΟΡΙΑ ΕΚΤΟΣ ΕΛΕΓΧΟΥ (THE CREW) (STAR, 10/2/2014, 02:15)
- THE DOUBLE (STAR, 10/2/2014, 21:00)
- WILD THINGS 2 (MEGA, 9/2/2014, 23:30)
- ΟΙ ΑΣΤΕΙΑΤΟΡΕΣ (ALPHA, 9/2/2014, 23:00)
- POKER FACE (ALPHA, 9/2/2014, 21:00)
- ΞΥΠΟΛΗΤΟΣ ΠΡΙΓΚΗΨ (ALPHA, 9/2/2014, 15:00)
- ΞΑΝΘΙΕΣ... ΓΚΟΜΕΝΟΙ (WHITE CHICKS) (MEGA, 9/2/2014, 14:50)
- ΜΙΣ ΜΕ ΤΟ ΖΟΡΙ (MISS CONGENIALITY) (STAR, 9/2/2014, 13:15)
- DEATH PROOF (STAR, 8/2/2014, 01:00)
- ΦΟΝΙΚΟΣ ΙΟΣ (FATAL CONTACT: BIRD FLU IN AMERICA) (MEGA, 8/2/2014, 01:00)
- ΤΗΣ ΚΑΚΟΜΟΙΡΑΣ (ANT1 , 8/2/2014, 21:15)
- Η ΚΟΚΚΙΝΟΣΚΟΥΦΙΤΣΑ (RED RIDING HOOD) (STAR, 8/2/2014, 21:10)
- ΚΛΕΦΤΡΟΝΙ ΚΑΙ ΤΖΕΝΤΛΕΜΑΝ (ALPHA , 8/2/2014, 15:00)
- TINKERBELL (ANT1 , 8/2/2014, 13:40)
- ΚΑΝΤΟ ΟΠΩΣ ΟΙ ΑΛΛΕΣ: ΕΤΟΙΜΕΣ ΓΙΑ ΟΛΑ (BRING IT ON: IN IT TO WIN IT) (STAR, 8/2/2014, 13:30)
- ΒΡΩΜΙΚΟ ΧΡΗΜΑ (JESSE STONE: NIGHT PASSAGE) (MEGA, 7/2/2014, 01:45)
- ΣΤΟ ΒΑΘΟΣ ΚΗΠΟΣ (MEGA, 7/2/2014, 23:30)
- ΜΟΛΙΣ ΧΩΡΙΣΑ (MEGA, 6/2/2014, 22:30)
- Ο ΑΝΤΙ – ΗΡΩΑΣ (THE SON OF NO ONE) (STAR, 6/2/2014, 22:00)
- ΚΑΤΑΔΙΩΞΗ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΚΑΤΑΙΓΙΔΑ (HARD RAIN) (STAR, 5/2/2014, 03:00)
- Ο ΕΝΟΙΚΟΣ (THE LODGER) (MEGA, 5/2/2014, 01:00)
- SCREAMERS 2: ΤΟ ΚΥΝΗΓΙ (SCREAMERS 2: THE HUNTING) (MEGA, 4/2/2014, 01:15)
- ΕΠΙΘΥΜΙΕΣ ΣΤΟ... ΠΑΡΑΠΕΝΤΕ (THE BUCKET LIST) (STAR, 4/2/2014, 22:00)
- ΒΕΝ 10: ΟΙ ΦΥΛΑΚΕΣ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ (BEN 10: RACE AGAINST TIME) (STAR, 3/2/2014, 04:15)
- ΠΑΡΑΛΛΗΛΟΙ ΚΟΣΜΟΙ (FRANKLYN) (STAR, 3/2/2014, 02:15)
- ΤΕΡΑΤΑ ΚΙ ΕΞΩΓΗΙΝΟΙ (MONSTERS VS ALIENS) (ANT1, 3/2/2014, 13:40)
- ΜΑΤΩΜΕΝΟ ΔΙΑΜΑΝΤΙ (BLOOD DIAMOND) (STAR, 2/2/2014, 23:30)
- ΕΡΩΤΙΚΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ 3 (CRUEL INTENTIONS 3) (MEGA, 2/2/2014, 23:15)
- HANCOCK (MEGA, 2/2/2014, 21:15)
- O ΤΡΕΛΟΠΕΝΗΝΤΑΡΗΣ (STAR, 2/2/2014, 21:10)
- ΠΗΤΕΡ ΠΑΝ (PETER PAN) (MEGA, 2/2/2014, 14:50)
- WILD WILD WEST (Wild Wild West) (STAR, 2/2/2014, 13:30)
- ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΣΕΝΑ (ONLY YOU) (MEGA, 1/2/2014, 01:30)
- SPIDERMAN 3 (MEGA, 1/2/2014, 21:15)
- ΣΑΝ ΤΟ ΣΚΥΛΟ ΜΕ ΤΗ ΓΑΤΑ 2 : Η ΕΚΔΙΚΗΣΗ ΤΗΣ ΚΙΤΙ ΓΚΑΛΟΡ (CATS AND DOGS : THE REVENGE OF KITTY GALORE) (STAR, 1/2/2014, 21:10)
- ΚΑΜΙΚΑΖΙ ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ (ALPHA, 1/2/2014, 15:00)
- Η ΜΑΓΕΙΑ ΤΟΥ ΣΕΡΦΙΝΓΚ (BLUE CRUSH) (STAR, 1/2/2014, 13:30)
- ΝΕΚΡΑ ΠΟΥΛΙΑ (DEAD BIRDS) (MEGA, 31/1/2014, 01:00)
- UNDERWORLD: Η ΕΞΕΛΙΞΗ (UNDERWORLD: EVOLUTION) (STAR, 31/1/2014, 00:45)
- Η ΜΟΥΜΙΑ ΕΠΙΣΤΡΕΦΕΙ (THE MUMMY RETURNS) (STAR, 31/1/2014, 22:00)
- Η ΣΥΝΕΚΔΟΧΗ ΤΗΣ ΝΕΑΣ ΥΟΡΚΗΣ (SYNECDOCHE, NEW YORK) (STAR, 30/1/2014, 03:15)
- Η ΠΕΛΑΤΙΣΣΑ (FRENCH GIGOLO) (MEGA, 30/1/2014, 01:00)
- FASTER (MEGA, 29/1/2014, 22:30)
- ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΔΙΑΣΩΣΗΣ (HUNT FOR EAGLE ONE) (MEGA, 28/1/2014, 01:15)
- ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΩΝ ΟΝΕΙΡΩΝ (ALPHA, 27/1/2014, 22:30)
- HUSH (STAR, 26/1/2014, 03:00)
- OI ΣΟΥΡΙΚΑΤΕΣ (THE MEERKATS) (MEGA, 26/1/2014, 02:45)
- ΜΗΝ ΠΕΙΣ ΛΕΞΗ (DON´T SAY A WORD) (ALPHA, 26/1/2014, 23:15)
- AFTER LIFE (After Life) (STAR, 26/1/2014, 23:00)
- S.W.A.T. ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΟΜΑΔΑ ΚΡΟΥΣΗΣ (S.W.A.T.) (MEGA, 26/1/2014, 21:15)
- Ο ΔΑΣΚΑΛΑΚΟΣ ΗΤΑΝ ΛΕΒΕΝΤΙΑ (STAR, 26/1/2014, 21:10)
- ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΙΑ ΦΙΛΗΜΑ (ANT1 , 26/1/2014, 17:40)
- ΜΙΑ ΤΡΕΛΗ ΤΡΕΛΗ ΣΑΡΑΝΤΑΡΑ (ALPHA, 26/1/2014, 15:00)
- ΦΥΛΑΞΕ ΤΟΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΧΟΡΟ (SAVE THE LAST DANCE) (ANT1 , 26/1/2014, 13:40)
- ΣΤΑ ΙΧΝΗ ΤΟΥ ΜΕΓΑΛΟΠΟΔΑΡΟΥ (BIGFOOT) (STAR, 26/1/2014, 13:15)
- ΧΙΛΙΕΣ ΚΑΙ ΜΙΑ ΝΥΧΤΕΣ (ARABIAN NIGHTS) (STAR, 25/1/2014, 01:00)
- ΜΩΡΟ ΚΑΘ' ΟΔΟΝ (BABY ON BOARD) (STAR, 25/1/2014, 23:15)
- ΙΣΠΑΓΓΛΙΚΑ (SPANGLISH) (MEGA, 25/1/2014, 21:15)
- ΕΔΕΣΜΑ 2: Η ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ (FEAST 2: SLOPPY SECONDS) (STAR, 24/1/2014, 03:15)
- Η ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΜΠΕΝΤΖΑΜΙΝ ΜΠΑΤΟΝ (THE CURIOUS CASE OF BENJAMIN BUTTON) (STAR, 24/1/2014, 22:00)
- ΠΑΝΤΑ ΜΟΝΟΣ (ISSIZ ADAM) (STAR, 22/1/2014, 03:15)
- ΣΙΩΠΗΛΟΣ ΕΧΘΡΟΣ (CENTURION) (MEGA, 22/1/2014, 23:30)
- Ο ΑΜΕΡΙΚΑΝΟΣ (THE AMERICAN) (STAR, 21/1/2014, 22:00)
- GRAN TORINO (ALPHA, 20/1/2014, 22:30)
- ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΣΥΝΩΜΟΣΙΑΣ (FAIR GAME) (STAR, 20/1/2014, 21:00)
- REIGN IN DARKNESS (STAR, 19/1/2014, 03:45)
- THE NUMBER 23 (ALPHA, 19/1/2014, 23:00)
- ΜΠΑΤΣΟΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΑΓΚΟ (THE OTHER GUYS) (MEGA, 19/1/2014, 21:15)
- ΔΙΠΛΟΠΕΝΙΕΣ (STAR, 19/1/2014, 21:10)
- ΜΑΝΤΕΨΕ ΠΟIOΣ (GUESS WHO) (ALPHA, 19/1/2014, 21:00)
- ΟΙ ΚΛΗΡΟΝΟΜΟΙ (ANT1, 19/1/2014, 18:10)
- ΛΑΝΣΕΛΟΤ, Ο ΠΡΩΤΟΣ ΙΠΠΟΤΗΣ (FIRST KNIGHT) (MEGA, 19/1/2014, 14:50)
- ΜΙΑ ΙΤΑΛΙΔΑ ΑΠ' ΤΗΝ ΚΥΨΕΛΗ (ALPHA , 19/1/2014, 14:50)
- STEP UP (STAR, 19/1/2014, 13:30)
- H ΕΚΔΙΚΗΣΗ ΤΩΝ LOSERS (THE BENCHWARMERS) (MEGA, 18/1/2014, 04:15)
- ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΑΦΕΝΤΙΚΟ (IN GOOD COMPANY) (STAR, 18/1/2014, 23:30)
- Η ΚΟΡΗ ΤΟΥ ΠΡΟΕΔΡΟΥ (CHASING LIBERTY) (STAR, 18/1/2014, 21:10)
- ΜΑΡΛΕΪ. ΕΝΑΣ ΜΕΓΑΛΟΣ ΜΠΕΛΑΣ (MARLEY & ME) (ALPHA, 18/1/2014, 15:00)
- ΑΜΕΤΑΝΟΗΤΟΣ ΕΡΓΕΝΗΣ (THE BACHELOR) (STAR, 18/1/2014, 13:30)
- ΦΑΡΣΑ Ή ΚΕΡΑΣΜΑ (TRICK ΄R TREAT) (STAR, 17/1/2014, 03:15)
- ΡΟΚ ΣΤΑΡ (ROCK STAR) (STAR, 17/1/2014, 01:00)
- BATMAN BEGINS (STAR, 17/1/2014, 22:00)
- SEX AND THE CITY 2 (STAR, 15/1/2014, 22:00)
- IN THE RED (STAR, 14/1/2014, 04:15)
- Ο ΔΡΟΜΟΣ ΤΗΣ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗΣ (THE LUCKY ONES) (STAR, 13/1/2014, 02:15)
- ΑΛΕΞΙΣΦΑΙΡΟΙ ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ (RUSH HOUR) (STAR, 13/1/2014, 21:00)
- ΘΑΝΑΣΙΜΗ ΕΚΔΙΚΗΣΗ (DEATH SENTENCE) (ALPHA, 12/1/2014, 23:15)
- 1408 (STAR, 12/1/2014, 23:00)
- Ο ΠΑΤΡΙΟΣ (THE STEPFATHER) (MEGA, 12/1/2014, 21:15)
- ΠΟΛΥΤΕΧΝΙΤΗΣ ΚΑΙ ΕΡΗΜΟΣΠΙΤΗΣ (STAR, 12/1/2014, 21:10)
- ΔΥΟ ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΠΡΟΘΕΣΜΙΑ (TWO WEEKS NOTICE ) (STAR, 12/1/2014, 13:30)
- BEOWULF (STAR, 11/1/2014, 01:15)
- ΓΚΟΤΖΙΛΑ (GODZILLA) (MEGA, 11/1/2014, 21:15)
- ΜΙΑ ΣΥΓΧΡΟΝΗ ΣΤΑΧΤΟΠΟΥΤΑ Νο 2 (ANOTHER CINDERELLA STORY) (STAR, 11/1/2014, 21:10)
- ΧΤΥΠΟΚΑΡΔΙΑ ΣΤΟ ΘΡΑΝΙΟ (ANT1, 11/1/2014, 17:30)
- HACHIKO: Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΕΝΟΣ ΣΚΥΛΟΥ (HACHIKO: A DOG’S STORY) (ALPHA, 11/1/2014, 15:00)
- Ο ΜΠΑΤΣΟΣ ΤΟΥ MALL (PAUL BLART: MALL COP) (MEGA, 11/1/2014, 14:50)
- THE HANGOVER (STAR, 10/1/2014, 22:00)
- LONDON BOULEVARD (London Boulevard) (STAR, 9/1/2014, 22:00)
- ΤΟ ΒΑΣΙΛΕΙΟ ΤΩΝ ΠΝΕΥΜΑΤΩΝ (GHOSTS) (STAR, 8/1/2014, 04:00)
- ΕΓΓΑΜΟΣ ΒΙΟΣ (MARRIED LIFE) (ALPHA, 7/1/2014, 01:45)
- ΟΥ ΦΟΝΕΥΣΕΙΣ (RIGHTEOUS KILL) (STAR, 7/1/2014, 22:00)
- ΕΠΙΒΑΤΗΣ 57 (PASSENGER 57) (STAR, 6/1/2014, 00:30)
- ΚΑΛΛΙΟ ΑΡΓΑ, ΠΑΡΑ ΑΡΓΟΤΕΡΑ (SOMETHING’S GOTTA GIVE) (STAR, 6/1/2014, 21:00)
- Η ΜΕΓΑΛΗ ΤΩΝ ΜΠΑΤΣΩΝ ΣΧΟΛΗ (POLICE ACADEMY) (STAR, 6/1/2014, 16:45)
- Ο ΜΥΣΤΙΚΟΣ ΚΗΠΟΣ (SECRET GARDEN) (STAR, 6/1/2014, 14:45)
- ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΙΚΑΣΟ (SURVIVING PICASSO) (STAR, 5/1/2014, 02:00)
- ΕΧΘΡΟΣ ΠΡΟ ΤΩΝ ΠΥΛΩΝ (ENEMY AT THE GATES) (STAR, 5/1/2014, 23:15)
- STREET FIGHTER: Η ΑΠΟΛΥΤΗ ΔΥΝΑΜΗ (ALPHA, 5/1/2014, 23:00)
- GREEN HORNET (MEGA, 5/1/2014, 21:15)
- ΑΛΙΜΟΝΟ ΣΤΟΥΣ ΝΕΟΥΣ (STAR, 5/1/2014, 21:10)
- ΑΛΕΞΙΣΦΑΙΡΟΙ ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ 3 (RUSH HOUR 3) (ALPHA, 5/1/2014, 21:00)
- ΚΑΤΙ ΚΟΥΡΑΣΜΕΝΑ ΠΑΛΙΚΑΡΙΑ (ANT1, 5/1/2014, 17:50)
- ΓΟΡΓΟΝΕΣ ΚΑΙ ΜΑΓΚΕΣ (MEGA, 5/1/2014, 15:00)
- THE TRUMAN SHOW (ANT1 , 5/1/2014, 13:40)
- ΞΑΝΘΙΑ ΚΟΜΑΝΤΟ (MAJOR MOVIE STAR) (STAR, 5/1/2014, 13:30)
- ΟΙ ΑΠΙΘΑΝΕΣ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΟΥ SHARKBOY ΚΑΙ ΤΗΣ LAVAGIRL (ADVENTURES OF SHARKBOY AND LAVAGIRL) (MEGA, 4/1/2014, 01:15)
- Ο ΧΙΟΝΑΝΘΡΩΠΟΣ (JACK FROST) (STAR, 4/1/2014, 23:30)
- ΣΤΑ ΑΔΥΤΑ ΤΗΣ ΓΗΣ (DEEP CORE) (STAR, 3/1/2014, 03:15)
- Η ΩΡΑ ΤΗΣ ΑΠΟΚΑΛΥΨΗΣ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΣ ΠΟΛΕΜΟΣ (LEFT BEHIND: WORLD AT WAR) (MEGA, 3/1/2014, 01:30)
- Η ΤΡΙΛΟΓΙΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ: ΤΟ ΑΣΤΕΡΙ ΤΟΥ ΒΟΡΡΑ (HIS DARK MATERIALS: THE GOLDEN COMPASS) (ALPHA, 3/1/2014, 23:00)
- ΚΑΡΑΤΕ ΚΙΝΤ: Η ΝΕΑ ΓΕΝΙΑ (THE NEXT KARATE KID) (MEGA, 3/1/2014, 23:00)
- ΤΟ ΤΕΡΑΤΟΣΠΙΤΟ (MONSTER HOUSE) (MEGA, 3/1/2014, 21:15)
- Η ΚΑΤΑΡΑ ΤΟΥ ΔΑΧΤΥΛΙΔΙΟΥ (KINGDOM IN TWILIGHT) (STAR, 3/1/2014, 21:00)
- ΟΙ ΦΗΜΕΣ ΛΕΝΕ... (ALPHA, 3/1/2014, 21:00)
- DRIVEN (STAR, 2/1/2014, 23:30)
- ΕΝΝΙΑ (ΝΙΝΕ) (MEGA, 2/1/2014, 23:30)
- ΑΡΘΟΥΡ 3: Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΤΩΝ ΔΥΟ ΚΟΣΜΩΝ (ARTHUR 3: THE WAR OF TWO WORLDS) (MEGA, 2/1/2014, 21:15)
- GREEN LANTERN (Green Lantern) (STAR, 2/1/2014, 21:00)
- ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ (AS GOOD AS IT GETS) (MEGA, 1/1/2014, 23:40)
- POSEIDON (STAR, 1/1/2014, 23:30)
- ΣΡΕΚ Ο ΤΡΙΤΟΣ (SHREK THE THIRD) (ANT1 , 1/1/2014, 21:15)
- BURLESQUE) (MEGA, 1/1/2014, 21:15)
- Ο ΑΔΕΛΦΟΣ ΤΟΥ ΑΪ ΒΑΣΙΛΗ (FRED CLAUS) (STAR, 1/1/2014, 21:00)
- ΤΟ ΠΟΛΙΚΟ ΕΞΠΡΕΣ (THE POLAR EXPRESS) (STAR, 1/1/2014, 16:45)
- ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΣΤΑ ΤΕΣΣΕΡΑ (FOUR CHRISTMASES) (STAR, 1/1/2014, 15:00)
- Ο ΣΚΟΥΜΠΙ ΝΤΟΥ ΚΑΙ ΟΙ ΕΞΩΓΗΙΝΟΙ ΕΙΣΒΟΛΕΙΣ (SCOOBY DOO AND THE ALIEN INVANDERS) (STAR, 1/1/2014, 13:30)
- Ο GUMMY BEAR ΣΩΖΕΙ ΤΟΝ ΑΪ ΒΑΣΙΛΗ (THE YUMMY GUMMY SEARCH FOR SANTA) (STAR, 1/1/2014, 12:30)
- Ο ΠΟΝΤΙΚΟ-ΜΙΚΡΟΥΛΗΣ 2 (STUART LITTLE 2) (MEGA, 1/1/2014, 08:30)
- Ο ΣΤΑΥΡΟΦΟΡΟΣ ΙΠΠΟΤΗΣ (GEORGE AND THE DRAGON) (STAR, 30/12/2013, 02:00)
- ΜΠΡΟΥΝΟ (BRUNO) (MEGA, 30/12/2013, 01:45)
- MISS... ΜΕ ΤΟ ΖΟΡΙ 2: ΚΥΚΛΟΦΟΡΕΙ ΚΑΙ ΟΠΛΟΦΟΡΕΙ (MISS CONGENIALITY 2: ARMED AND FABULOUS) (ALPHA, 30/12/2013, 23:15)
- Επεισόδιο 21 (21) (MEGA, 30/12/2013, 22:50)
- ΜΑΔΑΓΑΣΚΑΡΗ (MADAGASCAR) (ANT1 , 30/12/2013, 21:15)
- ΟΙ ΗΡΩΕΣ ΤΟΥ ΔΑΣΟΥΣ: ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΣΤΟ ΤΣΙΡΚΟ (OPEN SEASON 3) (MEGA, 30/12/2013, 21:15)
- Η ΜΟΥΜΙΑ (THE MUMMY) (STAR, 30/12/2013, 21:00)
- Ο ΜΑΓΟΣ ΑΪΖΕΝΧΑΪΜ (THE ILLUSIONIST) (ALPHA, 29/12/2013, 23:00)
- ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΜΕ ΤΟΥΣ LOONEY TUNES (BAH HUMDUCK! A LOONEY TUNES CHRISTMAS) (STAR, 29/12/2013, 13:15)
- ΤΟ ΒΛΕΜΜΑ ΤΟΥ ΜΑΡΤΥΡΑ (BLINK) (STAR, 28/12/2013, 03:00)
- ΟΙ ΘΗΣΑΥΡΟΙ ΤΟΥ ΣΟΛΟΜΩΝΤΟΣ (KING SOLOMONS MINES) (STAR, 28/12/2013, 23:15)
- ΤΖΑΚΙ ΤΣΑΝ: ΑΝ ΘΥΜΗΘΕΙΣ ΠΕΘΑΝΕΣ... (JACKIE CHAN: WHO AM I) (MEGA, 28/12/2013, 21:15)
- ΘΕΟΣ ΓΙΑ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ (BRUCE ALMIGHTY) (ALPHA, 28/12/2013, 17:00)
- ΚΟΙΤΑ ΠΟΙΟΣ ΜΙΛΑΕΙ ΤΩΡΑ! (LOOK WHO IS TALKING NOW!) (MEGA, 28/12/2013, 16:50)
- Ο ΠΡΙΓΚΗΠΑΣ ΚΑΙ ΕΓΩ 3: ΜΗΝΑΣ ΤΟΥ ΜΕΛΙΤΟΣ ΓΙΑ ΒΑΣΙΛΙΑΔΕΣ (PRINCE AND ME 3: A ROYAL HONEYMOON) (MEGA, 28/12/2013, 14:50)
- PINEAPPLE EXPRESS (MEGA, 27/12/2013, 01:00)
- ΤΑ ΦΕΤΙΝΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ (ALPHA, 27/12/2013, 23:00)
- ΟΙ ΗΡΩΕΣ ΤΟΥ ΔΑΣΟΥΣ 2 (OPEN SEASON 2) (MEGA, 27/12/2013, 21:15)
- Η ΜΕΓΑΛΗ ΤΩΝ ΜΠΑΤΣΩΝ ΣΧΟΛΗ 7 (POLICE ACADEMY VII: MISSION TO MOSCOW) (STAR, 27/12/2013, 17:00)
- ΠΑΡΕΑ ΜΕ ΕΝΑ ΠΑΝΤΑ (THE AMAZING PANDA ADVENTURE) (STAR, 27/12/2013, 15:00)
- ROVER, Ο ΑΤΑΚΤΟΥΛΗΣ (ROVER DANGERFIELD) (STAR, 27/12/2013, 12:00)
- ΜΑΡΚΟ ΠΟΛΟ (MARCO POLO) (STAR, 26/12/2013, 01:15)
- ΕΝΑ ΣΚΛΗΡΟ ΦΙΛΙ ΓΙΑ ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ (THE LONG KISS GOODNIGHT) (STAR, 26/12/2013, 23:00)
- ΕΘΝΙΚΗ ΑΣΦΑΛΕΙΑ (NATIONAL SECURITY) (MEGA, 26/12/2013, 22:50)
- ΤΟ ΧΡΟΝΙΚΟ ΜΙΑΣ ΧΥΛΟΠΙΤΑΣ (JUST FRIENDS) (STAR, 26/12/2013, 21:15)
- ΟΙ ΗΡΩΕΣ ΤΟΥ ΔΑΣΟΥΣ (OPEN SEASON) (MEGA, 26/12/2013, 21:15)
- ΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΤΟΥ ΤΡΕΛΟΥ ΘΗΡΙΟΤΡΟΦΕΙΟΥ 2 (NATIONAL LAMPOON’S CHRISTMAS VACATION 2) (STAR, 26/12/2013, 15:15)
- ΣΟΥΠΕΡΜΑΝ ΕΝΑΝΤΙΟΝ ΜΠΡΕΝΙΑΚ (SUPERMAN : BRAINIAC ATTACKS) (STAR, 25/12/2013, 03:15)
- SUPERBAD (MEGA, 25/12/2013, 01:00)
- Ο ΜΠΑΤΜΑΝ ΕΠΙΣΤΡΕΦΕΙ (BATMAN RETURNS) (STAR, 25/12/2013, 00:45)
- ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ... ΜΕ ΤΟ ΖΟΡΙ (CHRISTMAS WITH THE KRANKS) (MEGA, 25/12/2013, 22:50)
- SHREK (ANT1, 25/12/2013, 21:15)
- ΩΡΑ ΓΙΑ ΣΕΡΦ (SURF'S UP) (MEGA, 25/12/2013, 21:15)
- ΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΤΟΥ ΤΡΕΛΟΥ ΘΗΡΙΟΤΡΟΦΕΙΟΥ (NATIONAL LAMPOONS CHRISTMAS VACATION) (STAR, 25/12/2013, 15:00)
- BARBIE ΜΑΡΙΠΟΖΑ ΚΑΙ Η ΝΕΡΑΪΔΕΝΙΑ ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ (BARBIE MARIPOSA AND THE FAIRY PRINCESS) (STAR, 25/12/2013, 13:15)
- ΤΟΜ ΚΑΙ ΤΖΕΡΙ: Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΚΑΡΥΟΘΡΑΥΣΤΗ (TOM & JERRY: A NUTCRACKER TALE) (STAR, 25/12/2013, 12:00)
- O ΠΟΝΤΙΚΟ-ΜΙΚΡΟΥΛΗΣ (STUART LITTLE) (MEGA, 25/12/2013, 08:20)
- Η ΑΓΑΠΗ ΔΕΝ ΚΟΣΤΙΖΕΙ ΤΙΠΟΤΑ (LOVE DON’T COST A THING) (STAR, 24/12/2013, 02:45)
- ΚΑΤΑ ΦΑΝΤΑΣΙΑ ΗΡΩΕΣ (ALMOST HEROES) (STAR, 24/12/2013, 01:00)
- ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΣΤΗΝ ΠΟΛΗ ΤΩΝ ΘΑΥΜΑΤΩΝ (CHRISTMAS IN WONDERLAND) (STAR, 24/12/2013, 23:00)
- Η ΣΦΑΙΡΑ (SPHERE) (STAR, 23/12/2013, 01:00)
- ΔΙΑΣΤΗΜΙΚΑ ΚΑΛΑΘΙΑ (SPACE JAM) (STAR, 23/12/2013, 21:00)
- ΚΑΡΔΙΟΚΑΤΑΚΤΗΤΕΣ (ALPHA, 22/12/2013, 23:00)
- ΤΑ ΣΤΡΟΥΜΦΑΚΙΑ (THE SMURFS) (MEGA, 22/12/2013, 21:15)
- ΑΛΕΞΙΣΦΑΙΡΟΙ ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ 2 (RUSH HOUR 2) (ALPHA, 22/12/2013, 21:00)
- ΠΑΝΔΗΜΙΑ (PANDEMIC) (STAR, 21/12/2013, 02:00)
- Ο ΛΩΡΕΝΣ ΤΗΣ ΑΡΑΒΙΑΣ (LAWRENCE OF ARABIA) (MEGA, 21/12/2013, 23:30)
- Ο ΑΛΗΘΙΝΟΣ ΑΓΙΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ (CALL ME CLAUS) (MEGA, 21/12/2013, 21:15)
- ΑΧ, ΑΥΤΗ Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΜΟΥ (ANT1, 21/12/2013, 21:15)
- ΜΠΑΡΜΠΙ: ΤΑ ΠΙΟ ΓΛΥΚΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ (BARBIE: Α PERFECT CHRISTMAS) (STAR, 21/12/2013, 14:00)
- ΜΙΑ ΦΟΡΑ &ΕΝΑΝ ΚΑΙΡΟ ΗΤΑΝ ΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΤΟΥ ΜΙΚΥ (MICKEY' S ONCE UPON A CHRISTMAS) (ANT1 , 21/12/2013, 13:40)
- BUGS BUNNY: ΤΡΕΛΑ ΓΙΟΡΤΙΝΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ (BUGS BUNNY: LOONEY CHRISTMAS TALES) (STAR, 21/12/2013, 13:30)
- ΟΛΑ ΤΟΥ ΓΑΜΟΥ ΔΥΣΚΟΛΑ (FEELING MINNESOTA) (STAR, 19/12/2013, 02:15)
- ΤΑ ΧΡΥΣΑ ΧΡΟΝΙΑ (LIBERTY HEIGHTS) (STAR, 18/12/2013, 02:30)
- 2 ΜΕΡΕΣ ΣΤΟ ΠΑΡΙΣΙ (2 DAYS IN PARIS) (MEGA, 16/12/2013, 02:30)
- HARD BALL (ALPHA, 15/12/2013, 02:15)
- ΔΥΟ ΚΑΠΝΙΣΜΕΝΕΣ ΚΑΝΝΕΣ (LOCK, STOCK & TWO SMOKING BARRELS) (MEGA, 15/12/2013, 01:30)
- KILL BILL: VOLUME 2 (ALPHA, 15/12/2013, 23:15)
- ΑΝΙΚΗΤΟΣ (INVICTUS) (STAR, 15/12/2013, 23:00)
- SALT (MEGA, 15/12/2013, 21:15)
- ΟΙ ΤΕΣΣΕΡΙΣ ΑΣΣΟΙ (STAR, 15/12/2013, 21:10)
- GET SMART (ALPHA, 15/12/2013, 21:00)
- ΜΑΝΤΕΛΑΪΝ (MADELINE) (MEGA, 15/12/2013, 14:50)
- ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΕΛΕΙ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ (WHAT A GIRL WANTS) (STAR, 15/12/2013, 13:30)
- ΜΠΑΤΜΑΝ (BATMAN) (STAR, 14/12/2013, 01:00)
- ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΓΑΜΠΡΟΣ (ANT1, 14/12/2013, 21:15)
- MONSTER HIGH 13 ΕΥΧΕΣ (MONSTER HIGH 13 WISHES) (STAR, 14/12/2013, 21:10)
- ΚΟΙΤΑ ΠΟΙΟΣ ΜΙΛΑΕΙ (LOOK WHO'S TALKING) (MEGA, 14/12/2013, 14:50)
- ΝΤΕΗΒ: ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΓΙΑ ΜΙΑ ΜΕΡΑ (DAVE) (STAR, 14/12/2013, 13:30)
- ΚΑΤΑ ΛΑΘΟΣ ΜΠΑΜΠΑΣ (BIG DADDY) (ANT1, 14/12/2013, 09:50)
- BOBBY Z (THE DEATH AND LIFE OF BOBBY Z) (STAR, 13/12/2013, 23:45)
- ΣΚΟΥΜΠΙ-ΝΤΟΥ: ΤΟ ΜΥΣΤΗΡΙΟ ΑΡΧΙΖΕΙ (SCOOBY-DOO: THE MYSTERY BEGINS) (STAR, 13/12/2013, 22:00)
- Ο ΑΛΛΟΣ ΜΟΥ ΕΑΥΤΟΣ (THE BEAVER) (STAR, 11/12/2013, 22:00)
- FROZEN (STAR, 10/12/2013, 22:00)
- ΣΚΛΗΡΗ ΕΚΔΙΚΗΣΗ (DOING HARD TIME) (MEGA, 9/12/2013, 02:30)
- ΠΟΛΕΜΙΣΤΗΣ ΣΤΟΝ ΗΛΙΟ (INTO THE SUN) (MEGA, 8/12/2013, 02:00)
- ΧΩΡΙΣ ΣΥΜΒΙΒΑΣΜΟ (ALPHA, 8/12/2013, 01:45)
- 80 ΛΕΠΤΑ: ΠΡΟΘΕΣΜΙΑ ΘΑΝΑΤΟΥ (ALPHA, 8/12/2013, 23:00)
- ΕΞΟΛΟΘΡΕΥΤΗΣ 3: Η ΕΞΕΓΕΡΣΗ ΤΩΝ ΜΗΧΑΝΩΝ (TERMINATOR 3: RISE OF THE MACHINES) (MEGA, 8/12/2013, 21:15)
- Η ΝΕΡΑΪΔΑ ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΛΙΚΑΡΙ (ALPHA, 8/12/2013, 15:00)
- ΞΑΦΝΙΚΑ... 30 (13 GOING ON 30) (MEGA, 8/12/2013, 14:50)
- ΣΚΟΥΜΠΙ-ΝΤΟΥ 2: ΤΑ ΤΕΡΑΤΑ ΑΠΕΛΕΥΘΕΡΩΘΗΚΑΝ (SCOOBY - DOO 2: MONSTERS UNLEASHED) (STAR, 7/12/2013, 23:00)
- BARBIE ΚΑΙ OI ΑΔΕΛΦΟΥΛΕΣ ΤΗΣ ΣΤΗΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΤΩΝ ΠΟΝΥ (BARBIE AND HER SISTERS IN A PONY TALE) (STAR, 7/12/2013, 21:10)
- STEP UP 2: ΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΒΗΜΑ (STEP UP 2: THE STREETS) (MEGA, 7/12/2013, 14:50)
- Ο ΑΛΑΝΤΙΝ ΚΑΙ Ο ΒΑΣΙΛΙΑΣ ΤΩΝ ΚΛΕΦΤΩΝ ALLADDIN & THE KING OF THIEVES (ANT1 , 7/12/2013, 13:40)
- ΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΤΟΥ ΝΤΕΝΙΣ ΤΟΥ ΤΡΟΜΕΡΟΥ (A DENNIS THE MENACE CHRISTMAS) (STAR, 7/12/2013, 13:30)
- ΦΟΝΙΚΟ ΚΥΜΑ (KILLER WAVE) (STAR, 6/12/2013, 00:45)
- ΛΗΣΤΑΡΧΙΝΕΣ (BANDIDAS) (STAR, 6/12/2013, 22:00)
- 83 ΩΡΕΣ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΑΥΓΗ (83 HOURS ‘TIL DAWN) (STAR, 5/12/2013, 02:15)
- ΕΡΩΤΙΚΟ ΤΡΙΓΩΝΟ 3: ΣΥΝΟΔΟΣ ΚΥΡΙΩΝ (TROIS 3: THE ESCORT) (MEGA, 4/12/2013, 03:00)
- ΣΚΟΤΕΙΝΟΣ ΑΝΤΙΠΑΛΟΣ (DEEP COVER) (STAR, 4/12/2013, 02:15)
- FIREWALL: ΚΩΔΙΚΟΣ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ (FIREWALL) (ALPHA, 1/12/2013, 03:00)
- ΑΠΛΩΣ ΔΕΝ ΣΕ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙ (HE´S JUST NOT THAT INTO YOU) (STAR, 1/12/2013, 01:15)
- AΪ ΦΟΡ: ΛΟΥΦΑ ΚΑΙ ΑΠΑΛΛΑΓΗ (STAR, 1/12/2013, 23:00)
- 2012 (MEGA, 1/12/2013, 21:15)
- ΤΟ ΚΟΡΟΪΔΑΚΙ ΤΗΣ ΔΕΣΠΟΙΝΙΔOΣ (STAR, 1/12/2013, 21:10)
- Ο ΑΡΧΟΝΤΑΣ ΤΩΝ ΔΑΧΤΥΛΙΔΙΩΝ: Η ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΙΑ (THE LORD OF THE RINGS: THE RETURN OF THE KING) (ALPHA, 1/12/2013, 21:00)
- ΝΤΙΟΥΚΣ (DUKES OF HAZZARD) (ALPHA, 1/12/2013, 15:00)
- ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΧΤΥΠΗΜΑ (FIRST STRIKE) (STAR, 1/12/2013, 13:30)
- ΜΙΚΡΟΙ ΚΑΙ ΜΕΓΑΛΟΙ ΕΝ ΔΡΑΣΕΙ (ANT1, 30/11/2013, 21:15)
- Η ΖΩΗ ΣΕ FAST FORWARD (CLICK) (MEGA, 30/11/2013, 21:15)
- ΠΟΙΟΝ ΑΠΟ ΤΟΥς ΔΥΟ; (HOW DO YOU KNOW) (MEGA, 30/11/2013, 14:50)
- ΠΟΚΑΧΟΝΤΑΣ 2: ΤΑΞΙΔΙ Σ\' ΕΝΑ ΝΕΟ ΚΟΣΜΟ (POCAHONTAS 2: JOURNEY TO A NEW WORLD) (ANT1 , 30/11/2013, 13:40)
- Η ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ (THE TIME MACHINE) (STAR, 30/11/2013, 13:15)
- Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΩΝ ΤΣΙΓΓΑΝΩΝ (TIME OF THE GYPSIES) (MEGA, 29/11/2013, 02:00)
- ΣΤΗΜΕΝΗ ΠΑΓΙΔΑ (HEAVEN AND THE SUICIDE KING) (STAR, 28/11/2013, 02:00)
- ΕΠΑΦΗ ΜΕ ΤΟΥΣ ΝΕΚΡΟΥΣ 3 (PULSE 3) (STAR, 27/11/2013, 02:15)
- 16 ΤΕΤΡΑΓΩΝΑ (16 BLOCKS) (STAR, 27/11/2013, 22:00)
- Ο ΔΙΑΒΟΛΟΣ ΣΕ ΜΠΛΕ ΦΟΡΕΜΑ (MEGA, 26/11/2013, 02:15)
- ΙΧΝΗ ΣΤΟ ΧΙΟΝΙ (WHITEOUT) (STAR, 26/11/2013, 22:00)
- ΣΤΟ ΒΩΜΟ ΤΟΥ ΘΕΑΜΑΤΟΣ (TRIAL BY MEDIA) (STAR, 25/11/2013, 02:15)
- ΣΤΗ ΣΚΙΑ ΤΩΝ ΚΑΤΑΣΚΟΠΩΝ (THE BOURNE SUPREMACY) (STAR, 25/11/2013, 21:00)
- Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ, ΕΝΑ ΡΟΖ ΣΚΑΝΔΑΛΟ ΚΙ ΕΝΑΣ ΠΟΛΕΜΟΣ (WAG THE DOG) (STAR, 24/11/2013, 03:15)
- ΓΚΛΟΡΙΑ (GLORIA) (MEGA, 24/11/2013, 01:00)
- ILLUMINATI: ΟΙ ΠΕΦΩΤΙΣΜΕΝΟΙ (ILLUMINATI) (MEGA, 24/11/2013, 21:15)
- ΤΕΝΤΙ ΜΠΟΪ, ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ (STAR, 24/11/2013, 21:10)
- ΜΑΤΙΛΝΤΑ (MATILDA) (MEGA, 24/11/2013, 14:50)
- MONSTER-ΙΣΙ: ΜΙΑ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΗ ΠΟΛΗ! (MONSTER HIGH “SCARIS”) (STAR, 24/11/2013, 14:15)
- Ο ΠΡΩΗΝ ΚΑΙ Ο ΕΠΟΜΕΝΟΣ (CATCH AND RELEASE) (MEGA, 23/11/2013, 23:30)
- HULK (STAR, 23/11/2013, 23:15)
- Η ΝΙΚΗΤΡΙΑ (SOUL SURFER) (MEGA, 23/11/2013, 14:50)
- ΕΡΩΤΕΥΘΗΚΑ ΕΝΑ ΔΟΛΟΦΟΝΟ MOTHER, MAY I SLEEP? (MEGA , 22/11/2013, 03:00)
- ΑΦΕΝΤΙΚΑ ΓΙΑ ΣΚΟΤΩΜΑ (HORRIBLE BOSSES) (STAR, 21/11/2013, 22:00)
- Ο ΓΙΟΣ ΤΟΥ ΔΡΑΚΟΥ (SON OF THE DRAGON) (STAR, 20/11/2013, 02:15)
- ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΣΤΟΝ ΑΕΡΑ (ALPHA, 20/11/2013, 21:00)
- ΟΙ ΜΑΓΙΣΣΕΣ ΤΟΥ ΣΚΟΤΟΥΣ (WITCHES) (STAR, 19/11/2013, 04:00)
- Η ΕΠΙΘΕΣΗ ΤΩΝ ΓΙΓΑΝΤΙΑΙΩΝ ΕΝΤΟΜΩΝ (INFESTATION) (STAR, 19/11/2013, 02:15)
- Η ΚΟΝΤΕΣΣΑ ΤΗΣ ΣΑΓΚΑΗΣ (THE WHITE COUNTESS) (STAR, 18/11/2013, 02:15)
- ΖΗΤΗΜΑ ΤΙΜΗΣ (PRIDE AND GLORY) (STAR, 17/11/2013, 01:00)
- ΟΙ ΓΕΝΝΑΙΟΙ ΤΗΣ ΣΑΜΟΘΡΑΚΗΣ (STAR, 17/11/2013, 23:15)
- SPIDERMAN 2 (MEGA, 17/11/2013, 14:50)
- ΦΛΕΓΟΜΕΝΗ ΓΗ (FIRE DOWN BELOW) (STAR, 16/11/2013, 02:30)
- ΕΝΑΣ ΕΝΑΝΤΙΟΝ ΟΛΩΝ (MELTDOWN) (MEGA, 16/11/2013, 01:30)
- STEP UP 3D: Η ΝΕΑ ΔΙΑΣΤΑΣΗ (STEP UP 3D) (MEGA, 16/11/2013, 14:50)
- ΤΟ ΚΟΡΟΪΔΑΚΙ ΤΗΣ ΠΡΙΓΚΙΠΕΣΣΑΣ (ALPHA, 16/11/2013, 14:45)
- ΣΤΑΧΤΟΠΟΥΤΑ 2: ΤΑ ΟΝΕΙΡΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ (CINDERELLA 2: DREAMS COME TRUE) (ANT1 , 16/11/2013, 13:40)
- ΟΛΟΙ ΠΟΘΟΥΝ ΤΗ ΜΑΝΤΙ ΛΕΙΝ (ALL THE BOYS LOVE MANDY LANE) (STAR, 15/11/2013, 03:30)
- Η ΕΚΔΙΚΗΣΗ ΤΟΥ ΣΑΜΟΥΡΑΪ (LOVE AND HONOR) (STAR, 14/11/2013, 02:30)
- Ο ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ (THE CANDIDATE) (STAR, 12/11/2013, 02:30)
- THE TOWN (STAR, 12/11/2013, 22:00)
- THE LOST (MEGA, 10/11/2013, 02:00)
- SPLICE (ALPHA, 10/11/2013, 23:30)
- SHERLOCK HOLMES 2: ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΤΩΝ ΣΚΙΩΝ (ALPHA, 10/11/2013, 21:00)
- Η ΖΩΗ ΟΠΩΣ ΤΗΝ ΞΕΡΟΥΜΕ (ALPHA, 10/11/2013, 14:45)
- ΤΟ ΑΟΥΤΣΑΪΝΤΕΡ (COMEBACK) (STAR, 10/11/2013, 13:30)
- BLACK DOG (STAR, 9/11/2013, 03:15)
- Ο ΜΑΧΗΤΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΙΑΣ (DYNAMITE WARRIOR) (MEGA, 9/11/2013, 01:15)
- ΑΠΟΠΛΑΝΗΣΗ (DECEPTION) (STAR, 9/11/2013, 01:00)
- ΣΠΑΪΝΤΕΡΜΑΝ (SPIDERMAN) (MEGA, 9/11/2013, 22:30)
- ΕΡΩΤΙΚΕΣ ΕΞΙΣΩΣΕΙΣ (I.Q.) (ANT1, 9/11/2013, 13:30)
- VIRUS (STAR, 8/11/2013, 03:15)
- ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ (END OF DAYS) (STAR, 8/11/2013, 00:45)
- MR. BROOKS (ΔΤ, 8/11/2013, 00:30)
- Ο ΧΑΡΙ ΠΟΤΕΡ ΚΑΙ ΤΟ ΤΑΓΜΑ ΤΟΥ ΦΟΙΝΙΚΑ (HARRY POTTER AND THE ORDER OF THE PHOENIX) (STAR, 8/11/2013, 22:00)
- TIDELAND (Tideland) (STAR, 7/11/2013, 02:45)
- ΠΡΟΣΟΧΗ ΔΑΓΚΩΝΕΙ (BARK) (STAR, 6/11/2013, 03:15)
- ΜΙΑ ΔΟΚΙΜΗ ΘΑ ΣΑΣ ΠΕΙΣΕΙ (TRIAL AND ERROR) (STAR, 4/11/2013, 04:00)
- ΚΡΙΣΤΙΝ (CHRISTINE) (MEGA, 4/11/2013, 00:50)
- ΕΛ ΜΑΡΙΑΤΣΙ (EL MARIACHI) (MEGA, 3/11/2013, 02:00)
- ΚΩΔΙΚΑΣ DA VINCI (THE DA VINCI CODE) (MEGA, 3/11/2013, 21:15)
- ΤΟ ΒΙΒΛΙΟ ΤΗΣ ΖΟΥΓΚΛΑΣ 2: ΜΟΓΛΙ ΚΑΙ ΜΠΑΛΟΥ (JUNGLE BOOK 2: MOWGLI AND BALOO) (MEGA, 3/11/2013, 14:50)
- ΟΙ ΔΥΟ ΑΤΣΙΔΕΣ ΚΑΙ ΤΟ ΠΟΝΗΡΟ ΠΟΝΤΙΚΙ (MOUSEHUNT) (ANT1, 3/11/2013, 13:40)
- Η ΚΑΤΑΡΑ ΤΟΥ ΧΡΥΣΟΥ ΛΟΥΛΟΥΔΙΟΥ (CURSE OF THE GOLDEN FLOWER) (STAR, 2/11/2013, 23:00)
- ΑΦΕΡ-ΕΓΓΥΟΣ (LABOR PAINS) (MEGA, 2/11/2013, 14:50)
- ΤΑΞΙΔΙ ΣΤΟ ΦΕΓΓΑΡΙ (FLY ME TO THE MOON) (STAR, 2/11/2013, 13:30)
- ΜΟΝΑΧΟ (MUNICH) (STAR, 1/11/2013, 01:15)
- Ο ΧΑΡΙ ΠΟΤΕΡ ΚΑΙ ΤΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΤΗΣ ΦΩΤΙΑΣ (HARRY POTTER AND THE GOBLET OF FIRE) (STAR, 1/11/2013, 22:00)
- SUKIYAKI WESTERN DJANGO (STAR, 30/10/2013, 02:30)
- 2001: H ΟΔΥΣΣΕΙΑ ΤΟΥ ΔΙΑΣΤΗΜΑΤΟΣ (2001: A SPACE ODYSSEY) (STAR, 29/10/2013, 02:15)
- ΤΟ ΠΟΙΜΝΙΟ (THE FLOCK) (STAR, 29/10/2013, 22:00)
- ΜΕ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΨΗΛΑ: ΤΟ ΞΕΚΑΘΑΡΙΣΜΑ (WALKING TALL: THE PAYBACK) (MEGA, 28/10/2013, 02:15)
- ΧΧΧ: Ο ΑΠΟΛΥΤΟΣ ΠΡΑΚΤΟΡΑΣ (XXX) (MEGA, 28/10/2013, 23:40)
- BANGKOK: ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΗ ΑΠΟΣΤΟΛΗ (BANGKOK DANGEROUS) (STAR, 28/10/2013, 21:00)
- ΤΑ ΜΠΑΛΑΚΙΑ ΤΗΣ ΟΡΓΗΣ (BALLS OF FURY) (STAR, 28/10/2013, 13:15)
- ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΟΥ ΜΑΞ – Η ΤΑΙΝΙΑ (MAX ADVENTURES – THE MOVIE) (STAR, 28/10/2013, 10:45)
- FRANTIC (STAR, 27/10/2013, 02:15)
- ΣΑΡΛΟΤ ΓΚΡΕΪ (CHARLOTTE GRAY) (STAR, 27/10/2013, 23:45)
- ΨΥΧΗ ΒΑΘΙΑ (ALPHA , 27/10/2013, 23:45)
- ΕΠΙΚΗΡΥΣΣΟΝΤΑΣ ΤΗΝ ΠΡΩΗΝ (THE BOUNTY HUNTER) (MEGA, 27/10/2013, 21:15)
- ΥΠΟΛΟΧΑΓΟΣ ΝΑΤΑΣΣΑ (ALPHA , 27/10/2013, 21:00)
- ΕΡΩΤΑΣ ΔΙΧΩΣ ΠΑΡΟΝ (THE LAKE HOUSE) (ANT1, 27/10/2013, 14:50)
- ΜΙΚΡΟΣ ΣΤΟ ΜΑΤΙ . . . (LITTLE MAN) (MEGA, 27/10/2013, 14:50)
- ΤΟ ΠΟΝΤΙΚΙ ΠΟΥ ΒΡΥΧΑΤΑΙ (THE MOUSE THAT ROARED) (MEGA, 26/10/2013, 03:00)
- ΟΜΗΡΟΙ ΤΟΥ ΤΡΟΜΟΥ (SUDDEN TERROR: THE HIJACKING OF SCHOOL BUS) (MEGA, 26/10/2013, 00:45)
- ΑΠΟ ΜΑΚΡΙΑ ΚΑΙ ΑΓΑΠΗΜΕΝΟΙ (GOING THE DISTANCE) (STAR, 26/10/2013, 23:00)
- Η ΚΡΥΦΗ ΑΤΖΕΝΤΑ ΤΟΥ ΦΙΛΟΥ ΜΟΥ (LITTLE BLACK BOOK) (MEGA, 26/10/2013, 14:50)
- ΙΓΚΟΡ (IGOR) (STAR, 26/10/2013, 13:30)
- Η ΕΠΑΦΗ (CONTACT) (STAR, 25/10/2013, 00:45)
- Ο ΧΑΡΙ ΠΟΤΕΡ ΚΑΙ Ο ΑΙΧΜΑΛΩΤΟΣ ΤΟΥ ΑΖΚΑΜΠΑΝ (HARRY POTTER AND THE PRISONER OF AZKABAN) (STAR, 25/10/2013, 22:00)
- INCEPTION (STAR, 24/10/2013, 22:00)
- ΤΟ ΝΗΣΙ (THE ISLAND) (STAR, 23/10/2013, 22:00)
- SEX DRIVE (STAR, 21/10/2013, 02:15)
- ΜΑΡΙΑ ΑΝΤΟΥΑΝΕΤΑ (MARIE ANTOINETTE) (MEGA, 21/10/2013, 00:50)
- CONSTANTINE (ALPHA, 20/10/2013, 02:00)
- ΘΥΜΑΤΑ ΠΟΛΕΜΟΥ (STOP LOSS) (ANT1, 20/10/2013, 01:00)
- ΕΠΤΑ ΖΩΕΣ (SEVEN POUNDS) (MEGA, 20/10/2013, 21:15)
- ΝΥΧΤΑ ΓΑΜΟΥ (ANT1 , 20/10/2013, 18:00)
- ΜΕΣΑΝΥΧΤΑ ΣΤΟ ΠΑΡΙΣΙ (MIDNIGHT IN PARIS) (ALPHA , 20/10/2013, 14:50)
- MAVERICK (Maverick) (STAR, 20/10/2013, 13:15)
- ΞΕΝΟΙΑΣΤΟΣ ΚΑΒΑΛΑΡΗΣ (EASY RIDER) (MEGA, 19/10/2013, 03:00)
- BARBIE: Η ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ ΚΑΙ Η ΠΟΠ ΣΤΑΡ (BARBIE: THE PRINCESS AND THE POPSTAR) (STAR, 19/10/2013, 21:10)
- ΚΑΡΑΤΕ ΚΙΝΤ 3 (THE KARATE KID 3) (MEGA, 19/10/2013, 14:50)
- ΜΙΑ ΤΡΕΛΗ... ΤΡΕΛΗ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ (ALPHA , 16/10/2013, 21:00)
- FRIEND (STAR, 15/10/2013, 02:30)
- MINORITY REPORT (ANT1, 13/10/2013, 00:00)
- ZOMBIELAND (MEGA, 13/10/2013, 23:30)
- Η ΓΥΜΝΗ ΑΛΗΘΕΙΑ (THE UGLY TRUTH) (MEGA, 13/10/2013, 21:15)
- Ο ΠΡΩΤΟΣ ΕΚΔΙΚΗΤΗΣ: CAPTAIN AMERICA (CAPTAIN AMERICA) (ANT1, 13/10/2013, 21:15)
- SEX AND THE CITY (ALPHA , 13/10/2013, 21:00)
- Η ΜΕΓΑΛΗ ΤΩΝ ΜΠΑΤΣΩΝ ΣΧΟΛΗ Νο 6 (POLICE ACADEMY 6: CITY UNDER SIEGE) (STAR, 13/10/2013, 18:00)
- ΣΕΒΑΧ: Ο ΘΡΥΛΟΣ ΤΩΝ ΕΠΤΑ ΘΑΛΑΣΣΩΝ (SINBAD: THE LEGEND OF THE SEVEN SEAS) (ANT1, 13/10/2013, 13:40)
- ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΟΥ ΒΑΡΩΝΟΥ ΜΥΝΧΑΟΥΖΕΝ (THE ADVENTURES OF BARON MUNCHAUSEN) (MEGA, 12/10/2013, 03:00)
- KICK ASS (STAR, 12/10/2013, 23:00)
- ΤΑΞΙΔΙ ΣΤΟ ΝΗΣΙ ΤΗΣ ΦΑΝΤΑΣΙΑΣ (NIM'S ISLAND) (STAR, 12/10/2013, 21:10)
- ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΗΡΘΕ Ο ΕΡΩΤΑΣ (FOOLS RUSH IN) (MEGA, 12/10/2013, 14:50)
- ΣΑΡΛΟΤ, Η ΑΡΑΧΝΟΥΛΑ (CHARLOTTE’S WEB) (ANT1, 12/10/2013, 13:40)
- ΚΟΡΜΙΑ ΣΕ ΔΡΑΣΗ (BODY SHOTS) (STAR, 9/10/2013, 02:45)
- HUSH (STAR, 8/10/2013, 03:15)
- MAD CITY (STAR, 7/10/2013, 02:15)
- ΣΤΟΝ ΚΥΡΙΟ ΜΑΣ ΜΕ ΑΓΑΠΗ (TO SIR, WITH LOVE) (MEGA, 6/10/2013, 02:15)
- ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΚΑΙ 13 (FRIDAY 13TH) (ANT1, 6/10/2013, 00:00)
- ΓΑΜΟ – ΜΠΕΛΑΔΕΣ (WEDDING CRASHERS) (ALPHA, 6/10/2013, 23:00)
- Ο ΜΕΤΡ ΤΟΥ ΖΕΥΓΑΡΩΜΑΤΟΣ (HITCH) (MEGA, 6/10/2013, 21:15)
- ΚΑΡΧΑΡΙΟΜΑΧΟΣ (SHARK TALE) (ANT1, 6/10/2013, 13:40)
- AMERICAN PIE: Ο ΓΑΜΟΣ (AMERICAN WEDDING) (AMERICAN WEDDING) (STAR, 5/10/2013, 23:30)
- Ο ΑΝΔΡΑΣ ΤΗΣ ΧΡΟΝΙΑΣ (MAN OF THE YEAR) (STAR, 5/10/2013, 13:15)
- Ο ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΣ ΠΡΟΣΚΟΠΟΣ (THE LAST BOY SCOUT) (STAR, 4/10/2013, 00:15)
- ΜΕ ΜΙΑ ΓΡΟΘΙΑ (FIGHTING) (STAR, 4/10/2013, 22:00)
- ΜΟΙΡΑΙΑ ΣΥΓΚΡΟΥΣΗ (RAILS AND TIES) (STAR, 3/10/2013, 01:45)
- ΤΟ ΝΗΣΙ ΤΟΥ ΔΡ ΜΟΡΟ (THE ISLAND OF DR. MOREAU) (STAR, 1/10/2013, 02:15)
- Ο ΜΙΚΡΟΣ ΜΑΧΗΤΗΣ (LITTLE BIG LEAGUE) (STAR, 30/9/2013, 01:45)
- Ο ΠΡΩΤΑΡΗΣ ΤΗΣ ΧΡΟΝΙΑΣ (STARTER FOR 10) (STAR, 29/9/2013, 03:15)
- GENOVA (ANT1, 29/9/2013, 01:15)
- 30ΑΡΗΣ ΑΠΟ ΣΠΙΤΙ (FAILURE TO LAUNCH) (ANT1, 29/9/2013, 23:15)
- THE TOURIST (MEGA, 29/9/2013, 21:15)
- ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΣ ΜΕ ΤΗ ΜΑΦΙΑ (MICKEY BLUE EYES) (STAR, 29/9/2013, 17:30)
- ΕΓΩ Ο ΚΑΤΑΣΚΟΠΟΣ (I SPY) (MEGA, 29/9/2013, 14:50)
- ΤΑ ΚΑΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ (MEAN GIRLS) (ANT1, 29/9/2013, 13:30)
- Ο ΚΛΕΦΤΗΣ ΤΩΝ ΑΣΤΡΩΝ (RAINBOW BRITE AND THE STAR STEALER) (STAR, 28/9/2013, 03:30)
- ΣΕΡΠΙΚΟ (SERPICO) (MEGA, 28/9/2013, 01:00)
- ΠΙΚΡΑ ΦΕΓΓΑΡΙΑ (MOONLIGHT MILE) (ALPHA , 28/9/2013, 23:00)
- EL DORADO: ΑΝΑΖΗΤΩΝΤΑΣ ΤΗ ΧΡΥΣΗ ΠΟΛΗ (EL DORADO: CITY OF GOLD) (STAR, 28/9/2013, 22:45)
- ΒΑΣΙΚΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ (ALPHA, 28/9/2013, 21:00)
- ΤΑΞΙΔΙ ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΓΗΣ (JOURNEY TO THE CENTER OF THE EARTH) (ALPHA , 28/9/2013, 17:00)
- Ο ΓΚΟΥΡΟΥ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ (THE LOVE GURU) (ANT1, 28/9/2013, 13:30)
- DEMOLITION MAN (STAR, 27/9/2013, 22:00)
- Ο ΖΑΚ ΚΑΙ Η ΜΙΡΙ ΓΥΡΙΖΟΥΝ ΠΟΡΝΟ (ZACK AND MIRI MAKE A PORNO) (STAR, 25/9/2013, 02:30)
- ΠΑΛΙΡΡΟΪΚΟ ΚΥΜΑ (TIDAL WAVE) (STAR, 24/9/2013, 02:30)
- ΡΑΚΟΣ Νο14 (ALPHA , 24/9/2013, 17:30)
- ΑΠΟΚΑΛΥΨΕΙΣ (DISCLOSURE) (STAR, 23/9/2013, 02:30)
- Η ΔΙΑΔΡΟΜΗ (COLLATERAL) (ANT1, 22/9/2013, 00:45)
- ΓΗ ΩΡΑ ΜΗΔΕΝ (THE DAY OF THE TRIFFIDS) (STAR, 22/9/2013, 00:30)
- ΤΖΟΥΜΑΝΤΖΙ (JUMANJI) (MEGA, 22/9/2013, 14:50)
- Ο ΠΡΙΓΚΙΠΑΣ ΤΗΣ ΖΑΜΟΥΝΤΑ (COMING TO AMERICA) (ANT1, 22/9/2013, 13:30)
- MAD CITY (STAR, 21/9/2013, 00:45)
- HIGHLAND PARK (ALPHA , 21/9/2013, 00:00)
- ΜΑΝΤΕΨΕ ΤΙ ΚΑΝΩ ΤΑ ΒΡΑΔΙΑ (ALPHA , 21/9/2013, 21:00)
- ΧΩΡΙΣ ΕΣΕΝΑ (MY LAST DAY WITHOUT YOU) (ALPHA , 21/9/2013, 17:05)
- Ο ΤΕΤΡΑΠΟΔΟΣ ΦΙΛΟΣ ΜΟΥ (MY DOG SKIP) (STAR, 21/9/2013, 13:30)
- PUSH, ΤΟ ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟ ΧΑΡΙΣΜΑ (PUSH) (STAR, 20/9/2013, 22:00)
- PALMETTO (STAR, 19/9/2013, 03:15)
- SEX AND THE CITY 2 (STAR, 19/9/2013, 22:00)
- ΕΚΔΙΚΗΣΗ ΣΕ ΔΕΥΤΕΡΟ ΧΡΟΝΟ (HARD TO KILL) (STAR, 18/9/2013, 02:45)
- PALAIS ROYAL! (STAR, 17/9/2013, 02:30)
- Η ΠΛΕΚΤΑΝΗ (BODY OF LIES) (STAR, 16/9/2013, 22:00)
- ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΗ ΜΕ ΕΝΑΝ ΒΡΙΚΟΛΑΚΑ (INTERVIEW WITH ΤΗΕ VAMPIRE) (STAR, 15/9/2013, 01:45)
- ΤΟ ΠΛΗΡΩΜΑ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ (THIS IS OUR TIME) (ALPHA , 15/9/2013, 23:00)
- ΤΑ ΚΑΚΑ ΠΑΙΔΙΑ 2 (BAD BOYS 2) (MEGA, 15/9/2013, 21:15)
- Ο ΜΑΦΙΟΖΟΣ ΤΗΣ ΔΙΠΛΑΝΗΣ ΠΟΡΤΑΣ ΞΑΝΑΧΤΥΠΑ (THE WHOLE TEN YARDS) (ALPHA , 15/9/2013, 21:00)
- ΠΟΛΙ: ΜΙΑ ΤΡΥΦΕΡΗ ΙΣΤΟΡΙΑ (PAULIE) (ANT1, 15/9/2013, 13:30)
- ΤΟ ΠΕΠΡΩΜΕΝΟ (MEANT TO BE) (ALPHA , 14/9/2013, 15:00)
- ΜΑΚΑΒΡΙΟΙ ΕΙΣΒΟΛΕΙΣ: Η ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ (BODY SNATCHERS) (STAR, 13/9/2013, 02:30)
- ΣΚΟΥΜΠΙ ΝΤΟΥ, Ο ΘΡΥΛΟΣ ΤΟΥ ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΟΣ (SCOOBY DOO AND THE LEGEND OF THE VAMPIRE) (STAR, 13/9/2013, 14:30)
- ΤΟ ΚΡΥΦΟ ΣΠΑΘΙ ΤΟΥ ΣΑΜΟΥΡΑΪ (THE HIDDEN BLADE) (STAR, 12/9/2013, 01:45)
- ΘΑΛΑΣΣΑ ΨΥΧΩΝ: ΨΕΥΤΙΚΕΣ ΥΠΟΣΧΕΣΕΙΣ (SEA OF SOULS: EMPTY PROMISES) (MEGA, 12/9/2013, 01:00)
- ΣΙΔΕΡΕΝΙΟΣ ΓΙΓΑΝΤΑΣ (THE IRON GIANT) (STAR, 12/9/2013, 14:30)
- ΥΠΕΡΒΑΣΗ ΚΑΘΗΚΟΝΤΟΣ (EXCESSIVE FORCE) (STAR, 11/9/2013, 02:00)
- ΤΟ ΣΚΙΑΧΤΡΟ (THE SCARECROW) (STAR, 11/9/2013, 14:30)
- ΚΟΙΤΑ ΤΙ ΕΓΙΝΕ (WHAT JUST HAPPENED) (STAR, 10/9/2013, 02:00)
- ΘΑΛΑΣΣΑ ΨΥΧΩΝ: ΤΟ ΦΥΛΑΧΤΟ (SEA OF SOULS: AMULET) (MEGA, 10/9/2013, 01:30)
- ΟΙ ΤΡΕΛΟΓΑΤΕΣ ΣΤΟ ΧΟΛΙΓΟΥΝΤ (CATS DON’T DANCE) (STAR, 10/9/2013, 14:30)
- Ο ΣΚΟΥΜΠΙ ΝΤΟΥ ΚΑΙ Ο ΒΑΣΙΛΙΑΣ ΚΑΛΙΚΑΝΤΖΑΡΟΣ (SCOOBY DOO AND THE GOBLIN KING) (STAR, 9/9/2013, 14:30)
- SUKIYAKI WESTERN DJANGO (STAR, 8/9/2013, 01:00)
- ΚΛΕΜΜΕΝΕΣ ΖΩΕΣ (TAKING LIVES) (ALPHA , 8/9/2013, 23:15)
- Η ΜΕΓΑΛΗ ΤΩΝ ΜΠΑΤΣΩΝ ΣΧΟΛΗ 2 (POLICE ACADEMY 2) (STAR, 8/9/2013, 18:00)
- Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΤΗΣ ΜΑΝΤΖΟΥΡΙΑΣ (THE MANCHURIAN CANDIDATE ) (ANT1, 7/9/2013, 02:45)
- Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΠΟΥΛΙ (BIRDY) (MEGA, 7/9/2013, 01:45)
- Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΟΥ ΗΡΩΑ (HEART OF A HERO) (ALPHA , 7/9/2013, 23:00)
- Ο ΧΑΡΙ ΠΟΤΕΡ ΚΑΙ Η ΚΑΜΑΡΑ ΜΕ ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ (HARRY POTTER AND THE CHAMBER OF SECRETS) (STAR, 7/9/2013, 21:00)
- ΤΟ ΧΑΜΕΝΟ ΜΕΝΤΑΓΙΟΝ (THE LOST MEDALLION) (ALPHA , 7/9/2013, 17:05)
- TOP GUN TOP GUN (ANT1, 7/9/2013, 13:30)
- ΣΚΛΗΡΗ ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗ ΣΤΟ ΜΙΚΡΟ ΤΟΚΥΟ (SHOWDOWN IN LITTLE TOKYO) (STAR, 6/9/2013, 02:30)
- ΧΑΛΑΡΩΣΕ ΣΚΟΥΜΠΙ ΝΤΟΥ! (CHILL OUT SCOOBY DOO) (STAR, 5/9/2013, 14:30)
- ΚΟΛΑΣΜΕΝΑ ΔΙΤΡΟΧΑ (HELL RIDE) (STAR, 4/9/2013, 02:15)
- GUNS (Guns) (STAR, 3/9/2013, 02:15)
- ΘΑΛΑΣΣΑ ΨΥΧΩΝ: ΕΜΜΟΝΕΣ (SEA OF SOULS: POSSESSION) (MEGA, 3/9/2013, 01:00)
- SUPERMAN DOOMSDAY (Superman Doomsday) (STAR, 2/9/2013, 14:30)
- Ο ΝΟΝΟΣ 3 (GODFATHER III) (ANT1, 1/9/2013, 23:40)
- ΤΟ ΤΡΕΛΟ ΚΥΝΗΓΙ ΤΟΥ ΘΗΣΑΥΡΟΥ (RAT RACE) (ALPHA , 1/9/2013, 23:00)
- Ο ΓΑΜΠΡΟΣ ΤΗΣ ΣΥΜΦΟΡΑΣ (MEET THE PARENTS) (ANT1, 1/9/2013, 21:15)
- BANK BANG (ALPHA , 1/9/2013, 21:00)
- ΙΠΤΑΜΕΝΟΣ ΚΑΙ ΤΖΕΝΤΛΕΜΑΝ (AN OFFICER AND A GENTLEMAN) (ANT1, 1/9/2013, 13:30)
- ΣΚΟΤΕΙΝΟΣ ΕΚΔΙΚΗΤΗΣ (SPAWN) (STAR, 31/8/2013, 03:30)
- Ο ΣΕΡΦΑΝΤΑΣΜΕΝΟΣ (SURFER DUDE) (STAR, 31/8/2013, 01:45)
- ΕΜΠΟΡΙΟ ΛΕΥΚΗΣ ΣΑΡΚΟΣ (TRADE) (ALPHA, 31/8/2013, 23:00)
- ΣΤΗ ΣΚΙΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ (IF ONLY) (ALPHA , 31/8/2013, 15:00)
- ΚΟΡΙΤΣΙ ΒΟΡΕΙΩΝ ΠΡΟΑΣΤΕΙΩΝ (SUBURBAN GIRL) (STAR, 31/8/2013, 13:30)
- ΣΧΕΣΗ ΖΩΗΣ (FEARLESS) (STAR, 30/8/2013, 02:45)
- ΕΝΑΣ ΤΕΛΕΙΟΣ ΦΟΝΟΣ (A PERFECT MURDER) (STAR, 30/8/2013, 00:30)
- ΦΟΝΙΚΟ ΟΠΛΟ (LETHAL WEAPON) (STAR, 30/8/2013, 22:00)
- SCOOBY DOO: ΤΟ ΝΗΣΙ ΤΩΝ ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΩΝ (SCOOBY DOO ON ZOMBIE ISLAND) (STAR, 30/8/2013, 14:30)
- Η ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ (ABANDONED) (STAR, 29/8/2013, 22:00)
- DISASTER MOVIE (STAR, 28/8/2013, 01:45)
- Ο SCOOBY DOO ΚΑΙ ΟΙ ΕΞΩΓΗΙΝΟΙ ΕΙΣΒΟΛΕΙΣ (SCOOBY –DOO AND THE ALIEN INVANDERS) (STAR, 28/8/2013, 14:30)
- ΤΟΜ ΚΑΙ ΤΖΕΡΙ: Η ΤΑΙΝΙΑ (TOM AND JERRY THE MOVIE) (STAR, 27/8/2013, 14:30)
- ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΟΙ ΚΑΟΥΜΠΟΪΣΣΕΣ ΜΕΛΑΓΧΟΛΟΥΝ (EVEN COWGIRLS GET THE BLUES) (STAR, 26/8/2013, 01:45)
- Ο ΝΤΑΦΙ ΝΤΑΚ ΚΥΝΗΓΟΣ ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΩΝ (DAFFY DUCK’S QUACKBUSTERS) (STAR, 26/8/2013, 14:30)
- Ο ΝΟΝΟΣ 2 (GODFATHER II) (ANT1, 25/8/2013, 00:20)
- ΕΝΑ ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ΟΝΕΙΡΟ (AN AMERICAN RHAPSODY) (ALPHA , 25/8/2013, 23:00)
- ΤΟ ΑΠΟΛΥΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ (RA.ONE) (ANT1, 25/8/2013, 21:15)
- MAFIA! (ALPHA , 25/8/2013, 21:00)
- I LOVE MIAMI (STAR, 24/8/2013, 03:45)
- STEP UP (STAR, 24/8/2013, 21:00)
- ΑΔΕΛΦΕΣ ΣΤΗ ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ (NEW YORK MINUTE) (STAR, 24/8/2013, 13:30)
- IN THE RED (STAR, 23/8/2013, 03:45)
- ΤΟ ΑΓΓΙΓΜΑ ΤΟΥ ΑΔΗ (THE HADES FACTOR) (STAR, 23/8/2013, 22:00)
- ΜΠΑΓΚΣ ΜΠΑΝΙ 1001 ΛΑΓΟ ΙΣΤΟΡΙΕΣ (BUGS BUNNY’S 1001 RABBIT TALES) (STAR, 23/8/2013, 14:30)
- ΝΤΑΦΙ ΝΤΑΚ Η ΤΑΙΝΙΑ: ΣΤΟ ΝΗΣΙ ΤΗΣ ΦΑΝΤΑΣΙΑΣ (DAFFY DUCK’S MOVIE: FANTASTIC ISLAND) (STAR, 22/8/2013, 14:30)
- MIAMI VICE (Miami Vice) (STAR, 21/8/2013, 22:00)
- ΣΚΟΥΜΠΙ ΝΤΟΥ: ΚΥΝΗΓΙ ΣΤΟΝ ΚΥΒΕΡΝΟΧΩΡΟ (SCOOBY-DOO AND THE CYBER CHASE) (STAR, 21/8/2013, 14:30)
- ΜΠΑΤΜΑΝ: Ο ΙΠΠΟΤΗΣ ΤΟΥ ΓΚΟΘΑΜ (BATMAN: GOTHAM KNIGHT) (STAR, 20/8/2013, 14:30)
- KOMA (Koma) (STAR, 19/8/2013, 02:45)
- ΗΜΑΣΤΑΝ ΚΑΠΟΤΕ ΣΤΡΑΤΙΩΤΕΣ (WE WERE SOLDIERS ONCE) (STAR, 19/8/2013, 22:00)
- Ο ΝΟΝΟΣ (GODFATHER) (ANT1, 18/8/2013, 23:50)
- Ο ΑΤΙΘΑΣΟΣ ΜΠΑΤΣΟΣ ( DABANGG) (ANT1, 18/8/2013, 21:15)
- ΑΠΟΔΕΙΞΗ ΕΝΟΧΗΣ (FRACTURE) (ALPHA , 18/8/2013, 21:00)
- ΤΡΕΛΟ ΘΗΡΙΟΤΡΟΦΕΙΟ: ΤΟ ΤΑΞΙΔΙ ΤΗΣ ΑΠΟΦΟΙΤΗΣΗΣ (NATIONAL LAMPOON’S: SENIOR TRIP) (STAR, 18/8/2013, 18:00)
- ΣΧΕΣΗ ΠΡΩΤΟΥ ΒΑΘΜΟΥ (MOTHER) (ANT1, 18/8/2013, 13:30)
- ΓΚΟΥΝΙΣ: ΤΟ ΚΥΝΗΓΙ ΤΗΣ ΜΕΓΑΛΗΣ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΑΣ (THE GOONIES) (STAR, 18/8/2013, 13:30)
- Ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΕΧΘΡΟΣ ΜΟΥ (MY BEST ENEMY) (STAR, 17/8/2013, 03:45)
- ΥΓΡΟΣ ΕΦΙΑΛΤΗΣ (LIVE WIRE) (STAR, 17/8/2013, 02:00)
- Η ΑΝΑΒΙΩΣΗ ΕΝΟΣ ΘΡΥΛΟΥ (RESURRECTING THE CHAMP) (ALPHA, 17/8/2013, 22:45)
- ΝΙΩΣΕ ΤΟ ΡΥΘΜΟ (TAKE THE LEAD) (STAR, 17/8/2013, 21:00)
- ΓΟΥΑΛΑΣ ΚΑΙ ΓΚΡΟΜΙΤ ΣΤΟΝ ΛΑΧΑΝΟΚΗΠΟ (WALLACE AND GROMIT: THE CURSE OF THE WERE – RABBIT) (STAR, 17/8/2013, 13:30)
- ΤΡΕΛΟΙ ΚΑΙ ΕΞΩΓΗΙΝΟΙ (CONEHEADS) (ANT1, 17/8/2013, 13:30)
- ΜΕΧΡΙ ΘΑΝΑΤΟΥ (UNTIL DEATH) (STAR, 13/8/2013, 22:00)
- ΘΑΝΑΣΙΜΟΣ ΕΠΙΣΚΕΠΤΗΣ (UNTRACEABLE) (STAR, 12/8/2013, 22:00)
- ΞΕΦΡΕΝΕΣ ΝΥΧΤΕΣ (BOOGIE NIGHTS) (STAR, 11/8/2013, 02:00)
- ΚΑΙ ΜΑΖΙ ΚΑΙ ΧΩΡΙΑ (CHALTE CHALTE) (ANT1, 11/8/2013, 21:15)
- ΤΑΝΓΚΟ ΚΑΙ ΚΑΣ (TANGO & CASH) (STAR, 10/8/2013, 01:15)
- ΧΟΡΕΨΕ ΤΑ ΟΝΕΙΡΑ ΣΟΥ (MAKE IT HAPPEN) (STAR, 10/8/2013, 21:00)
- CAPTAIN JACK (ALPHA , 10/8/2013, 17:05)
- ΒΛΑΚΑΣΚΑΝΤΕΡ (HOT ROD) (ANT1, 10/8/2013, 13:30)
- ΛΟΥΝΑ: ΤΟ ΘΑΛΑΣΣΙΟ ΠΝΕΥΜΑ (LUNA SPIRIT OF THE WHALE) (STAR, 10/8/2013, 13:30)
- ΝΑΙ ΣΕ ΟΛΑ (YES MAN) (STAR, 9/8/2013, 22:00)
- ΝΙNTZA (NINJA) (STAR, 5/8/2013, 22:00)
- ΧΑΡΤΑΕΤΟΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΟΛΗ (THE KITE RUNNER) (ANT1, 4/8/2013, 00:30)
- ΦΟΝΙΚΟΣ ΕΡΩΤΑΣ (CHERRY CRUSH) (ALPHA, 4/8/2013, 23:00)
- Ο ΠΡΑΚΤΟΡΑΣ ΜΕ ΤΙΣ 9 ΤΑΥΤΟΤΗΤΕΣ AGENT VINOD (ANT1, 4/8/2013, 21:15)
- ΙΔΙΟΦΥΕΙΣ ΑΝΘΡΩΠΟΙ (SMART PEOPLE) (ALPHA , 4/8/2013, 21:00)
- Η ΜΙΚΡΗ ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ (A LITTLE PRINCESS) (STAR, 4/8/2013, 13:30)
- ΕΝΑ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΣΑΝ ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ (SMILE LIKE YOURS) (ANT1, 4/8/2013, 13:30)
- ΒΡΟΧΗ, ΧΑΛΑΖΙ ΚΑΙ ΕΡΩΤΑΣ (FORCES OF NATURE) (ANT1, 3/8/2013, 00:00)
- Η ΜΕΛΩΔΙΑ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ (AUGUST RUSH) (STAR, 3/8/2013, 21:00)
- ΕΝΑΣ ΑΞΙΟΤΙΜΟΣ ΚΥΡΙΟΣ (SOLITARY MAN) (STAR, 1/8/2013, 22:00)
- ΟΙ ΤΡΑΚΑΔΟΡΟΙ (THE BORROWERS) (STAR, 30/7/2013, 03:45)
- ΡΑΓΙΣΜΕΝΕΣ ΣΧΕΣΕΙΣ (ALL THE GOOD ONES ARE MARRIED) (STAR, 30/7/2013, 02:00)
- O ΜΙΣΘΟΦΟΡΟΣ (MERCENARY FOR JUSTICE) (STAR, 30/7/2013, 22:00)
- ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΑ ΜΑΤΙΑ ΤΗΣ (IN BLOOM) (STAR, 28/7/2013, 00:45)
- Ο ΔΡΟΜΟΣ ΤΗΣ ΕΠΑΝΑΣΤΑΣΗΣ (REVOLUTIONARY ROAD) (ANT1, 28/7/2013, 00:00)
- Ο ΜΕΞΙΚΑΝΟΣ (THE MEXICAN) (ANT1, 28/7/2013, 21:15)
- ΓΙΑ ΤΟ ΧΑΤΙΡΙ ΤΗΣ ΚΑΡΛΙ ΣΟΥ (CURLY SUE) (STAR, 28/7/2013, 17:30)
- ΣΤΑΡ ΤΡΕΚ: Η ΕΞΕΓΕΡΣΗ (STAR TREK:INSURRECTION) (ANT1, 28/7/2013, 13:30)
- Ο ΣΗΜΑΔΕΜΕΝΟΣ (SCARFACE) (STAR, 27/7/2013, 01:15)
- Ο ΣΤΡΑΤΗΣ ΠΑΡΑΣΤΡΑΤΗΣΕ (ANT1, 27/7/2013, 21:15)
- ΟΠΩΣ ΣΤΟΝ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟ (JUST LIKE HEAVEN) (STAR, 27/7/2013, 21:00)
- Η ΧΡΟΝΙΑ ΤΟΥ ΣΚΥΛΟΥ (YEAR OF THE DOG) (ANT1, 27/7/2013, 13:30)
- ΤΑ ΠΟΥΛΙΑ (THE BIRDS) (STAR, 26/7/2013, 02:00)
- ΤΟ ΣΧΕΔΙΟ ΤΟΥ ΧΕΝΡΙ (HENRY’S CRIME) (STAR, 25/7/2013, 22:00)
- Ο ΚΥΝΗΓΟΣ ΤΗΣ ΒΙΑΣ (KILLING POINT) (STAR, 22/7/2013, 02:15)
- ΣΑΡΚΟΒΟΡΑ ΑΠΕΙΛΗ (ROGUE) (STAR, 21/7/2013, 01:00)
- ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΟΧΥΡΟ (THE LAST CASTLE) (ANT1, 21/7/2013, 21:15)
- ΚΑΤΙ ΝΑ ΚΑΙΕΙ (ALPHA , 21/7/2013, 21:00)
- ΣΤΑΡ ΤΡΕΚ ΓΕΝΙΕΣ (STAR TREK:GENERATIONS) (ANT1, 21/7/2013, 13:30)
- Η ΠΡΟΑΓΩΓΗ (THE PROMOTION) (STAR, 20/7/2013, 03:15)
- Ο ΑΠΙΘΑΝΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΓΟΥΕΗΝ 2 (WAYNE’S WORLD 2) (ANT1, 20/7/2013, 13:30)
- ΚΙΤ ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ: ΣΕ ΔΡΑΣΗ (KIT KITTREDGE: AN AMERICAN GIRL) (STAR, 20/7/2013, 13:30)
- ΥΠΟΘΕΣΗ ΚΑΡΛΙΤΟ (CARLITO’S WAY) (STAR, 19/7/2013, 00:45)
- THE PRESTIGE (STAR, 19/7/2013, 22:00)
- Ο ΔΥΝΑΣΤΕΙΑΣ (ANT1 , 19/7/2013, 18:00)
- ΜΑΚΑΒΡΙΟΙ ΕΙΣΒΟΛΕΙΣ (BODY SNATCHERS) (STAR, 18/7/2013, 03:30)
- ΔΕΣΜΩΤΗΣ ΤΟΥ ΙΛΙΓΓΟΥ (VERTIGO) (STAR, 17/7/2013, 01:45)
- Η ΚΟΡΥΦΗ ΤΟΥ ΔΑΝΤΗ (DANTE’S PEAK) (STAR, 16/7/2013, 22:00)
- ΨΗΛΟΣ ΛΙΓΝΟΣ ΚΑΙ ΨΕΥΤΑΡΟΣ (ANT1 , 15/7/2013, 18:00)
- ΝΥΧΤΕΣ ΣΤΗ ΡΟΔΑΝΘΗ (NIGHTS IN RODANTHE) (STAR, 14/7/2013, 02:30)
- ΕΦΙΑΛΤΙΚΕΣ ΝΥΧΤΕΣ (IN DREAMS) (ANT1, 14/7/2013, 00:15)
- ΟΙ ΑΝΔΡΕΣ ΜΕ ΤΑ ΜΑΥΡΑ (MEN IN BLACK) (MEGA, 14/7/2013, 23:50)
- ΟΙ ΣΥΜΜΟΡΙΕΣ ΤΗΣ ΝΕΑΣ ΥΟΡΚΗΣ (GANGS OF NEW YORK) (ALPHA , 14/7/2013, 21:00)
- ΜΙΑ ΤΡΕΛΗ ΑΠΙΘΑΝΗ ΠΤΗΣΗ 2 AIRPLANE 2 (ANT1, 14/7/2013, 13:30)
- ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ ΠΟΛΕΜΟΣ (WAR, INC) (STAR, 13/7/2013, 00:45)
- Η ΠΥΛΗ ΤΩΝ ΝΕΚΡΩΝ (SOLSTICE) (ALPHA , 13/7/2013, 23:00)
- THE WEDDING DATE (STAR, 13/7/2013, 21:00)
- Ο ΑΠΙΘΑΝΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΓΟΥΕΗΝ (WAYNΕ'S WORLD) (ANT1, 13/7/2013, 13:30)
- THE HULK (STAR, 12/7/2013, 22:00)
- ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΣ ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΣ (CITY OF YOUR FINAL DESTINATION) (STAR, 11/7/2013, 02:15)
- THE ΚΟΠΑΝΟΙ (ANT1 , 11/7/2013, 18:00)
- ΑΠΟ ΓΕΝΙΑ ΣΕ ΓΕΝΙΑ (AROUND THE BEND) (STAR, 10/7/2013, 02:15)
- ΕΡΩΤΙΚΟ ΜΥΣΤΙΚΟ (POSSESSION) (STAR, 9/7/2013, 02:15)
- ΠΟΝΤΙΚΟΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ TALES OF THE RIVERBANK (STAR, 8/7/2013, 04:00)
- ΧΑΪΛΑΝΤΕΡ 5: Η ΠΗΓΗ (HIGHLANDER V: THE SOURCE) (STAR, 8/7/2013, 02:15)
- THE COMPANY MEN (ALPHA , 8/7/2013, 21:00)
- ΘΑΛΑΣΣΙΑ ΕΚΡΗΞΗ (BLAST!) (ALPHA , 7/7/2013, 23:15)
- ΜΙΑ ΑΠΙΘΑΝΗ... ΑΠΙΘΑΝΗ ΠΤΗΣΗ (AIRPLANE!) (ANT1, 7/7/2013, 13:30)
- EDISON (ANT1, 6/7/2013, 04:15)
- ΝΕΟΣ... ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ (FOREVER YOUNG) (STAR, 6/7/2013, 13:30)
- GUNS (STAR, 5/7/2013, 01:45)
- Η ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΗ ΤΟΥ ΛΟΝΔΙΝΟΥ (FLOOD) (STAR, 5/7/2013, 22:00)
- October Baby (ALPHA , 5/7/2013, 22:00)
- ΔΥΤΙΚΑ ΤΟΥ ΚΟΚΚΙΝΟΥ ΒΡΑΧΟΥ (RED ROCK WEST) (STAR, 4/7/2013, 02:30)
- CAFE! (ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΩΝ ΦΙΛΩΝ) (ALPHA , 4/7/2013, 22:00)
- LORENZO’S OIL (STAR, 3/7/2013, 02:30)
- ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΟΜΟΡΦΙΑΣ (DROP DEAD GORGEOUS) (ALPHA , 3/7/2013, 22:00)
- ΦΤΕΡΩΤΟΣ ΘΑΝΑΤΟΣ (FLU BIRDS) (STAR, 2/7/2013, 02:45)
- Ο Dr T και οι Γυναίκες (Dr T and the Women) (ALPHA , 1/7/2013, 22:00)
- ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΜΑΣ…ΤΑ ΖΩΑ (STRANGE WILDERNESS) (STAR, 30/6/2013, 04:00)
- ΥΣΤΕΡΟΓΡΑΦΟ ΜΙΑΣ ΣΧΕΣΗΣ (AWAY FROM HER) (MEGA, 30/6/2013, 02:00)
- Ο ΙΠΤΑΜΕΝΟΣ ΣΚΩΤΣΕΖΟΣ (THE FLYING SCOTSMAN) (ANT1, 30/6/2013, 00:00)
- ΑΓΝΩΣΤΟΙ (UKNOWN) (ALPHA, 30/6/2013, 23:00)
- ΑΤΤΙΛΑΣ Ο ΚΑΤΑΚΤΗΤΗΣ (ATTILA THE HUN) (STAR, 30/6/2013, 21:00)
- ΣΥΛΛΑΒΕΤΕ ΤΟΝ ΚΑΡΤΕΡ (GET CARTER) (ALPHA , 30/6/2013, 21:00)
- ΚΑΠΟΤΕ ΣΤΟ ΜΕΞΙΚΟ (ONCE UPON A TIME IN MEXICO) (MEGA, 29/6/2013, 01:45)
- ΜΙΑ ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΔΑ ΣΤΟ ΤΟΚIΟ (THE RAMEN GIRL) (STAR, 29/6/2013, 01:15)
- ΟΣΑ ΧΑΣΑΜΕ ΣΤΙΣ ΦΛΟΓΕΣ (THINGS WE LOST IN THE FIRE) (ANT1, 29/6/2013, 00:40)
- ΑΝΥΠΟΧΩΡΗΤΗ ΔΥΝΑΜΗ (NEVER BACK DOWN) (STAR, 29/6/2013, 23:00)
- ΤΟ ΣΜΟΚΙΝ ΤΗΣ ΣΥΜΦΟΡΑΣ (THE TUXEDO) (ANT1, 29/6/2013, 21:15)
- ΖΕΥΣ ΚΑΙ ΡΩΞΑΝΗ (ZEUS AND ROXANNE) (ANT1, 29/6/2013, 13:30)
- Η ΕΞΕΓΕΡΣΗ (BATTLE IN SEATTLE) (STAR, 28/6/2013, 03:00)
- ΖΗΤΟΥΝΤΑΙ ΓΟΝΕΙΣ (NORTH) (MEGA, 28/6/2013, 02:00)
- ΟΙ ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟΙ (THE LOSERS) (STAR, 27/6/2013, 22:00)
- ΕΛΠΙΔΕΣ ΠΟΥ ΝΑΥΑΓΗΣΑΝ (ANT1 , 27/6/2013, 18:00)
- ΔΕΚΑ ΜΕ ΤΟΝΟ (WITH HONORS) (STAR, 26/6/2013, 03:45)
- Ο ΒΥΘΟΣ ΤΟΥ ΤΡΟΜΟΥ (PETER BENCHLEY’S CREATURE) (STAR, 26/6/2013, 02:15)
- Ο ΚΩΤΣΟΣ ΣΤΗΝ ΕΟΚ (ANT1 , 25/6/2013, 18:00)
- Ο ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΣ ΔΗΜΙΟΣ (PIERREPOINT: THE LAST HANGMAN) (MEGA, 24/6/2013, 02:15)
- Η ΜΕΓΑΛΗ ΤΩΝ ΜΠΑΤΣΩΝ ΣΧΟΛΗ 3 (POLICE ACADEMY 3: BACK IN TRAINING) (STAR, 24/6/2013, 18:00)
- ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΕΣ ΤΑΣΕΙΣ (DANGEROUS PARKING) (STAR, 23/6/2013, 03:45)
- ΟΠΩΣ ΣΑΣ ΑΡΕΣΕΙ AS YOU LIKE IT (MEGA, 23/6/2013, 02:30)
- Ο ΕΞΟΡΚΙΣΜΟΣ ΤΗΣ ΕΜΙΛΥ ΡΟΟΥΖ (THE EXORCISM OF EMILY ROSE) (MEGA, 23/6/2013, 00:00)
- ΜΕ ΤΟ ΔΑΚΤΥΛΟ ΣΤΟΝ... ΦΡΕΝΤΙ ((FREDDY GOT FINGERED)) (ALPHA, 22/6/2013, 01:30)
- Ο ΤΙΜΩΡΟΣ (THE PUNISHER) (MEGA, 22/6/2013, 01:00)
- ΗΜΕΡΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (TRAINING DAY) (ALPHA , 22/6/2013, 23:00)
- Η ΜΑΝΑ ΕΧΕΙ ΠΑΝΤΑ ΔΙΚΙΟ (BECAUSE I SAID SO) (ALPHA, 22/6/2013, 14:40)
- Η ΕΠΙΘΕΣΗ ΤΟΥ ΜΑΧΑΙΡΟΔΟΝΤΑ (ATTACK OF THE SABRETOOTH) (MEGA, 21/6/2013, 02:00)
- ΣΟΥΠΕΡΜΑΝ 3 (SUPERMAN 3) (STAR, 21/6/2013, 23:45)
- ΕΚΛΕΨΑ ΤΗ ΓΥΝΑΙΚΑ ΜΟΥ (ANT1 , 21/6/2013, 18:00)
- ΟΙ ΣΤΑΥΡΟΦΟΡΟΙ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ (CRUSADE) (STAR, 20/6/2013, 02:15)
- ΚΑΙ ΥΣΤΕΡΑ ΗΡΘΕ Η ΑΓΑΠΗ (AND THEN CAME LOVE) (STAR, 19/6/2013, 02:15)
- ΤΖΟ, Ο ΤΡΟΜΕΡΟΣ (ANT1, 18/6/2013, 18:00)
- FAIR PLAY (MEGA, 17/6/2013, 01:30)
- ΑΝΗΣΥΧΑ ΠΝΕΥΜΑΤΑ (THE RETURN) (STAR, 16/6/2013, 01:30)
- ΔΩΜΑΤΙΟ ΠΑΝΙΚΟΥ (PANIC ROOM) (MEGA, 16/6/2013, 01:15)
- ΚΑΤΑΧΡΗΣΗ ΕΞΟΥΣΙΑΣ (RULES OF ENGAGEMENT) (STAR, 16/6/2013, 22:45)
- ΣΠΟΤ (SEE SPOT RUN) (STAR, 16/6/2013, 13:40)
- ΚΟΙΤΑ ΧΑΜΗΛΑ (DON’T LOOK UP) (STAR, 15/6/2013, 03:45)
- Ο ΔΡΟΜΟΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ (AMAZING GRACE) (MEGA, 15/6/2013, 02:30)
- ΕΝΑΣ ΚΑΙ ΜΟΝΑΔΙΚΟΣ (THE ONE) (MEGA, 15/6/2013, 00:45)
- ΕΠΤΑ ΜΕΡΕΣ ΦΑΓΟΥΡΑ (THE HEARTBREAK KID) (ANT1, 15/6/2013, 21:15)
- ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΣΤΟ ΣΚΟΝΑΚΙ (THE PERFECT SCORE) (ANT1, 15/6/2013, 13:30)
- ΧΡΗΣΙΜΑ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΑ (NEEDFUL THINGS) (MEGA, 14/6/2013, 02:00)
- ΣΟΥΠΕΡΜΑΝ Νο 2 (SUPERMAN II) (STAR, 14/6/2013, 00:00)
- ΒΕΝ 10: ΕΞΩΓΗΙΝΗ ΑΠΕΙΛΗ (BEN 10: ALIEN SWARM) (STAR, 14/6/2013, 11:00)
- SWEENEY TODD: Ο ΦΟΝΙΚΟΣ ΚΟΥΡΕΑΣ ΤΗΣ ΟΔΟΥ ΦΛΙΤ (SWEENEY TODD: THE DEMON BARBER OF FLEET STREET) (STAR, 13/6/2013, 02:30)
- ΑΝΤΙΓΟΝΗ (ΕΤ3, 11/6/2013, 20:00)
- Η ΔΟΛΟΦΟΝΙΑ ΤΟΥ ΤΖΕΣΕ ΤΖΕΪΜΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΔΕΙΛΟ ΡΟΜΠΕΡΤ ΦΟΡΝΤ (THE ASSASSINATION OF JESSE JAMES BY THE COWARD ROBERT FORD) (STAR, 10/6/2013, 02:30)
- Ο ΘΡΥΛΟΣ ΤΗΣ ΜΠΕΤΙ ΠΕΪΤΖ (THE NOTORIOUS BETTIE PAGE) (MEGA, 10/6/2013, 01:30)
- THE TOWN (STAR, 10/6/2013, 22:00)
- ΕΝΑΣ ΖΟΡΙΚΟΣ ΔΕΚΑΝΕΑΣ (ΕΤ3, 10/6/2013, 20:00)
- Ο ΠΑΤΡΙΩΤΗΣ (THE PATRIOT) (MEGA, 9/6/2013, 01:30)
- UNITED STATES OF TARA (ANT1, 9/6/2013, 00:00)
- ΘΕΩΡΙΕΣ ΣΥΝΩΜΟΣΙΑΣ (CONSPIRACY THEORY) (STAR, 9/6/2013, 23:00)
- FLYBOYS (ΝΕΤ, 9/6/2013, 23:00)
- KASABA (ΕΤ3, 9/6/2013, 23:00)
- ΘΥΜΙΟΣ Ο ΔΑΙΜΟΝΙΟΣ ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ (ΕΤ3, 9/6/2013, 19:00)
- Ο ΓΙΟΣ ΤΟΥ ΡΑΜΠΟ (SON OF RAMBOW) (ΝΕΤ, 9/6/2013, 16:00)
- ΤΑ ΧΡΟΝΙΚΑ ΤΟΥ ΣΠΑΙΝΤΕΡΓΟΥΙΚ (ANT1, 9/6/2013, 13:30)
- Ο ΕΚΤΕΛΕΣΤΗΣ (THE CONTRACT KILLER) (MEGA, 8/6/2013, 01:00)
- OFF WAYS- BERLIN (ΕΤ3, 8/6/2013, 01:00)
- Η ΜΕΓΑΛΗ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΑ (BON PLAN) (ΕΤ1, 8/6/2013, 01:00)
- ADAPTATION (ΕΤ3, 8/6/2013, 23:00)
- AEON FLUX (ANT1, 8/6/2013, 21:15)
- Ο ΤΡΕΛΟΣ ΤΗΣ ΠΛΑΤΕΙΑΣ ΑΓΑΜΩΝ (ΕΤ3, 8/6/2013, 18:00)
- ΣΠΑΣΙΚΛΟ-ΦΥΛΑΚΑΣ (DRILLBIT TAYLOR) (ANT1, 8/6/2013, 13:30)
- ΑΝΑΖΗΤΩΝΤΑΣ ΤΗΝ ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΠΟΛΗ (DREAMING LHASA) (ΝΕΤ, 7/6/2013, 01:15)
- ΣΟΥΠΕΡΜΑΝ Νο1 (SUPERMAN) (STAR, 7/6/2013, 00:00)
- Ο ΚΥΡΙΑΡΧΟΣ ΤΟΥ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ 3 (UNDISPUTED 3) (STAR, 7/6/2013, 22:00)
- ΑΝΝΑ ΚΑΡΕΝΙΝΑ - ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΑ ΙΧΝΗ (ΕΤ1, 7/6/2013, 21:50)
- ΟΙ ΤΡΕΙΣ ΨΕΥΤΕΣ (ΕΤ3, 7/6/2013, 20:00)
- BORDERTOWN (ΝΕΤ, 6/6/2013, 01:00)
- ΔΟΥΛΙΚΟ ΑΜΕΣΟΥ ΔΡΑΣΕΩΣ (ΕΤ3, 6/6/2013, 20:00)
- Η ΔΥΝΑΜΗ ΤΗΣ ΣΑΡΚΑΣ (BAD TIMING ) (ΝΕΤ, 5/6/2013, 23:00)
- ΟΙ ΣΚΑΝΔΑΛΙΑΡΗΔΕΣ (ΕΤ3, 5/6/2013, 20:00)
- ΑΝΤΙΟ ΦΑΛΚΕΝΜΠΕΡΓΚ (FALKENBERG FAREWELL) (ΝΕΤ, 4/6/2013, 00:30)
- ΘΕΩΡΙΕΣ ΕΓΚΛΗΜΑΤΟΣ (MURDER BY NUMBERS) (STAR, 4/6/2013, 22:00)
- ΤΟ ΚΑΝΑΡΙΝΙ ΠΟΔΗΛΑΤΟ (ΕΤ1, 4/6/2013, 22:00)
- ΤΑ ΣΚΑΛΟΠΑΤΙΑ ΤΗΣ ΖΩΗΣ (ΕΤ3, 4/6/2013, 20:00)
- ΤΑ ΣΥΝΟΡΑ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ (THE GREATEST) (STAR, 3/6/2013, 02:15)
- ΓΥΝΑΙΚΕΙΕΣ ΥΠΟΘΕΣΕΙΣ (SAVING FACE) (MEGA, 3/6/2013, 01:30)
- ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΣΥΝΟΜΩΣΙΑΣ (FAIR GAME) (STAR, 3/6/2013, 22:00)
- ΑΝΘΙΣΜΕΝΗ ΑΜΥΓΔΑΛΙΑ (ΕΤ3, 3/6/2013, 20:00)
- Η ΜΑΥΡΗ ΝΤΑΛΙΑ (THE BLACK DAHLIA) (ΝΕΤ, 2/6/2013, 00:00)
- ΚΩΔΙΚΟΣ ENIGMA (ENIGMA) (ΕΤ3, 2/6/2013, 23:00)
- ΑΝΘΡΩΠΙΝΟΣ ΣΤΟΧΟΣ (KING OF THE HILL) (ΕΤ1, 2/6/2013, 22:00)
- Ο ΤΖΑΝΑΜΠΕΤΗΣ (STAR, 2/6/2013, 21:00)
- ΑΝΤΡΑΣ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΤΟ ΚΕΦΙ ΜΟΥ ΘΑ ΚΑΝΩ (ΕΤ3, 2/6/2013, 19:00)
- Η ΧΡΟΝΙΑ ΤΟΥ ΚΟΜΗΤΗ (THE YEAR OF THE COMET) (MEGA, 1/6/2013, 02:45)
- ΟΙ ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΤΕΣ (THE REPLACEMENTS) (STAR, 1/6/2013, 01:30)
- 25 ΚΑΡΑΤΙΑ (25 KILATES - CARATS) (ΕΤ1, 1/6/2013, 01:00)
- Ο ΜΠΡΑΒΟΣ 2 (ROAD HOUSE 2) (MEGA, 1/6/2013, 00:45)
- Ο ΗΣΥΧΟΣ ΑΜΕΡΙΚΑΝΟΣ (THE QUIET AMERICAN) (ΕΤ3, 1/6/2013, 23:00)
- ΤΟ ΒΛΑΚΟΜΟΥΤΡΟ (ΕΤ3, 1/6/2013, 18:00)
- ΚΛΕΦΤΗΣ ΚΑΓΚΟΥΡΟ (KANGAROO JACK) (STAR, 1/6/2013, 13:40)
- ΕΡΩΤΕΣ ΕΦΗΒΕΙΑΣ...ΜΕΤΑ ΒΙΑΣ (ANGUS THONGS AND PERFECT SNOGGING ) (ANT1, 1/6/2013, 13:30)
- Η ΤΙΜΗ ΤΩΝ ΠΡΙΤΖΙ (PRIZZI'S HONOR) (STAR, 31/5/2013, 02:15)
- Η ΓΕΝΙΑ ΤΟΥ ΜΙΣΟΥΣ (A WAY OF LIFE) (ΝΕΤ, 31/5/2013, 01:15)
- EL DORADO: Ο ΝΑΟΣ ΤΟΥ ΗΛΙΟΥ (EL DORADO: TEMPLE OF THE SUN) (STAR, 31/5/2013, 22:00)
- ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΑ ΠΑΝΤΡΕΨΟΥΜΕ (ΕΤ3, 31/5/2013, 20:00)
- ΑΝΘΡΩΠΟΚΥΝΗΓΗΤΟ ΣΕ ΔΥΟ ΗΠΕΙΡΟΥΣ(THE BOYS FROM BRAZIL) (ΝΕΤ, 30/5/2013, 23:00)
- ΤΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗΣ (ΕΤ3, 30/5/2013, 20:00)
- ΠΡΟΔΟΜΕΝΗ (HER BEST FRIEND’S HUSBAND)) (STAR, 29/5/2013, 02:30)
- ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΥΠΟΘΕΣΗ (PERSONAL EFFECTS) (ΝΕΤ, 29/5/2013, 01:00)
- ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ (ΕΤ3, 29/5/2013, 20:00)
- ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΑ ΠΑΡΑΣΚΗΝΙΑ (NOISES OFF) (STAR, 28/5/2013, 02:15)
- ΟΙ ΔΙΧΑΣΜΕΝΟΙ (DEAD RINGERS) (ΝΕΤ, 28/5/2013, 00:30)
- ΧΑΡΙΣΜΑ (ΕΤ1, 28/5/2013, 22:30)
- ΖΗΤΗΜΑ ΤΙΜΗΣ (A FEW GOOD MEN) (MEGA, 28/5/2013, 22:30)
- ΤΟ ΟΡΓΑΝΑΚΙ ΤΟΥ ΑΤΤΙΚ (ΕΤ3, 28/5/2013, 20:00)
- ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΣΥΜΒΟΛΑΙΟ ΘΑΝΑΤΟΥ (GROSSE POINTE BLANK) (STAR, 27/5/2013, 02:30)
- ΕΧΕΙ ΘΕΙΟ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ (ΕΤ3, 27/5/2013, 20:00)
- ELIZABETH (STAR, 26/5/2013, 01:45)
- ΟΙ ΟΝΕΙΡΟΠΟΛΟΙ (THE DREAMERS) (ΝΕΤ, 26/5/2013, 01:00)
- RESIDENT EVIL 2: AΠΟΚΑΛΥΨΗ (RESIDENT EVIL 2) (ΕΤ3, 26/5/2013, 23:00)
- Η ΕΞΟΥΣΙΑ ΤΗΣ ΝΥΧΤΑΣ (STREET KINGS) (ALPHA , 26/5/2013, 23:00)
- ΕΠΙΘΕΣΗ Ή ΘΑΝΑΤΟΣ (MARCH OR DIE) (ΕΤ1, 26/5/2013, 22:00)
- ΣΩΣΤΕ ΤΟΝ ΓΑΜΠΡΟ (SAVING SILVERMAN) (ALPHA , 26/5/2013, 21:00)
- ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΣΤΗΝ ΑΙΓΙΝΑ (ΕΤ3, 26/5/2013, 19:00)
- ΤΕΛΙΚΟ ΞΕΚΑΘΑΡΙΣΜΑ (FOYLE’S WAR 19: ALL CLEAR) (ΝΕΤ, 26/5/2013, 16:00)
- GREASE (ANT1, 26/5/2013, 13:30)
- BARBIE: ΣΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΜΙΑΣ ΓΟΡΓΟΝΑΣ 2 (BARBIE IN A MERMAID TALE 2) (STAR, 26/5/2013, 10:00)
- ΦΛΙΠΕΡ, ΤΟ ΔΕΛΦΙΝΙ (FLIPPER) (STAR, 25/5/2013, 03:45)
- ΒΡΩΜΙΚΟΣ (DIRTY) (MEGA, 25/5/2013, 02:30)
- Ο ΑΠΙΘΑΝΟΣ ΛΟΧΙΑΣ ΜΠΙΛΚΟ (SGT BILKO) (STAR, 25/5/2013, 02:00)
- ΤΗΕ LAST PORN MOVIE (ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΖΩΝΗ ) (ΕΤ1, 25/5/2013, 01:00)
- ΝΥΧΤΕΡΙΝΗ ΠΤΗΣΗ (RED EYE) (STAR, 25/5/2013, 00:15)
- K-PAX (ΕΤ3, 25/5/2013, 23:00)
- ΑΥΓΟΥΣΤΙΑΤΙΚΟ ΓΕΥΜΑ ΣΤΗ ΡΩΜΗ (PRANZO DI FERRAGOSTO) (ΕΤ1, 25/5/2013, 22:00)
- ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΤΑ ΜΟΥΤΡΑ ΣΟΥ (SHE'S OUT OF MY LEAGUE) (ANT1, 25/5/2013, 21:15)
- ΘΑΝΑΣΗ ΠΑΡΕ ΤΟ ΟΠΛΟ ΣΟΥ (ΕΤ1, 25/5/2013, 20:30)
- ΜΙΑ ΙΤΑΛΙΔΑ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ (ΕΤ3, 25/5/2013, 19:00)
- ΡΑΓΙΣΜΕΝΕΣ ΨΥΧΕΣ (FOYLE'S WAR 18: BROKEN SOULS) (ΕΤ1, 25/5/2013, 16:00)
- FAME (MEGA , 25/5/2013, 14:50)
- Ο ΗΡΩΑΣ ΤΟΥ ΒΥΘΟΥ (SHARK BAIT) (STAR, 25/5/2013, 13:40)
- ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΘΑΝΑΤΟΥ (TRAITOR) (ΝΕΤ, 24/5/2013, 00:00)
- ΝΤΟΝΙ ΜΠΡΑΣΚΟ (DONNIE BRASCO) (MEGA, 24/5/2013, 23:40)
- ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΕ ΔΥΟ ΚΟΣΜΟΥΣ (THE POSTMAN) (STAR, 24/5/2013, 22:00)
- ΧΡΗΜΑ ΚΑΙ ΑΙΜΑ (BLOODMONEY) (ΕΤ1, 24/5/2013, 22:00)
- ΔΙΑΖΥΓΙΟ ΑΛΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ (ΕΤ3, 24/5/2013, 20:00)
- ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ – ΕΝΑΣ ΛΗΣΜΟΝΗΜΕΝΟΣ ΠΟΙΗΤΗΣ (ΝΕΤ, 24/5/2013, 05:00)
- ΚΗΔΕΙΑ ΓΙΑ ΓΕΛΙΑ (PASSED AWAY) (STAR, 23/5/2013, 02:15)
- Η ΣΤΡΙΓΚΛΑ ΠΟΥ ΕΓΙΝΕ ΑΡΝΑΚΙ (TAMING OF THE SHREW) (MEGA, 23/5/2013, 23:40)
- ΚΑΤΑΙΓΙΔΑ ΣΤΗΝ ΟΜΙΧΛΗ (IN THE ELECTRIC MIST) (ΝΕΤ, 23/5/2013, 23:00)
- ΚΑΘΕ ΚΑΗΜΟΣ ΚΑΙ ΔΑΚΡΥ (ΕΤ3, 23/5/2013, 20:00)
- ΔΕΣΜΟΙ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΣ (IT RUNS IN THE FAMILY) (STAR, 22/5/2013, 02:15)
- ΤΟ ΠΕΡΑΣΜΑ ΤΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΑΣ (THE CASSANDRA CROSSING) (ΝΕΤ, 22/5/2013, 01:00)
- Ο ΜΙΧΑΛΙΟΣ ΤΟΥ 14ου ΣΥΝΤΑΓΜΑΤΟΣ (ΕΤ3, 22/5/2013, 20:00)
- ΜΗΝ ΕΙΔΑΤΕ ΤΟΝ ΠΑΝΑΗ (ΕΤ1, 22/5/2013, 13:00)
- ΤΟ ΤΑΜΑ (ΕΤ1, 21/5/2013, 01:00)
- ΑΟΡΑΤΟΣ ΣΥΓΓΡΑΦΕΑΣ (THE GHOST WRITER) (MEGA , 21/5/2013, 22:30)
- Η ΥΠΟΓΡΑΦΗ (ΕΤ1, 21/5/2013, 21:50)
- ΔΟΛΑΡΙΑ ΚΑΙ ΟΝΕΙΡΑ (ΕΤ3, 21/5/2013, 20:00)
- ΝΥΜΦΙΟΣ ΑΝΥΜΦΕΥΤΟΣ (ΕΤ1, 21/5/2013, 13:00)
- ΣΤΑ ΙΧΝΗ ΤΟΥ ΑΓΙΟΥ ΜΑΡΑΝΤΟΝΑ (THE ROAD TO SAN DIEGO) (STAR, 20/5/2013, 02:30)
- Η ΣΤΑΧΤΟΠΟΥΤΑ (ΕΤ3, 20/5/2013, 20:00)
- ΟΙ ΜΝΗΣΤΗΡΕΣ ΤΗΣ ΠΗΝΕΛΟΠΗΣ (ANT1 , 20/5/2013, 17:10)
- Θ.Β. ΦΑΛΑΚΡΟΣ ΠΡΑΚΤΩΡ: ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΙΣ ΓΗΣ ΜΑΔΙΑΜ (ΕΤ1, 20/5/2013, 13:00)
- ΔΕΣΜΟΙ ΔΙΑΖΥΓΙΟΥ (THE SQUID AND THE WHALE) (MEGA, 19/5/2013, 01:15)
- Ο ΒΑΡΩΝΟΣ (ACROSS THE LINE: THE EXODUS OF CHARLIE WRIGHT) (ΝΕΤ, 19/5/2013, 01:00)
- APOCALYPTO (STAR, 19/5/2013, 23:15)
- ΚΩΔΙΚΟΣ: SWORDFISH (SWORDFISH) (ALPHA, 19/5/2013, 23:00)
- ΠΟΙΟΣ ΕΠΝΙΞΕ ΤΗ ΜΟΝΑ (DROWNING MONA) (ΕΤ3, 19/5/2013, 23:00)
- ΦΩΤΙΑ & ΠΑΓΟΣ (FIRE & ICE – THE DRAGON CHRONICLES) (ΕΤ1, 19/5/2013, 22:00)
- ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΚΟΛΠΟ (AFTER THE SUNSET) (ALPHA , 19/5/2013, 21:00)
- Ο ΤΣΑΧΠΙΝΗΣ (ΕΤ3, 19/5/2013, 19:00)
- Ο ΠΡΩΗΝ (FAST TRACK) (STAR, 19/5/2013, 13:40)
- ΚΑΜΜΙΑ ΠΑΤΡΙΔΑ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΜΕΛΛΟΘΑΝΑΤΟΥΣ (NO COUNTRY FOR OLD MEN) (ANT1, 18/5/2013, 02:00)
- ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΧΤΥΠΗΜΑ: Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΧΤΥΠΗΘΗΚΕ (FIRST SHOT: THE PRESIDENT IS DOWN) (MEGA, 18/5/2013, 01:30)
- CHIKO: Ο ΑΝΥΠΟΤΑΚΤΟΣ (CHIKO) (ΕΤ1, 18/5/2013, 01:00)
- ΕΓΚΛΗΜΑ ΣΤΟ ΓΚΟΣΦΟΡΝΤ ΠΑΡΚ (GOSFORD PARK) (ΕΤ3, 18/5/2013, 23:00)
- ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΚΗΔΕΙΑ (THE PALLBEARER) (ALPHA , 18/5/2013, 22:50)
- ΜΑΧΗΤΙΚΟ STEALTH: Η ΑΟΡΑΤΗ ΑΠΕΙΛΗ (STEALTH) (MEGA, 18/5/2013, 22:30)
- GOODBYE SOLO (VALLEY OF FLOWERS) (ΕΤ1, 18/5/2013, 22:00)
- Ο ΧΑΡΙ ΠΟΤΕΡ ΚΑΙ Η ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΗ ΛΙΘΟΣ (HARRY POTTER AND THE PHILOSOPHER’S STONE) (STAR, 18/5/2013, 21:00)
- ΕΚΕΙΝΟ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ (ΕΤ1, 18/5/2013, 20:30)
- Η ΧΑΡΤΟΠΑΙΧΤΡΑ (ALPHA , 18/5/2013, 15:00)
- ΜΠΑΤΣΟΣ ΔΙΑΜΑΝΤΙ (BLUE STREAK) (MEGA, 18/5/2013, 14:50)
- ΔΑΣΚΑΛΟΣ ΓΙΑ ΓΕΛΙΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΚΛΑΜΑΤΑ (NUTTY PROFESSOR II: THE KLUMPS) (STAR, 17/5/2013, 03:45)
- ΟΜΟΡΦΗ ΖΩΗ (LA BUENA VIDA) (ΝΕΤ, 17/5/2013, 01:00)
- INSOMNIA (MEGA, 17/5/2013, 23:40)
- 10 ΔΟΛΟΦΟΝΟΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΑΡΛΟΟΥ - ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΑ ΙΧΝΗ (FAREWELL MY LOVELY) (ΕΤ1, 17/5/2013, 22:00)
- ICE (STAR, 17/5/2013, 22:00)
- ΕΡΩΤΑΣ ΜΕ ΔΟΣΕΙΣ (ΕΤ3, 17/5/2013, 20:00)
- Ο ΜΠΟΥΦΟΣ (ΕΤ1, 17/5/2013, 13:00)
- ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΕΣ ΥΠΟΣΧΕΣΕΙΣ (EASTERN PROMISES) (STAR, 16/5/2013, 03:15)
- ΕΝ ΨΥΧΡΩ (REDUCTED) (ΝΕΤ, 16/5/2013, 00:00)
- Η ΛΙΖΑ ΤΟ ‘ΣΚΑΣΕ (ΕΤ3, 16/5/2013, 19:00)
- Ο ΛΕΦΤΑΣ (ΕΤ1, 16/5/2013, 13:00)
- ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟ ΝΟΜΟ (TICKET OUΤ) (ΝΕΤ, 15/5/2013, 00:00)
- ΔΙΑΓΩΓΗ... ΜΗΔΕΝ (ΕΤ3, 15/5/2013, 20:00)
- ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΘΑΥΜΑΤΩΝ (ΕΤ1, 15/5/2013, 13:00)
- AΓΙΟΙ ΑΠΑΤΕΩΝΕΣ (SAVE ANGEL HOPE) (MEGA, 14/5/2013, 01:00)
- ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΤΗΝ ΕΞΟΧΗ (ΕΤ1, 14/5/2013, 01:00)
- Η ΛΕΥΚΗ ΚΟΡΔΕΛΑ (THE WHITE RIBBON) (ΝΕΤ, 14/5/2013, 00:00)
- Ο ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΗΣ (ΕΤ1, 14/5/2013, 22:00)
- ΧΑΡΟΥΜΕΝΟΙ ΑΛΗΤΕΣ (ΕΤ3, 14/5/2013, 20:00)
- ΕΥΤΥΧΩΣ ΤΡΕΛΑΘΗΚΑ (ΕΤ1, 14/5/2013, 13:00)
- Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΕΜΙΣΤΗ (SQUANTO: A WARRIOR’S TALE) (STAR, 13/5/2013, 02:30)
- ΓΑΜΠΡΟΣ ΓΙΑ ΚΛΑΜΑΤΑ (ΕΤ3, 13/5/2013, 20:00)
- Η ΑΘΗΝΑ ΤΗ ΝΥΧΤΑ (ΕΤ1, 13/5/2013, 13:00)
- ΟΙ ΣΗΜΑΙΕΣ ΤΩΝ ΠΡΟΓΟΝΩΝ ΜΑΣ (FLAGS OF OUR FATHERS) (STAR, 12/5/2013, 01:30)
- ALTIPLANO (ΝΕΤ, 12/5/2013, 00:00)
- ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΚΑΙ ΕΝΑ... ΜΩΡΟ (MEGA, 12/5/2013, 00:00)
- ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΗ ΤΖΕΪΝ (BECOMING JANE) (MEGA, 12/5/2013, 23:15)
- Η ΛΙΖΑ ΚΑΙ ΟΛΟΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ (STAR, 12/5/2013, 23:00)
- ΣΤΟΝ ΑΣΤΕΡΙΣΜΟ ΤΟΥ ΑΙΓΟΚΕΡΩ (UNDER CAPRICORN) (ΕΤ3, 12/5/2013, 23:00)
- ΣΧΕΔΙΟ ΕΠΙΘΕΣΗΣ (FOYLE'S WAR 17: PLAN OF ATTACK) (ΝΕΤ, 12/5/2013, 19:00)
- ΤΑΞΙΔΙ ΜΕ ΤΟΝ ΕΡΩΤΑ (ΕΤ3, 12/5/2013, 19:00)
- ΤΕΡΜΑ ΤΑ ΔΙΦΡΑΓΚΑ (ΕΤ3, 12/5/2013, 15:00)
- ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟ ΦΡΑΧΤΗ (OVER THE HEDGE) (ANT1, 12/5/2013, 13:30)
- ΜΑΥΡΟ ΛΙΒΑΔΙ (BLACK FIELD) (ΕΤ1, 11/5/2013, 01:00)
- ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΣΤΟ ΜΠΡΑΪΝΤΣΧΕΝΤ BRIDESHEAD REVISITED (ANT1, 11/5/2013, 00:45)
- Ο ΓΚΟΥΡΟΥ (THE GURU) (STAR, 11/5/2013, 23:15)
- ΕΝΑΣ ΘΑΝΑΤΟΣ ΣΕ ΜΙΑ ΚΗΔΕΙΑ (DEATH AT A FUNERAL) (ALPHA , 11/5/2013, 23:15)
- H ΙΩΑΝΝΑ ΤΗΣ ΛΩΡΑΙΝΗΣ (JOAN OF ARC) (ΕΤ3, 11/5/2013, 23:00)
- ΖΟΥΜ: ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑ ΥΠΕΡΗΡΩΕΣ (ZOOM: ACADEMY FOR SUPERHEROES) (MEGA, 11/5/2013, 22:30)
- ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ (ΤΗΕ WOMEN) (ΕΤ1, 11/5/2013, 22:00)
- ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΤΥΧΗ (ΕΤ3, 11/5/2013, 18:00)
- EVOLUTION (MEGA, 11/5/2013, 14:50)
- ΠΟΝΤΙΚΟΥΠΟΛΗ (FLUSHED AWAY) (ANT1, 11/5/2013, 13:30)
- ΘΑ ΚΟΙΜΗΘΩ ΟΤΑΝ ΘΑ ΠΕΘΑΝΩ (I'LL SLEEP WHEN I'M DEAD) (ΝΕΤ, 10/5/2013, 01:00)
- Ο ΑΚΤΥΠΗΤΟΣ ΚΤΥΠΗΘΗΚΕ (ΕΤ3, 10/5/2013, 20:00)
- Ο ΓΑΜΠΡΟΣ ΜΟΥ Ο ΠΡΟΙΚΟΘΗΡΑΣ (ΕΤ1, 10/5/2013, 13:00)
- ΜΟΝΟΣ ΜΕ ΤΟΝ ΘΕΙΟ (UNCLE BUCK) (STAR, 9/5/2013, 02:00)
- ΤΟΥΤΣΙ (TOOTSIE) (MEGA , 9/5/2013, 23:40)
- CRASH (ΝΕΤ, 9/5/2013, 23:00)
- ΑΨΗΦΩΝΤΑΣ ΤΟΝ ΘΑΝΑΤΟ (DEATH DEFYING ACTS) (STAR, 9/5/2013, 22:00)
- ΤΡΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΜΕΡΙΚΑ (ΕΤ3, 9/5/2013, 20:00)
- Η ΑΔΕΛΦΗ ΜΟΥ ΘΕΛΕΙ ΞΥΛΟ (ΕΤ1, 9/5/2013, 13:00)
- Ο ΜΠΑΤΜΑΝ ΤΟΥ ΜΕΛΛΟΝΤΟΣ: Η ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΤΟΥ ΤΖΟΚΕΡ (BATMAN BEYOND: RETURN OF THE JOKER) (STAR, 9/5/2013, 10:30)
- Η ΜΕΓΑΛΗ ΕΞΕΓΕΡΣΗ (RIVER QUEEN) (STAR, 8/5/2013, 02:30)
- ΟΙ ΖΩΕΣ ΤΩΝ ΑΛΛΩΝ (THE LIVES OF OTHERS) (ΝΕΤ, 8/5/2013, 23:00)
- ΟΛΟΙ ΟΙ ΑΝΔΡΕΣ ΕΙΝΑΙ ΙΔΙΟΙ (ΕΤ3, 8/5/2013, 20:00)
- Η ΠΑΙΧΝΙΔΙΑΡΑ (ΕΤ1, 8/5/2013, 13:00)
- ΣΟΥΠΕΡΜΑΝ: Η ΜΕΡΑ ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΗΣ (SUPERMAN DOOMSDAY) (STAR, 8/5/2013, 10:30)
- OI ΔΥΟ ΑΤΣΙΔΕΣ (DRAGNET) (STAR, 7/5/2013, 02:30)
- ΜΠΙΖΝΕΣ ΣΤΑ ΒΑΛΚΑΝΙΑ (ΕΤ1, 7/5/2013, 01:00)
- ΤΑΞΙΔΙ ΣΤΗ ΜΥΤΙΛΗΝΗ (ΕΤ1, 7/5/2013, 22:00)
- MR WOODCOCK (ALPHA , 7/5/2013, 21:00)
- ΤΟ ΕΞΥΠΝΟ ΠΟΥΛΙ (ΕΤ3, 7/5/2013, 20:00)
- ΝΑ ΠΕΘΕΡΟΣ!...ΝΑ ΜΑΛΑΜΑ! (ΕΤ1, 7/5/2013, 13:00)
- BUGS BUNNY’S WILD WORLD OF SPORTS (Bugs Bunny's Wild World of Sports) (STAR, 7/5/2013, 13:00)
- KAZAAM (STAR, 6/5/2013, 04:15)
- ΤΟ ΑΟΡΑΤΟ ΞΙΦΟΣ (SHADOWLESS SWORD) (ΝΕΤ, 6/5/2013, 00:45)
- ΜΥΣΤΙΚΟΣ ΠΡΑΚΤΟΡΑΣ ΣΑΡΠ: ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ ΜΑΖΟΡΕΤΕΣ (MAN OF THE HOUSE) (MEGA, 6/5/2013, 23:40)
- OSS 117: ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΣΤΟ ΚΑΪΡΟ (OSS 117: CAIRO, NEST OF SPIES) (ΝΕΤ, 6/5/2013, 22:00)
- Ο ΖΗΛΙΑΡΟΓΑΤΟΣ (ΕΤ3, 6/5/2013, 21:00)
- Ο ΓΥΡΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΣΕ 80 ΜΕΡΕΣ (AROUND THE WORLD IN 80 DAYS) (ΝΕΤ, 6/5/2013, 19:05)
- Ο ΚΛΕΦΤΗΣ ΤΗΣ ΒΑΓΔΑΤΗΣ (THE THIEF OF BAGDAT) (ΕΤ1, 6/5/2013, 15:00)
- Ο ΦΑΝΟΥΡΗΣ ΚΑΙ ΤΟ ΣΟΪ ΤΟΥ (ΕΤ1, 6/5/2013, 13:10)
- Ο ΣΚΟΥΜΠΙ ΝΤΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΣΠΑΘΙ ΤΟΥ ΣΑΜΟΥΡΑΪ (SCOOBY DOO! AND THE SAMURAI SWORD) (STAR, 6/5/2013, 13:00)
- Η ΚΥΡΙΑ ΔΗΜΑΡΧΟΣ (ΝΕΤ, 6/5/2013, 12:30)
- ΦΟΝΟΣ ΣΤΟ ΠΡΕΖΙΝΤΙΟ (MURDER AT THE PRESIDIO) (MEGA, 5/5/2013, 02:45)
- ΚΟΡΙΤΣΙ ΓΙΑ ΦΙΛΗΜΑ (DOWN TO YOU) (STAR, 5/5/2013, 02:45)
- Ο ΒΑΡΩΝΟΣ ΚΑΙ Η ΤΣΙΓΓΑΝΑ (THE GYPSY AND THE GENTLEMAN) (ΕΤ1, 5/5/2013, 01:00)
- ΣΑΧΑΡΑ (SAHARA) (ΝΕΤ, 5/5/2013, 22:05)
- Σ.ΟΥΛΑ Ε.ΛΑ Ξ.ΑΝΑ (MEGA, 5/5/2013, 21:15)
- Ο ΜΙΚΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΣ (LE PETIT NICOLAS) (ΝΕΤ, 5/5/2013, 19:15)
- Ο ΠΑΠΑΤΡΕΧΑΣ (ΝΕΤ, 5/5/2013, 16:00)
- ΜΙΑ ΞΑΝΘΙΑ ΣΤΗ ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ (BLONDE AMBITION) (STAR, 5/5/2013, 15:45)
- ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΑ ΜΠΕΡΔΕΜΑΤΑ (THE GRASS HARP) (ΕΤ1, 5/5/2013, 15:00)
- Ο ΜΠΑΓΚΣ ΜΠΑΝΙ ΣΤΟ ΚΑΜΕΛΟΤ (BUGS BUNNY IN KING ARTHUR’S COURT) (STAR, 5/5/2013, 12:00)
- ΟΛΙΒΕΡ (MEGA, 5/5/2013, 06:50)
- ΑΣΠΟΝΔΟΙ ΕΡΑΣΤΕΣ (ADDICTED TO LOVE) (STAR, 4/5/2013, 02:45)
- ΛΑΙΔΗ ΧΑΜΙΛΤΟΝ (THAT HAMILTON WOMAN) (ΕΤ1, 4/5/2013, 00:30)
- ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΑ ΤΗΣ ΨΥΧΗΣ (BRINGING OUT THE DEAD) (ALPHA , 4/5/2013, 23:00)
- ΟΙ ΓΑΜΠΡΟΙ ΤΗΣ ΕΥΤΥΧΙΑΣ (ΝΕΤ, 4/5/2013, 22:30)
- ΚΑΡΔΙΕΣ ΤΟΥ ΦΘΙΝΟΠΩΡΟΥ (EMOTIONAL ARITHMETIC) (STAR , 4/5/2013, 21:00)
- ΛΑΟΣ ΚΑΙ ΚΟΛΩΝΑΚΙ (ΕΤ1, 4/5/2013, 20:30)
- ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΟΣ (ALL OF ME) (ΕΤ3, 4/5/2013, 18:00)
- Ο ΣΑΜΟΥΡΑΙ ΤΟΥ ΛΥΚΟΦΩΤΟΣ (TWILIGHT SAMURAI) (ΕΤ1, 4/5/2013, 15:50)
- ΤΟ ΦΙΝΤΑΝΑΚΙ (ΕΤ3, 4/5/2013, 15:30)
- ΙΕΡΗ ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ (THE INQUIRY) (STAR, 4/5/2013, 13:45)
- Η ΜΑΡΓΚΟ ΠΑΕΙ ΣΤΟ ΓΑΜΟ (MARGO AT THE WEDDING) (ANT1, 3/5/2013, 03:30)
- Η ΒΑΣΙΛΙΣΣΑ ΤΗΣ ΑΦΡΙΚΗΣ (THE AFRICAN QUEEN) (ΝΕΤ, 3/5/2013, 01:00)
- ΘΡΥΛΟΙ ΤΟΥ ΠΑΘΟΥΣ LEGENDS OF THE FALL (MEGA, 3/5/2013, 00:30)
- ΟΙ ΑΘΛΙΟΙ (LES MISERABLES) (ΕΤ1, 3/5/2013, 22:30)
- Η ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ ΚΑΙ ΤΟ ΜΠΙΖΕΛΙ (THE PRINCESS AND THE PEA) (ALPHA , 3/5/2013, 21:00)
- ΝΑ ΜΕ ΘΥΜΑΣΑΙ (REMEMBER ME) (STAR, 3/5/2013, 21:00)
- ΣΙΔΕΡΕΝΙΑ ΘΕΛΗΣΗ (IRON WILL) (ALPHA , 3/5/2013, 16:30)
- ΜΠΕΝ ΧΟΥΡ (BEN HUR) (STAR, 3/5/2013, 15:30)
- Ο ΒΑΣΙΛIΑΣ ΔΑΒΙΔ (KING DAVID) (ANT1, 3/5/2013, 10:45)
- ΟΤΑΝ ΚΑΠΟΙΟΝ ΑΓΑΠΑΣ (FORGET PARIS) (STAR, 2/5/2013, 03:30)
- ΑΠΟΛΛΩΝ 13 (APOLLO 13) (STAR, 2/5/2013, 00:45)
- ΚΡΑΜΕΡ ΕΝΑΝΤΙΟΝ ΚΡΑΜΕΡ (KRAMER VS KRAMER) (MEGA, 2/5/2013, 00:30)
- ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΕΞΟΔΟΣ: ΡΙΤΑ ΧΕΗΓΟΥΟΡΘ (THE SHAWSHANK REDEMPTION) (MEGA, 2/5/2013, 21:15)
- KING OF CALIFORNIA (STAR, 1/5/2013, 01:15)
- "9" (MEGA, 1/5/2013, 23:40)
- Η ΠΡΟΣΦΥΓΟΠΟΥΛΑ (ΕΤ3, 1/5/2013, 23:00)
- Ο ΜΑΥΡΟΣ ΝΑΡΚΙΣΣΟΣ (BLACK NARCISSUS) (ΕΤ1, 1/5/2013, 21:30)
- Ο ΤΕΤΡΑΠΟΔΟΣ ΑΣΣΟΣ (ACE OF HEARTS) (STAR, 1/5/2013, 15:00)
- Η ΕΒΔΟΜΗ ΜΕΡΑ ΤΗΣ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑΣ (ΕΤ1, 1/5/2013, 13:10)
- Η ΦΟΝΙΣΣΑ (ΕΤ1, 30/4/2013, 01:00)
- Ο ΧΡΗΣΜΟΣ ΤΗΣ ΠΕΤΑΛΟΥΔΑΣ (THE MOTHMAN PROPHECIES) (ΝΕΤ, 30/4/2013, 00:00)
- ΣΚΟΤΕΙΝΟ ΜΥΣΤΙΚΟ (MEMORY KEEPERS DAUGHTER) (MEGA, 30/4/2013, 22:30)
- Ο ΑΡΘΟΥΡ ΚΑΙ Η ΕΚΔΙΚΗΣΗ ΤΟΥ ΜΑΛΤΑΖΑΡ (ARTHUR AND THE REVENGE OF MALTAZARD) (STAR, 30/4/2013, 22:00)
- ΕΝΑΣ ΗΡΩAΣ ΜΕ ΠΑΝΤΟΥΦΛΕΣ (ΕΤ1, 30/4/2013, 13:00)
- ΤΗΣ ΜΙΑΣ ΔΡΑΧΜΗΣ ΤΑ ΓΙΑΣΕΜΙΑ (ΕΤ3, 29/4/2013, 23:00)
- ΣΤΟΥΡΝΑΡΑ 288 (ΕΤ1, 29/4/2013, 13:00)
- ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΣΤΗ ΜΠΡΥΖ (IN BRUGES) (ANT1, 28/4/2013, 03:15)
- LIP SERVICE (STAR, 28/4/2013, 03:15)
- Ο ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΣ ΕΚΤΕΛΕΣΤΗΣ (THE LAST HITMAN) (STAR, 28/4/2013, 01:30)
- ΒΕΡΟΛΙΝΕΖΙΚΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ(BERLIN SONG) (ΕΤ3, 28/4/2013, 01:00)
- ΤΟ ΠΕΡΑΣΜΑ ΣΤΗΝ ΩΡΙΜΟΤΗΤΑ (TUCK EVERLASTING) (ΕΤ3, 28/4/2013, 23:00)
- ΕΝΑΣ ΙΔΑΝΙΚΟΣ ΣΥΖΥΓΟΣ (AN IDEAL HUSBAND) (ΕΤ1, 28/4/2013, 22:15)
- ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΣΤΗΝ ΚΕΡΚΥΡΑ (STAR, 28/4/2013, 21:00)
- ΚΕΦΙ, ΓΛΕΝΤΙ ΚΑΙ ΦΙΓΟΥΡΑ (ΕΤ3, 28/4/2013, 19:00)
- ΑΓΕΦΥΡΩΤΕΣ ΣΧΕΣΕΙΣ (ΑN UNFINISHED LIFE) (ΝΕΤ, 28/4/2013, 16:00)
- ΚΑΤΗΓΟΡΟΥΜΕΝΟΣ Ο ΕΡΩΣ (ΕΤ3, 28/4/2013, 15:00)
- ΣΑΜΠΡΙΝΑ (ANT1, 28/4/2013, 13:30)
- OPPOSITE SEX AND HOW TO LIVE WITH THEM (ANT1, 27/4/2013, 01:10)
- ΤΙ ΑΠΕΓΙΝΕ Η ΕΛΙ (ABOUT ELLY) (ΕΤ3, 27/4/2013, 01:00)
- POST MORTEM (ΕΤ1, 27/4/2013, 01:00)
- ΣΤΡΙΠΤΙΖ (STRIPTEASE) (STAR, 27/4/2013, 23:45)
- Η ΚΑΤΑΡΑ ΤΟΥ ΠΡΑΣΙΝΟΥ ΣΚΟΡΠΙΟΥ (CURSE OF THE JADE SCORPION) (ΕΤ3, 27/4/2013, 23:00)
- ΣΑΝ ΤΟ ΨΑΡΙ ΕΞΩ ΑΠ\' ΤΗ ΓΥΑΛΑ (KETTE OF FISH) (ALPHA , 27/4/2013, 23:00)
- ΜΙΑ ΛΑΜΨΗ ΣΤΟ ΣΚΟΤΑΔΙ (FIREFLIES IN THE GARDEN) (ΕΤ1, 27/4/2013, 22:00)
- ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ (MY GIRL) (MEGA, 27/4/2013, 14:50)
- Η ΓΗ ΤΗΣ ΕΠΑΓΓΕΛΙΑΣ (PROMISED LAND HOTEL) (ΝΕΤ, 26/4/2013, 01:45)
- ΦΟΝ ΣΠΕ: ΤΟ ΚΑΤΑΔΡΟΜΙΚΟ ΦΑΝΤΑΣΜΑ (BATTLE OF THE RIVER PLATE) (ΕΤ1, 26/4/2013, 22:00)
- ΚΑΘΕ ΕΜΠΟΔΙΟ ΓΙΑ ΚΑΛΟ (ΕΤ3, 26/4/2013, 20:00)
- ΜΙΑΣ ΠΕΝΤΑΡΑΣ ΝΙΑΤΑ (ΕΤ1, 26/4/2013, 13:00)
- P 2 (STAR, 25/4/2013, 03:00)
- ΦΟΡΤΙΟ 200 (CARGO 200) (ΝΕΤ, 25/4/2013, 00:00)
- ΠΙΚΡΗ ΝΙΚΗ (BITTER VICTORY) (MEGA, 25/4/2013, 23:40)
- ΟΙ ΕΝΝΙΑΚΟΣΙΟΙ ΤΗΣ ΜΑΡΙΝΑΣ (ΕΤ3, 25/4/2013, 20:00)
- ΛΑΘΟΣ ΣΤΟΝ ΕΡΩΤΑ (ΕΤ1, 25/4/2013, 13:00)
- Ο ΓΑΜΠΡΟΣ ΜΟΥ Ο ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ (ΕΤ3, 24/4/2013, 20:00)
- Η ΑΝΑΚΡΙΣΗ ΤΟΥ MICHAEL CROWE (INTERROGATION OF MICHAEL CROWE) (STAR, 23/4/2013, 02:45)
- ΓΑΜΟΣ ΣΤΟ ΠΕΡΙΘΩΡΙΟ (ΕΤ1, 23/4/2013, 01:00)
- ΤΣΑΚΙ ΤΣΑΝ, Ο ΑΗΤΤΗΤΟΣ (LITTLE BIG SOLDIER) (ΝΕΤ, 23/4/2013, 00:30)
- ΟΙ ΑΝΤΡΕΣ ΞΕΡΟΥΝ Ν’ ΑΓΑΠΟΥΝ (ΕΤ3, 23/4/2013, 20:00)
- ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Ο ΕΠΙΠΟΛΑΙΟΣ (ΕΤ1, 23/4/2013, 13:00)
- ΣΚΙΕΣ ΣΤΗΝ ΑΜΜΟ (ΕΤ3, 22/4/2013, 20:00)
- ΜΠΕΤΟΒΕΝ ΚΑΙ ΜΠΟΥΖΟΥΚΙ (ΕΤ1, 22/4/2013, 13:00)
- ΤΑΞΙΔΙ ΣΤΗΝ ΑΓΡΙΑ ΦΥΣΗ (INTO THE WILD) (ANT1, 21/4/2013, 03:30)
- ΓΥΡΝΑ ΤΟ ΜΟΝΟΣ ΣΟΥ (BE KIND, REWIND) (STAR, 21/4/2013, 02:45)
- ΕΝΑΣ ΑΓΝΩΣΤΟΣ ΑΝΑΜΕΣΑ ΜΑΣ (BUTTERFLY ON A WHEEL) (STAR, 21/4/2013, 01:00)
- ΤΖΕΝΙ (JENNY) (ΕΤ3, 21/4/2013, 01:00)
- ΤΟ ΠΕΡΑΣΜΑ (THE PASSAGE) (ΝΕΤ, 21/4/2013, 01:00)
- ΚΑΜΟΥΦΛΑΖ (CAMOUFLAGE) (ΕΤ3, 21/4/2013, 23:00)
- TO TEΛΕΥΤΑΙΟ ΦΙΛΙ (THE LAST KISS) (ΝΕΤ, 21/4/2013, 22:00)
- ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΣΤΟΝ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟ (ΕΤ3, 21/4/2013, 19:00)
- ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ (ΕΤ3, 21/4/2013, 15:00)
- ΚΑΤΑ ΛΑΘΟΣ ΦΑΝΤΑΣΜΑ (GHOST TOWN) (ANT1, 21/4/2013, 13:30)
- MONSTER HIGH: ΠΑΡΤΙ ΜΑΣΚΕ (MONSTER HIGH: GHOULS RULE) (STAR, 21/4/2013, 12:50)
- ΑΙΩΝΙΑ ΑΓΑΠΗ (OM SHANTI OM) (ANT1, 20/4/2013, 01:15)
- Ο ΚΑΝΟΝΑΣ ΤΟΥ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ(LA REGLES DU JEU) (ΕΤ3, 20/4/2013, 01:00)
- RED ROAD (ΕΤ1, 20/4/2013, 01:00)
- SNAKES ON A PLANE (ALPHA, 20/4/2013, 23:00)
- Η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΣΦΑΙΡΑ (THE LAST SHOT) (ΕΤ3, 20/4/2013, 23:00)
- 27 ΦΟΡΕΜΑΤΑ (27 DRESSES) (STAR, 20/4/2013, 22:45)
- ΣΠΙΤΙ ΤΗΣ ΣΥΜΦΟΡΑΣ (ARE WE DONE YET?) (MEGA, 20/4/2013, 22:30)
- Η ΤΑΙΝΙΑ ΜΙΑΣ ΜΕΛΙΣΣΑΣ (BEE MOVIE) (ANT1, 20/4/2013, 21:15)
- ΤΥΦΛΑ ΝΑ ’ΧΕΙ Ο ΜΑΡΛΟΝ ΜΠΡΑΝΤΟ (ΕΤ1, 20/4/2013, 20:30)
- ΤΟ ΑΣΤΕΡΙ ΤΗΣ ΜΟΥΣΙΚΗΣ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ (GLITTER) (MEGA, 20/4/2013, 14:50)
- ELIZABETHTOWN (ANT1, 20/4/2013, 13:30)
- Ο ΣΚΟΥΜΠΙ ΝΤΟΥ ΚΑΙ Η ΜΑΓΙΣΣΑ ΦΑΝΤΑΣΜΑ (SCOOBY DOO AND THE WITCH’S GHOST) (STAR, 20/4/2013, 12:50)
- ΜΕΤΑΞΥ ΕΝΗΛΙΚΩΝ (ENTRE ADULTES) (ΝΕΤ, 19/4/2013, 01:00)
- O ΑΕΤΟΣ ΠΑΤΗΣΕ ΓΗ (THE EAGLE HAS LANDED) (ΕΤ1, 19/4/2013, 21:45)
- ΕΞΩ ΦΤΩΧΕΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΚΑΡΔΙΑ (ΕΤ3, 19/4/2013, 20:00)
- Η ΠΟΛΗ ΜΑΣ ΑΝΗΚΕΙ (TAKING BACK OUR TOWN) (STAR, 18/4/2013, 02:15)
- ΘΕΟΣΤΑΛΤΟΣ (THE GODSEND) (ΝΕΤ, 18/4/2013, 00:00)
- Ο ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΚΑΙ Ο ΓΡΗΓΟΡΗΣ (ΕΤ3, 18/4/2013, 20:00)
- Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΡΕΛΑΘΗΚΕ (ΕΤ1, 18/4/2013, 13:00)
- BOY A (MEGA, 17/4/2013, 23:40)
- ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (ALEXANDER) (ΝΕΤ, 17/4/2013, 23:00)
- Ο ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΒΑΡΩΝΟΣ (THE RED BARON) (STAR, 17/4/2013, 22:00)
- ΤΡΕΙΣ ΚΟΥΚΛΕΣ ΚΙ ΕΓΩ (ΕΤ3, 17/4/2013, 20:00)
- ΗΣΑΪΑ ΧΟΡΕΥΕ (ΕΤ1, 17/4/2013, 13:00)
- ΕΥΘΥΜΕΣ ΜΟΝΑΧΙΚΕΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ (THE CEMETERY CLUB) (STAR, 16/4/2013, 02:15)
- ΓΕΝΕΘΛΙΑ ΠΟΛΗ (ΕΤ1, 16/4/2013, 01:00)
- ΑΣΕ ΤΙΣ ΣΦΑΙΡΕΣ ΝΑ ΧΟΡΕΥΟΥΝ (LET THE BULLETS FLY) (ΝΕΤ, 16/4/2013, 00:30)
- Ο ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΚΑΙ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΟΥ (ΕΤ3, 16/4/2013, 20:00)
- ΑΝΟΙΧΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ (ΕΤ3, 15/4/2013, 20:00)
- ΞΥΠΝΑ ΚΟΡΟΪΔΟ (ΕΤ1, 15/4/2013, 13:00)
- MONTANA (ΕΤ3, 14/4/2013, 01:15)
- SLEEPWALKING (SLEERWALKING) (ANT1, 14/4/2013, 01:15)
- Η ΠΑΡΕΑ ΤΩΝ ΛΥΚΩΝ (COMPANY OF WOLVES) (ΝΕΤ, 14/4/2013, 01:00)
- ΕΚΔΙΚΗΣΗ ΓΕΝΟΥΣ ΘΗΛΥΚΟΥ (KIROT) (STAR, 14/4/2013, 01:00)
- ΤΟ ΜΥΣΤΙΚΟ ΣΤΗΝ ΚΟΡΥΦΗ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ (VALLEY OF FLOWERS) (ΕΤ3, 14/4/2013, 23:00)
- ΜΗΝ ΤΟ ΠΕΙΣ... ΟΥΤΕ ΤΟΥ ΠΑΠΑ (KEEPING MUM) (ΝΕΤ, 14/4/2013, 22:30)
- ΣΥΜΜΟΡΙΑ ΕΡΑΣΤΩΝ (ΕΤ3, 14/4/2013, 19:00)
- ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΣΤΟ ΝΑΟ ΤΟΥ ΣΟΛΟΜΩΝΤΑ (THE LIBRARIAN RETURNS TO KING SOLOMON’S MINES) (ΝΕΤ, 14/4/2013, 16:00)
- Η ΕΛΛΗΝΙΔΑ ΚΑΙ Ο ΕΡΩΤΑΣ (ΕΤ3, 14/4/2013, 15:00)
- ΤΑΞΙΔΙΩΤΕΣ ΤΗΣ ΣΥΜΦΟΡΑΣ (ARE WE THERE YET?) (MEGA, 14/4/2013, 14:50)
- Η ΠΙΟ ΚΟΥΦΗ ΜΕΡΑ ΤΟΥ ΦΕΡΙΣ ΜΠΙΟΥΛΕΡ (FERRIS BUELLER'S DAY OFF) (ANT1, 14/4/2013, 13:30)
- Η ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΑΡΧΙΣΑ ΝΑ ΖΩ (MISS PETTIGREW LIVES FOR A DAY) (ANT1, 14/4/2013, 13:30)
- ΣΥΜΜΟΡΙΕΣ ΑΝΗΛΙΚΩΝ (THE DANGEROUS LIVES OF ALTAR BOYS) (ΕΤ3, 13/4/2013, 01:00)
- ΕΓΧΕΙΡΙΔΙΟ ΧΩΡΙΣΜΟΥ (BREAKING ALL THE RULES) (MEGA, 13/4/2013, 01:00)
- Η ΤΡΙΑΔΑ -ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΖΩΝΗ (TRIAD ELECTION) (ΕΤ1, 13/4/2013, 01:00)
- ΤΟ ΔΟΛΩΜΑ (BAIT) (STAR, 13/4/2013, 00:45)
- ΤΕΛΙΚΗ ΠΡΑΞΗ (FINAL CUT) (ΕΤ3, 13/4/2013, 23:00)
- AMERICAN PIE: Ο ΓΑΜΟΣ (AMERICAN WEDDING) (STAR, 13/4/2013, 22:45)
- ONDINE (ΕΤ1, 13/4/2013, 22:10)
- ΤΡΙΤΗ ΚΑΙ 13 (ΕΤ1, 13/4/2013, 20:30)
- Η ΚΑΜΑΡΙΕΡΑ (MAID IN MANHATTAN) (MEGA, 13/4/2013, 14:50)
- ΜΕΓΑΛΩΝΟΝΤΑΣ ΤΟΝ ANDREW (TAMING ANDREW) (STAR, 12/4/2013, 03:30)
- ΔΕΝ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΑΡΑ ΥΠΑΡΧΩ (GREENBERG) (ΝΕΤ, 12/4/2013, 01:00)
- ΑΣΠΡΟΔΟΝΤΗΣ 2. Ο ΜΥΘΟΣ ΤΟΥ ΑΣΠΡΟΥ ΛΥΚΟΥ (WHITE FANG 2) (ALPHA , 12/4/2013, 21:00)
- ΑΛΛΟΥ ΤΑ ΚΑΚΑΡΙΣΜΑΤΑ (ΕΤ3, 12/4/2013, 20:00)
- Η ΤΥΧΗ ΜΟΥ ΤΡΕΛΑΘΗΚΕ (ΕΤ1, 12/4/2013, 13:00)
- BABEL (Babel) (ΝΕΤ, 11/4/2013, 00:30)
- ΑΝΑΤΟΜΙΑ ΕΝΟΣ ΕΓΚΛΗΜΑΤΟΣ (ANATOMY OF A MURDER) (MEGA, 11/4/2013, 23:40)
- Η ΦΤΩΧΕΙΑ ΘΕΛΕΙ ΚΑΛΟΠΕΡΑΣΗ (ΕΤ3, 11/4/2013, 20:00)
- ΤΟ ΠΟΝΤΙΚΑΚΙ (ΕΤ1, 11/4/2013, 13:00)
- Ο ΓΙΟΣ ΤΗΣ ΒΙΑΣ (DANGEROUS CHILD) (STAR, 10/4/2013, 02:15)
- ΧΑΟΣ (CHAOS) (STAR, 10/4/2013, 22:00)
- ΑΣΤΡΟΝΑΥΤΕΣ ΓΙΑ ΔΕΣΙΜΟ (ΕΤ3, 10/4/2013, 20:00)
- Ο ΠΕΘΕΡΟΠΛΗΚΤΟΣ (ΕΤ1, 10/4/2013, 13:00)
- Η ΚΟΥΚΛΑ ΚΑΙ Η ΠΑΝΟΥΚΛΑ (THE HOTTIE AND THE NOTTIE) (STAR, 9/4/2013, 02:30)
- ΓΑΜΗΛΙΑ ΝΑΡΚΗ (ΕΤ1, 9/4/2013, 01:00)
- DOMINO (ΝΕΤ, 9/4/2013, 00:30)
- ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΤΟΥ ΔΡΟΜΟΥ (ΕΤ3, 9/4/2013, 20:00)
- ΤΟ ΓΕΛΙΟ ΒΓΗΚΕ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟ (ΕΤ1, 9/4/2013, 13:00)
- Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΗΣ ΤΖΕΙΝ (THE TRUTH ABOUT JANE) (STAR, 8/4/2013, 02:45)
- ΤΡΙΠΛΟΣ ΠΡΑΚΤΟΡΑΣ (TRIPLE AGENT) (ΕΤ1, 8/4/2013, 22:00)
- ΤΟ ΤΡΕΛΟΚΟΡΙΤΣΟ (ΕΤ3, 8/4/2013, 20:15)
- Ο ΓΙΑΝΝΗΣ ΤΑ 'ΚΑΝΕ ΘΑΛΑΣΣΑ (ANT1, 8/4/2013, 17:10)
- ΚΑΛΙΟ ΠΕΝΤΕ ΚΑΙ ΣΤΟ ΧΕΡΙ (ΕΤ1, 8/4/2013, 13:00)
- DONKEY PUNCH (Donkey Punch) (STAR, 7/4/2013, 03:30)
- ΣΚΟΤΕΙΝΟ ΞΥΠΝΗΜΑ (ADDICTED) (STAR, 7/4/2013, 01:45)
- ΠΑΡΑΞΕΝΗ ΚΟΥΛΤΟΥΡΑ (STRANGE CULTURE) (ΕΤ3, 7/4/2013, 01:00)
- Ο ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΑΣ (THE ARCHITECT) (ΝΕΤ, 7/4/2013, 01:00)
- CLOVERFIELD (ANT1, 7/4/2013, 00:30)
- Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΤΩΝ ΚΟΣΜΩΝ (WAR OF THE WORLDS) (STAR, 7/4/2013, 23:15)
- Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΜΕΤΑΞΥ ΑΝΤΡΩΝ ΚΑΙ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (THE WAR BETWEEN MEN AND WOMEN) (ΕΤ3, 7/4/2013, 23:00)
- Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΠΑΡΕΑ (A PRAIRIE HOME COMPANION) (ΝΕΤ, 7/4/2013, 22:00)
- ΑΝΕΞΙΧΝΙΑΣΤΗ ΛΗΣΤΕΙΑ (FLAWLESS) (ALPHA , 7/4/2013, 21:00)
- ΤΙ 30, ΤΙ 40, ΤΙ 50 (STAR, 7/4/2013, 21:00)
- Ο ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΣ ΜΑΧΗΤΗΣ ΤΟΥ ANEMOY (ΤHE LAST AIRBENDER) (ANT1, 7/4/2013, 21:00)
- ΤΗΣ ΤΥΧΗΣ ΤΑ ΓΡΑΜΜΕΝΑ (ΕΤ3, 7/4/2013, 19:00)
- ΣΚΕΤΟ ΖΙΖΑΝΙΟ (BUG ME NOT!) (ΝΕΤ, 7/4/2013, 16:00)
- Ο ΠΑΡΑΓΙΟΣ ΜΟΥ Ο ΡΑΛΙΣΤΑΣ (ΕΤ3, 7/4/2013, 15:00)
- ΜΠΕΡΔΕΜΑΤΑ ΓΙΑ ΔΥΟ (IT TAKES TWO) (ANT1, 7/4/2013, 13:30)
- CLEANER (STAR, 6/4/2013, 02:30)
- ΕΡΩΤΕΥΤΗΚΑ ΤΗ ΓΥΝΑΙΚΑ ΜΟΥ (RAB NE BANA DI JODI) (ANT1, 6/4/2013, 01:15)
- ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΕΣ ΚΑΚΙΕΣ (VERY BAD THINGS ) (ΕΤ3, 6/4/2013, 01:00)
- ΣΚΟΥΡΟΜΠΛΕΣΧΕΔΟΝΜΑΥΡΟ (DARKBLUEAMOSTBLACK) (ΕΤ1, 6/4/2013, 01:00)
- ΧΤΥΠΗΜΕΝΟΣ ΑΠΟ ΕΡΩΤΑ (PUNCH DRUNK LOVE) (MEGA , 6/4/2013, 23:50)
- ΤΟ ΣΚΗΝΙΚΟ ΤΟΥ ΤΡΟΜΟΥ (COLD CREEK MANOR) (ΕΤ3, 6/4/2013, 23:00)
- ΣΥΝΤΡΙΜΜΙΑΨΥΧΗΣ (FUGITIVE PIECES) (ΕΤ1, 6/4/2013, 22:00)
- ΠΟΙΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ (ΕΤ1, 6/4/2013, 20:30)
- Λίτσα.com (ANT1, 6/4/2013, 15:30)
- ΜΠΑΜΠΑΔΕΣ ΝΤΑΝΤΑΔΕΣ (DADDY DAY CARE) (MEGA, 6/4/2013, 14:50)
- ΣΤΟΙΧΕΙΟ ΕΓΚΛΗΜΑΤΟΣ (ONE WAY) (ΝΕΤ, 5/4/2013, 01:00)
- ΑΓΑΠΗΣΑ ΕΝΑΝ ΚΑΤΑΣΚΟΠΟ (THE TAMARIND SEED) (ΕΤ1, 5/4/2013, 22:00)
- ΕΡΩΤΑΣ ΚΑΤΑ ΛΑΘΟΣ (TIME SHARE) (ALPHA, 5/4/2013, 21:00)
- ΕΚΑΤΟ ΧΙΛΙΑΔΕΣ ΛΙΡΕΣ (ΕΤ3, 5/4/2013, 20:00)
- ΤΟ ΣΤΡΑΒΟΞΥΛΟ (ΕΤ1, 5/4/2013, 13:00)
- ΤΟ ΑΝΤΙΚΤΥΠΟ (LONG WAY HOME) (STAR, 4/4/2013, 02:15)
- ΤΟ ΠΕΜΠΤΟ ΣΤΟΙΧΕΙΟ (THE FIFTH ELEMENT) (ΝΕΤ, 4/4/2013, 00:30)
- Ο ΧΡΥΣΟΣ ΚΑΙ Ο ΤΕΝΕΚΕΣ (ΕΤ3, 4/4/2013, 20:00)
- Ο ΜΕΛΕΤΗΣ ΣΤΗΝ ΑΜΕΣΟ ΔΡΑΣΗ (ΕΤ1, 4/4/2013, 13:00)
- ΜΗΧΑΝΗ ΠΟΛΕΜΟΥ (CYBORG: THE ULTIMATE WEAPON) (STAR, 3/4/2013, 03:45)
- Η ΔΙΠΛΗ ΖΩΗ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ (MY HUSBAND’S DOUBLE LIFE) (STAR, 3/4/2013, 02:00)
- ΑΠΙΘΑΝΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ (BIG FISH ) (MEGA, 3/4/2013, 23:40)
- Η ΠΑΡΙΖΙΑΝΑ (ALPHA , 3/4/2013, 21:00)
- ΚΑΙ ΟΙ 14 ΗΤΑΝ ΥΠΕΡΟΧΟΙ (ΕΤ1, 3/4/2013, 13:00)
- ΕΙΜΑΙ (ΕΤ1, 2/4/2013, 01:00)
- ΚΑΚΟΙ ΜΠΕΛΑΔΕΣ(BAD EGGS) (ΝΕΤ, 2/4/2013, 00:30)
- DOOMSDAY (STAR, 2/4/2013, 22:00)
- ΡΙΖΟΤΟ (ΕΤ1, 2/4/2013, 22:00)
- ΗΤΑΝ ΟΛΟΙ ΤΟΥΣ ΚΟΡΟΪΔΑ (ΕΤ3, 2/4/2013, 20:00)
- ΤΟΝ ΠΑΛΙΟ ΕΚΕΙΝΟ ΤΟΝ ΚΑΙΡΟ (ΕΤ1, 2/4/2013, 13:00)
- CROSSING THE LINE (STAR, 1/4/2013, 03:45)
- Ο ΗΧΟΣ ΤΟΥ ΘΑΝΑΤΟΥ (ONE MISSED CALL) (STAR, 1/4/2013, 02:00)
- ΟΤΑΝ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕ ΤΟΝ ΜΠΙΛ (BILL) (ALPHA , 1/4/2013, 21:00)
- ΤΡΕΛΟΣ, ΠΑΛΑΒΟΣ ΚΑΙ ΒΕΓΓΟΣ (ΕΤ1, 1/4/2013, 13:00)
- ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΤΟ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟ ΛΟΦΟ (RETURN TO HOUSE ON HAUNTED HILL) (STAR, 31/3/2013, 02:45)
- ΤΡΕΛΕΣ ΣΦΑΙΡΕΣ Νο 33 1/3 (NAKED GUN 33 1/3) (ANT1, 31/3/2013, 02:00)
- Ο ΘΥΡΩΡΟΣ ΤΗΣ ΝΥΧΤΑΣ (THE NIGHT PORTER) (ΕΤ3, 31/3/2013, 02:00)
- ΑΠΑΤΗΜΕΝΕΣ ΣΥΖΥΓΟΙ (TRUST THE MAN) (ALPHA , 31/3/2013, 23:00)
- ΩΡΑΙΑ ΜΟΥ ΚΥΡΙΑ (MY FAIR LADY) (ΕΤ3, 31/3/2013, 23:00)
- Η ΑΠΟΣΤΟΛΗ (FEMALE AGENTS) (ΝΕΤ, 31/3/2013, 22:00)
- ΤΑ ΔΑΚΡΥΑ ΤΟΥ ΗΛΙΟΥ (TEARS OF THE SUN) (MEGA, 31/3/2013, 21:15)
- ΕΝΑΣ ΥΠΕΡΟΧΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ (BEAUTIFUL MIND) (ANT1, 31/3/2013, 21:00)
- ΘΑ ΣΕ ΚΑΝΩ ΒΑΣΙΛΙΣΣΑ (STAR, 31/3/2013, 21:00)
- ΕΝΑ ΓΕΛΑΣΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ (ΕΤ3, 31/3/2013, 19:00)
- ΤΟ ΑΕΡΟΠΛΑΝΑΚΙ ΠΟΥ ΜΟΥ ΧΑΡΙΣΕ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΜΟΥ (L' AVION) (ΝΕΤ, 31/3/2013, 16:00)
- ΥΠΗΡΕΤΗΣΑ ΤΟΝ ΒΑΣΙΛΙΑ ΤΗΣ ΑΓΓΛΙΑΣ (I SERVED THE KING OF ENGLAND / OBSLUHOVAL JSEM ANGLICKÉHO KRÁLE) (ΕΤ1, 30/3/2013, 01:00)
- ΧΑΜΕΝΟΙ ΣΤΟΝ ΩΚΕΑΝΟ (OPEN WATER 2: ADRIFT) (STAR, 30/3/2013, 00:45)
- ΜΗΝ ΤΗΣ ΤΟ ΠΕΙΣ (DON’T TELL) (ΕΤ3, 30/3/2013, 23:00)
- ΤΑ ΦΤΕΡΑ ΕΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΥ (RICKY) (ΕΤ1, 30/3/2013, 22:00)
- ΑΛΛΟΣ ΓΙΑ ΤΟ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΟ (ΕΤ1, 30/3/2013, 20:30)
- ΕΝΑΣ ΑΠΕΝΤΑΡΟΣ ΛΕΦΤΑΣ (ΕΤ3, 30/3/2013, 15:30)
- Ο ΝΕΟΣ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΙΩΣ (THE NEW GUY) (MEGA, 30/3/2013, 14:50)
- Ο ΓΑΤΟΣ (DR SEUSS’ THE CAT IN THE HAT) (ANT1, 30/3/2013, 13:30)
- ΚΑΤΑ ΛΑΘΟΣ ΕΙΣΒΟΛΕΙΣ (SPACED INVADERS) (STAR, 30/3/2013, 13:30)
- ΠΑΓΙΔΕΥΜΕΝΟΣ (KEEP YOUR DISTANCE) (ΝΕΤ, 29/3/2013, 01:00)
- ΦΤΩΧΑΔΑΚΙΑ ΚΑΙ ΛΕΦΤΑΔΕΣ (ΕΤ1, 29/3/2013, 13:00)
- SHE (STAR, 28/3/2013, 02:30)
- ΤΟ ΜΥΣΤΙΚΟ ΤΟΥ ΣΚΙΑΧΤΡΟΥ (THE WICKER MAN) (ΝΕΤ, 28/3/2013, 00:30)
- ΜΑΝΤΕΨΕ ΠΟΙΟΣ ΘΑΡΘΕΙ ΤΟ ΒΡΑΔΥ (GUESS WHO'S COMING TO DINNER) (MEGA, 28/3/2013, 23:40)
- Η ΑΡΙΣΤΟΚΡΑΤΙΣΣΑ ΚΑΙ Ο ΑΛΗΤΗΣ (ΕΤ3, 28/3/2013, 20:00)
- FINAL FANTASY VII: ADVENT CHILDREN (MEGA, 27/3/2013, 02:30)
- Ο ΚΑΤΑΖΗΤΟΥΜΕΝΟΣ (MOST WANTED) (STAR, 27/3/2013, 02:15)
- Η ΘΕΙΑ ΜΟΥ Η ΧΙΠΙΣΣΑ (ALPHA , 27/3/2013, 21:00)
- Η ΜΕΓΑΛΗ ΘΥΣΙΑ (ΕΤ3, 27/3/2013, 19:30)
- Ο ΤΕΤΡΑΠΕΡΑΤΟΣ (ΕΤ1, 27/3/2013, 13:00)
- ΟΙ ΚΑΤΑΣΚΟΠΟΙ ΠΟΥ ΗΡΘΑΝ ΑΠΟ ΤΗ ΖΕΣΤΗ (SPIES LIKE US) (STAR, 26/3/2013, 02:15)
- ΑΝΤΙΟ ΒΕΡΟΛΙΝΟ (ΕΤ1, 26/3/2013, 01:00)
- Ο ΜΥΘΟΣ ΤΗΣ ΛΙΜΝΗΣ (Water Horse) (MEGA, 26/3/2013, 00:45)
- ΤΟ ΜΥΣΤΙΚΟ ΣΤΑ ΜΑΤΙΑ ΤΗΣ (EL SECRETO DE SUS OJOS) (ΝΕΤ, 26/3/2013, 00:30)
- ΟΙ ΓΚΑΦΑΤΖΗΔΕΣ ΤΩΝ ΣΠΗΛΑΙΩΝ (YEAR ONE) (MEGA, 26/3/2013, 22:30)
- ΔΥΟ ΦΕΓΓΑΡΙΑ ΤΟΝ ΑΥΓΟΥΣΤΟ (ΕΤ1, 26/3/2013, 22:00)
- Ο ΔΡΑΠΕΤΗΣ (ΕΤ3, 26/3/2013, 20:00)
- ΒΟΗΘΕΙΑ Ο ΒΕΓΓΟΣ, ΦΑΝΕΡΟΣ ΠΡΑΚΤΩΡ 000 (ΕΤ1, 26/3/2013, 13:00)
- ΤΟ ΤΡΕΛΟ ΘΗΡΙΟΤΡΟΦΕΙΟ ΠΑΕΙ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ (ΝΑΤΙΟΝΑL LAMPOONS EUROPEAN VACATION) (STAR, 25/3/2013, 02:15)
- ΤΑ ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΑ ΤΟΥ ΓΚΟΓΙΑ (GOYA’S GHOSTS) (ΕΤ1, 25/3/2013, 22:00)
- Η ΔΙΚΗ ΤΩΝ ΔΙΚΑΣΤΩΝ (ANT1 , 25/3/2013, 21:15)
- ΜΑΝΤΩ ΜΑΥΡΟΓΕΝΟΥΣ (ALPHA , 25/3/2013, 21:00)
- Ο ΕΑΥΤΟΥΛΗΣ ΜΟΥ (ΕΤ3, 25/3/2013, 20:00)
- ΠΡΑΚΤΟΡΕΣ 005 ΕΝΑΝΤΙΟΝ ΧΡΥΣΟΠΟΔΑΡΟΥ (ANT1 , 25/3/2013, 17:10)
- Ο ΑΓΑΠΗΤΙΚΟΣ ΤΗΣ ΒΟΣΚΟΠΟΥΛΑΣ (ΕΤ3, 25/3/2013, 15:30)
- ΕΚΠΤΩΤΟΣ ’ΓΓΕΛΟΣ(FALLEN ANGEL) (ΕΤ3, 24/3/2013, 02:00)
- ΜΕΡΕΣ ΘΥΜΟΥ (FLAME & CITRON) (ΝΕΤ, 24/3/2013, 00:30)
- ALI (ΕΤ3, 24/3/2013, 23:00)
- ΑΣΚΗΣΕΙΣ ΗΡΕΜΙΑΣ (ANGER MANAGEMENT) (MEGA, 24/3/2013, 21:15)
- ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ (STAR, 24/3/2013, 21:00)
- ΚΟΛΑΣΗ ΚΑΙ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ: ΦΙΟΝΤΟΡ ΝΤΟΣΤΟΓΙΕΦΣΚΙ (FYODOR DOSTOEVSKY) (ΕΤ1, 24/3/2013, 21:00)
- SCOOP (ΝΕΤ, 24/3/2013, 16:00)
- ΑΦΡΑΓΚΗ ΚΑΙ ΕΓΚΥΟΣ (MRS. WINTERBOURNE) (MEGA, 24/3/2013, 14:50)
- ΤΟ ΕΠΑΘΛΟ (TIN CUP) (STAR, 23/3/2013, 02:45)
- TO ΠΝΕΥΜΑ ΤΟΥ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ (THE SPIRIT OF THE BEEHIVE) (ΕΤ3, 23/3/2013, 01:00)
- ΘΕΑ ΑΠΟ ΨΗΛΑ (VIEW FROM THE TOP) (STAR, 23/3/2013, 23:15)
- ROMANZO CRIMINALE (ΕΤ3, 23/3/2013, 23:00)
- ΣΤΙΓΜΕΣ ΑΓΑΠΗΣ (L' HEURE D' ETE / SUMMER HOURS) (ΕΤ1, 23/3/2013, 22:00)
- 17 ΞΑΝΑ (17 AGAIN) (STAR, 23/3/2013, 21:00)
- Ο ΝΤΑΝ ΕΦΑΓΕ ΚΟΛΛΗΜΑ (DAN IN REAL LIFE) (STAR, 23/3/2013, 13:45)
- ΤΟ ΚΥΝΗΓΙ ΤΗΣ ΕΠΙΤΥΧΙΑΣ: ΠΩΣ ΝΑ ΤΑ ΠΙΑΣΕΤΕ ΧΟΝΤΡΑ (THE FIRST 20 MILLION IS ALWAYS THE HARDEST) (ANT1, 23/3/2013, 13:40)
- ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΩΝ ΝΕΚΡΩΝ 2 (HOUSE OF THE DEAD 2) (MEGA, 22/3/2013, 01:30)
- ΜΑΤΩΜΕΝΟΣ ΓΑΜΟΣ (LES NOCES ROUGES / WEDDING IN BLOOD) (ΝΕΤ, 22/3/2013, 01:00)
- ΤΟ ΤΑΞΙΔΙ ΤΩΝ ΚΑΤΑΡΑΜΕΝΩΝ(ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΑ ΙΧΝΗ) (VOYAGE OF THE DAMNED) (ΕΤ1, 22/3/2013, 22:00)
- ΤΟ ΤΕΜΠΕΛΟΣΚΥΛΟ (ANT1 , 22/3/2013, 17:10)
- Ο ΚΥΡΙΟΣ ΠΤΕΡΑΡΧΟΣ (ΕΤ1, 22/3/2013, 13:00)
- ΥΠΕΡΑΝΩ ΤΟΥ ΝΟΜΟΥ (ABOVE THE LAW) (STAR, 21/3/2013, 02:45)
- Ο ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ (THE WATCHER) (ΝΕΤ, 21/3/2013, 00:30)
- Η ΝΥΧΤΑ ΤΩΝ ΣΤΡΑΤΗΓΩΝ (THE NIGHT OF THE GENERALS) (MEGA, 21/3/2013, 23:40)
- Ο ΑΓΑΘΙΑΡΗΣ ΚΑΙ Η ΑΤΣΙΔΑ (ΕΤ3, 21/3/2013, 20:00)
- ΓΛΕΝΤΙ, ΛΕΦΤΑ ΚΙ ΑΓΑΠΗ (ΕΤ1, 21/3/2013, 13:00)
- OCEAN’S 11 (Ocean’s 11) (STAR, 20/3/2013, 02:30)
- THE DAMNED UNITED (MEGA, 20/3/2013, 23:40)
- Η ΜΑΥΡΗ ΛΙΣΤΑ (BLACK BOOK) (ΝΕΤ, 20/3/2013, 23:00)
- THE HURT LOCKER (ΕΤ1, 20/3/2013, 21:50)
- P 2 (STAR, 19/3/2013, 02:15)
- ΠΡΟΣΟΧΗ ΚΙΝΔΥΝΟΣ (ΕΤ1, 19/3/2013, 01:10)
- Ο ΕΜΠΟΡΟΣ ΤΗΣ ΒΕΝΕΤΙΑΣ (THE MERCHANT OF VENICE) (ΝΕΤ, 19/3/2013, 00:30)
- ΕΧΘΡΟΙ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ (SERAPHIM FALLS) (STAR, 19/3/2013, 22:00)
- ΟΙ ΔΡΟΜΟΙ ΤΗΣ ΑΓΑΠΗΣ ΕΙΝΑΙ ΝΥΧΤΕΡΙΝΟΙ (ΕΤ1, 19/3/2013, 22:00)
- ΚΡΑΥΓΗ (ΕΤ3, 19/3/2013, 20:00)
- ΤΟ ΤΡΕΛΟ ΘΗΡΙΟΤΡΟΦΕΙΟ ΠΑΕΙ ΔΙΑΚΟΠΕΣ (ΝΑΤΙΟΝΑL LAMPOON’S VACATION) (STAR, 18/3/2013, 02:00)
- END GAME (ΝΕΤ, 18/3/2013, 22:30)
- ΠΟΛΕΜΩΝΤΑΣ ΓΙΑ ΤΗ ΝΙΚΗ (LA GUERRE EST DECLAREE) (ΕΤ1, 18/3/2013, 22:00)
- Ο ΚΑΤΑΦΕΡΤΖΗΣ (ANT1 , 18/3/2013, 17:10)
- ΓΙΑ ΜΙΑ ΤΡΥΠΙΑ ΔΡΑΧΜΗ (ΕΤ3, 18/3/2013, 16:00)
- ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΕΣ ΣΧΕΣΕΙΣ (DANGEROUS LIAISONS) (STAR, 16/3/2013, 03:30)
- ΕΡΩΤΑΣ ΧΩΡΙΣ ΣΥΝΟΡΑ (LOVE AAJ KAL) (ANT1, 16/3/2013, 03:15)
- Ο ΧΟΡΟΣ ΤΩΝ ΔΟΛΟΦΟΝΩΝ (ANGEL'S DANCE) (ΕΤ3, 16/3/2013, 01:00)
- ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑΡΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΜΠΑΜΠΑ (MILK MONEY) (ANT1, 16/3/2013, 13:40)
- ΠΡΙΝ ΤΟ ΗΛΙΟΒΑΣΙΛΕΜΑ (BEFORE SUNSET) (STAR, 15/3/2013, 03:30)
- ΑΘΩΟΙ ΜΕ ΒΡΩΜΙΚΑ ΧΕΡΙΑ (LES INNOCENTS AUX MAINS SALES / INNOCENTS WITH DIRTY HANDS) (ΝΕΤ, 15/3/2013, 01:00)
- ΑΝΗΛΙΚΟΙ ΡΙΦΙΦΙΔΕΣ (BUGSY MALONE) (ΕΤ1, 15/3/2013, 22:00)
- ΧΟΡΟΣ ΓΙΑ ΔΥΟ (LOVE N' DANCING) (ALPHA , 15/3/2013, 21:00)
- Η ΧΩΡΑ ΤΩΝ ΦΑΡΑΩ (LAND OF THE PHARAOΗS) (STAR, 14/3/2013, 02:15)
- ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΑ ΜΥΣΤΙΚΑ (IMAGINARY HEROES) (ΝΕΤ, 14/3/2013, 00:30)
- RE - ANIMATED (STAR, 13/3/2013, 04:00)
- ΕΛΕΥΘΕΡΩΣΤΕ ΤΟΝ ΓΟΥΙΛΙ 2: ΠΑΝΤΟΤΙΝΗ ΦΙΛΙΑ (FREE WILLY 2) (STAR, 13/3/2013, 02:00)
- ΝΑ ΖΕΙ ΚΑΝΕΙΣ Ή ΝΑ ΜΗ ΖΕΙ (ΕΤ3, 13/3/2013, 20:00)
- ΕΠΤΑ ΜΕΡΕΣ ΨΕΜΑΤΑ (ΕΤ1, 13/3/2013, 13:00)
- MOGAMBO (STAR, 12/3/2013, 02:15)
- ΑΥΤΟΠΤΗΣ ΜΑΡΤΥΣ (ΕΤ1, 12/3/2013, 01:00)
- ΟΙ ΦΡΟΥΡΟΙ (SHAOLIN) (ΝΕΤ, 12/3/2013, 00:30)
- ΟΥΡΑΝΟΣ (ΕΤ1, 12/3/2013, 22:00)
- ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΜΕΓΑΛΟ ΚΟΛΠΟ (THE CON ARTIST) (ALPHA , 12/3/2013, 21:00)
- Ο ΜΕΤΑΝΑΣΤΗΣ (ΕΤ3, 12/3/2013, 20:00)
- ΥΠΟΨΙΕΣ (DISTURBIA ) (ANT1, 11/3/2013, 03:10)
- ΒΙΑΙΟΣ ΣΤΑΥΡΟΦΟΡΟΣ (CRUSADER) (MEGA, 11/3/2013, 01:30)
- ΕΙΜΑΙ Ο ΕΡΩΤΑΣ (ΕΤ1, 11/3/2013, 22:00)
- ΔΕΚΑ ΜΕΡΕΣ ΣΤΟ ΠΑΡΙΣΙ (ΕΤ1, 11/3/2013, 13:00)
- ΑΘΩΟΣ ΜΕΧΡΙ ΑΠΟΔΕΙΞΕΩΣ ΤΟΥ ΕΝΑΝΤΙΟΥ (PRESUMED INNOCENT) (STAR, 10/3/2013, 02:45)
- ΤΟ ΒΙΟΛΙ (ELVIOLIN) (ΝΕΤ, 10/3/2013, 01:00)
- ΟΝΕΙΡΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΗΣ ΝΥΧΤΑΣ (A MIDSUMMER NIGHT’S DREAM) (ΕΤ3, 10/3/2013, 23:00)
- ΣΠΙΤΙ ΑΠΟ ΑΜΜΟ ΚΑΙ ΟΜΙΧΛΗ (HOUSE OF SAND AND FOG) (ΝΕΤ, 10/3/2013, 23:00)
- ΔΕΣΜΟΙ ΑΓΑΠΗΣ (THICKER THAN WATER) (ΕΤ1, 10/3/2013, 22:00)
- MISS POTTER (ΝΕΤ, 10/3/2013, 16:00)
- TOP GUN (ANT1, 10/3/2013, 13:40)
- DEXTER’S LABORATORY: EGO TRIP (STAR, 9/3/2013, 04:15)
- Η ΑΛΛΗ ΕΡΩΜΕΝΗ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΙΑ (THE OTHER BOLEYN GIRL) (ANT1, 9/3/2013, 03:20)
- ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΔΙΧΩΣ ΤΑΥΤΟΤΗΤΑ (PILGRIM) (ΕΤ3, 9/3/2013, 01:00)
- ΤΟ ΤΙΜΗΜΑ ΤΟΥ ΑΙΜΑΤΟΣ (OUT FOR JUSTICE) (STAR, 9/3/2013, 00:15)
- THE BANG BANG CLUB - Α’ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ (ΕΤ1, 9/3/2013, 22:00)
- ΛΗΣΤΕΙΑ ΑΛΑ ΙΤΑΛΙΚΑ (THE ITALIAN JOB) (ANT1, 9/3/2013, 21:00)
- ΓΟΥΕΝΤΙ ΚΑΙ ΛΟΥΣΙ (WENDY AND LUCY) (ΝΕΤ, 8/3/2013, 01:00)
- ΤΟ ΧΤΥΠΗΜΑ ΤΗΣ ΜΕΔΟΥΣΑΣ (THE MEDUSA TOUCH) (ΕΤ1, 8/3/2013, 22:00)
- ΕΡΩΤΑΣ ΣΤΗΝ ΤΥΧΗ (JUST MY LUCK) (ALPHA , 8/3/2013, 21:00)
- ΠΑΡΕ ΚΟΣΜΕ (ΕΤ1, 8/3/2013, 13:00)
- SEX AND THE CITY 2 (STAR, 7/3/2013, 22:00)
- ΤΟ ΛΟΥΛΟΥΔΙ ΤΗΣ ΕΡΗΜΟΥ (THE DESERT FLOWER) (ΕΤ1, 7/3/2013, 21:50)
- ΕΞΩ ΟΙ ΚΛΕΦΤΕΣ (ΕΤ3, 7/3/2013, 20:00)
- ΤΟ ΠΕΘΑΜΕΝΟ ΛΙΚΕΡ (ΕΤ1, 5/3/2013, 01:00)
- ΚΑΡΚΑΛΟΥ (ΕΤ1, 5/3/2013, 22:00)
- ΘΑΝΑΤΟΣ ΣΤΗΝ ΠΟΛΗ ΤΩΝ ΑΓΓΕΛΩΝ (HARSH TIMES) (ΝΕΤ, 4/3/2013, 01:30)
- ΠΡΑΣΙΝΕΣ ΤΗΓΑΝΙΤΕΣ ΝΤΟΜΑΤΕΣ (FRIED GREEN TOMATOES AT THE WHISTLE STOP CAFÉ) (ΝΕΤ, 4/3/2013, 23:30)
- ΧΩΡΑ ΠΡΟΕΛΕΥΣΗΣ (ΕΤ1, 4/3/2013, 22:00)
- ΤΟ ΣΤΟΙΧΗΜΑ ΤΟΥ ΣΛΕΒΙΝ (LUCKY NUMBER SLEVIN) (STAR, 4/3/2013, 22:00)
- ΟΙ ΚΛΗΡΟΝΟΜΟΙ ΤΟΥ ΚΑΡΑΜΠΟΥΜΠΟΥΝΑ (ΕΤ3, 4/3/2013, 20:00)
- ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ (ΕΤ1, 4/3/2013, 13:00)
- THE X-FILES: Η ΤΑΙΝΙΑ (THE X-FILES) (ANT1, 3/3/2013, 03:30)
- ΣΥΓΚΡΟΥΣΗ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΟΧΗ 51 (ALIEN VS ALIEN) (MEGA, 3/3/2013, 01:45)
- Ο ΤΖΕΦΕΡΣΟΝ ΣΤΟ ΠΑΡΙΣΙ (JEFFERSON IN PARIS) (ΕΤ3, 3/3/2013, 01:00)
- Ο ΧΩΡΙΣΜΟΣ (LA RUPTURE) (ΝΕΤ, 3/3/2013, 01:00)
- ΚΑΤΑ ΛΑΘΟΣ ΕΡΑΣΤΗΣ (LA DOUBLURE) (ΕΤ1, 3/3/2013, 22:00)
- Η ΔΟΛΟΦΟΝΙΑ ΤΟΥ ΕΛΒΙΣ (ELVIS HAS LEFT THE BUILDING) (ΕΤ3, 3/3/2013, 22:00)
- TRANSFORMERS (ANT1, 3/3/2013, 21:00)
- Η ΣΥΜΜΟΡΙΑ ΤΩΝ ΔΕΚΑΤΡΙΩΝ (OCEAN’S THIRTEEN) (ALPHA , 3/3/2013, 21:00)
- ΣΤΕΝΟΣ ΚΟΡΣΕΣ (SMOTHER) (ΝΕΤ, 3/3/2013, 16:00)
- ΤΟ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΤΗΣ ΜΟΝΑ ΛΙΖΑ (MONA LISA SMILE) (MEGA, 3/3/2013, 14:50)
- ΓΟΝΕΙΣ ΥΠΟ ΚΡΑΤΗΣΗ (HOUSE ARREST) (ANT1, 3/3/2013, 13:40)
- ΕΚΔΙΚΗΤΗΣ (AVENGER) (STAR, 2/3/2013, 02:45)
- ΣΤΗ ΦΩΛΙΑ ΤΟΥ ΛΙΟΝΤΑΡΙΟΥ (LEONERA) (ΕΤ1, 2/3/2013, 01:00)
- ΤΟ ΠΡΟΞΕΝΙΟ ΤΗΣ ΑΝΝΑΣ (ΕΤ1, 2/3/2013, 20:30)
- SUPERHERO MOVIE (STAR, 2/3/2013, 13:45)
- ΚΡΟΥΑΖΙΕΡΑ ΣΤΗΝ ΑΚΡΗ ΤΟΥ ΤΡΟΜΟΥ (DEAD CALM) (STAR, 1/3/2013, 03:45)
- ΤΟ ΔΙΑΦΑΝΟ ΔΕΡΜΑ (THE REFLECTING SKIN) (ΝΕΤ, 1/3/2013, 01:00)
- ΦΛΑΝΔΡΑ (FLANDRES) (ΝΕΤ, 28/2/2013, 00:30)
- ΕΙΣ ΤΟ ΦΩΣ ΤΗΣ ΗΜΕΡΑΣ (ΕΤ1, 28/2/2013, 21:00)
- ΕΞΟΜΟΛΟΓΗΣΕΙΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (DIVINE SECRETS OF THE YA YA SISTERHOOD) (STAR, 27/2/2013, 03:30)
- Η ΠΑΡΑΝΟΙΑ ΤΗΣ TV (THE TV SET) (ΕΤ1, 27/2/2013, 22:30)
- Η ΑΔΕΛΦΟΤΗΤΑ ΤΩΝ ΟΠΛΩΝ (BROTHERS IN ARMS) (MEGA, 26/2/2013, 02:15)
- ΟΙ ΣΤΑΥΡΟΦΟΡΟΙ (GRAGON CRUSADERS) (ΝΕΤ, 26/2/2013, 00:30)
- ΒΗΜΑΤΑ (ΕΤ1, 26/2/2013, 21:00)
- ΚΑΘΕ ΨΕΜΑ ΚΡΥΒΕΙ ΜΙΑ ΑΛΗΘΕΙΑ (KAWASAKIHO RUZE) (ΕΤ1, 25/2/2013, 22:00)
- ΕΓΚΛΗΜΑ ΣΤΟ ΚΟΛΕΓΙΟ (BRICK) (MEGA, 24/2/2013, 03:00)
- ΠΙΣΣΑ (ZIFT) (ΕΤ1, 24/2/2013, 01:00)
- ΣΤΗ ΔΙΝΗ ΤΟΥ ΚΥΚΛΩΝΑ(STORM CATCHER) (ΕΤ3, 24/2/2013, 01:00)
- ΨΥΧΡΑΙΜΙΑ (STAR, 24/2/2013, 23:30)
- ΣΤΗ ΣΚΙΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ(IF ONLY) (ΕΤ3, 24/2/2013, 23:00)
- ΤΑ ΜΠΑΚΟΥΡΙΑ (DIGGERS) (ΕΤ1, 24/2/2013, 22:00)
- ΓΟΝΕΙΣ ΤΗΣ ΣΥΜΦΟΡΑΣ (LITTLE FOCKERS) (ANT1, 24/2/2013, 21:00)
- ΕΝΑ ΤΡΕΛΟ ΖΙΖΑΝΙΟ (PRIVATE BENJAMIN) (ΕΤ1, 24/2/2013, 15:00)
- ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΜΕ ΤΟ ΖΟΡΙ (BAD NEWS BEARS) (ANT1, 24/2/2013, 13:40)
- Η ΓΟΗΤΕΙΑ ΤΗΣ ΑΠΙΣΤΙΑΣ (SOMETHING TO TALK ABOUT) (STAR, 24/2/2013, 13:30)
- ΜΑΡΤΥΡΙΕΣ-ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΖΩΝΗ (LES TEMOINS) (ΕΤ1, 23/2/2013, 01:00)
- ΓΚΑΝΤΙ (GANDHI) (MEGA, 23/2/2013, 01:00)
- ΛΕΜΟΝΙ ΣΝΙΚΕΤ: ΜΙΑ ΣΕΙΡΑ ΑΠΟ ΑΤΥΧΗ ΓΕΓΟΝΟΤΑ (LEMONY SNICKET S, A SERIES OF UNFORTUNATE EVENTS) (STAR, 23/2/2013, 22:45)
- ΕΡΩΤΑΣ ΑΛΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ (MY LIFE IN RUINS) (ΕΤ1, 23/2/2013, 22:15)
- G.I.JOE: Η ΓΕΝΝΗΣΗ ΤΗΣ ΚΟΜΠΡΑ (ANT1, 23/2/2013, 21:00)
- ΖΗΛΕΙΑ (ΕΤ3, 23/2/2013, 19:00)
- ΑΓΩΝΑΣ ΣΤΟΝ ΗΛΙΟ (RACE THE SUN) (MEGA, 23/2/2013, 14:50)
- ΕΡΩΤΙΚΟ ΓΡΑΜΜΑ (THE LOVE LETTER) (ANT1, 23/2/2013, 13:40)
- GRACE IS GONE (ANT1, 22/2/2013, 03:30)
- ΒΑΠΤΙΣΜΑ ΠΥΡΟΣ (THE ROOKIE) (STAR, 22/2/2013, 02:15)
- ΤΟ ΞΕΣΠΑΣΜΑ ΤΗΣ ΒΙΑΣ (EVIL/ONDSKAN) (ΕΤ1, 22/2/2013, 01:00)
- IL DIVO: Η ΣΥΝΑΡΠΑΣΤΙΚΗ ΖΩΗ ΤΟΥ ΤΖΟΥΛΙΟ ΑΝΤΡΕΟΤΙ (IL DIVO) (ΕΤ1, 22/2/2013, 22:00)
- ΦΟΥΣΚΟΘΑΛΑΣΣΙΕΣ (ΕΤ3, 22/2/2013, 20:00)
- Ο ΚΥΡΙΑΡΧΟΣ (ΤΗΕ WARLORDS) (ΝΕΤ, 21/2/2013, 00:30)
- Ο ΓΑΜΟΣ ΤΗΣ ΤΟΥΓΙΑ (TUYA’S MARRIAGE) (ΕΤ1, 20/2/2013, 22:00)
- ΒΡΩΜΙΚΗ ΠΟΛΗ (ΕΤ3, 20/2/2013, 22:00)
- ΠΑΛΛΗΚΑΡΑΚΙΑ ΤΗΣ ΠΑΝΤΡΕΙΑΣ (ΕΤ3, 20/2/2013, 19:00)
- ΚΑΤΑΔΙΩΞΗ (RUN) (STAR, 19/2/2013, 02:15)
- ΚΡΥΣΤΑΛΛΙΝΕΣ ΝΥΧΤΕΣ (ΕΤ1, 19/2/2013, 01:00)
- INESQUECIVEL (UNFORGETTABLE) (ΝΕΤ, 19/2/2013, 00:30)
- ΚΑΙ ΑΥΡΙΟ ΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ (ΕΤ1, 19/2/2013, 22:00)
- ΜΙΑ ΝΥΧΤΑ ΣΤΟ ΜΑΝΧΑΤΑΝ (HEIGHTS) (STAR, 18/2/2013, 03:15)
- APPALOOSA (ALPHA , 18/2/2013, 21:00)
- Ο ΛΑΓΟΠΟΔΑΡΟΣ (ΕΤ3, 18/2/2013, 20:00)
- LITTLE CITY (ΕΤ3, 17/2/2013, 01:00)
- ΚΑΚΟΦΗΜΟΙ ΔΡΟΜΟΙ (MEAN STREETS) (ΕΤ3, 17/2/2013, 23:00)
- ΕΞΟΔΟΣ ΚΙΝΔΥΝΟΥ (EXIT WOUNDS) (ALPHA, 17/2/2013, 23:00)
- EL CANTANTE (ΕΤ1, 17/2/2013, 22:00)
- PROOF (ALPHA , 17/2/2013, 21:00)
- Η ΚΟΥΚΛΑ ΚΑΙ ΤΟ ΤΕΡΑΣ (BEAUTICIAN AND THE BEAST) (ANT1, 17/2/2013, 13:40)
- ΟΙ ΜΙΚΡΟΑΠΑΤΕΩΝΕΣ ΤΗΣ ΝΕΑΣ ΥΟΡΚΗΣ (SMALL TIME CROOKS) (ΕΤ3, 16/2/2013, 01:00)
- ΕΙΜΑΙ Η ΑΛΛΗ ΓΥΝΑΙΚΑ (ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΖΩΝΗ) (ICH BIN DUE ANDERE) (ΕΤ1, 16/2/2013, 01:00)
- ΤΟ ΑΥΓΟ (THE EGG) (ΕΤ3, 16/2/2013, 23:00)
- ΚΑΥΤΟ ΑΠΟΡΡΗΤΟ (BURN AFTER READING) (ANT1, 16/2/2013, 21:00)
- Ο ΔΡΟΜΟΣ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ (MOHABBATEIN) (ANT1, 16/2/2013, 21:00)
- ΦΩΝΑΖΕΙ Ο ΚΛΕΦΤΗΣ (ΕΤ1, 16/2/2013, 20:30)
- ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΦΡΙΚΗΣ (DEVOUR) (MEGA, 15/2/2013, 02:30)
- ΤΙ ΚΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ CYBORG; ΕΙΝΑΙ … ΟΚ (I AM A CYBORG, BUT THAT'S OK) (ΕΤ1, 15/2/2013, 01:00)
- ΑΠΙΣΤΙΕΣ ΚΑΙ ΤΣΙΓΑΡΑ (ROMANCE AND CIGARETTES) (ΝΕΤ, 15/2/2013, 01:00)
- ΣΤΗ ΧΡΥΣΗ ΛΙΜΝΗ (ON GOLDEN POND) (ΕΤ1, 15/2/2013, 22:00)
- ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΕΣ ΑΓΑΠΕΣ (LES AMOURS IMAGINAIRES) (ΝΕΤ, 14/2/2013, 00:15)
- ΟΥΤΕ ΜΙΛΑΕΙ ΟΥΤΕ ΛΑΛΑΕΙ (ΕΤ3, 14/2/2013, 20:00)
- ΕΠΟΜΕΝΟ ΠΡΩΙΝΟ (THE MORNING AFTER) (STAR, 13/2/2013, 03:45)
- ΣΤΟΝ ΠΥΡΕΤΟ ΤΟΥ ΡΥΘΜΟΥ (YOU GOT SERVED) (MEGA, 12/2/2013, 01:30)
- ΠΩΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΕΡΩΤΑ ΣΕ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ (HOW TO MAKE LOVE TO A WOMAN) (ΝΕΤ, 12/2/2013, 00:30)
- THE HULK (STAR, 12/2/2013, 22:00)
- ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΟΥΡΑΝΟΣ (ΕΤ1, 12/2/2013, 22:00)
- ΚΑΗΜΟΙ ΣΤΗ ΦΤΩΧΟΓΕΙΤΟΝΙΑ (ΕΤ3, 12/2/2013, 20:00)
- YELLA (ΕΤ1, 11/2/2013, 22:00)
- ΑΝΤΑΥΓΕΙΕΣ ΣΕ ΧΡΥΣΑ ΜΑΤΙΑ (REFLECTION IN A GOLDEN EYE) (STAR, 10/2/2013, 03:30)
- SAVIOR (SAVIOR) (ΕΤ3, 10/2/2013, 01:00)
- ΜΕ ΔΙΠΛΗ ΤΑΥΤΟΤΗΤΑ (DECEIVED) (ALPHA , 10/2/2013, 23:15)
- ΕΝΑΣ ΕΝΤΙΜΟΤΑΤΟΣ ΚΛΕΦΤΗΣ (AN ORDINARY DECENT CRIMINAL) (ΕΤ3, 10/2/2013, 23:00)
- ΜΙΣΩ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΤΟΥ ΑΓΙΟΥ ΒΑΛΕΝΤΙΝΟΥ I HATE VALENTINE\'S DAY (MEGA , 10/2/2013, 21:15)
- Ο ΣΠΑΓΓΟΡΑΜΜΕΝΟΣ (STAR, 10/2/2013, 21:00)
- ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΚΡΑΥΓΗ (THE NEW DAUGHTER) (ALPHA , 10/2/2013, 21:00)
- Κ2: ΑΤΕΛΕΙΩΤΗ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΑ (Κ2) (ΕΤ1, 10/2/2013, 15:00)
- BEBES KIDS (ANT1, 10/2/2013, 13:40)
- ΕΚΠΑΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΤΟΝ ΜΠΑΜΠΑ (GETTING EVEN WITH DAD) (STAR, 9/2/2013, 02:45)
- ΣΥΜΦΩΝΙΕΣ ΚΑΙ ΑΣΥΜΦΩΝΙΕΣ(SWEET AND LOWDOWN) (ΕΤ3, 9/2/2013, 01:00)
- ΜΙΑ ΣΥΓΧΡΟΝΗ ΣΤΑΧΤΟΠΟΥΤΑ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΚΑΙ ΕΝΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙ (Α CINDERELA STORY ONCE UPON A SONG) (STAR, 9/2/2013, 21:00)
- HOMIE SPUMONI (STAR, 8/2/2013, 03:45)
- ΚΟΚΚΙΝΗ ΑΜΜΟΣ RED SANDS (MEGA, 8/2/2013, 01:30)
- ΕΣΕΙΣ ΟΙ ΖΩΝΤΑΝΟΙ (YOU, THE LIVING) (ΕΤ1, 8/2/2013, 01:00)
- O ΚΟΛΛΗΤΣΙΔΑΣ (THE DOG PROBLEM) (ΝΕΤ, 8/2/2013, 01:00)
- ΕΓΚΛΩΒΙΣΜΕΝΟΙ (WIND CHILL) (MEGA, 8/2/2013, 23:30)
- ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΙΣ ΝΤΟΜΙΝΟ (ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΑ ΙΧΝΗ) (THE DOMINO PRINCIPLE) (ΕΤ1, 8/2/2013, 22:00)
- STAR 80 (STAR, 7/2/2013, 03:30)
- ΚΟΥΝΙΑ ΠΟΥ ΣΕ ΚΟΥΝΑΓΕ (ΕΤ3, 7/2/2013, 20:00)
- ΟΙ ΠΟΝΗΡΕΣ ΜΠΙΖΝΕΣ ΕΝΟΣ ΠΡΩΤΑΡΗ (RISKY BUSINESS) (STAR, 6/2/2013, 01:45)
- ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (LES AMBITIEUX) (ΕΤ1, 6/2/2013, 22:00)
- ΚΕΛΙ 211 (CELL 211) (ΝΕΤ, 5/2/2013, 00:30)
- ΑΘΩΑ Η ΈΝΟΧΗ (ΕΤ3, 5/2/2013, 23:00)
- ΕΝΑΣ ΗΣΥΧΟΣ ΘΑΝΑΤΟΣ (ΕΤ1, 5/2/2013, 22:00)
- Ο ΘΕΙΟΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΚΑΝΑΔΑ (ΕΤ3, 5/2/2013, 20:00)
- ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΤΟ ΜΙΣΟΣ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΕΡΩΤΑ (A THIN LINE BETWEEN LOVE AND HATE) (STAR, 4/2/2013, 02:15)
- ΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΑΦΕΝΤΙΚΟ (THE BOSS OF IT ALL) (ΝΕΤ, 4/2/2013, 01:00)
- Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΤΩΝ ΠΑΙΔΙΩΝ ΜΟΥ (LE PERE DE MES ENFANTS) (ΕΤ1, 4/2/2013, 22:00)
- ΚΗΔΕΜΟΝΙΑ (CUSTODY OF THE HEART) (STAR, 3/2/2013, 03:30)
- Η ΑΠΑΓΩΓΗ ΤΟΥ ΓΙΟΥ (MALIBU'S MOST WANTED) (STAR, 3/2/2013, 01:45)
- ΤΟΥΡΝΕ ΣΤΟ ΠΑΡΙΣΙ (TOURNEE) (ΕΤ1, 3/2/2013, 01:00)
- ΧΟΜΕΡ & ΕΝΤΙ (HOMER AND EDDIE) (ΕΤ3, 3/2/2013, 23:00)
- ΚΑΝΕ ΜΙΑ ΕΥΧΗ (ONE LAST THING) (ΕΤ1, 3/2/2013, 22:00)
- ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΓΙΑ ΚΛΑΜΑΤΑ (MEET THE SPARTANS) (ALPHA, 3/2/2013, 21:00)
- ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΓΙΑ ΣΚΥΛΟΥΣ (HOTEL FOR DOGS) (ANT1, 3/2/2013, 13:40)
- Ο ΧΟΡΟΣ ΤΗΣ ΖΩΗΣ (AAJA NACHLE) (ANT1, 2/2/2013, 03:20)
- ΤΟ ΓΑΛΑ ΤΗΣ ΘΛΙΨΗΣ (Α’ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ) (THE MILK OF SORROW) (ΕΤ1, 2/2/2013, 01:00)
- ΔΙΑΣΗΜΟΤΗΤΕΣ (CELEBRITY) (ΕΤ3, 2/2/2013, 01:00)
- ΑΝΤΙΖΗΛΟΙ (ENTANGLED) (ΕΤ1, 2/2/2013, 22:30)
- ΤΡΕΛΕΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΣΕ ΤΕΣΣΕΡΙΣ ΤΡΟΧΟΥΣ (RV) (MEGA, 2/2/2013, 14:50)
- ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΑ ΣΤΗΝ ΑΦΡΙΚΗ (WILD THORNBERRYS) (ANT1, 2/2/2013, 13:40)
- Η ΚΛΕΦΤΡΑ (BURGLAR) (STAR, 1/2/2013, 04:00)
- UNDERWORLD: Η ΕΞΕΓΕΡΣΗ ΤΩΝ ΛΥΚΩΝ (UNDERWORLD: RISE OF THE LYCANS) (MEGA, 1/2/2013, 23:30)
- ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΟΝ ΚΑΘΡΕΠΤΗ (ΤΗΕ MIRROR) (ΝΕΤ, 31/1/2013, 00:30)
- ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΝΟΝΟΣ (STAR, 31/1/2013, 22:00)
- LEBANON (ΕΤ1, 30/1/2013, 22:00)
- ΤΟΥ ΚΟΥΤΡΟΥΛΗ Ο ΓΑΜΟΣ (ΕΤ3, 30/1/2013, 20:00)
- ΤΟ ΤΕΛΕΙΟ ΔΟΛΩΜΑ (THE PRIME GIG) (STAR, 29/1/2013, 04:00)
- ΚΛΕΦΤΕΣ ΚΑΙ ΑΣΤΥΝΟΜΟΙ (COPS AND ROBBERSONS) (MEGA, 29/1/2013, 01:45)
- Η ΤΡΙΤΗ ΝΥΧΤΑ (ΕΤ1, 29/1/2013, 01:00)
- Ο ΔΟΛΟΦΟΝΟΣ ΑΓΑΠΟΥΣΕ ΠΟΛΥ (ΕΤ3, 29/1/2013, 23:00)
- Η ΣΚΙΑΧΤΡΑ (ΕΤ1, 29/1/2013, 22:00)
- THE POLAR BEARS (The Polar Bears) (STAR, 28/1/2013, 12:50)
- ΕΞΑΧΝΩΣΗ (SUBLIME) (STAR, 27/1/2013, 01:30)
- Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΧΩΡΙΣ ΠΡΟΣΩΠΟ (THE MAN WITHOUT A FACE) (ΕΤ3, 27/1/2013, 23:00)
- Η ΕΚΛΟΓΗ ΤΗΣ ΣΟΦΙ (ΕΤ1, 27/1/2013, 21:30)
- ΑΦΟΣΙΩΣΗ (DEDICATION) (STAR, 26/1/2013, 03:45)
- ΑΝΕΜΟΔΑΡΜΕΝΑ ΥΨΗ (WUTHERING HEIGHTS) (ANT1, 26/1/2013, 03:30)
- GUILT (ΕΤ1, 26/1/2013, 01:00)
- ΣΦΑΙΡΕΣ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΟ ΜΠΡΟΝΤΓΟΥΕΪ (BULLETS OVER BROADWAY) (ΕΤ3, 26/1/2013, 01:00)
- ΤΖΙΛΝΤΑ (GILDA) (MEGA, 26/1/2013, 00:40)
- ΠΡΟΣΤΑΤΗΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΣ (STAR, 26/1/2013, 23:45)
- ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΣΕ ΕΛΕΥΘΕΡΗ ΠΤΩΣΗ (WOMEN IN TROUBLE) (ALPHA , 26/1/2013, 23:00)
- ΖΙΓΚΟΛΟ (SPREAD) (ΝΕΤ, 25/1/2013, 00:30)
- ΕΝΑΣ ΤΕΤΡΑΠΟΔΟΣ ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΗΣ (FIREHOUSE DOG) (ALPHA , 25/1/2013, 21:00)
- ΤΙ ΚΑΝΕΙ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΖΗΣΕΙ (ΕΤ3, 25/1/2013, 20:00)
- ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ Σ’ ΑΓΑΠΩ (NEW YORK I LOVE YOU) (STAR, 24/1/2013, 03:00)
- ΠΛΟΥΣΙΟΙ ΧΩΡΙΣ ΛΕΦΤΑ (ΕΤ3, 24/1/2013, 20:00)
- FAST FOOD NATION (ΝΕΤ, 23/1/2013, 00:00)
- Ο ΤΡΟΜΟΚΡΑΤΗΣ (THE DEVIL'S OWN) (MEGA, 23/1/2013, 23:30)
- SPEED RACER (STAR, 22/1/2013, 03:00)
- CANDY (ΝΕΤ, 22/1/2013, 00:30)
- ΛΙΓΟ ΠΡΙΝ ΞΗΜΕΡΩΣΕΙ (ΕΤ3, 22/1/2013, 23:00)
- ΕΡΓΕΝΗΣ (ΕΤ1, 22/1/2013, 22:00)
- Ο ΜΠΡΑΒΟΣ (GAME OF DEATH) (ΝΕΤ, 21/1/2013, 00:30)
- ΕΠΟΜΕΝΗ ΣΤΑΣΗ: ΜΗΝ ΚΟΙΤΑΣ ΠΙΣΩ (REST STOP: DON’T LOOK BACK) (STAR, 20/1/2013, 03:30)
- Ο ΧΑΣΑΠΗΣ [THE BUTCHER (LE BOUCHER)] (ΝΕΤ, 20/1/2013, 02:00)
- ΣΤΟ ΒΑΘΟΣ ΚΗΠΟΣ (MEGA , 20/1/2013, 23:30)
- ΤΟ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΤΟΥ ΕΝΟΣ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΟΥ ΔΟΛΑΡΙΩΝ (THE MILLION DOLLAR HOTEL) (ΕΤ3, 20/1/2013, 23:00)
- ΟΙ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ (THE BEST OF TIMES) (ΕΤ1, 20/1/2013, 15:00)
- ΚΟΥΝΕΛΑΚΙ ΑΠΟ ΣΠΙΤΙ (THE HOUSE BUNNY) (MEGA, 20/1/2013, 14:50)
- ΝΤΙΟΥΚΣ: Η ΑΡΧΗ (THE DUKES OF HAZZARD: THE BEGINNING) (STAR, 20/1/2013, 13:45)
- Η ΧΟΡΩΔΙΑ ΤΗΣ ΣΥΜΦΟΡΑΣ (THE FIGHTING TEMPTATIONS ) (ANT1, 20/1/2013, 13:40)
- ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ (FAMILY PLAN) (ΕΤ3, 19/1/2013, 01:00)
- ΤΗΕ LAST PORN MOVIE (ΕΤ1, 19/1/2013, 00:30)
- ΤΡΙΣΤΑΝΟΣ ΚΑΙ ΙΖΟΛΔΗ (TRISTAN & ISOLDE) (ΕΤ1, 19/1/2013, 22:30)
- ΌΜΟΡΦΕΣ ΜΕΡΕΣ (ΕΤ3, 19/1/2013, 19:00)
- ΤΟ ΜΑΓΙΚΟ ΜΕΝΤΑΓΙΟΝ (THE MEDALLION) (MEGA, 19/1/2013, 14:50)
- ΕΝΑΣ ΙΝΔΙΑΝΟΣ ΣΤΟ ΝΤΟΥΛΑΠΙ ΜΟΥ (AN INDIAN IN THE CUPBOARD) (ANT1, 19/1/2013, 13:30)
- ΣΗΜΑ ΚΙΝΔΥΝΟΥ 2 (THE RING TWO) (STAR, 18/1/2013, 01:30)
- MUSIC & LYRICS (ALPHA , 18/1/2013, 21:00)
- 2012 Η ΑΠΟΛΥΤΗ ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΗ (2012 ICE AGE) (ΝΕΤ, 17/1/2013, 01:00)
- ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΣΤΗ ΒΕΝΕΤΙΑ (ΕΤ3, 17/1/2013, 20:00)
- ΗΡΩΕΣ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ (THE GAME OF THEIR LIVES) (ΝΕΤ, 16/1/2013, 00:10)
- ΣΙΩΠΗΛΟΣ ΠΡΟΣΤΑΤΗΣ (HOME INVASION) (MEGA, 16/1/2013, 23:30)
- ΜΥΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΨΕΜΑΤΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΗΣ ΑΛΙΚΗΣ (A CASA DE ALICE / ALICE’S HOUSE) (ΕΤ1, 16/1/2013, 22:45)
- ΔΕΣΠΟΙΝΙΣ ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ (ALPHA , 16/1/2013, 21:00)
- ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΗΣ ΒΙΑΣ (A HISTORY OF VIOLENCE) (STAR, 15/1/2013, 03:00)
- ΑΙΧΜΑΛΩΤΟΙ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ ( (MEGA, 15/1/2013, 02:00)
- Η ΔΙΨΑ (THIRST/ BAKJWI) (ΝΕΤ, 15/1/2013, 01:00)
- ΚΑΤΑΣΚΟΠΟΣ ΝΕΛΗ (ΕΤ3, 15/1/2013, 23:00)
- ΔΡΑΠΕΤΗΣ (ΕΤ1, 15/1/2013, 22:45)
- Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΤΩΝ ΠΑΙΔΙΩΝ ΜΟΥ (LE PERE DE MES ENFANTS) (ΕΤ1, 14/1/2013, 22:45)
- ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΤΗΣ ΤΕΡΙ (ALPHA , 14/1/2013, 21:00)
- PARANOID PARK (ΝΕΤ, 13/1/2013, 01:00)
- ΤΟ ΚΥΜΑ (THE WAVE ) (ΕΤ1, 13/1/2013, 23:00)
- ΚΑΤΑ ΦΑΝΤΑΣΙΑ ΦΟΙΤΗΤΗΣ (ORANGE COUNTY) (ANT1, 12/1/2013, 03:20)
- ΤΟΠ ΧΑΤ (TOP HAT) (ΕΤ3, 12/1/2013, 02:00)
- ΣΤΡΕΛΛΑ (ΕΤ1, 12/1/2013, 00:15)
- Ο ΤΑΞΙΤΖΗΣ (TAXI DRIVER) (MEGA, 12/1/2013, 00:15)
- ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ ΤΗΣ ΣΥΜΦΟΡΑΣ (MEET THE FOCKERS) (STAR, 12/1/2013, 22:45)
- 2 ΜΟΝΟΙ ΣΤΟ ΠΑΡΙΣΙ (2 ALONE IN PARIS) (ΕΤ1, 12/1/2013, 22:30)
- FUN WITH DICK AND JANE (MEGA, 12/1/2013, 22:20)
- ΤΡΙΑΝΤΑΡΗΣ ΑΠΟ ΣΠΙΤΙ (FAILURE TO LAUNCH) (ANT1, 12/1/2013, 21:00)
- ΕΝΑΣ ΑΝΤΡΑΣ ΜΕ ΦΙΛΟΤΙΜΟ (ΕΤ3, 12/1/2013, 19:00)
- ΝΙΝΤΖΑ 900 ΚΥΒΙΚΩΝ (BEVERLY HILLS NINJA) (MEGA, 12/1/2013, 14:50)
- ΣΤΗ ΧΩΡΑ ΤΩΝ ΜΑΓΙΚΩΝ ΠΛΑΣΜΑΤΩΝ (WHERE THE WILD THINGS ARE) (STAR, 12/1/2013, 13:45)
- ΦΟΥΤΛΟΥΣ (FOOTLOOSE) (ANT1, 12/1/2013, 13:40)
- Η ΟΜΙΧΛΗ (THE MIST) (STAR, 11/1/2013, 01:45)
- ΑΜΑΡΤΙΕΣ ΓΟΝΕΩΝ (SINS OF THE MOTHER) (ΝΕΤ, 11/1/2013, 01:00)
- ΑNAZHTΩΝΤΑΣ ΤΟΝ ΗΡΩΑ (HERO WANTED) (STAR, 11/1/2013, 23:50)
- ΚΟΛΩΝΑΚΙ ΔΙΑΓΩΓΗ ΜΗΔΕΝ (ΕΤ3, 11/1/2013, 20:00)
- URO (ΝΕΤ, 10/1/2013, 01:00)
- THE TWILIGHT SAGA : ΝΕΑ ΣΕΛΗΝΗ (TWILIGHT SAGA : THE NEW MOON) (STAR, 10/1/2013, 22:00)
- ΟΤΑΝ ΛΕΙΠΕΙ Η ΓΑΤΑ (ΕΤ3, 10/1/2013, 20:00)
- Ο ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΤΗΣ: Ο ΜΥΘΟΣ ΤΟΥ ΡΟΝ ΜΠΕΡΓΚΕΝΤΙ (ANCHORMAN: THE LEGEND OF RON BURGUNTY) (STAR, 9/1/2013, 03:15)
- ΟΤΑΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΦΥΡΙΞΩ, ΣΦΥΡΙΖΩ (IF I WANT TO WHISTLE, I WHISTLE) (ΕΤ1, 9/1/2013, 22:45)
- ΟΙ ΠΟΛΕΜΙΣΤΕΣ ΤΟΥ ΗΛΙΟΥ (A CHINESE TALL STORY) (ΝΕΤ, 8/1/2013, 01:00)
- ΧΑΠΙΑ, ΣΦΑΙΡΕΣ ΚΑΙ 2.000.000 ΛΙΡΕΣ (LAYER CAKE) (MEGA, 8/1/2013, 23:30)
- ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ (ΕΤ1, 8/1/2013, 22:30)
- THE TERMINAL (STAR, 8/1/2013, 22:00)
- ΑΔΕΙΑ ΓΑΜΟΥ (LICENCE TO WED) (ALPHA , 8/1/2013, 21:00)
- Η ΠΑΓΙΔΑ (THE TRAP / KLOPKA) (ΝΕΤ, 7/1/2013, 01:00)
- Ο ΓΙΟΣ ΤΗΣ ΝΥΦΗΣ (HIJO DE LA NOVIA) (ΕΤ1, 7/1/2013, 22:30)
- Η ΣΥΜΜΟΡΙΑ ΤΩΝ ΕΝΤΕΚΑ (OCEAN’S ELEVEN) (ALPHA , 7/1/2013, 21:00)
- ΜΑΙΚΛ ΚΛΕΙΤΟΝ (MICHAEL CLAYTON ) (STAR, 6/1/2013, 01:00)
- Η ΔΑΣΚΑΛΑ… ΤΟΥ ΠΡΩΤΑΡΗ!!! (IF I HAD KNOWN I WAS A GENIUS) (ΝΕΤ, 6/1/2013, 01:00)
- ΚΑΛΛΑΣ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ (CALLAS FOR EVER) (ΕΤ3, 6/1/2013, 23:00)
- ΑΡΠΑ COLLA (STAR, 6/1/2013, 22:45)
- Ο ΜΠΑΤΣΟΣ ΤΟΥ MALL (PAUL BLART: MALL COP) (MEGA, 6/1/2013, 21:15)
- ΦΑΝΝΥ ΚΑΙ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (FANNY & ALEXANDER) (ΕΤ1, 6/1/2013, 21:00)
- ΣΡΕΚ 2 (SHREK 2) (STAR, 6/1/2013, 13:45)
- ΔΗΜΟΦΙΛΗΣ... ΚΑΤΑ ΤΥΧΗ (DEAR GOD) (ANT1, 6/1/2013, 13:40)
- ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΗΣ ΝΥΧΤΑΣ 2 (LOST BOYS: THE TRIBE) (STAR, 5/1/2013, 03:30)
- PATHOLOGY (ANT1, 5/1/2013, 03:20)
- ΔΕΝ ΧΟΡΕΥΩ ΠΙΑ(SWING TIME ) (ΕΤ3, 5/1/2013, 02:00)
- ΞΕΡΩ ΠΟΙΟΣ ΜΕ ΣΚΟΤΩΣΕ (I KNOW WHO KILLED ME) (STAR, 5/1/2013, 01:15)
- ΚΥΝΗΓΟΙ ΑΙΜΑΤΟΣ (RISE) (ALPHA, 5/1/2013, 23:30)
- ΑΞΙΟΤΙΜΟΙ ΚΛΕΦΤΕΣ (CASH) (ΕΤ1, 5/1/2013, 22:40)
- LUCKY YOU (ALPHA , 5/1/2013, 21:00)
- Η ΛΙΖΑ ΚΑΙ Η ΑΛΛΗ (ΕΤ1, 5/1/2013, 21:00)
- SCARED SHREKLESS (ANT1, 5/1/2013, 14:10)
- KUNG FU PANDA HOLIDAY (ANT1, 5/1/2013, 14:10)
- ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΤΟΥ ΣΤΕΠΦΟΡΝΤ (THE STEPFORD WIVES) (STAR, 5/1/2013, 13:45)
- SECRETS OF THE FURIOUS FIVE (ANT1, 5/1/2013, 13:40)
- ΠΟΛΛΥΑΝΝΑ (POLLYANNA) (ΕΤ3, 5/1/2013, 10:00)
- ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΟΥ ΠΙΝΟΚΙΟ (THE ADVENTURES OF PINOCCHIO) (ΕΤ3, 5/1/2013, 07:30)
- Ο ΓΙΓΑΝΤΑΣ (GIANT) (STAR, 4/1/2013, 02:15)
- Η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΕΥΚΑΙΡΙΑ (LAST CHANCE HARVEY) (ΝΕΤ, 4/1/2013, 00:10)
- ΤΟ ΓΡΑΜΜΑ ΠΟΥ ΑΛΛΑΞΕ ΤΗ ΖΩΗ ΜΟΥ (L' AGE DE RAISON(FROM THE AGES OF REASON) (ΕΤ1, 4/1/2013, 22:30)
- ΑΚΡΑΙΕΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ (THE AIR I BREATHE) (ΝΕΤ, 3/1/2013, 00:10)
- ΣΠΙΤΙ ΜΕ ΘΕΑ (HOME) (ΕΤ1, 2/1/2013, 22:30)
- Η ΘΕΙΑ ΑΠ' ΤΟ ΣΙΚΑΓΟ (ALPHA , 2/1/2013, 21:00)
- ΑΝΝΙ 2 (ANNIE: A ROYAL ADVENTURΕ) (MEGA, 1/1/2013, 02:30)
- P 2 (STAR, 1/1/2013, 01:00)
- ΤΑ ΚΕΛΕΠΟΥΡΙΑ (NOTHING LIKE THE HOLIDAYS) (ΝΕΤ, 1/1/2013, 00:10)
- ΤΟ ΜΟΝΟΝ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΤΟΥ ΤΑΞΙΔΙΟΝ (ΕΤ1, 1/1/2013, 23:45)
- ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΣΤΑ ΤΕΣΣΕΡΑ (FOUR CHRISTMASES) (STAR, 1/1/2013, 21:00)
- Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΡΟΥΚΕΤΑ (ROCKETMAN) (ALPHA, 1/1/2013, 21:00)
- ΣΚΡΟΥΤΖ-ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΗ ΜΠΑΛΑΝΤΑ (SCROOGE ) (ΕΤ3, 1/1/2013, 20:00)
- ΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΙ ΓΙΑ ΔΥΟ (ΕΤ1, 1/1/2013, 18:30)
- ΜΥΡΜΗΓΚΟΙΣΤΟΡΙΕΣ (THE ANT BULLY) (STAR, 1/1/2013, 18:10)
- ΤΑ ΤΕΛΕΙΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΤΟΥ ΑΡΘΟΥΡ (ARTHUR’SPERFECT CHRISTMAS) (ΕΤ1, 1/1/2013, 14:45)
- ΣΥΝΕΒΗ ΚΑΠΟΙΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ (SURVIVING CHRISTMAS) (STAR, 1/1/2013, 13:00)
- ΣΑΜΠΡΙΝΑ Η ΜΙΚΡΗ ΜΑΓΙΣΣΑ “ΦΙΛΟΙ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ” (SABRINA THE TEENAGE WITCH IN “FRIENDS FOREVER”) (ΝΕΤ, 1/1/2013, 10:30)
- ΤΟ ΜΑΓΙΚΟ ΣΠΑΘΙ (QUEST FOR CAMELOT) (STAR, 1/1/2013, 09:30)
- Ο ΓΚΑΡΦΙΛΝΤ ΣΤΟ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟ ΤΑΛΕΝΤΩΝ (GARGIELD'S FUN FEST) (MEGA, 1/1/2013, 08:40)
- ΤΑ ΚΙΤΡΙΝΑ ΓΑΝΤΙΑ (ΕΤ1, 31/12/2012, 21:00)
- Ο ΕΡΝΕΣΤ ΣΩΖΕΙ ΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ (ERNEST SAVES CHRISTMAS) (ΕΤ3, 31/12/2012, 20:00)
- ΤΟ ΠΟΝΤΙΚΑΚΙ ΠΟΥ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΑΓΓΙΞΕΙ ΕΝΑ ΑΣΤΕΡΑΚΙ (ΝΕΤ, 31/12/2012, 17:30)
- Ο ΣΚΟΥΜΠΙ ΝΤΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΤΕΡΑΣ ΤΟΥ ΛΟΧ ΝΕΣ (SCOOBY DOO AND THE LOCH NESS MONSTER) (STAR, 31/12/2012, 15:00)
- ΘΑ ΣΕ ΔΩ ΞΑΝΑ (I 'LL BE SEEING YOU) (ΕΤ3, 30/12/2012, 01:30)
- SERENITY (STAR, 30/12/2012, 00:45)
- ΑΔΕΛΦΙΑ ΓΙΑ ΚΛΑΜΑΤΑ (STEPBROTHERS) (MEGA, 30/12/2012, 23:40)
- ΑΒΑΝΑ, ΧΑΜΕΝΗ ΠΟΛΗ (THE LOST CITY) (ΕΤ1, 30/12/2012, 22:15)
- ΝΑΥΤΙΚΗ ΠΑΡΕΛΑΣΗ (FOLLOW THE FLEET ) (ΕΤ3, 29/12/2012, 02:30)
- ΤΟ ΚΛΩΤΣΟΣΚΟΥΦΙ (ΕΤ1, 29/12/2012, 20:00)
- Ο ΣΤΑΥΡΟΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΝΗΡΟΣ (ΕΤ3, 29/12/2012, 19:00)
- ΓΑΒ ΣΤΟΡΙ (BEETHOVEN S 2ND) (STAR, 29/12/2012, 18:00)
- Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΟΥ ΔΡΑΚΟΥ (DRAGONHEART) (STAR, 28/12/2012, 03:45)
- D-TOX (STAR, 28/12/2012, 01:45)
- ΑΚΡΩΣ ΕΜΠΙΣΤΕΥΤΙΚΟ (CONFIDENCE) (ΕΤ1, 28/12/2012, 01:30)
- SOLOMON KANE (ΝΕΤ, 28/12/2012, 00:10)
- ΤΟ ΞΩΤΙΚΟ ΤΩΝ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΩΝ (ELF) (ALPHA, 28/12/2012, 21:00)
- ΓΥΡΝΑ ΠΙΣΩ (VOLVER) (ΕΤ1, 28/12/2012, 21:00)
- ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΣΤΗ ΣΙΒΗΡΙΑ (U.S. SEALS 2) (STAR, 27/12/2012, 03:15)
- ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΤΗΣ ΣΥΜΦΟΡΑΣ (THIS CHRISTMAS) (MEGA, 27/12/2012, 23:30)
- ΙΠΤΑΜΕΝΟΣ ΚΡΟΙΣΟΣ (THE AVIATOR) (ΝΕΤ, 27/12/2012, 23:00)
- ΜΙΑ ΝΥΧΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΩΝ (A CHRISTMAS TALE/ UN CONTE DE NOEL) (ΕΤ1, 26/12/2012, 00:00)
- MONSTER HIGH: ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΕΣ MONSTER ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ (MONSTER HIGH - ESCAPE FROM THE SKULL SHORE) (STAR, 26/12/2012, 15:15)
- ΤΑ ΚΟΚΚΙΝΑ ΠΑΠΟΥΤΣΙΑ (THE RED SHOES) (ΕΤ3, 26/12/2012, 14:30)
- ΕΛΕΥΘΕΡΩΣΤΕ ΤΟΝ ΓΟΥΙΛΙ 3: Η ΔΙΑΣΩΣΗ (FREE WILLY 3) (STAR, 26/12/2012, 13:00)
- ΚΛΙΦΟΡΝΤ, ΤΟ ΚΟΥΤΑΒΑΚΙ (CLIFFORD’S REALLY BIG MOVIE) (STAR, 26/12/2012, 09:30)
- ΤΟΜΑΣ ΤΟ ΤΡΕΝΑΚΙ: ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΜΕ ΤΙΣ ΝΤΙΖΕΛΟΜΗΧΑΝΕΣ (THOMAS AND FRIENDS DAY OF THE DIESELS) (STAR, 26/12/2012, 07:30)
- ΑΡΘΟΥΡ 2: Ο ΑΠΕΝΤΑΡΟΣ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΟΥΧΟΣ (ARTHUR 2: ON THE ROCKS) (STAR, 25/12/2012, 03:15)
- ΤΑ ΠΑΙΔΙΚΑ ΧΡΟΝΙΑ ΤΟΥ ΚΕΡΜΙΤ (KERMIT'S SWAMP YEARS) (MEGA, 25/12/2012, 01:45)
- ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ…ΓΑΜΟΣ ΓΙΝΕΤΑΙ (A CHRISTMAS WEDDING) (ΝΕΤ, 25/12/2012, 00:15)
- Ο ΑΡΧΟΝΤΑΣ ΤΟΥ ΜΠΡΟΥΚΛΙΝ (Α’ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ) (BROOKLYN LOBSTER) (ΕΤ1, 25/12/2012, 00:00)
- ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΟΥ (A PERFECT DAY) (MEGA, 25/12/2012, 23:30)
- ΜΙΑ ΒΡΑΔΙΑ ΣΤΟ ΝΟΤΙΝΓΚ ΧΙΛ (NOTTING HILL) (STAR, 25/12/2012, 23:15)
- ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΗ ΙΣΤΟΡΙΑ (A CHRISTMAS CAROL) (ΕΤ1, 25/12/2012, 15:00)
- Ο ΕΡΝΕΣΤ ΣΩΖΕΙ ΤΟΝ ΑΗ ΒΑΣΙΛΗ (ERNEST SAVES CHRISTMAS) (ΝΕΤ, 25/12/2012, 13:00)
- ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ (CHRISTMAS DO OVER) (ΕΤ1, 25/12/2012, 09:15)
- ΟΝΕΙΡΑ ΓΛΥΚΑ (THE GOOD NIGHT) (ΝΕΤ, 24/12/2012, 02:30)
- LAST HOLIDAY (ANT1, 24/12/2012, 21:00)
- ΓΡΑΦΕΙΟ ΣΥΝΟΙΚΕΣΙΩΝ (ΕΤ3, 24/12/2012, 20:00)
- ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΣΤΗΝ ΑΛΑΣΚΑ (CHRISTMAS COMES TO WILLOW CREEK ) (ΕΤ3, 24/12/2012, 17:30)
- ΕΚΡΗΞΗ ΑΔΡΕΝΑΛΙΝΗΣ (THE GLIMMER MAN) (STAR, 23/12/2012, 02:30)
- ΟΤΑΝ ΠΕΡΑΣΟΥN ΤΑ ΣΥΝΝΕΦΑ (TILL THE CLOUDS ROLL BY ) (ΕΤ3, 23/12/2012, 01:00)
- ΤΕΛΕΙΟ ΕΓΚΛΗΜΑ (A MURDER OF CROWS) (ALPHA , 23/12/2012, 23:15)
- ΑΛΕΞΙΣΦΑΙΡΟΣ ΚΑΛΟΓΕΡΟΣ (BULLETPROOF MONK) (ΝΕΤ, 23/12/2012, 22:00)
- ΒΡΕΧΕΙ ΚΕΦΤΕΔΕΣ (CLOUDY WITH A CHANCE OF MEATBALLS) (MEGA , 23/12/2012, 21:15)
- Μάγοι και Δράκοντες (Dungeons and Dragons) (ALPHA , 23/12/2012, 21:00)
- ΕΜΕΙΣ ΚΙ Ο ΑΗ ΒΑΣΙΛΗΣ (ALL I WANT FOR CHRISTMAS) (ANT1, 23/12/2012, 13:30)
- MONSTER HIGH: ΤΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑ ΤΗΣ ΝΤΡΑΚΟΥΛΟΡΑ (MONSTER HIGH: WHY DO GHOULS FALL IN LOVE) (STAR, 23/12/2012, 13:30)
- ΑΣ ΧΟΡΕΨΟΥΜΕ (SHALL WE DANCE ) (ΕΤ3, 22/12/2012, 02:00)
- FRANKENFISH (FRANKENFISH) (MEGA, 22/12/2012, 01:30)
- ΛΕΟΝΤΕΣ ΑΝΤΙ ΑΜΝΩΝ (LIONS FOR LAMBS) (STAR, 22/12/2012, 00:45)
- ΔΡΑΚΟΥΛΑΣ: ΝΕΚΡΟΣ ΚΑΙ Μ' ΑΡΕΣΕΙ (DRACULA: DEAD AND LOVING IT) (MEGA, 22/12/2012, 23:30)
- Η ΓΕΦΥΡΑ ΤΩΝ ΔΡΑΚΩΝ (BRIDGE OF DRAGONS) (STAR, 21/12/2012, 02:15)
- ΠΕΝΤΕ ΛΕΠΤΑ ΠΡΙΝ ΤΟΝ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟ (FIVE MINUTES OF HEAVEN) (ΝΕΤ, 21/12/2012, 01:00)
- Ο ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΔΡΑΚΟΣ (RED DRAGON) (STAR, 21/12/2012, 23:50)
- ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΚΑΤΗΓΟΡΕΙΤΑΙ (ΕΤ3, 21/12/2012, 23:00)
- ΑΡΣΕΝΙΚΟΣ ΖΙΓΚΟΛΟ: ΩΡΑΙΟΣ ΚΑΙ ΕΥΡΩΠΑΙΟΣ! (DEUCE BIGALOW: EUROPEAN GIGOLO) (MEGA, 21/12/2012, 22:20)
- Το ΠΡΟΠΟ και τα ΜΠΟΥΖΟΥΚΙΑ (ΕΤ3, 21/12/2012, 20:00)
- ΞΕΝΟΙ ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΠΟΛΗ (RESTLESS) (ΝΕΤ, 20/12/2012, 01:00)
- ΤΑ ΜΑΝΑΒΑΚΙΑ (ΕΤ3, 20/12/2012, 20:00)
- ΑΡΡΩΣΤΗΜΕΝΟ ΠΑΘΟΣ (AND NEVER LET HER GO) (STAR, 19/12/2012, 02:45)
- ΡΩΣΙΚΗ ΜΑΦΙΑ (THE PAYBACK) (ΝΕΤ, 19/12/2012, 01:00)
- ΦΟΡΤΡΕΣ 2 (FORTRESS II: RE-ENTRY) (MEGA, 19/12/2012, 00:30)
- ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΟΙ ΜΕ ΤΟ ΘΑΝΑΤΟ (BALLISTIC) (ΝΕΤ, 19/12/2012, 22:00)
- Η ΧΡΟΝΙΑ ΤΟΥ ΚΟΜΗΤΗ (THE YEAR OF THE COMET) (MEGA , 18/12/2012, 01:30)
- ΤΟ ΒΑΠΟΡΑΚΙ (PUSHER) (ΝΕΤ, 18/12/2012, 01:00)
- SEX AND THE CITY (STAR, 18/12/2012, 22:00)
- ΑΛΛΟΥ ΤΟ ΟΝΕΙΡΟ ΚΑΙ ΑΛΛΟΥ ΤΟ ΘΑΥΜΑ (ΕΤ3, 18/12/2012, 20:00)
- ΑΜΑΡΤΩΛΗ ΓΟΗΤΕΙΑ (WICKED) (MEGA, 17/12/2012, 01:15)
- Η ΕΚΔΙΚΗΣΗ (OLDER THAN AMERICA) (ΝΕΤ, 17/12/2012, 23:40)
- ΤΡΟΥΜΠΑ ’'67 (ΕΤ3, 17/12/2012, 23:15)
- ΚΑΡΧΑΡΙΑΣ ΣΤΗ ΒΕΝΕΤΙΑ (SHARK IN VENICE) (STAR, 16/12/2012, 03:30)
- ΕΜΠΟΡΟΣ ΑΝΘΡΩΠΙΝΩΝ ΟΡΓΑΝΩΝ(THE LIMB SALESMAN) (ΝΕΤ, 16/12/2012, 01:00)
- Ο Κος ΚΑΝΕΝΑΣ (SWING VOTE) (ΕΤ1, 16/12/2012, 22:30)
- Ο ΔΙΑΒΟΛΟΣ ΚΑΙ Η ΟΥΡΑ ΤΟΥ (ΕΤ3, 16/12/2012, 19:00)
- ΟΙ ΤΡΟΜΟΚΡΑΤΕΣ (SUDDENLY) (ΕΤ3, 15/12/2012, 02:00)
- Η ΜΕΓΑΛΗ ΤΩΝ ΑΕΡΟΣΥΝΟΔΩΝ ΣΧΟΛΗ (STEWARDESS SCHOOL ACADEMY) (MEGA, 15/12/2012, 01:30)
- MR BEAN (ALPHA , 15/12/2012, 00:45)
- ΚΥΝΟΔΟΝΤΑΣ (ΕΤ1, 15/12/2012, 00:00)
- LOVE IN THE END ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ (STAR, 15/12/2012, 16:30)
- ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΩΝ ΜΠΟΥ ΚΑΙ ΖΙΝΟ (BACK TO GAYA) (ANT1, 15/12/2012, 13:40)
- ΦΟΝΟΣ ΣΤΟ ΓΚΡΙΝΟΥΙΤΣ (MURDER IN GREENWICH) (MEGA, 14/12/2012, 23:30)
- Η ΤΕΛΕΙΑ ΠΑΓΙΔΑ (THE LAST TIME) (ΕΤ1, 14/12/2012, 22:30)
- ΕΛΛΑ, Η ΜΑΓΕΜΕΝΗ (ELLA ENCHANTED) (ALPHA , 14/12/2012, 21:00)
- ΟΙ ΣΤΡΑΤΙΩΤΕΣ ΤΟΥ ΣΥΜΠΑΝΤΟΣ 2 (STARSHIP TROOPERS 2) (MEGA, 13/12/2012, 02:15)
- ΠΡΑΓΑ (PRAGUE) (ΝΕΤ, 13/12/2012, 01:00)
- Η ΑΠΙΣΤΗ ΓΥΝΑΙΚΑ (THE UNFAITHFUL WIFE / LA FEMME INFIDELE) (ΝΕΤ, 12/12/2012, 01:00)
- ΦΟΒΟΣ ΣΤΟ ΣΚΟΤΑΔΙ (DARKNESS FALLS) (MEGA, 12/12/2012, 23:30)
- ΨΕΥΤΗΣ ΗΛΙΟΣ (BURNT BY THE SUN / UTOMLYONNYE SOLNTSEM/LE SOLEIL TROMPEUR) (ΕΤ1, 12/12/2012, 22:30)
- ΚΑΠΟΙΟΣ ΜΕΤΑΞΥ ΜΑΣ (SAVING GRACE) (ΝΕΤ, 12/12/2012, 14:00)
- Η ΖΑΒΟΛΙΑΡΑ (ΕΤ3, 12/12/2012, 12:55)
- ΟΙ ΑΔΙΣΤΑΚΤΟΙ (ΕΤ3, 11/12/2012, 23:00)
- BLACK OUT (ΕΤ1, 11/12/2012, 23:00)
- ΕΡΩΤΙΚΕΣ ΑΣΥΜΦΩΝΙΕΣ (JE PENSE A VOUS) (ΝΕΤ, 10/12/2012, 01:00)
- ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΓΑΜΠΡΟΣ (LEAP YEAR) (ALPHA , 10/12/2012, 21:00)
- ΜΙΝΙ ΦΟΥΣΤΑ ΚΑΙ ΚΑΡΑΤΕ (ΕΤ3, 10/12/2012, 20:00)
- ΕΡΩΤΑΣ ΣΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΤΗΣ ΧΟΛΕΡΑΣ (LOVE IN THE TIME OF CHOLERA) (STAR, 9/12/2012, 01:15)
- BANK BANG (STAR, 9/12/2012, 23:15)
- Ο ΠΟΛΙΤΗΣ ΚΕΪΝ (CITIZEN KANE ) (ΕΤ3, 9/12/2012, 23:00)
- ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ: 2012 (2012) (MEGA, 9/12/2012, 21:15)
- ΠΑΤΕΡΑ ΚΑΤΣΕ ΦΡΟΝΙΜΑ (STAR, 9/12/2012, 21:00)
- ΗΡΩΕΣ ΤΗΣ ΚΑΡΑΒΑΝΑΣ (AT WAR WITH THE ARMY ) (ΕΤ3, 8/12/2012, 02:00)
- ATTENBERG (ΕΤ1, 8/12/2012, 00:00)
- ΤΟ ΜΥΣΤΙΚΟ ΤΟΥ FREEDOMLAND (FREEDOMLAND) (MEGA, 8/12/2012, 23:40)
- ΔΙΑΔΙΚΤΥΑΚΗ ΑΠΑΤΗ (MY TINY UNIVERSE) (ΕΤ1, 8/12/2012, 22:45)
- ΣΡΕΚ ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΑ (SHREK FOREVER AFTER: THE FINAL CHAPTER) (ANT1, 8/12/2012, 21:00)
- Η ΤΕΛΙΚΗ ΜΑΧΗ (STREET FIGHTER) (MEGA, 8/12/2012, 14:50)
- GET SMARTʼS : Ο ΜΠΡΟΥΣ ΚΑΙ Ο ΛΟΪΝΤ ΕΚΤΟΣ ΕΛΕΓΧΟΥ (GET SMARTʼS: BRUCE AND LLOYD OUT OF CONTROL) (STAR, 7/12/2012, 03:45)
- TΟ ΑΝΤΙΚΛΕΙΔΙ (THE SKELETON KEY) (STAR, 7/12/2012, 01:45)
- Η ΜΕΡΑ ΤΗΣ ΚΡΙΣΗΣ (THE DAY THE WORLD ENDED) (MEGA, 7/12/2012, 01:45)
- Ο ΓΑΜΟΣ ΤΟΥ ΚΟΛΛΗΤΟΥ ΜΑΣ (SIONE'S WEDDING/ SAMOAN WEDDING) (ΝΕΤ, 7/12/2012, 01:10)
- Η ΒΑΣΙΛΙΣΣΑ ΤΟΥ ΤΡΟΜΟΥ (SHE CREATURE) (MEGA, 7/12/2012, 23:30)
- SOLO (MEGA, 6/12/2012, 01:15)
- Ο ΑΝΑΚΑΤΩΣΟΥΡΑΣ (ΕΤ3, 6/12/2012, 21:33)
- ΔΙΑΛΥΟΝΤΑΣ ΤΟΝ ΧΑΡΡΥ (Deconstructing Harry) (ΕΤ3, 6/12/2012, 20:00)
- ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΖΩΗΣ (HIGHER LEARNING) (MEGA, 5/12/2012, 23:30)
- Η ΝΑΝΣΥ ΤΗΝ... ΨΩΝΙΣΕ! (ΕΤ3, 5/12/2012, 20:00)
- Ο ΚΡΑΧΤΗΣ (ΕΤ3, 4/12/2012, 23:00)
- ENAΣ ΚΛΕΦΤΗΣ ΜΕ ΦΙΛΟΤΙΜΟ (ΕΤ3, 4/12/2012, 20:00)
- Ο ΔΙΣΤΑΚΤΙΚΟΣ ΗΡΩΑΣ (BEN X) (ΕΤ1, 3/12/2012, 23:00)
- ΤΟ ΜΕΡΟΚΑΜΑΤΟ ΤΗΣ ΕΥΤΥΧΙΑΣ (ΕΤ3, 3/12/2012, 20:00)
- ΠΡΙΝ Ο ΔΙΑΒΟΛΟΣ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΟΤΙ ΠΕΘΑΝΕΣ (BEFORE THE DEVIL KNOWS YOU’RE DEAD) (STAR, 2/12/2012, 03:30)
- Ο ΕΦΙΑΛΤΗΣ ΤΟΥ ΔΑΡΒΙΝΟΥ (DARWIN´S NIGHTMARE) (ΕΤ1, 2/12/2012, 23:40)
- ΟΙ ΥΠΕΡΟΧΟΙ ΑΜΠΕΡΣΟΝΣ (THE MAGNIFICENT AMBERSONS ) (ΕΤ3, 2/12/2012, 23:00)
- Η ΜΑΓΙΣΣΑ (BEWITCHED) (MEGA, 2/12/2012, 14:50)
- ΜΠΕΙΜΠ: ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΓΟΥΡΟΥΝΑΚΙ ΣΤΗ ΜΕΓΑΛΗ ΠΟΛΗ (BABE: PIG IN THE CITY) (STAR, 2/12/2012, 13:45)
- ΕΝΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΛΥ ΡΟΚ (THE SCHOOL OF ROCK) (ANT1, 2/12/2012, 13:40)
- KILLER: A JOURNAL OF MURDER (ANT1, 1/12/2012, 03:20)
- ΣΚΑΝΔΑΛΑ ΣΤΟ ΛΥΚΕΙΟ (THE SOPHOMORE) (STAR, 1/12/2012, 02:45)
- Ο ΠΕΘΕΡΟΣ ΤΗΣ ΝΥΦΗΣ (FATHER’S LITTLE DIVIDEND) (ΕΤ3, 1/12/2012, 02:00)
- ΜΟΙΡΑΙΑ ΑΠΑΓΩΓΗ (ALPHA DOG) (ALPHA, 1/12/2012, 23:00)
- KING KONG (STAR, 1/12/2012, 22:45)
- ΟΛΙΒΕΡ ΤΟΥΙΣΤ (OLIVER TWIST) (ΕΤ1, 1/12/2012, 20:10)
- ΠΛΑΝΗΤΗΣ 51: ΕΠΙΣΚΕΠΤΗΣ ΑΠΟ ΤΗ ΓΗ (ANT1, 1/12/2012, 13:40)
- Η ΠΡΟΔΟΣΙΑ (CITY OF INDUSTRY) (ΝΕΤ, 30/11/2012, 01:10)
- ΤΗΕ ΤOWN (STAR, 29/11/2012, 22:00)
- ΑΝ ΟΛΕΣ ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ (ΕΤ3, 29/11/2012, 20:00)
- ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΤΟΥ ΑΠΟΧΑΙΡΕΤΙΣΜΟΥ (THE GOODBYE GIRL) (STAR, 28/11/2012, 03:30)
- ΠΑΝΔΗΜΙΑ (CARRIERS) (ΝΕΤ, 28/11/2012, 01:00)
- ΒΟΑΣ ΕΝΑΝΤΙΝ ΠΥΘΩΝΑ (Boa vs Python) (MEGA, 28/11/2012, 23:30)
- Ο ΑΝΤΡΑΣ ΤΗΣ ΦΙΛΗΣ ΜΟΥ (ANOTHER WOMAN’S HUSBAND) (STAR, 27/11/2012, 03:15)
- ΤΟ ΔΕΚΑΤΟ ΤΡΙΤΟ ΠΑΤΩΜΑ (THE THIRTEENTH FLOOR) (MEGA, 27/11/2012, 23:30)
- ΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΚΟΛΠΟ (THE BANK JOB) (STAR, 27/11/2012, 22:00)
- ΒΡΕΤΑΝΙΚΟΣ (BRITANNIC) (STAR, 26/11/2012, 03:30)
- ΤΑ ΚΑΝΟΝΙΑ ΤΟΥ ΝΑΒΑΡΟΝΕ (THE GUNS OF NAVARONE) (MEGA, 26/11/2012, 01:30)
- ΑΝΤΡΑ ΘΕΛΩ ΜΕ ΠΥΓΜΗ (ΕΤ3, 26/11/2012, 20:00)
- ΤΟ ΤΕΡΑΣ ΤΟΥ ΘΑΝΑΤΟΥ (HOW TO MAKE A MONSTER) (MEGA, 25/11/2012, 02:15)
- Ο ΗΧΟΣ ΤΟΥ ΤΡΟΜΟΥ (REVERB) (STAR, 25/11/2012, 01:30)
- ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ (PHILADELPHIA) (MEGA, 25/11/2012, 23:30)
- MIAMI VICE (STAR, 25/11/2012, 23:00)
- ΣΥΝΤΟΜΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ (Brief Encounter) (ΕΤ3, 25/11/2012, 23:00)
- KINGS OF MYKONOS (MEGA , 25/11/2012, 21:15)
- Ο ΚΥΡ-ΓΙΩΡΓΗΣ ΚΑΙ ΟΙ ΤΡΕΛΕΣ ΤΟΥ (ΕΤ3, 25/11/2012, 19:00)
- ΚΑΤΑΣΚΟΠΕΥΟΝΤΑΣ ΤΗ ΜΑΜΑ (MY MOM’S NEW BOYFRIEND) (STAR, 25/11/2012, 13:45)
- ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ (CATEGORY 7: THE END OF THE WORLD) (STAR, 24/11/2012, 04:30)
- FLESH AND BONE (ANT1, 24/11/2012, 03:20)
- ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΑΔΑ ΤΟΥ ΗΛΑ (IN THE VALLEY OF ELAH) (STAR, 24/11/2012, 00:45)
- Ονειροπαγίδα (Dreamcatcher) (ALPHA , 24/11/2012, 23:00)
- ΠΩΣ ΝΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΕΤΕ ΤΟ ΔΡΑΚΟ ΣΑΣ HOW TO TRAIN YOUR DRAGON (ANT1, 24/11/2012, 21:00)
- HAPPY FEET (ALPHA , 24/11/2012, 14:15)
- Ο ΒΑΣΙΛΙΑΣ ΤΗΣ ΜΕΤΑΜΦΙΕΣΗΣ (MASTER OF DISGUISE) (MEGA, 23/11/2012, 02:00)
- ΤΖΟ ΚΑΙ ΜΑΞ: ΠΥΓΜΑΧΟΙ ΔΥΟ ΚΟΣΜΩΝ (JOE AND MAX) (MEGA, 23/11/2012, 23:30)
- ΙΤΑΛΙΑ, ΑΓΑΠΑ ΤΗΝ Η ΠΑΡΑΤΑ ΤΗΝ (ITALY – LOVE IT OR LEAVE IT) (ΕΤ1, 23/11/2012, 23:20)
- ΞΥΠΝΑ ΚΑΗΜΕΝΕ ΠΕΡΙΚΛΗ (ΕΤ3, 23/11/2012, 20:00)
- ΑΠΕΙΛΗ ΣΤΟΝ ΑΡΗ (GHOST OF MARS) (MEGA, 22/11/2012, 01:15)
- ΟΝΕΙΡΕΥΤΗΚΑ ΤΗΝ ΑΦΡΙΚΗ (I DREAMED OF AFRICA) (MEGA, 21/11/2012, 23:30)
- ΤΑ ΤΡΙΑ ΜΩΡΑ (ΕΤ3, 21/11/2012, 20:00)
- ΌΣΑ ΚΡΥΒΕΙ Η ΝΥΧΤΑ (ΕΤ3, 20/11/2012, 23:00)
- Ο ΒΑΦΤΙΣΤΙΚΟΣ (ΕΤ3, 20/11/2012, 20:00)
- ΕΓΧΕΙΡΙΔΙΟ ΑΝΑΓΝΩΡΙΣΗΣ ΑΓΙΩΝ (Α GUIDE TO RECOGNISING YOUR SAINTS) (ΝΕΤ, 19/11/2012, 01:00)
- ΜΟΝΑΔΙΚΗ ΜΟΥ ΗΛΙΑΧΤΙΔΑ (HAYAT VAR) (ΕΤ1, 19/11/2012, 23:45)
- Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΤΖΟΝ ΜΑΚ ΚΕΙΝ (FAITH OF MY FATHERS: JOHN MCCAIN STORY) (MEGA, 18/11/2012, 01:15)
- 13 TZAMETI (ΕΤ1, 18/11/2012, 23:20)
- Η ΠΑΝΑΓΙΑ ΤΩΝ ΠΑΡΙΣΙΩΝ (THE HUNCHBACK OF NOTRE DAME ) (ΕΤ3, 18/11/2012, 23:00)
- Ο ΗΛΙΑΣ ΤΟΥ 16ου (MEGA, 18/11/2012, 21:15)
- Ο ΟΥΡΑΝΟΚΑΤΕΒΑΤΟΣ (ΕΤ3, 18/11/2012, 19:00)
- ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΗ ΓΥΝΑΙΚΑ (ANT1, 18/11/2012, 18:10)
- Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΤΟΥ ΤΑΞΙΔΕΥΤΗ (THE TIME TRAVELLERS WIFE) (STAR, 18/11/2012, 13:30)
- ΣΠΙΡΙΤ, ΤΟ ΑΓΡΙΟ ΑΛΟΓΟ (SPIRIT:STALLION OF CIMARRON) (ANT1, 18/11/2012, 13:30)
- ΤΟΜ ΚΑΙ ΤΖΕΡΙ : ΤΟ ΜΑΓΙΚΟ ΔΑΧΤΥΛΙΔΙ (TOM AND JERRY : THE MAGIC RING) (STAR, 17/11/2012, 04:30)
- STEP UP (STAR, 17/11/2012, 22:45)
- ΚΥΝΗΓΩΝΤΑΣ ΤΟ ΣΙΓΟΥΡΟ ΚΡΕΒΑΤΙ (THE SURE THING) (ΝΕΤ, 16/11/2012, 01:10)
- ZODIAC (STAR, 16/11/2012, 00:00)
- ΥΠΟΘΕΣΗ ΛΑΡΙ ΦΛΙΝΤ (THE PEOPLE VS. LARRY FLYNT) (MEGA, 16/11/2012, 23:50)
- Η ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΤΟΥ ΜΕΡΛΙΝ (MERLIN’S APPRENTICE) (STAR, 15/11/2012, 03:15)
- ΤΟ ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΟ ΒΑΣΙΛΕΙΟ (THE FORBIDDEN KINGDOM) (STAR, 15/11/2012, 22:00)
- ΦΙΦΗΣ Ο ΑΚΤΥΠΗΤΟΣ (ΕΤ3, 15/11/2012, 20:00)
- ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΤΟΥΣ ΤΟΙΧΟΥΣ (ENTRE LES MURS) (ΕΤ1, 14/11/2012, 23:40)
- ΤΟ ΤΣΑΚΑΛΙ (THE JACKAL) (STAR, 14/11/2012, 22:00)
- Ο ΑΡΧΙΨΕΥΤΑΡΟΣ (ΕΤ3, 13/11/2012, 20:00)
- ANTONIA (ΕΤ1, 12/11/2012, 23:05)
- ΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΚΑΝΟΝΙ (ΕΤ3, 12/11/2012, 20:00)
- ΓΚΑΝΓΚΑ ΝΤΙΝ (GUNGA DIN ) (ΕΤ3, 11/11/2012, 23:00)
- (MEGA, 11/11/2012, 21:15)
- ΣΥΛΛΥΠΗΤΗΡΙΑ, ΠΡΟΣΛΑΜΒΑΝΕΣΤΕ (BOUQUET FINAL) (ΕΤ1, 11/11/2012, 15:15)
- ΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΤΩΝ ΘΑΥΜΑΤΩΝ (MR MAGORIUM’S WONDER EMPORIUM) (STAR, 11/11/2012, 13:45)
- Ο ΜΑΣΚΟΦΟΡΟΣ ΠΑΛΑΙΣΤΗΣ (NACHO LIBRE) (ANT1, 11/11/2012, 13:40)
- ΕΦΙΑΛΤΗΣ (BOOGEYMAN) (ALPHA, 10/11/2012, 03:30)
- MARTIN LAWRENCE (ANT1, 10/11/2012, 03:10)
- ΟΙ ΔΟΛΟΦΟΝΟΙ ΤΩΝ ΣΠΗΛΑΙΩΝ (TEENAGE CAVEMAN) (MEGA , 10/11/2012, 02:00)
- ALTER EGO (ALPHA, 10/11/2012, 23:00)
- ΞΕΧΑΣΜΕΝΟΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΝΩΝΙΑ (LOS OLVIDADOS) (ΕΤ1, 10/11/2012, 22:30)
- ΚΟΣΜΟΣ ΚΑΙ ΚΟΣΜΑΚΗΣ (ΕΤ3, 10/11/2012, 19:00)
- WILD WILD WEST (STAR, 10/11/2012, 13:30)
- ΑΠΕΓΝΩΣΜΕΝΕΣ ΚΙΝΗΣΕΙΣ (DESPERATE MEASURES) (MEGA, 9/11/2012, 23:30)
- ΤΡΕΙΣ ΤΡΕΛΟΙ ΝΤΕΤΕΚΤΙΒΣ (ΕΤ3, 8/11/2012, 20:00)
- ΕΡΩΤΑΣ ΣΤΟΥΣ ΑΜΜΟΛΟΦΟΥΣ (ΕΤ3, 7/11/2012, 00:18)
- ΓΑΜΗΛΙΕΣ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ (ΕΤ3, 7/11/2012, 17:54)
- SAFE SEX (ΕΤ3, 6/11/2012, 00:08)
- Η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΑΚΡΟΒΑΤΗΣ ΤΗΣ ΜΑΔΡΙΤΗΣ (BALADA TRISTE DE TROMPETA) (ΝΕΤ, 5/11/2012, 23:10)
- Ο ΒΟΥΔΑΣ ΛΙΠΟΘΥΜΗΣΕ ΑΠΟ ΝΤΡΟΠΗ (BUDDHA COLLAPSED OUT OF SHAME) (ΕΤ1, 5/11/2012, 23:10)
- Ο ΑΡΧΟΝΤΑΣ ΤΩΝ ΔΑΧΤΥΛΙΔΙΩΝ 1 (THE LORD OF THE RINGS : THE FELLOWSHIP OF THE RING) (ALPHA , 5/11/2012, 21:00)
- ΕΙΣΒΟΛΗ (FOYLE'S WAR 13: INVASION) (ΝΕΤ, 5/11/2012, 14:35)
- Ο ΚΥΡΙΑΡΧΟΣ ΤΟΥ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ (LORD OF WAR) (ΝΕΤ, 4/11/2012, 22:05)
- ΕΠΕΛΑΣΗ ΤΗΝ ΑΥΓΗ (Fort Apache ) (ΕΤ3, 4/11/2012, 21:10)
- ΟΙ ΑΔΕΛΦΟΙ ΓΚΡΙΜ (THE BROTHERS GRIMM) (ALPHA , 4/11/2012, 21:00)
- TRANSFORMERS: Η ΕΚΔΙΚΗΣΗ ΤΩΝ ΗΤΤΗΜΕΝΩΝ (TRANSFORMERS:REVENGE OF THE FALLEN ) (ANT1, 4/11/2012, 21:00)
- ΠΟΛΕΜΟΣ ΝΕΥΡΩΝ (FOYLE'S WAR 12: A WAR OF NERVES) (ΝΕΤ, 4/11/2012, 16:00)
- ΚΡΥΣΤΑΛΛΩ (ΕΤ3, 4/11/2012, 15:27)
- JACKASS THE MOVIE (ANT1, 3/11/2012, 03:20)
- ΟΙ ΚΥΝΗΓΗΜΕΝΟΙ (THE FORSAKEN) (MEGA, 3/11/2012, 23:50)
- ΤΡΟΜΑΚΤΙΚΑ ΜΥΣΤΙΚΑ (IRRESISTIBLE) (ALPHA , 3/11/2012, 23:00)
- SHAFT: Ο ΜΑΥΡΟΣ ΠΑΝΘΗΡΑΣ (SHAFT) (STAR, 2/11/2012, 02:00)
- ΕΚΕΙΝΟΙ (ILS (THEM)) (ΝΕΤ, 2/11/2012, 01:10)
- ΑΝΕΞΕΛΕΓΚΤΗ ΕΚΔΙΚΗΣΗ (TENDERNESS) (STAR, 2/11/2012, 00:00)
- ΚΑΤ’ ΟΙΚΟΝ ΠΑΡΕΝΟΧΛΗΣΗ (DOMESTIC DISTURBANCE) (ΝΕΤ, 1/11/2012, 23:05)
- Η ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΤΟΥ ΚΥΡΙΟΥ ΡΙΠΛΕΪ (RIPLEY UNDERGROUND) (ΕΤ1, 1/11/2012, 22:15)
- ΤΟ ΑΓΟΡΙ Π΄ΑΓΑΠΩ (ΕΤ3, 1/11/2012, 20:00)
- Η ΓΑΛΛΙΚΗ ΠΤΩΣΗ (FOYLE'S WAR 9: THE FRENCH DROP) (ΝΕΤ, 1/11/2012, 15:50)
- ΑΚΡΑΙΟΣ ΕΡΩΤΑΣ (LOSER LOVE) (MEGA, 31/10/2012, 01:45)
- ΟΥ ΜΟΙΧΕΥΣΕΙΣ (REVENGE OF THE MIDDLE AGED WOMAN) (MEGA, 30/10/2012, 01:45)
- Ο ΑΣΥΜΒΙΒΑΣΤΟΣ (ΕΤ3, 30/10/2012, 23:00)
- ΕΝΤΕΧΝΗ ΛΗΣΤΕΙΑ (ART HEIST) (MEGA, 29/10/2012, 02:15)
- Η ΜΟΙΡΑ ΤΟΥ ΑΘΩΟΥ (ΕΤ3, 29/10/2012, 20:00)
- ΣΤΗ ΣΚΙΑ ΜΙΑΣ ΤΡΑΓΩΔΙΑΣ (CRASH COURSE) (STAR, 28/10/2012, 03:00)
- ΚΑΚΙΑ ΠΕΘΕΡΑ (MONSTER IN LAW) (ALPHA, 28/10/2012, 21:00)
- Η ΔΙΑΣΩΣΗ ΤΟΥ ΣΤΡΑΤΙΩΤΗ ΡΑΙΑΝ (SAVING PRIVATE RYAN) (ANT1, 28/10/2012, 21:00)
- Η ΔΑΣΚΑΛΑ ΜΕ ΤΑ ΞΑΝΘΑ ΜΑΛΛΙΑ (STAR, 28/10/2012, 21:00)
- ΚΑΝΤΕ ΣΤΗΝ... ΜΠΑΝΤΑ (BANDSLAM) (MEGA, 28/10/2012, 14:50)
- ΤΙ ΕΚΑΝΕΣ ΣΤΟΝ ΠΟΛΕΜΟ ΘΑΝΑΣΗ; (ΕΤ1, 28/10/2012, 14:00)
- ΖΗΤΗΜΑ ΖΩΗΣ ΚΑΙ ΘΑΝΑΤΟΥ (A MATTER OF LIFE AND DEATH) (ΕΤ3, 28/10/2012, 14:00)
- Ο ΕΝΑΣ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΤΟΥ ΑΛΛΟΥ (MANAGEMENT) (STAR, 28/10/2012, 13:45)
- CASABLANCA (STAR, 27/10/2012, 03:30)
- ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΤΟΥ ΚΑΛΥΤΕΡΟΥ ΜΟΥ ΦΙΛΟΥ (MY BEST FRIEND’S GIRL) (ALPHA, 27/10/2012, 23:00)
- ΟΙ ΗΡΩΕΣ ΤΟΥ ΤΕΛΕΜΑΡΚ (THE HEROES OF TELEMARK) (ΕΤ3, 27/10/2012, 23:00)
- Η ΦΟΥΣΚΑ (STAR, 27/10/2012, 22:45)
- ΠΡΟΔΟΣΙΑ (ΕΤ3, 27/10/2012, 19:00)
- Η ΘΥΣΙΑ ΤΗΣ ΜΑΝΑΣ (ΕΤ3, 27/10/2012, 15:00)
- ΒΑΜΠΙΡ: ΑΙΜΑΤΗΡΗ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ (VAMPIRES: THE TURNING) (MEGA, 26/10/2012, 03:00)
- ΚΕΡΔΟΣ ΕΠΙ ΠΤΩΜΑΤΩΝ (PUSHING UP DAISIES) (STAR, 26/10/2012, 02:15)
- Ο ΘΡΥΛΟΣ ΤΟΥ ΖΟΡΟ (THE LEGEND OF ZORRO) (ALPHA, 26/10/2012, 21:00)
- ΑΓΑΠΗ ΚΑΙ ΘΥΕΛΛΑ (ΕΤ3, 26/10/2012, 19:00)
- Η ΑΥΓΗ ΤΟΥ ΘΡΙΑΜΒΟΥ (ΕΤ3, 25/10/2012, 20:00)
- ΑΧΑΛΙΝΩΤΕΣ ΝΥΧΤΕΣ (THE INFORMERS) (STAR, 24/10/2012, 02:45)
- ΤΟ ΜΥΣΤΙΚΟ (UN SECRET) (ΕΤ1, 24/10/2012, 00:00)
- ΚΑΤΑΧΡΗΣΗ ΕΞΟΥΣΙΑΣ (ABUSE OF POWER) (STAR, 22/10/2012, 22:00)
- ΓΚΑΤΑΚΑ (GATTACA) (MEGA, 21/10/2012, 01:00)
- ΓΙΑ ΠΟΙΟΝ ΧΤΥΠΑ Η ΚΟΥΔΟΥΝΑ (STAR, 21/10/2012, 21:00)
- ΤΟ ΝΗΣΙ ΤΩΝ ΚΑΤΑΡΑΜΕΝΩΝ (SHUTTER ISLAND) (ANT1, 21/10/2012, 21:00)
- Η ΒΟΥΛΕΥΤΙΝΑ (ΕΤ3, 21/10/2012, 20:00)
- ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ (IL ÉTAIT UNE FOIS DANS L'OUED / ONCE UPON A TIME IN THE ΟUED) (ΕΤ1, 21/10/2012, 15:00)
- ΣΚΕΤΟ ΖΩΟΝ (THE ANIMAL) (MEGA, 21/10/2012, 14:50)
- ΤΟ ΚΑΤΑΦΥΓΙΟ (HAVEN) (ALPHA, 20/10/2012, 03:45)
- THE BABYSITTER (ANT1, 20/10/2012, 03:20)
- ΘΥΜΑΤΑ ΠΟΛΕΜΟΥ (FOYLE'S WAR 16: CASUALTIES OF WAR) (ΕΤ1, 20/10/2012, 00:10)
- Η ΒΑΣΙΛΙΣΣΑ ΤΟΥ ΧΙΟΝΙΟΥ (SNOW QUEEN) (STAR, 20/10/2012, 22:45)
- ΘΑ ΚΛΕΨΩ ΤΗ ΝΥΦΗ (MADE OF HONOR) (MEGA, 20/10/2012, 21:15)
- LARA CROFT: TOMB RAIDER (STAR, 20/10/2012, 13:45)
- ΤΟ ΑΙΜΑ ΤΩΝ ΙΠΠΟΤΩΝ (BLOOD OF THE TEMPLARS) (STAR, 19/10/2012, 00:15)
- ΘΛΙΒΕΡΟΣ ΧΕΙΜΩΝΑΣ (FOYLE'S WAR 15: BLEAK MIDWINTER) (ΕΤ1, 19/10/2012, 00:00)
- ΜΙΑ ΤΟΥ ΚΛΕΦΤΗ... (ΕΤ3, 19/10/2012, 20:00)
- BLACK SNAKE MOAN (Black Snake Moan) (STAR, 18/10/2012, 02:30)
- ΤΟ ΜΙΣΟΣ (FOYLE'S WAR 14: BAD BLOOD) (ΕΤ1, 18/10/2012, 00:00)
- ΝΥΧΤΟΠΕΡΠΑΤΗΜΑΤΑ (ΕΤ3, 18/10/2012, 20:00)
- ΗΛΙΑΚΗ ΚΑΤΑΙΓΙΔΑ (SOLAR DESTRUCTION) (STAR, 16/10/2012, 02:30)
- ΤΣΑΚΙ ΤΣΑΝ: NEW POLICE STORY (NEW POLICE STORY) (ΝΕΤ, 16/10/2012, 01:00)
- ΤΗΣ ΝΥΧΤΑΣ ΤΑ ΚΑΜΩΜΑΤΑ (ΕΤ3, 16/10/2012, 20:00)
- ΠΟΛΕΜΩΝΤΑΣ ΣΤΗΝ ΥΠΑΙΘΡΟ (FOYLE'S WAR 11: THEY FOUGHT IN THE FIELDS) (ΕΤ1, 15/10/2012, 00:10)
- Η ΕΠΙΛΕΚΤΗ (G. I. JANE) (ALPHA, 15/10/2012, 21:00)
- ΕΧΘΡΙΚΑ ΠΥΡΑ (FOYLE'S WAR 10: ENEMY FIRE) (ΕΤ1, 14/10/2012, 00:00)
- ΤΑΣΕΙΣ ΦΥΓΗΣ (THE ESCAPIST) (ALPHA, 14/10/2012, 23:30)
- ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟ ΜΟΝΟΠΑΤΙ (On Dangerous Ground ) (ΕΤ3, 14/10/2012, 23:00)
- ΕΛ ΓΚΡΕΚΟ (EL CRECO) (ΝΕΤ, 14/10/2012, 22:00)
- Ο ΓΙΓΑΣ ΤΗΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΕΤ3, 14/10/2012, 20:00)
- BROKEN BRIDGES (ANT1, 13/10/2012, 03:20)
- ΑΘΗΝΑ - ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥΠΟΛΗ (ALPHA, 13/10/2012, 01:15)
- Η ΜΕΓΑΛΗ ΑΠΑΤΗ (THE HOAX) (ALPHA, 13/10/2012, 23:00)
- ΟΙ ΑΓΓΕΛΟΙ ΤΟΥ ΤΣΑΡΛΙ: ΔΡΑΣΗ ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΑ ΟΡΙΑ (CHARLIE'S ANGELS: FULL THROTTLE) (MEGA, 13/10/2012, 21:15)
- FIVE FINGERS (ΝΕΤ, 12/10/2012, 00:40)
- ΟΙ ΤΕΣΣΕΡΙΣ ΚΑΒΑΛΑΡΗΔΕΣ ΤΗΣ ΑΠΟΚΑΛΥΨΗΣ (HORSEMEN) (STAR, 12/10/2012, 00:00)
- ΕΝΑΣ ΔΟΝ ΖΟΥΑΝ ΓΙΑ ΚΛΑΜΑΤΑ (ΕΤ3, 12/10/2012, 20:00)
- ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΡΙΦΙΦΙ (WHERE THE MONEY IS) (ΕΤ1, 11/10/2012, 22:00)
- ΟΙ ΔΟΣΑΤΖΗΔΕΣ (ΕΤ3, 11/10/2012, 20:00)
- Ο ΚΥΡΙΟΣ «ΤΑ ΞΑΝΑΦΤΙΑΞΑ» (Mr. FIX IT) (STAR, 10/10/2012, 02:15)
- Ο ΤΑΥΡΟΜΑΧΟΣ ΠΡΟΧΩΡΕΙ (ΕΤ3, 10/10/2012, 20:00)
- ΤΟ ΚΑΘΑΡΜΑ (Η ΜΑΡΚΗΣΙΑ ΤΟΥ ΛΙΜΑΝΙΟΥ) (ΕΤ3, 9/10/2012, 23:00)
- Ο ΜΕΓΑΛΟΣ ΣΤΑΝ (BIG STAN) (ALPHA, 9/10/2012, 21:00)
- M:I 2 ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΗ ΑΠΟΣΤΟΛΗ 2 (MISSION IMPOSSIBLE 2) (STAR, 8/10/2012, 22:00)
- ΕΡΩΤΑΣ ΚΑΙ… ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ (ANYTHING ELSE) (ΕΤ1, 8/10/2012, 22:00)
- ΑΔΙΚΗ ΚΑΤΑΡΑ (ΕΤ3, 8/10/2012, 19:00)
- HALLOWEEN: Η ΝΥΧΤΑ ΜΕ ΤΙΣ ΜΑΣΚΕΣ (HALLOWEEN) (STAR, 7/10/2012, 01:45)
- ΚΡΥΦΕΣ ΕΠΙΘΥΜΙΕΣ (LITTLE CHILDREN) (ALPHA, 7/10/2012, 23:00)
- ΒΑΣΑΝΙΣΜΕΝΑ ΚΟΡΜΙΑ (THE SET UP) (ΕΤ3, 7/10/2012, 23:00)
- SEX AND THE CITY (STAR, 7/10/2012, 22:40)
- ΤΟ ΦΙΛΙ ΤΗΣ ΖΩΗΣ (ALPHA, 7/10/2012, 21:00)
- ΕΞΟΛΟΘΡΕΥΤΗς: Η ΣΩΤΗΡΙΑ (Terminator Salvation) (MEGA, 7/10/2012, 21:00)
- Η ΚΥΡΙΑ ΚΑΙ Ο ΜΠΟΞΕΡ (AGAINST THE ROPES) (STAR, 7/10/2012, 13:30)
- PUMPKINHEAD 4: Η ΕΚΔΙΚΗΣΗ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΗΚ ΤΟΥ (PUMPKINHEAD 4: BLOOD FEUD) (MEGA, 6/10/2012, 01:45)
- ΑΠΟΔΕΙΞΗ ΖΩΗΣ (PROOF OF LIFE) (STAR, 6/10/2012, 23:30)
- ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΟΙ ΕΩΣ ΤΗΝ ΑΙΩΝΙΟΤΗΤΑ (LULU ON THE BRIDGE) (ΕΤ1, 6/10/2012, 22:00)
- ΕΡΑΣΤΕΣ ΜΕΤ’ ΕΜΠΟΔΙΩΝ (LAWS OF ATTRACTION) (ΝΕΤ, 6/10/2012, 19:15)
- ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟ ΘΑΝΑΤΟ (AFTER ALICE) (ΝΕΤ, 5/10/2012, 01:10)
- TELL TALE (STAR, 5/10/2012, 00:00)
- ΜΑΜΟΥΘ (ΕΤ1, 4/10/2012, 22:00)
- ΑΜΕΣΗ ΔΡΑΣΗ (DIRECT ACTION) (STAR, 3/10/2012, 02:00)
- ΔΕΣΜΟΙ ΑΓΑΠΗΣ (FAMILY TIES) (ΕΤ1, 3/10/2012, 22:00)
- ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΜΕ ΦΟΥΝΤΕΣ (ΕΤ3, 3/10/2012, 20:00)
- ΘΑΝΑΣΙΜΟ ΕΙΔΟΣ 4: ΤΟ ΞΥΠΝΗΜΑ (SPECIES 4: THE AWAKENING) (STAR, 2/10/2012, 03:45)
- ΟΙ ΕΓΩΙΣΤΕΣ (ΕΤ3, 2/10/2012, 23:00)
- Ο ΤΕΛΕΙΟΣ ΓΑΜΟΣ (LE BEAU MARIAGE) (ΕΤ1, 2/10/2012, 22:00)
- ΤΟ ΓΕΛΙΟ ΒΓΗΚΕ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟ (ΕΤ3, 2/10/2012, 20:00)
- ΤΑΠΕΙΝΟΣ ΚΑΙ ΚΑΤΑΦΡΟΝΕΜΕΝΟΣ (ΕΤ3, 1/10/2012, 19:00)
- CHRYSALIS (STAR, 30/9/2012, 03:45)
- ΕΚΡΗΞΗ (BLOWN AWAY) (STAR, 30/9/2012, 01:15)
- DANIKA (STAR, 30/9/2012, 23:30)
- ΜΟΝΟΜΑΧΙΑ ΚΑΤΑΣΚΟΠΩΝ (JOURNEY INTO FEAR ) (ΕΤ3, 30/9/2012, 23:00)
- ΠΙΑΣΕ ΜΕ, ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΣ (CATCH ME IF YOU CAN) (ANT1, 30/9/2012, 21:00)
- Ο ΑΔΕΛΦΟΣ ΜΟΥ Ο ΤΡΕΛΑΡΑΣ (ΕΤ3, 30/9/2012, 20:00)
- ΧΑΡΙΕΤ, Η ΚΑΤΑΣΚΟΠΟΣ (HARRIET THE SPY) (ANT1, 30/9/2012, 13:30)
- ΜΙΑ ΦΑΡΜΑ ΣΤΗΝ ΑΦΡΙΚΗ (STORY OF AN AFRICAN FARM) (ΝΕΤ, 30/9/2012, 13:00)
- ΣΚΟΤΕΙΝΟ ΜΥΣΤΙΚΟ (BENEATH) (ANT1, 29/9/2012, 03:20)
- ΟΙ ΠΙΣΤΟΙ (THE BELIEVERS) (STAR, 29/9/2012, 01:15)
- ΟΙ ΕΠΙΒΑΤΕΣ (PASSENGERS) (ALPHA, 29/9/2012, 23:00)
- ΔΙΑΒΟΛΟΥ ΚΑΛΤΣΑ (ΕΤ3, 29/9/2012, 19:00)
- Ο ΜΥΘΟΣ (THE MYTH) (ΝΕΤ, 29/9/2012, 18:45)
- ΟΙ ΕΓΚΛΕΙΣΤΟΙ (RESTRAINT) (STAR, 28/9/2012, 02:00)
- ΚΛΕΙΔΩΣΕΣ; (THE STRANGERS) (ANT1, 28/9/2012, 23:00)
- O ΘΑΝΑΤΟΣ ΚΑΙ Η ΚΟΡΗ (DEATH AND THE MAIDEN) (ΕΤ1, 28/9/2012, 22:00)
- ΑΝΑΜΝΗΣΕΙΣ ΜΙΑΣ ΓΚΕΪΣΑΣ (MEMOIRS OF A GEISHA) (ALPHA , 28/9/2012, 21:00)
- ΕΝΟΧΟ ΥΛΙΚΟ (SNAP DECISION) (STAR, 27/9/2012, 03:45)
- ICE SPIDERS (STAR, 27/9/2012, 02:00)
- MALCOM X (ΕΤ1, 27/9/2012, 22:00)
- Ο ΠΑΡΑΣ ΚΑΙ Ο ΦΟΥΚΑΡΑΣ (ΕΤ3, 27/9/2012, 20:00)
- Η ΜΑΣΤΙΓΑ (SEEDS OF DEATH) (STAR, 26/9/2012, 02:00)
- ΦΟΝΙΚΗ ΔΙΑΔΡΟΜΗ (NIGHT TRAIN) (ΝΕΤ, 26/9/2012, 00:10)
- Η ΜΥΣΤΙΚΗ ΖΩΗ ΤΩΝ ΛΕΞΕΩΝ (THE SECRET LIFE OF WORDS) (MEGA, 25/9/2012, 01:15)
- ΑΠΑΤΕΩΝΕΣ ΜΕ ΡΑΣΑ (THE WHITE RIVER KID) (ΝΕΤ, 24/9/2012, 00:15)
- Η ΚΑΡΔΙΑ ΕΝΟΣ ΑΛΗΤΗ (ΕΤ3, 24/9/2012, 15:45)
- ΣΥΜΦΩΝΙΑ ΘΑΝΑΤΟΥ (THE PACT) (STAR, 23/9/2012, 04:00)
- ΜΙΑ ΚΑΘΑΡΗ ΜΕΡΑ (ON A CLEAR DAY) (MEGA, 23/9/2012, 01:45)
- ΠΑΡΑΒΑΣΗ ΚΑΘΗΚΟΝΤΟΣ (DARK BLUE) (ΝΕΤ, 23/9/2012, 01:00)
- ELEVENTH HOUR (ALPHA, 23/9/2012, 00:00)
- Ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΜΟΥ ΦΙΛΟΣ (STAR, 23/9/2012, 23:15)
- TETRO (ΕΤ1, 23/9/2012, 22:00)
- ΤΕΣΣΕΡΙΣ ΝΥΦΕΣ ΚΙ ΕΝΑΣ ΓΑΜΠΡΟΣ (ΕΤ3, 23/9/2012, 20:00)
- ΤΟ ΠΑΝΔΟΧΕΙΟ ΤΩΝ ΚΑΤΑΣΚΟΠΩΝ (FOYLE’S WAR: THE FUNK HOLE) (ΕΤ1, 23/9/2012, 15:00)
- ΤΟ ΛΥΚΟΦΩΣ ΤΟΥ ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ (TWILIGHT) (ANT1, 22/9/2012, 03:20)
- THE NUMBER 23 (The Number 23) (STAR, 22/9/2012, 02:30)
- Η ΜΥΣΤΗΡΙΩΔΗΣ ΝΗΣΟΣ (MYSTERIOUS ISLAND) (STAR, 22/9/2012, 23:00)
- ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ – ΓΑΤΕΣ (CAT PEOPLE) (ΕΤ3, 22/9/2012, 23:00)
- ΕΔΩ & ΕΚΕΙ: ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΣΤΟ ΒΕΛΙΓΡΑΔΙ (HERE AND THERE) (ΕΤ1, 22/9/2012, 22:00)
- MEGA SNAKE (STAR, 21/9/2012, 01:45)
- ΑΦΘΑΡΤΟΣ (UNBREAKABLE) (ΝΕΤ, 21/9/2012, 00:30)
- ΤΟ ΦΑΙΝΟΜΕΝΟ ΤΗΣ ΠΕΤΑΛΟΥΔΑΣ 2 (THE BUTTERFLY EFFECT 2) (STAR, 21/9/2012, 00:00)
- ΣΤΟΥΣ ΡΥΘΜΟΥΣ ΤΗΣ ΝΤΙΣΚΟ (THE LAST DAYS OF DISCO) (STAR, 20/9/2012, 02:15)
- CASHBANK (ΝΕΤ, 20/9/2012, 00:45)
- ΣΤΗΝ ΚΟΨΗ ΤΟΥ ΞΥΡΑΦΙΟΥ (UP AT THE VILLA) (ΕΤ1, 20/9/2012, 22:00)
- ΤΟ ΜΥΣΤΙΚΟ ΤΗΣ ΜΑΓΙΚΗΣ ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ (THE SECRET OF THE MAGIC GOURD) (ΕΤ1, 20/9/2012, 18:30)
- ΟΜΟΡΦΟΣ JOE (BEAUTIFUL JOE) (ΕΤ1, 19/9/2012, 22:00)
- ΓΥΝΑΙΚΟΚΡΑΤΙΑ (ΕΤ3, 18/9/2012, 23:00)
- THE GETAWAY (ΕΤ1, 18/9/2012, 22:00)
- SOUL MEN (STAR, 17/9/2012, 02:15)
- ΤΟ ΤΕΛΕΙΟ ΕΓΚΛΗΜΑ (ONE WAY OUT) (ΝΕΤ, 17/9/2012, 00:30)
- ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗ ΣΤΟ ΒΥΘΟ (THE HUNLEY) (STAR, 16/9/2012, 01:15)
- 1408 (STAR, 16/9/2012, 23:00)
- ΗΜΕΡΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ (Α FEW DAYS IN SEPTEMBER) (ΕΤ1, 16/9/2012, 22:00)
- ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΠΟΛΕΜΟΥ (FOYLE'S WAR: WAR GAMES) (ΕΤ1, 16/9/2012, 15:00)
- ΚΡΑΥΓΗ ΣΤΟ ΣΚΟΤΑΔΙ (CRY IN THE DARK) (ANT1, 15/9/2012, 03:20)
- SKID MARKS (ALPHA, 15/9/2012, 01:00)
- ΟΛΙΚΗ ΕΚΛΕΙΨΗ (THE ECLIPSE) (ΕΤ1, 14/9/2012, 22:00)
- MR. NICE GUY (STAR, 14/9/2012, 22:00)
- ΠΕΡΑΣΤΕ, ΦΙΛΗΣΤΕ, ΤΕΛΕΙΩΣΑΤΕ (ALPHA, 14/9/2012, 17:05)
- ΤΟ ΣΜΑΡΑΓΔΕΝΙΟ ΔΑΣΟΣ (THE EMERALD FOREST) (ΝΕΤ, 13/9/2012, 00:30)
- ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΑ ΖΩΗΣ (AJAMI) (ΕΤ1, 13/9/2012, 22:00)
- 2000 ΝΑΥΤΕΣ ΚΙ ΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΙ (ΕΤ3, 13/9/2012, 20:00)
- MATRIX (STAR, 12/9/2012, 22:00)
- ΠΡΟΔΟΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ (ΕΤ3, 12/9/2012, 20:00)
- Ο ΝΙΚΗΤΗΣ (ΕΤ3, 11/9/2012, 20:00)
- ΤΑ ΣΑΓΟΝΙΑ ΤΟΥ ΤΡΟΜΟΥ 2 (SHARK ATTACK 2) (STAR, 10/9/2012, 02:45)
- Η ΕΞΑΦΑΝΙΣΗ ΤΗΣ ΚΑΡΕΝ ΣΙΛΚΓΟΥΝΤ (ΝΕΤ, 10/9/2012, 00:10)
- ΣΤΗΝ ΠΗΓΗ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ (HOPE SPRINGS) (ΝΕΤ, 10/9/2012, 23:00)
- ΑΠΟ ΠΟΥ ΠΑΝΕ ΓΙΑ ΤΗ ΧΑΒΟΥΖΑ (ET3 , 10/9/2012, 19:00)
- ΑΝΤΑΡΚΤΙΚΗ: ΩΡΑ ΜΗΔΕΝ (DEEP FREEZE) (STAR, 9/9/2012, 03:45)
- GOOD GIRL, BAD GIRL (ALPHA, 9/9/2012, 23:45)
- ΒΑΝΙΛΙΑ ΚΑΙ ΣΟΚΟΛΑΤΑ (VANILLA AND CHOCOLATE) (ΕΤ1, 9/9/2012, 23:00)
- THE INTERNATIONAL (MEGA, 9/9/2012, 21:00)
- STAR TREK (ANT1, 9/9/2012, 21:00)
- Η ΚΟΜΙΣΑ ΤΗΣ ΦΑΜΠΡΙΚΑΣ (ΕΤ3, 9/9/2012, 19:00)
- GET RICH OR DIE TRY'IN (ANT1, 8/9/2012, 03:20)
- ΕΝΑ ΑΠΙΑΣΤΟ ΟΝΕΙΡΟ (PIE IN THE SKY) (STAR, 8/9/2012, 03:15)
- SOLO (MEGA, 8/9/2012, 02:00)
- ΧΩΡΙΣ ΑΝΤΑΛΛΑΓΜΑ (PAY IT FORWARD) (STAR, 8/9/2012, 00:45)
- ΟΡΙΑΚΕΣ ΔΙΑΠΡΑΓΜΑΤΕΥΣΕΙΣ (THE NEGOTIATOR) (ALPHA, 8/9/2012, 23:00)
- ΕΓΚΛΗΜΑΤΙΑΣ ΠΟΛΕΜΟΥ (THE HUNTING PARTY) (STAR, 7/9/2012, 00:15)
- STAR 80 (STAR, 5/9/2012, 02:30)
- ΑΓΓΕΛΟΙ-ΤΙΜΩΡΟΙ (THE BOONDOCK SAINTS) (ΝΕΤ, 5/9/2012, 00:30)
- ΧΡΙΣΤΙΝΑ (ΕΤ3, 5/9/2012, 20:00)
- LAVA STORM (STAR, 4/9/2012, 04:00)
- STRAIGHTHEADS (STAR, 4/9/2012, 02:15)
- ΔΑΦΝΙΣ ΚΑΙ ΧΛΟΗ (ΕΤ3, 4/9/2012, 23:00)
- Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΕΤΑΙ (ΕΤ3, 3/9/2012, 20:00)
- GROUND ZERO (STAR, 2/9/2012, 04:00)
- LADY IN THE WATER (STAR, 2/9/2012, 23:45)
- ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΜΕ ΤΟ ΘΑΝΑΤΟ (Murder, My Sweet) (ΕΤ3, 2/9/2012, 23:00)
- ΛΙΣΣΥ, Η ΚΛΕΜΜΕΝΗ ΑΥΤΟΚΡΑΤΕΙΡΑ (LISSI AND THE WILD EMPEROR) (ΝΕΤ, 2/9/2012, 13:00)
- SPARK (Spark) (STAR, 1/9/2012, 01:30)
- ΔΕΝ ΣΕ ΘΕΛΩ ΠΙΑ (Mr. & Mrs. Smith) (ΕΤ3, 1/9/2012, 23:00)
- ΕΡΩΤΙΚΗ ΣΥΜΦΩΝΙΑ (ΕΤ3, 1/9/2012, 19:00)
- ΛΕΩΦΟΡΕΙΟ Ο ΠΟΘΟΣ (STREET CAR NAMED DESIRE) (STAR, 31/8/2012, 03:30)
- ΗΧΩ (THE ECHO) (STAR, 31/8/2012, 03:15)
- ΤΑ ΕΡΕΙΠΙΑ (THE RUINS) (STAR, 31/8/2012, 23:45)
- ΝΤΑΪΑΝΑ:ΟΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΜΕΡΕΣ ΜΙΑΣ ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑΣ (DIANA: LAST DAYS OF A PRINCESS (ANT1, 31/8/2012, 21:00)
- ΜΙΑ ΝΥΧΤΑ ΣΤΟΝ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟ (ΕΤ3, 31/8/2012, 20:00)
- ΕΠΑΦΗ ΜΕ ΤΟΥΣ ΝΕΚΡΟΥΣ 2 (PULSE 2: AFTERLIFE) (STAR, 30/8/2012, 04:00)
- Η ΦΥΛΗ ΤΩΝ ΑΘΑΝΑΤΩΝ (CREEK) (STAR, 30/8/2012, 02:15)
- ΑΔΕΚΑΡΟΙ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΟΙ (ΕΤ3, 30/8/2012, 20:00)
- CYBORG 2 (STAR, 29/8/2012, 02:30)
- CITY ON FIRE (STAR, 28/8/2012, 02:15)
- SAFE SEX (ΕΤ3, 28/8/2012, 23:10)
- Ο ΜΠΑΤΣΟΣ ΤΟΥ ΜΠΕΒΕΡΛΙ ΧΙΛΣ Νο 2 (THE BEVERLY HILLS COP 2) (STAR, 28/8/2012, 22:00)
- ΓΙΑ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΤΗΣ ΤΟΥΛΠΑΝ (TULPAN) (ΕΤ1, 28/8/2012, 22:00)
- ΜΙΑ ΛΑΤΕΡΝΑ ΜΙΑ ΖΩΗ (ΕΤ3, 28/8/2012, 20:00)
- ΤΟ ΠΝΕΥΜΑ ΤΟΥ ΚΑΚΟΥ (POLTERGEIST) (STAR, 27/8/2012, 02:15)
- ΑΓΡΥΠΝΟΣ (THE MACHINIST) (ΝΕΤ, 27/8/2012, 00:30)
- ΦΤΩΧΟ ΜΟΥ ΣΠΟΥΡΓΙΤΑΚΙ (ΕΤ3, 27/8/2012, 20:00)
- L’ ANNIVERSAIRE (L’ anniversaire) (STAR, 26/8/2012, 03:15)
- ΧΙΙΙ: Η ΣΥΝΟΜΩΣΙΑ ΤΗΣ ΣΚΙΑΣ (XIII) (STAR, 26/8/2012, 23:30)
- Ο ΠΥΡΗΝΑΣ:ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΓΗΣ (THE CORE) (ANT1, 26/8/2012, 21:00)
- CLOCKSTOPPERS (ANT1, 26/8/2012, 13:30)
- ΓΟΥΕΝΤΙ ΓΟΥ: ΠΟΛΕΜΩΝΤΑΣ ΓΙΑ ΤΟ ΑΥΡΙΟ (WENDY WU: HOMECOMING WARRIOR) (ΝΕΤ, 26/8/2012, 13:00)
- Ο ΘΕΙΟΣ ΜΠΟΥΝΜΙ ΘΥΜΑΤΑΙ ΤΙΣ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΕΣ ΖΩΕΣ ΤΟΥ (UNCLE BOONMEE WHO CAN RECALL HIS PAST LIVES / LOONG BOONMEE RALEUK CHAT) (ΕΤ1, 25/8/2012, 03:15)
- Η ΦΙΡΜΑ (THE FIRM) (STAR, 25/8/2012, 00:45)
- Ο ΜΠΑΤΣΟΣ ΑΠΟ ΤΟ ΣΙΚΑΓΟ (BEYOND FORGIVENESS) (ALPHA, 25/8/2012, 23:00)
- Η ΕΚΔΙΚΗΣΗ ΤΗΣ ΞΑΝΘΙΑΣ 2 (LEGALLY BLONDE 2) (STAR, 25/8/2012, 22:45)
- Ο ΕΝΑΣ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΤΟΥ ΑΛΛΟΥ (MANAGEMENT) (STAR, 25/8/2012, 21:00)
- MY BOLLYWOOD BRIDE (STAR, 25/8/2012, 13:30)
- ΜΕΡΕΣ ΚΕΡΑΥΝΟΥ (DAYS OF THUNDER) (ANT1, 25/8/2012, 13:30)
- ΟΛΕΘΡΙΑ ΣΧΕΣΗ (FATAL ATTRACTION) (STAR, 23/8/2012, 02:15)
- ΜΟΥΤΣΑ ΛΟΥΤΣΑ: Η ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΤΟΥ ΕΛ ΜΑΛΕΦΙΚΟ (MUCHA LUCHA: RETURN OF EL MALEFICO) (STAR, 21/8/2012, 04:30)
- Η ΖΕΣΤΗ ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΚΛΑΡΑ (CLARA’S HEART) (STAR, 21/8/2012, 02:30)
- ΤΑ ΚΟΚΚΙΝΑ ΦΑΝΑΡΙΑ (ΕΤ3, 21/8/2012, 23:10)
- THE SCORE (STAR, 21/8/2012, 22:00)
- TO ΠΑΙΔΙ ΜΕ ΤΑ ΠΡΑΣΙΝΑ ΜΑΤΙΑ (The boy with Green hair) (ΕΤ3, 19/8/2012, 23:00)
- FREEDOM WRITERS (ANT1, 19/8/2012, 21:00)
- MISS POTTER (ΕΤ1, 19/8/2012, 15:00)
- ΓΙΑ ΤΟ ΧΑΤΗΡΙ ΤΗΣ ΚΑΡΛΙ ΣΟΥ (CURLY SUE) (STAR, 19/8/2012, 13:45)
- Ο ΕΚΤΕΛΕΣΤΗΣ (SHOOTER) (ANT1, 18/8/2012, 03:20)
- ΑΔΥΣΩΠΥΤΟ ΚΥΝΗΓΗΤΟ (MONIN TOO FAST) (ALPHA, 18/8/2012, 23:00)
- Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΜΕ ΤΗ ΛΕΟΠΑΡΔΑΛΗ (BRINGING UP BABY) (ΕΤ3, 18/8/2012, 23:00)
- ΤΟ ΜΠΛΟΚΟ (ΕΤ3, 18/8/2012, 19:00)
- MEE SHEE: ΤΟ ΘΑΛΑΣΣΙΟ ΕΛΕΦΑΝΤΑΚΙ (MEE SHEE: THE WATER GIANT) (ΕΤ1, 18/8/2012, 10:00)
- Ο ΕΠΙΜΟΝΟΣ ΚΗΠΟΥΡΟΣ (THE CONSTANT GARDENER) (ANT1, 17/8/2012, 03:10)
- Ο ΤΥΧΕΡΑΚΙΑΣ (ΕΤ3, 16/8/2012, 20:00)
- ΦΛΕΡΤΑΡΟΝΤΑΣ ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΗ (NEARING GRACE) (STAR, 15/8/2012, 02:30)
- ΕΚΔΟΣΗ ΚΡΑΤΟΥΜΕΝΟΥ (RENDITION) (STAR, 15/8/2012, 22:00)
- ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΑΪΝΤΑΧΟ (MY OWN IDAHO) (STAR, 14/8/2012, 02:30)
- ΚΟΡΟΥΣ ΛΑΪΝ(A CHORUS LINE) (ΕΤ1, 14/8/2012, 02:00)
- ΚΑΤΑΙΓΙΔΑ (THE PERFECT STORM) (STAR, 13/8/2012, 22:00)
- Η ΧΑΡΤΟΡΙΧΤΡΑ (ΕΤ3, 13/8/2012, 20:00)
- Ο ΚΟΣΜΟΣ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΟΣ ΚΑΙ Η ΣΩΤΗΡΙΑ ΤΗΣ ΨΥΧΗΣ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ ΣΤΗ ΓΩΝΙΑ (THE WORLD IS BIG AND SALVATION LURKS AROUND THE CORNER) (ΕΤ1, 12/8/2012, 02:30)
- BLACK SNAKE MOAN (STAR, 12/8/2012, 02:00)
- ΜΑΖΙ ΓΙΑ ΤΗ ΝΙΚΗ (WE ARE MARSHALL) (STAR, 12/8/2012, 23:30)
- ΠΟΡΕΙΑ ΠΡΟΣ ΤΗ ΔΟΞΑ (ARCHER'S ADVENTURES) (ΕΤ3, 12/8/2012, 23:00)
- ΔΙΑΒΟΛΟΥ ΚΑΛΤΣΑ (ΕΤ3, 12/8/2012, 20:00)
- ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΕ ΞΕΧΑΣΩ (UNFORGETTABLE) (ANT1, 11/8/2012, 03:20)
- Ο ΚΑΛΟΣ ΓΕΡΜΑΝΟΣ (THE GOOD GERMAN) (STAR, 11/8/2012, 00:45)
- ΙΣΤΟΡΙΕς ΑΠΟ ΤΟ ΤΕΛΟς ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ (Southland Tales) (ALPHA, 11/8/2012, 23:00)
- Η ΕΚΔΙΚΗΣΗ ΤΗΣ ΞΑΝΘΙΑΣ (LEGALLY BLONDE) (STAR, 11/8/2012, 22:45)
- ΜΠΕΤΟΒΕΝ (BEETHOVEN) (STAR, 11/8/2012, 21:00)
- ΜΗΝ ΕΡΩΤΕΥΕΣΑΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ (ΕΤ3, 11/8/2012, 19:00)
- Ο ΤΖΟ ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΟ ΗΦΑΙΣΤΕΙΟ (JOE VERSUS THE VOLCANO) (STAR, 11/8/2012, 13:45)
- GALAXY QUEST (ANT1, 11/8/2012, 13:30)
- ΤΖΟΥΛΙΑ ΤΟ ΜΕΛΙΣΣΑΚΙ (LITTLE BEE JULIA AND LADY LIFE) (ΕΤ1, 11/8/2012, 09:40)
- ΕΚΤΟΣ ΕΑΥΤΟΥ (THE BRAVE ONE) (STAR, 10/8/2012, 23:45)
- ΡΙΨΟΚΙΝΔΥΝΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ (FAIR GAME) (STAR, 10/8/2012, 22:00)
- ΜΠΑΤΣΟΙ ΓΙΑ ΚΛΑΜΜΑΤΑ (WHO’S THE MAN) (STAR, 9/8/2012, 02:00)
- ΤΟ ΣΚΟΤΑΔΙ (THE DARK) (STAR, 8/8/2012, 02:30)
- SYRIANA (STAR, 8/8/2012, 22:00)
- SEX & DRUGS & ROCK & ROLL (ΕΤ1, 7/8/2012, 01:30)
- Ο ΦΟΒΟΣ (ΕΤ3, 7/8/2012, 00:30)
- Ο ΔΡΟΜΟΣ ΤΟΥ ΕΙΡΗΝΙΚΟΥ ΠΟΛΕΜΙΣΤΗ (PEACEFUL WARRIOR) (ΝΕΤ, 7/8/2012, 16:00)
- ΜΙΑ ΞΕΧΩΡΙΣΤΗ ΜΕΡΑ (FALLING DOWN) (STAR, 6/8/2012, 22:00)
- ΣΤΗ ΣΚΙΑ ΤΟΥ ΦΟΒΟΥ (SHADOW OF FEAR) (STAR, 5/8/2012, 23:15)
- SHE (STAR, 4/8/2012, 03:45)
- RENO 911: MIAMI (ANT1, 4/8/2012, 03:20)
- ΠΡΩΤΑΡΗΔΕΣ ΣΤΟ ΕΓΚΛΗΜΑ (JOYRIDE) (ALPHA, 4/8/2012, 03:00)
- CONTROL (STAR, 4/8/2012, 01:30)
- Η ΩΡΑ ΠΡΙΝ ΤΗ ΔΥΣΗ (FIRST SNOW) (ALPHA, 4/8/2012, 23:00)
- GOOD BURGER (ANT1, 4/8/2012, 13:30)
- ΥΣΤΕΡΙΑ (BLACK AUGUST) (STAR, 2/8/2012, 01:45)
- ΟΠΟΙΟΣ ΠΡΟΛΑΒΕ ΤΟ ΧΡΗΜΑ ΕΙΔΕ (PAY OFF 2) (STAR, 1/8/2012, 04:00)
- ΜΑΓΟΙ ΚΑΙ ΑΛΧΗΜΙΣΤΕΣ (THE COLOUR OF MAGIC) (STAR, 31/7/2012, 02:15)
- ΠΙΑΣΤΕ ΤΟΝ ΚΟΝΤΟ (GET SHORTY) (STAR, 31/7/2012, 22:00)
- BOYNTON BEACH CLUB (STAR, 29/7/2012, 02:45)
- ΜΑΤΩΜΕΝΟΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΗΣ() (SEPTEMBER DAWN) (ΝΕΤ, 29/7/2012, 01:00)
- ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΡΙΑ ΑΠΟ ΚΟΥΝΙΑ (THE CIRCUIT) (STAR, 29/7/2012, 13:45)
- ΙΜΠΥ ΤΟ ΔΕΙΝΟΣΑΥΡΑΚΙ ( IMPY'S ISLAND) (ANT1, 29/7/2012, 13:30)
- ΑΠΑΤΕΩΝΕΣ ΚΑΙ ΤΖΕΝΤΛΕΜΕΝ (DIRTY ROTTEN SCOUNDRELS) (STAR, 28/7/2012, 01:45)
- ΜΕΓΑΛΟ ΧΤΥΠΗΜΑ (STRIKING RANGE) (ALPHA, 28/7/2012, 01:30)
- ΕΝΑ ΣΠΙΤΙ, ΜΙΑ ΖΩΗ (LIFE AS A HOUSE) (ALPHA, 28/7/2012, 23:00)
- STEPPING OUT (ANT1, 28/7/2012, 13:30)
- ΟΝΕΙΡΟ ΘΕΡΙΝΗΣ ΝΥΧΤΑΣ (A MIDSUMMER DREAM) (ΕΤ1, 28/7/2012, 09:30)
- ΤΑ ΔΟΛΑΡΙΑ ΤΗΣ ΑΣΠΑΣΙΑΣ (ΕΤ3, 26/7/2012, 19:15)
- ΠΟΛΕΜΙΣΤΕΣ ΤΟΥ ΙΡΑ (SOME MOTHER’S SON) (STAR, 25/7/2012, 02:15)
- ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΤΟΥ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΟΥ (STILL WALKING) (ΕΤ1, 25/7/2012, 22:00)
- ΚΑΡΟΥΖΕΛ (CAROUSEL) (ΕΤ3, 24/7/2012, 23:10)
- ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΑ ΑΣΤΡΑ (ΕΤ1, 24/7/2012, 22:00)
- ΝΤΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟ ΖΟΡΙ (ΕΤ3, 24/7/2012, 20:00)
- BABYLON 5: ΟΙ ΧΑΜΕΝΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ (BABYLON 5: THE LOST TALES) (STAR, 23/7/2012, 04:00)
- ΜΑΥΡΟΣ ΘΑΝΑΤΟΣ (MASK OF THE NINJA) (STAR, 23/7/2012, 02:15)
- ΕΞΩΤΙΚΕΣ ΒΙΤΑΜΙΝΕΣ (ΕΤ3, 23/7/2012, 20:00)
- ELLIE PARKER (ALPHA, 22/7/2012, 02:15)
- Η ΚΑΤΑΡΑ 2 (THE GRUDGE 2) (STAR, 22/7/2012, 02:00)
- ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΣΕ ΕΛΕΥΘΕΡΗ ΠΤΩΣΗ (WOMEN IN TROUBLE) (ALPHA, 22/7/2012, 00:30)
- MAD CITY (STAR, 22/7/2012, 23:30)
- ΚΙΝΓΚ ΚΟΝΓΚ (KING KONG ) (ΕΤ3, 22/7/2012, 23:00)
- Ο ΣΙΩΠΗΛΟΣ ΚΑΤΑΣΚΟΠΟΣ (FOYLE’S WAR: 50 SHIPS) (ΕΤ1, 22/7/2012, 15:15)
- ΝΕΚΡΟΙ ΞΑΝΑ (DEAD AGAIN) (ANT1, 21/7/2012, 03:20)
- Η ΚΑΤΑΣΚΗΝΩΣΗ (BOOT CAMP) (ALPHA, 21/7/2012, 01:15)
- ΑΡΚΕΙ ΜΙΑ ΣΤΙΓΜΗ (SNOW CAKE) (ALPHA, 21/7/2012, 23:00)
- ΤΟ ΞΥΠΝΗΜΑ ΤΟΥ ΣΚΛΑΒΟΥ (ΕΤ3, 21/7/2012, 23:00)
- ΑΝΗΣΥΧΑ ΝΙΑΤΑ (ΕΤ3, 21/7/2012, 22:45)
- WILD WILD WEST (STAR, 21/7/2012, 13:30)
- ΠΑΝΙΚΟΣ ΣΤΟ ΔΑΣΟΣ - Η ΑΠΟΔΡΑΣΗ ΤΟΥ ΦΕΛΙΞ ΛΥΓΞ (THE MISSING LYNX: PAWS ON THE RUN) (ΕΤ1, 21/7/2012, 09:45)
- ΗΜΕΡΑ ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΗΣ: ΤΥΦΩΝΑΣ 6ΟΥ ΒΑΘΜΟΥ (CATEGORY 6: DAY OF DESTRUCTION) (STAR, 20/7/2012, 22:00)
- Η ΠΡΩΤΗ ΜΕΡΑ ΤΗΣ ΥΠΟΛΟΙΠΗΣ ΖΩΗΣ ΣΟΥ (THE FIRST DAY OF THE REST OF YOUR LIFE / LE PREMIER JOUR DU RESTE ) (ΕΤ1, 19/7/2012, 22:00)
- ΚΡΟΥΑΖΙΕΡΑ ΣΤΗ ΡΟΔΟ (ΕΤ3, 19/7/2012, 20:00)
- ΕΞΩΓΗΙΝΟΙ ΕΙΣΒΟΛΕΙΣ (ALIEN INVADERS) (STAR, 18/7/2012, 02:30)
- Ο ΨΥΧΟΠΑΘΗΣ ΟΤΙΣ (OTIS) (STAR, 17/7/2012, 02:30)
- Η ΝΥΧΤΑ ΤΩΝ ΑΙΧΜΑΛΩΤΩΝ (HART´S WAR) (STAR, 17/7/2012, 22:00)
- ΟΚΤΩ ΔΕΥΤΕΡΟΛΕΠΤΑ (8 SECONDS) (STAR, 16/7/2012, 02:30)
- ΤΗΣ ΖΗΛΕΙΑΣ ΤΑ ΚΑΜΩΜΑΤΑ (ΕΤ3, 16/7/2012, 20:00)
- ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΟΥ (INTRODUCING THE DWIGHTS) (ALPHA, 15/7/2012, 00:30)
- ΜΟΙΡΑΙΑ ΒΛΑΒΗ (BREAKDOWN) (ANT1, 15/7/2012, 23:30)
- Ο ΑΝΘΟΣ ΤΗΣ ΛΙΜΝΗΣ (ΕΤ3, 15/7/2012, 23:00)
- ΓΑΜΟΣ ΑΛΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ (ΕΤ3, 15/7/2012, 20:00)
- Η ΜΕΡΑ ΤΟΥ ΑΕΤΟΥ (FOYLE'S WAR 4: EAGLE DAY) (ΕΤ1, 15/7/2012, 15:00)
- BEBE'S KIDS (BEBE'S KIDS) (ANT1, 15/7/2012, 13:30)
- Η ΑΠΙΘΑΝΗ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΑ ΤΗΣ SHARPAY (SHARPAY'S FABULOUS ADVENTURE) (ΝΕΤ, 15/7/2012, 13:00)
- ΜΑΡΤΥΡΑΣ ΕΓΚΛΗΜΑΤΟΣ (WITNESS) (ANT1, 14/7/2012, 03:20)
- ΤΟ ΠΟΡΤΡΑΙΤΟ (FUR) (ALPHA, 14/7/2012, 01:15)
- ΤΟ ΠΡΑΓΜΑ ΑΠ'’ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΚΟΣΜΟ (The Thing from Another World ) (ΕΤ3, 14/7/2012, 23:00)
- COACH CARTER (ANT1, 14/7/2012, 21:00)
- Η ΠΗΝΕΛΟΠΗ (PENELOPE) (STAR, 14/7/2012, 21:00)
- O ΛΑΜΠΡΟΥΚΟΣ ΜΠΑΛΑΝΤΕΡ (ΕΤ3, 14/7/2012, 19:00)
- Ο ΜΙΚΡΟΣ ΒΑΣΙΛΙΑΣ ΜΑΤΣΙΟΥΣ – Η ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΑ ΣΤΗ ΖΟΥΓΚΛΑ (LITTLE KING MACIUS) (ΕΤ1, 14/7/2012, 10:00)
- ΤΟ ΓΛΥΚΟ ΠΟΥΛΙ ΤΗΣ ΝΙΟΤΗΣ (SWEET BIRD OF YOUTH) (STAR, 13/7/2012, 03:15)
- ΤΟ ΝΗΣΙ (THE ISLAND) (STAR, 13/7/2012, 22:00)
- ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΤΟΥ ΛΟΧΟΥ (ΕΤ3, 13/7/2012, 20:00)
- ΤΟ ΑΓΟΡΟΚΟΡΙΤΣΟ (ΕΤ3, 12/7/2012, 20:00)
- ΠΡΩΤΕΥΟΥΣΙΑΝΙΚΕΣ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ (ΕΤ3, 11/7/2012, 20:00)
- AN AMERICAN CRIME (ΝΕΤ, 9/7/2012, 00:30)
- ΖΗΤΩ Η ΤΡΕΛΛΑ (ΕΤ3, 9/7/2012, 20:00)
- ΟΙ ΠΑΙΚΤΕΣ ΤΗΣ ΣΥΜΦΟΡΑΣ (7/10 SPLIT) (ALPHA, 8/7/2012, 00:30)
- ΔΩΣ' ’ΜΟΥ ΤΑ ΧΕΙΛΗ ΣΟΥ (ANGEL FACE) (ΕΤ3, 8/7/2012, 23:00)
- ΤΑ ΤΕΣΣΕΡΑ ΣΚΑΛΟΠΑΤΙΑ (ΕΤ3, 8/7/2012, 20:00)
- ΕΝΑΣ ΜΟΝΤΕΡΝΟΣ ΧΙΜΠΑΤΖΗΣ (FUNKY MONKEY) (STAR, 8/7/2012, 13:45)
- HIGH SCHOOL MUSICAL 3: THE SENIOR YEAR (ΝΕΤ, 8/7/2012, 13:00)
- VICTOR VICTORIA (STAR, 7/7/2012, 02:30)
- ΕΠΑΦΗ ΜΕ ΤΟΥΣ ΝΕΚΡΟΥΣ (PULSE) (ALPHA, 7/7/2012, 01:00)
- Ο ΚΑΤΑΔΟΤΗΣ(THE INFORMER) (ΕΤ3, 7/7/2012, 23:00)
- ΠΟΝΗΡΟ ΘΗΛΥΚΟ, ΚΑΤΕΡΓΑΡΑ ΓΥΝΑΙΚΑ (ΕΤ3, 7/7/2012, 19:00)
- SIMPLY IRRESISTIBLE (ALPHA, 7/7/2012, 17:10)
- IN & OUT (ANT1, 7/7/2012, 13:30)
- ΛΙΟ, ΤΟ ΛΙΟΝΤΑΡΑΚΙ (THE STORY OF LEO/ LA STORIA DI LEO) (ΕΤ1, 7/7/2012, 10:00)
- ΜΕΤΑΞΙ (SILK) (STAR, 5/7/2012, 01:45)
- Η ΧΩΡΑ ΤΩΝ ΤΥΦΛΩΝ (LAND OF THE BLIND) (ΝΕΤ, 5/7/2012, 00:30)
- Η ΜΑΝΙΑ ΤΗΣ ΦΥΣΗΣ: ΗΦΑΙΣΤΕΙΟ (NATURE UNLEASHED: VOLCANO) (STAR, 4/7/2012, 03:30)
- ΑΝΤΙΚΤΥΠΟΣ (LONG WAY HOME) (STAR, 4/7/2012, 03:30)
- ΕΡΩΤΙΚΕΣ ΡΑΔΙΟΥΡΓΙΕΣ (COMMEDIASEXI) (STAR, 3/7/2012, 03:30)
- ΤΑ ΠΟΥΛΙΑ ΜΕ ΤΟ ΧΡΩΜΑ ΤΟΥ ΦΕΓΓΑΡΙΟΥ (ΕΤ3, 3/7/2012, 23:10)
- ΕΚΤΟΣ ΕΛΕΓΧΟΥ (DERAILED) (STAR, 1/7/2012, 02:00)
- ΤΟ ΚΥΝΗΓΙ ΤΟΥ ΔΟΛΟΦΟΝΟΥ (MINDHUNDERS) (ΝΕΤ, 1/7/2012, 01:30)
- ΔΙΑ ΠΥΡΟΣ ΚΑΙ ΣΙΔΗΡΟΥ (MAN ON FIRE) (ANT1, 1/7/2012, 23:30)
- ΑΜΑΡΤΗΜΑ ΤΟΥ ΠΑΡΕΛΘΟΝΤΟΣ (OUT OF THE PAST ) (ΕΤ3, 1/7/2012, 23:00)
- ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΗ ΑΠΟΣΤΟΛΗ (MISSION IMPOSSIBLE) (ANT1, 1/7/2012, 21:00)
- Η ΓΟΡΓΟΝΑ (SPLASH) (STAR, 30/6/2012, 02:00)
- SOLO (MEGA, 30/6/2012, 01:00)
- Η ΦΙΡΜΑ (THE FIRM) (STAR, 30/6/2012, 22:45)
- MARADONA (ΝΕΤ, 30/6/2012, 19:00)
- ΟΙ ΔΕΚΑ ΠΛΗΓΕΣ (THE REAPING) (STAR, 29/6/2012, 23:45)
- ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ 49 (LADDER 49 ) (ALPHA, 29/6/2012, 21:00)
- KALIFORNIA (STAR, 28/6/2012, 02:15)
- ΦΟΡΤΡΕΣ 2 (FORTRESS II: ESCAPE FROM SKYCELL) (MEGA, 28/6/2012, 00:30)
- Ο ΤΑΞΙΤΖΗΣ (ΕΤ3, 28/6/2012, 19:30)
- ΓΕΝΝΗΣΗ (BIRTH) (STAR, 27/6/2012, 02:30)
- ΟΛΑ ΤΑ ΟΜΟΡΦΑ ΑΛΟΓΑ (ALL THE PRETTY HORSES) (MEGA , 27/6/2012, 01:00)
- ΤΟ ΚΟΡΑΚΙ - Η ΛΥΤΡΩΣΗ (THE CROW - SALVATION) (ΝΕΤ, 26/6/2012, 00:30)
- ΣΚΟΤΕΙΝΕΣ ΨΥΧΕΣ (GREY SOULS) (MEGA, 26/6/2012, 00:30)
- ΤΖΕΝΙΦΕΡ 8 (JENNIFER 8) (STAR, 25/6/2012, 02:15)
- ΕΓΚΛΗΜΑ ΣΤΟ ΚΟΛΩΝΑΚΙ (ΕΤ3, 25/6/2012, 23:00)
- ΣΕ ΕΠΙΦΥΛΑΚΗ (THE SENTINEL) (ALPHA, 25/6/2012, 21:00)
- ΤΙ ΕΚΑΝΕΣ ΜΠΑΜΠΑ ΣΤΗΝ ΑΓΡΙΑ ΔΥΣΗ (CITY SLICKERS) (STAR, 24/6/2012, 02:15)
- ΜΟΙΡΑΙΟ ΠΑΘΟΣ (DAMAGE) (ΝΕΤ, 24/6/2012, 02:00)
- ΟΙ ΕΡΑΣΤΕΣ ΤΟΥ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΟΥ (SUMMER LOVERS) (ALPHA, 24/6/2012, 01:45)
- ΣΤΑ ΔΙΧΤΥΑ ΤΟΥ ΚΑΡΧΑΡΙΑ (SHARK ATTACK) (ANT1, 24/6/2012, 23:30)
- ΥΨΗΛΑ ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (HIGH CRIMES) (ALPHA, 24/6/2012, 21:00)
- Ο ΘΑΥΜΑΤΟΠΟΙΟΣ (ΕΤ3, 24/6/2012, 20:00)
- ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΓΙΑ ΦΟΝΟ (FOYLE'S WAR : A LESSON IN MURDER ) (ΕΤ1, 24/6/2012, 15:00)
- ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΗ ΛΑΜΨΗ ΤΟΥ ΦΕΓΓΑΡΙΟΥ (MOONSTRUCK) (STAR, 24/6/2012, 13:30)
- ΜΙΑ ΦΟΡΑ (ONCE) (ANT1, 23/6/2012, 03:20)
- ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΑ ΜΥΣΤΙΚΑ (FAMILY SINS) (MEGA, 23/6/2012, 01:15)
- ΔΗΛΗΤΗΡΙΑΣΜΕΝΕΣ ΨΥΧΕΣ (THE UNITED STATES OF LELAND) (ALPHA, 23/6/2012, 23:15)
- ΟΙ ΦΑΝΤΑΡΙΝΕΣ (ALPHA, 23/6/2012, 21:00)
- ΠΩΣ ΝΑ ΧΩΡΙΣΕΤΕ ΣΕ 10 ΜΕΡΕΣ (HOW TO LOSE A GUY IN 10 DAYS) (ANT1, 23/6/2012, 21:00)
- Ο ΤΖΟΥΝΙΟΡ ΚΑΙ ΤΑ ΜΑΓΙΚΑ ΠΛΑΣΜΑΤΑ ΤΟΥ ΔΑΣΟΥΣ (GNOMES & TROLLS I – THE SECRET CHAMBER) (ΕΤ1, 23/6/2012, 10:00)
- ΜΙΝΙ ΠΡΑΚΤΟΡΕΣ 2: ΤΟ ΝΗΣΙ ΤΩΝ ΧΑΜΕΝΩΝ ΟΝΕΙΡΩΝ (SPY KIDS 2: THE ISLAND OF LOST DREAMS ) (ALPHA, 22/6/2012, 21:00)
- ΔΙΑΛΥΜΕΝΑ ΟΝΕΙΡΑ (MIDDLE OF NOWHERE) (STAR, 21/6/2012, 02:45)
- ΤΟ ΚΡΥΣΦΗΓΕΤΟ (HIDEAWAY) (MEGA, 21/6/2012, 00:30)
- ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΣ ΣΤΡΑΤΙΩΤΗΣ: Η ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ (UNIVERSAL SOLDIER: THE RETURN) (MEGA , 20/6/2012, 00:30)
- ΑΣΥΛΛΗΠΤΗ ΚΑΤΑΔΙΩΞΗ ΣΤΟ ΜΠΡΟΝΞ (CRIMEWAVE) (ΕΤ1, 19/6/2012, 02:45)
- ΩΣ ΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΣΤΙΓΜΗ (ΕΤ3, 19/6/2012, 23:00)
- ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΕ ΤΡΕΙΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ (IN THE LAND OF WOMEN) (ALPHA, 19/6/2012, 21:00)
- ΤΟ ΧΑΡΙΣΜΑ (THE GIFT) (STAR, 18/6/2012, 22:00)
- ΕΡΩΤΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ (ΕΤ3, 18/6/2012, 19:30)
- ΜΟΙΡΑΙΑ ΣΥΓΚΡΟΥΣΗ (RESERVATION ROAD) (ANT1, 17/6/2012, 02:30)
- ΤΟ ΜΥΣΤΙΚΟ ΤΗΣ ΣΒΑΣΤΙΚΑΣ: ΕΓΚΛΗΜΑ ΣΤΟ ΓΟΥΑΪΤ ΦΕΔΕΡ (FOYLE’S WAR 2: WHITE FEATHER) (ΕΤ1, 17/6/2012, 15:00)
- ΑΓΑΠΗΣΑ ΜΙΑ ΠΟΛΥΘΡΟΝΑ (ΕΤ3, 17/6/2012, 14:00)
- Ο ΔΡΟΜΟΣ ΓΙΑ ΤΟ ΕΛ ΝΤΟΡΑΝΤΟ (THE ROAD TO ELDORADO) (ANT1, 17/6/2012, 13:30)
- LUCY (MEGA , 16/6/2012, 01:30)
- NORBIT (ANT1, 16/6/2012, 21:00)
- Σαν το Ψάρι Έξω απ\' τη Γυάλα (Kettle of Fish) (ALPHA , 16/6/2012, 21:00)
- Άλεξ και Έμμα (Alex and Emma) (ALPHA , 16/6/2012, 17:05)
- SKY HIGH (Sky High) (STAR, 16/6/2012, 13:45)
- ΤΟ ΜΑΓΙΚΟ ΔΑΣΟΣ (LIVING FOREST) (ΕΤ1, 16/6/2012, 10:00)
- ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ 114: Η ΑΠΕΙΛΗ (METEOR) (STAR, 15/6/2012, 22:00)
- Ο ΚΥΚΛΟΣ ΤΩΝ ΧΑΜΕΝΩΝ ΠΟΙΗΤΩΝ (DEAD POETS SOCIETY) (STAR, 14/6/2012, 02:15)
- ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΤΟΥ ΣΑΙΜΟΝ (SIMON SEZ) (MEGA, 13/6/2012, 00:30)
- ΞΕΚΑΘΑΡΙΣΜΑ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΩΝ (SWEEPERS) (STAR, 12/6/2012, 02:15)
- ΣΤΑΝΤΕΡ (STANDER) (ΝΕΤ, 12/6/2012, 00:30)
- ΕΓΚΛΗΜΑ ΣΤΑ ΠΑΡΑΣΚΗΝΙΑ (ΕΤ3, 12/6/2012, 23:00)
- ΦΙΛΗΣΕ ΜΕ ΤΩΡΑ (SHUT UP AND KISS ME) (ALPHA, 11/6/2012, 21:00)
- ΤΟ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟ ΠΛΟΙΟ (GHOST SHIP) (ALPHA, 10/6/2012, 23:00)
- SHOOT ‘EM UP (STAR, 10/6/2012, 22:45)
- ΤΟ ΜΥΣΤΙΚΟ ΤΗΣ ΣΒΑΣΤΙΚΑΣ (FOYLE'S WAR 1: THE GERMAN WOMAN) (ΕΤ1, 10/6/2012, 14:50)
- ΠΡΙΝ ΤΟ ΞΗΜΕΡΩΜΑ (BEFORE SUNRISE) (STAR, 9/6/2012, 03:30)
- ΤΟ ΚΑΡΕ ΤΗΣ ΑΠΑΤΗΣ (SHADE) (STAR, 9/6/2012, 01:45)
- Η ΛΙΜΝΗ ΤΟΥ ΔΙΑΒΟΛΟΥ (ΗΕAVEN’S POND) (ALPHA, 9/6/2012, 01:15)
- Η ΑΚΡΗ ΤΟΥ ΝΗΜΑΤΟΣ (THE JAGGED EDGE) (MEGA, 9/6/2012, 23:15)
- Ο ΣΠΟΥΔΑΙΟΣ ΜΠΑΚ ΧΑΟΥΑΡΝΤ (THE GREAT BUCK HOWARD) (ANT1, 9/6/2012, 13:30)
- Η ΜΑΝΙΑ ΤΗΣ ΦΥΣΗΣ: ΣΕΙΣΜΟΣ (NATURE UNLEASHED: EARTHQUAKE) (STAR, 8/6/2012, 03:00)
- ΔΕΙΠΝΟ ΔΟΛΟΦΟΝΩΝ (THE BANQUET) (STAR, 8/6/2012, 00:15)
- ΕΝΝΕΑ ΖΩΕΣ (NINE LIVES) (STAR, 7/6/2012, 02:30)
- Ο ΠΑΡΑΜΥΘΑΣ (ΕΤ3, 6/6/2012, 19:30)
- ΑΠΟΔΡΑΣΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΥΡΙΝΗ ΚΟΛΑΣΗ (NATURE UNLEASHED: FIRE) (STAR, 5/6/2012, 02:30)
- Η ΑΝΤΑΡΣΙΑ ΤΟΥ ΚΑΙΗΝ (The Caine Mutiny) (MEGA , 5/6/2012, 01:45)
- ΤΟ ΕΥΛΟΓΗΜΕΝΟ ΠΑΙΔΙ (BLESS THE CHILD) (ΝΕΤ, 5/6/2012, 00:30)
- Ο ΜΑΧΑΙΡΟΒΓΑΛΤΗΣ (ΕΤ1, 5/6/2012, 00:30)
- BE COOL (STAR, 5/6/2012, 22:00)
- Ο ΣΑΤΡΑΠΗΣ (ΕΤ3, 5/6/2012, 19:30)
- ΓΚΛΟΡΙ Ο ΔΡΟΜΟΣ ΓΙΑ ΤΗ ΔΟΞΑ (GLORY) (MEGA, 4/6/2012, 00:30)
- ΤΥΦΩΝΑΣ: ΦΟΝΙΚΗ ΔΙΑΔΡΟΜΗ (NATURE UNLEASHED: TORNADO) (STAR, 3/6/2012, 03:45)
- Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΠΟΥ ΘΑ ΓΙΝΟΤΑΝ ΒΑΣΙΛΙΑΣ (THE MAN WHO WOULD BE KING) (MEGA , 3/6/2012, 01:00)
- ΤΟ ΣΥΜΒΟΛΑΙΟ (THE CONTRACT) (MEGA , 3/6/2012, 21:00)
- ΤΟ ΖΕΥΓΑΡΙ ΤΗΣ ΧΡΟΝΙΑΣ (AMERICA\'S SWEETHEARTS) (MEGA , 3/6/2012, 14:50)
- ΓΚΟΛ ΣΤΟΝ ΕΡΩΤΑ (ΕΤ3, 3/6/2012, 13:30)
- ΤΟ ΝΕΚΡΟ ΚΟΡΙΤΣΙ (THE DEAD GIRL) (STAR, 2/6/2012, 03:00)
- ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΕΡΩΤΑ (HAPPY ENDINGS) (ALPHA, 2/6/2012, 01:00)
- ΤΟ ΠΑΡΤΥ (THE PARTY) (ALPHA, 2/6/2012, 17:05)
- DREAMGIRLS (STAR, 1/6/2012, 01:45)
- ΔΙΠΛΗ ΠΑΓΙΔΑ (ENTRAPMENT) (ALPHA, 1/6/2012, 21:00)
- CRONICAS (STAR, 30/5/2012, 02:00)
- Ο,ΤΙ ΛΑΜΠΕΙ ΕΙΝΑΙ ΧΡΥΣΟΣ (ΕΤ3, 30/5/2012, 19:30)
- Η ΣΚΟΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ (ΕΤ1, 29/5/2012, 22:00)
- STAR 80 (STAR, 28/5/2012, 02:00)
- ΕΥΚΟΛΟ ΧΡΗΜΑ (COOL MONEY) (MEGA , 28/5/2012, 00:30)
- Ο ΝΤΕΛΙΚΑΝΗΣ (ΕΤ3, 28/5/2012, 23:00)
- Ο ΚΑΛΟΣ ΜΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ (ΕΤ3, 28/5/2012, 19:30)
- ΦΥΛΑΚΙΣΜΕΝΟΙ ΣΤΟΝ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟ (HEAVEN’S PRISONERS) (ANT1, 27/5/2012, 03:20)
- ΑΝΟΡΘΟΔΟΞΗ ΕΛΞΗ (RULES OF ATTRACTION) (ALPHA, 27/5/2012, 02:45)
- ΕΝΟΧΟ ΥΛΙΚΟ (SNAP DECISION) (STAR, 27/5/2012, 02:30)
- ΑΓΡΙΑ ΟΡΧΙΔΕΑ (WILD ORCHID) (ALPHA, 27/5/2012, 00:30)
- 1408 (1408) (STAR, 27/5/2012, 22:45)
- RIN TIN TIN (Rin Tin Tin) (STAR, 27/5/2012, 14:00)
- CITY ON FIRE (STAR, 26/5/2012, 03:45)
- ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΟΥ ΘΑΝΑΤΟΥ (HOUSE OF WAX) (ALPHA, 26/5/2012, 00:30)
- ΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΒΗΜΑ (STANDING STILL) (ALPHA, 26/5/2012, 22:45)
- ΤΟ ΜΑΤΙ (THE EYE) (STAR, 25/5/2012, 01:30)
- LUCY (MEGA, 24/5/2012, 00:30)
- Ο ΜΑΓΚΟΥΦΗΣ (ΕΤ3, 24/5/2012, 19:30)
- ΓΛΥΚΟΣ ΠΕΙΡΑΣΜΟΣ (THE SWEETEST THING) (MEGA, 23/5/2012, 22:10)
- ΟΙ ΑΝΤΡΕΣ ΜΕ ΤΑ ΜΑΥΡΑ (MEN IN BLACK) (MEGA, 22/5/2012, 22:00)
- SIMONE (ALPHA, 22/5/2012, 21:00)
- THE HURT LOCKER(Α’ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ) (ΕΤ1, 21/5/2012, 22:00)
- Ο ΓΥΝΑΙΚΑΣ (ΕΤ3, 21/5/2012, 19:30)
- DAISY (STAR, 20/5/2012, 03:30)
- Το Κόλπο (Heist) (ALPHA , 20/5/2012, 00:30)
- Η ΜΑΧΗ ΤΗΣ ΚΡΗΤΗΣ (ΕΤ3, 20/5/2012, 20:00)
- ΤΟ ΚΥΝΗΓΙ ΤΟΥ ΔΟΛΟΦΟΝΟΥ (SWITCH BACK) (ANT1, 19/5/2012, 03:20)
- ΑΓΑΠΗ ΣΤA ΑΚΡΑ (THE EDGE OF LOVE) (STAR, 19/5/2012, 01:00)
- ΤΥΦΛΗ ΠΡΟΔΟΣΙΑ (BLIND EYE) (ALPHA, 19/5/2012, 01:00)
- Ο ΤΣΑΡΛΙ ΚΑΙ ΤΟ ΕΡΓΟΣΤΑΣΙΟ ΤΗΣ ΣΟΚΟΛΑΤΑΣ (CHARLIE AND THE CHOCOLATE FACTORY) (STAR, 19/5/2012, 17:40)
- Ο ΑΓΙΟΣ (THE SAINT) (ANT1, 19/5/2012, 13:30)
- ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΜΕ ΠΑΡΘΕΝΟ (BLIND GUY DRIVING) (STAR, 19/5/2012, 13:30)
- Ο ΔΡΑΚΟΥΛΑΣ ΤΩΝ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ (ΕΤ1, 18/5/2012, 03:00)
- ΤΟ ΛΙΜΑΝΙ ΤΗΣ ΑΓΩΝΙΑΣ (ON THE WATERFRONT) (MEGA, 18/5/2012, 01:30)
- WILD THINGS (MEGA, 18/5/2012, 23:10)
- ΤΟ ΤΥΧΕΡΟ ΠΑΝΤΑΛΟΝΙ (ΕΤ3, 18/5/2012, 19:30)
- ΕΞΟΡΙΣΤΟΣ ΣΤΗΝ ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΛΕΩΦΟΡΟ (ΕΤ1, 17/5/2012, 03:00)
- ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΔΗΛΗΤΗΡΙΟ (ΝΕΤ, 16/5/2012, 02:15)
- ΔΙΧΑΣΜΟΣ (ΕΤ3, 15/5/2012, 23:00)
- EPIC MOVIE (ALPHA, 14/5/2012, 21:00)
- Η ΔΟΥΚΙΣΣΑ (THE DUCHESS) (ΕΤ3, 13/5/2012, 23:00)
- Ο ΚΥΝΗΓΗΜΕΝΟΣ (THE HUNTED) (ANT1, 13/5/2012, 23:00)
- ΟΙ ΜΠΑΤΣΟΙ ΤΟΥ ΧΟΛΙΓΟΥΝΤ (HOLLYWOOD HOMICIDE) (MEGA, 13/5/2012, 21:00)
- ΠΑΝΩ ΑΠ' ΟΛΑ Ο ΕΡΩΤΑΣ (FEAST OF LOVE) (ANT1 , 13/5/2012, 15:20)
- Η ΚΟΡΗ ΤΟΥ ΑΦΕΝΤΙΚΟΥ (MY BOSS'S DAUGHTER) (STAR, 13/5/2012, 13:45)
- ΤΟ 4Ο ΠΡΩΤΟΚΟΛΛΟ (THE FOURTH PROTOCOL) (ANT1, 12/5/2012, 03:20)
- BOY EATS GIRL (BOY EATS GIRL) (ALPHA, 12/5/2012, 01:10)
- KILL BILL: VOLUME 1 (ALPHA, 12/5/2012, 23:15)
- Ο ΣΑΤΡΑΠΗΣ (ΕΤ3, 12/5/2012, 19:00)
- ΧΕΛΩΝΟΝΙΝΤΖΑΚΙΑ (TEENAGE MUTANT NINJA TURTLES) (MEGA, 12/5/2012, 14:50)
- ΑΡΘΟΥΡ (ARTHUR) (STAR, 11/5/2012, 03:30)
- Η ΕΜΜΟΝΗ (THE FORGOTTEN) (MEGA, 11/5/2012, 23:10)
- ΟΝΕΙΡΕΜΕΝΗ ΖΩΗ (THE FAMILY MAN) (ALPHA, 11/5/2012, 21:00)
- ΟΙ ΑΣΣΟΙ ΤΟΥ ΓΗΠΕΔΟΥ (ΕΤ3, 9/5/2012, 19:30)
- ΕΥΔΟΚΙΑ (ΕΤ1, 8/5/2012, 22:00)
- ΥΒ! ΥΒ! Ο ΜΑΝΩΛΙΟΣ ΠΑΙΖΕΙ ΜΠΑΛΑ (ΕΤ3, 8/5/2012, 19:30)
- ΤΟ ΚΑΚΟ ΠΑΡΑΜΟΝΕΥΕΙ (TRESSPASSING) (ALPHA , 6/5/2012, 00:00)
- MOTOCROSSED (ΝΕΤ, 6/5/2012, 16:00)
- Η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΥΧΤΑ (EVENING) (ANT1, 5/5/2012, 03:20)
- SAFE SEX (ALPHA, 5/5/2012, 23:00)
- 17 ΞΑΝΑ (SEVENTEEN) (STAR, 5/5/2012, 21:00)
- AVALON HIGH (ΕΤ1, 5/5/2012, 17:30)
- Ο ΦΑΝΤΟΜΑΣ (THE PHANTOM) (ANT1, 5/5/2012, 13:30)
- ΕΚΤΟΣ ΝΟΜΟΥ (OUTSIDE THE LAW) (MEGA, 4/5/2012, 01:30)
- ΣΤΕΛΛΑ (Stella) (ΕΤ3, 1/5/2012, 00:30)
- Η ΚΟΛΑΣΗ ΜΕΣΑ ΤΟΥ (CRAZY AS HELL) (STAR, 30/4/2012, 02:30)
- CITY ON FIRE (STAR, 29/4/2012, 04:00)
- ΟΙ ΣΗΜΑΔΕΜΕΝΟΙ (HOME OF THE BRAVE) (STAR, 29/4/2012, 01:45)
- GOOD GIRL, BAD GIRL (ALPHA, 29/4/2012, 00:15)
- ΤΡΕΛΕΣ ΣΦΑΙΡΕΣ 2 1/2 (NAKED GUN 2 1/2: THE SMELL OF FEAR) (ANT1, 29/4/2012, 15:00)
- Η ΨΕΥΤΡΑ (ΕΤ1, 29/4/2012, 15:00)
- ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΤΗΣ ΔΙΠΛΑΝΗΣ ΠΟΡΤΑΣ (FALLING UP) (STAR, 29/4/2012, 14:00)
- CATWOMAN (ALPHA, 28/4/2012, 17:05)
- ΤΡΕΛΕΣ ΣΦΑΙΡΕΣ (NAKED GUN: FROM THE FILES OF POLICE SQUAD) (ANT1, 28/4/2012, 13:30)
- ROCKY III (STAR, 27/4/2012, 03:15)
- Η ΔΟΥΚΙΣΣΑ ΤΟΥ ΛΑΝΖΕ (Α’ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ) (NE TOUCHEZ PAS LA HACHE) (ΕΤ1, 27/4/2012, 22:00)
- ΕΝΑΣ ΒΛΑΚΑΣ ΜΕ ΠΑΤΕΝΤΑ (ΕΤ3, 27/4/2012, 19:30)
- ΑΧ! ΚΑΙ ΝΑ 'ΜΟΥΝ ΑΝΤΡΑΣ (ΕΤ3, 26/4/2012, 19:30)
- ROCKY (STAR, 25/4/2012, 02:15)
- ΦΤΩΧΟΣ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΟΥΧΟΣ (ΕΤ3, 25/4/2012, 19:30)
- ΤΑΞΙΔΙ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΗΣ ΝΥΧΤΑΣ (JOURNEY TO THE END OF THE NIGHT) (STAR, 24/4/2012, 02:15)
- 22 ΣΦΑΙΡΕΣ (L' IMMORTEL) (ΝΕΤ, 24/4/2012, 00:30)
- Ο ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΣ ΕΠΙΖΩΝ (THE CONDEMNED) (STAR, 24/4/2012, 22:00)
- ΠΡΟΣΟΧΗ: ΠΟΘΟΣ (LUST, CAUTION) (ANT1, 22/4/2012, 03:20)
- Ο ΣΠΑΡΤΙΑΤΗΣ (SPARTAN) (ΕΤ1, 22/4/2012, 22:00)
- ΠΕΡΛ ΧΑΡΜΠΟΡ (PEARL HARBOR) (ALPHA, 22/4/2012, 21:00)
- RUGRATS GO WILD (ANT1, 22/4/2012, 13:30)
- ΕΤΟΙΜΗ ΓΙΑ ΟΛΑ (TO DIE FOR) (ANT1, 21/4/2012, 03:20)
- ΑΝΑΤΟΛΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ (EAST OF EDEN) (STAR, 21/4/2012, 03:00)
- ΑΚΡΑΙΕΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ (EXTREME MEASURES) (STAR, 21/4/2012, 22:45)
- ΤΖΙΜΜΥ ΝΙΟΥΤΡΟΝ (JIMMY NEUTRON: BOY GENIUS) (ANT1, 21/4/2012, 13:30)
- ΠΟΡΦΥΡΑ ΠΟΤΑΜΙΑ (THE CRIMSON RIVERS) (MEGA, 20/4/2012, 23:10)
- Ο ΜΑΝΩΛΙΟΣ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ (ΕΤ3, 19/4/2012, 19:30)
- Ο ΜΑΓΚΟΥΦΗΣ (ΕΤ3, 18/4/2012, 19:30)
- Η ΕΛΕΝ ΕΚΠΑΙΔΕΥΕΤΑΙ (RAISING HELEN) (ΝΕΤ, 16/4/2012, 16:00)
- ΠΙΣΤΑ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΟΙ (KEEPING THE FAITH) (STAR, 16/4/2012, 15:30)
- ΤΟΥΪΤΙ: ΙΠΤΑΜΕΝΕΣ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ (TWEETY’S HIGHFLYING ADVENTURE) (STAR, 16/4/2012, 10:30)
- ΤΑ ΠΑΣΧΑΛΙΑΤΙΚΑ ΛΑΓΟΥΔΑΚΙΑ (EASTER IN BUNNYLAND) (ΕΤ3, 16/4/2012, 09:30)
- ΕΞΩΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ (THE FALL) (ANT1, 15/4/2012, 02:20)
- ΟΙ ΑΓΓΕΛΙΟΦΟΡΟΙ ΤΟΥ ΕΦΙΑΛΤΗ, 2 (MESSENGERS 2: THE SCARECROW) (ALPHA, 15/4/2012, 01:10)
- ΓΑΜΟΣ ΑΠΟ… ΑΝΑΓΚΗ (MY FAKE FIANCE) (ΕΤ1, 15/4/2012, 00:00)
- TOP GUN (STAR, 15/4/2012, 22:45)
- Η ΠΡΟΤΑΣΗ (THE PROPOSAL) (ΝΕΤ, 15/4/2012, 22:00)
- Η ΝΥΦΗ ΤΟ ’ΣΚΑΣΕ (STAR, 15/4/2012, 21:00)
- ΧΑΝΑ ΜΟΝΤΑΝΑ, Η ΤΑΙΝΙΑ (HANNAH MONTANA, THE MOVIE) (ΕΤ1, 15/4/2012, 15:00)
- ΤΟ ΑΓΚΑΘΙ (CACTUS FLOWER) (MEGA, 15/4/2012, 07:00)
- ΟΙ ΚΟΛΛΗΤΟΙ (STUCK ON YOU ) (ANT1, 14/4/2012, 02:00)
- Η ΝΥΧΤΑ ΕΙΝΑΙ ΑΚΟΜΑ ΔΙΚΗ ΜΑΣ (QUESTA NOTTE E ANCORA NOSTRA/THIS NIGHT IS STILL OURS) (ΕΤ1, 14/4/2012, 00:30)
- ΜΑΝΤΑΛΕΝΑ (ΕΤ1, 14/4/2012, 19:00)
- ΟΣΟ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΝΘΡΩΠΟΙ (FROM HERE TO ETERNITY) (MEGA, 14/4/2012, 08:00)
- Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΤΟΥ ΤΡΕΝΟΥ (ΕΤ3, 13/4/2012, 23:00)
- ΓΟΥΙΛΙΑΜ ΚΑΙ ΚΕΙΤ: Ο ΓΑΜΟΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ (WILLIAM AND KATE) (ALPHA , 13/4/2012, 21:45)
- ΤΟΜ ΚΑΙ ΤΖΕΡΙ: ΓΡΗΓΟΡΟΙ ΚΑΙ ΜΑΛΛΙΑΡΟΙ (TOM AND JERRY: THE FAST AND THE FURRY) (STAR, 13/4/2012, 13:30)
- ΓΙΑ ΤΗ ΡΟΖΑΝ (ROSEANNA’S GRAVE) (ANT1, 13/4/2012, 08:30)
- Η ΜΕΡΙΛΥΝ ΚΑΙ ΕΓΩ (MARILYN AND ME) (ANT1 , 12/4/2012, 01:20)
- ΟΙ ΔΕΚΑ ΕΝΤΟΛΕΣ (THE TEN COMMANDMENTS) (STAR, 12/4/2012, 21:00)
- ΚΒΟ ΒΑΝΤΙΣ (QUO VADIS) (STAR, 12/4/2012, 16:30)
- TOM & JERRY: ΕΝΑΝΤΙΟΝ ΤΩΝ ΠΕΙΡΑΤΩΝ (SHIVER ME WHISKERS) (STAR, 12/4/2012, 13:30)
- ΜΠΙΝΓΚΟ (BINGO) (MEGA, 12/4/2012, 11:15)
- Ο ΠΟΝΤΙΚΟΜΙΚΡΟΥΛΗΣ 3 (Stuart Little 3) (MEGA, 12/4/2012, 10:00)
- Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΗΣ ΜΑΡΘΑ ΣΤΙΟΥΑΡΤ (DRIVEN TO SUCCEED) (ANT1 , 12/4/2012, 09:00)
- ΟΙ ΜΙΚΡΕΣ ΜΠΑΛΑΡΙΝΕΣ (BALLET SHOES) (ANT1 , 12/4/2012, 07:00)
- Η ΕΠΑΦΗ (CONTACT) (STAR, 11/4/2012, 00:15)
- Ο ΠΕΛΑΤΗΣ (THE CLIENT) (ALPHA, 11/4/2012, 21:45)
- ΤΟ ΜΕΛΙ (BAL) (ΕΤ1, 10/4/2012, 23:30)
- ΜΑΪΜΟΥΔΟΜΠΕΛΑΔΕΣ (MONKEY TROUBLE) (STAR, 10/4/2012, 13:45)
- WILD WILD WEST (STAR, 9/4/2012, 22:45)
- ΚΥΡΙΑΡΧΟ ΑΡΣΕΝΙΚΟ (ALPHA MALE) (ALPHA, 9/4/2012, 21:45)
- ΛΕΓΕΩΝΑ ΤΩΝ ΥΠΕΡΗΡΩΩΝ: ΟΙ ΜΑΧΗΤΕΣ ΤΟΥ ΑΥΡΙΟ (JUSTICE LEAGUE: THE NEW FRONTIER) (STAR, 9/4/2012, 10:30)
- ΑΜΙΣΤΑΝΤ (AMISTAD) (ANT1, 8/4/2012, 03:20)
- Η ΛΙΜΝΗ ΤΩΝ ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΩΝ (GHOST LAKE) (ALPHA, 8/4/2012, 00:45)
- Ο ΗΛΙΑΣ ΤΟΥ 16ΟΥ (ριμέικ) (MEGA, 8/4/2012, 21:00)
- MON. VS AL. MUTANT PUMKINS (ANT1, 8/4/2012, 13:30)
- ΝΕΟΤΗΤΑ ΧΩΡΙΣ ΝΙΑΤΑ (YOUTH WITHOUT YOUTH ) (ΕΤ3, 7/4/2012, 23:00)
- ΑΠΙΣΤΗ (UNFAITHFUL) (ALPHA, 7/4/2012, 23:00)
- ΠΑΛΙΟΙ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΙ (POWDER BLUE) (STAR, 6/4/2012, 01:45)
- ΣΕ ΑΠΟΣΤΑΣΗ ΒΟΛΗΣ (STRIKING DISTANCE) (MEGA, 6/4/2012, 23:10)
- Ο,ΤΙ ΘΕΛΕΙ Ο ΛΑΟΣ (ΕΤ3, 6/4/2012, 19:30)
- Η ΜΑΝΙΑ ΤΗΣ ΦΥΣΗΣ: ΧΙΟΝΟΣΤΙΒΑΔΑ (NATURAL CAUSES: AVALANCHE) (STAR, 5/4/2012, 04:00)
- ΕΧΕΤΕ ΚΑΝΕΙ ΚΡΑΤΗΣΗ; (NO RESERVATIONS) (STAR, 5/4/2012, 22:00)
- Ο ΜΑΓΟΣ ΜΕΡΛΙΝ (MERLIN) (STAR, 5/4/2012, 16:15)
- ΔΟΛΟΠΛΟΚΙΕΣ.COM (WRONG NUMBER) (STAR, 4/4/2012, 02:15)
- Ο ΠΥΡΓΟΣ ΤΩΝ ΙΠΠΟΤΩΝ (ΕΤ3, 4/4/2012, 19:30)
- ΝΙΩΣΕ ΤΟ ΡΥΘΜΟ (FEEL THE NOISE) (STAR, 3/4/2012, 02:30)
- ΔΙΩΓΜΟΣ (ΕΤ3, 3/4/2012, 23:00)
- ΕΜΕΙΣ ΤΑ ΜΠΑΤΙΡΑΚΙΑ (ΕΤ3, 3/4/2012, 19:30)
- Η ΗΜΕΡΑ ΤΩΝ ΖΩΝΤΑΝΩΝ ΝΕΚΡΩΝ (DAY OF THE DEAD) (STAR, 2/4/2012, 02:30)
- ΤΡΕΛΟΙ ΠΟΛΥΤΕΛΕΙΑΣ (ΕΤ3, 2/4/2012, 19:30)
- ΣΑΝ ΠΡΟΣΩΠΟ ΣΤΑ ΣΥΝΝΕΦΑ (HEAD IN THE CLOUDS) (ΕΤ3, 1/4/2012, 23:00)
- ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΤΡΕΝΟ ΓΙΑ ΤΗ ΓΙΟΥΜΑ (3.10 to Yuma) (ΕΤ3, 31/3/2012, 23:00)
- ΒΑΣΙΜΕΣ ΥΠΟΨΙΕΣ (SHADOW OF DOUBT) (ALPHA, 31/3/2012, 23:00)
- ΜΗΝ ΠΥΡΟΒΟΛΕΙΤΕ ΤΗ ΓΙΑΓΙΑ (BIG MOMMA\'S HOUSE) (ALPHA, 31/3/2012, 17:05)
- ΦΑΝΤΑΡΟΙ ΓΙΑ ΚΛΑΜΑΤΑ (DELTA FARCE) (STAR, 31/3/2012, 13:45)
- PUMPKINHEAD 3: Η ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ (PUMPKINHEAD 3: ASHES TO ASHES) (MEGA, 30/3/2012, 01:15)
- ΠΡΩΤΑΠΡΙΛΙΑ ΘΑΝΑΤΟΥ (APRIL FOOLS DAY) (MEGA, 30/3/2012, 23:10)
- ΣΥΝΟΙΚΙΑ ΤΟ ΟΝΕΙΡΟ (ΕΤ3, 29/3/2012, 19:30)
- ΛΟΓΙΚΗ ΚΑΙ ΨΕΥΔΑΙΣΘΗΣΕΙΣ (SLIPSTREAM) (STAR, 28/3/2012, 02:30)
- ΠΑΓΙΔΕΥΜΕΝΗ ΣΤΟ ΔΙΚΤΥΟ (THE NET) (MEGA, 28/3/2012, 22:00)
- ΕΓΩ ΡΕΖΙΛΕΨΑ ΤΟΝ ΧΙΤΛΕΡ (ΕΤ3, 28/3/2012, 19:30)
- FLIRTING (STAR, 27/3/2012, 02:15)
- ΤΟ ΧΩΜΑ ΒΑΦΤΗΚΕ ΚΟΚΚΙΝΟ (ΕΤ3, 27/3/2012, 23:30)
- ΕΠΟΜΕΝΗ ΣΤΑΣΗ: Ο ΘΑΝΑΤΟΣ (REST STOP) (STAR, 26/3/2012, 02:15)
- ΟΤΑΝ ΕΚΛΑΨΕ Ο ΝΙΤΣΕ (WHEN NIETZCHE WEPT) (ΕΤ1, 26/3/2012, 23:30)
- ΘΕΟΦΙΛΟΣ (ΕΤ3, 26/3/2012, 23:00)
- ΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΚΟΛΠΟ (THE BANK JOB) (STAR, 26/3/2012, 22:00)
- ΠΩΣ ΝΑ ΧΑΣΕΙΣ ΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΣΟΥ (HOW TO LOSE FRIENDS AND ALIENATE PEOPLE) (STAR, 25/3/2012, 02:00)
- Η ΚΥΡΑ ΦΡΟΣΥΝΗ ΚΑΙ Ο ΑΛΗ ΠΑΣΑΣ (ΕΤ3, 25/3/2012, 19:30)
- ΟΙ ΣΥΜΠΕΘΕΡΟΙ (THEIN ΙΝ LAWS) (ΝΕΤ, 25/3/2012, 19:00)
- ΕΓΚΑΤΑΛΕΙΠΟΝΤΑΣ ΤΟ ΠΛΟΙΟ (JUMPING SHIP) (ΕΤ1, 25/3/2012, 15:00)
- ΜΑΡΙΑ ΠΕΝΤΑΓΙΩΤΙΣΣΑ (ΕΤ3, 25/3/2012, 13:30)
- ΣΠΙΤΙ ΓΙΑ ΠΑΡΤΙ Νο 3 (HOUSE PARTY 3) (STAR, 24/3/2012, 02:15)
- ΒΕΡΟΝΙΚΑ ΓΚΕΡΙΝ : ΘΑΝΑΣΙΜΗ ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ (VERONICA GUERIN) (ΕΤ3, 24/3/2012, 23:00)
- KUNG FU PANDA (ANT1 , 24/3/2012, 21:00)
- Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΠΟΥ ΑΝΤΙΚΡΙΣΕ ΤΗΝ ΚΟΛΑΣΗ (OMEGA MAN) (STAR, 23/3/2012, 03:45)
- ΤΟ ΨΩΝΙΣΤΗΡΙ (CRUISING) (STAR, 23/3/2012, 01:45)
- 4 ΜΑΥΡΑ ΚΟΣΤΟΥΜΙΑ (Four Black Suits) (MEGA, 23/3/2012, 23:10)
- ΜΕ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΨΗΛΑ (WALKING TALL) (STAR, 23/3/2012, 22:00)
- Ο ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ (THE CHAMP) (STAR, 22/3/2012, 02:30)
- ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΣΤΗΝ ΑΝΤΙΣΤΑΣΗ (ΕΤ3, 22/3/2012, 19:30)
- Η ΚΑΤΑΡΑ ΤΗΣ ΣΦΙΓΓΑΣ (SPHINX) (STAR, 21/3/2012, 02:45)
- ΤΑ ΔΙΑΜΑΝΤΙΑ ΤΗΣ ΑΠΩΛΕΙΑΣ (THE LOSS OF A TEARDROP DIAMOND) (STAR, 20/3/2012, 02:30)
- Η ΑΠΑΤΗΛΗ ΛΑΜΨΗ ΤΗΣ ΜΑΤΑΙΟΔΟΞΙΑΣ (THE BONFIRE OF THE VANITIES) (STAR, 19/3/2012, 03:00)
- ΤΟ ΚΑΡΑΒΑΝ ΣΑΡΑΙ (ΕΤ3, 19/3/2012, 23:00)
- ΡΑΠ ΠΑΡΤΙ (CLASS ACT) (STAR, 18/3/2012, 04:00)
- CAPTURE OF THE GREEN RIVER KILLER (ANT1, 18/3/2012, 03:00)
- ΜΙΑ ΙΔΙΑΖΟΥΣΑ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΦΟΝΟΥ (A SLIGHT CASE OF MURDER) (STAR, 18/3/2012, 02:00)
- ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΜΕ ΕΝΑΝ ΣΤΑΡ (WIN A DATE WITH TAD HAMILTON!) (STAR, 18/3/2012, 13:45)
- ΚΑΚΟΣ ΜΠΕΛΑΣ (BIG TROUBLE) (ΝΕΤ, 18/3/2012, 13:00)
- ΔΑΧΤΥΛΙΔΙ ΑΡΡΑΒΩΝΩΝ (THE ENGAGEMENT RING) (ANT1 , 17/3/2012, 03:20)
- TEQUILA SUNRISE (STAR, 17/3/2012, 03:15)
- ΟΙ ΜΗΧΑΝΟΒΙΟΙ (BIKER BOYZ) (STAR, 17/3/2012, 01:00)
- ΔΥΟ ΓΥΝΑΙΚΕΣ, ΤΡΕΙΣ ΒΑΛΙΤΣΕΣ ΚΙ ΕΓΩ (OSCAR) (ΝΕΤ, 17/3/2012, 19:00)
- Η ΑΛΛΗ ΟΨΗ ΤΟΥ ΘΥΜΟΥ (THE UPSIDE OF ANGER) (STAR, 17/3/2012, 13:30)
- ΚΑΥΤΗ ΠΡΟΘΕΣΜΙΑ (FRIDAY) (STAR, 16/3/2012, 04:00)
- ΤΟ ΚΕΛΙ 2 (THE CELL 2) (STAR, 16/3/2012, 02:15)
- ROCKY ΙΙ (STAR, 16/3/2012, 23:45)
- ΣΤΟΝ ΠΥΡΕΤΟ ΤΗΣ ΔΟΞΑΣ (FAME) (STAR, 15/3/2012, 02:30)
- Ο ΙΣΤΟΣ ΤΗΣ ΑΡΑΧΝΗΣ (LOUIS L’AMOUR’S CROSSFIRE TRAIL) (STAR, 13/3/2012, 02:30)
- ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ (ΕΤ3, 13/3/2012, 23:00)
- ΧΟΡΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΟΝ ΠΑΓΟ (ΕΤ1, 13/3/2012, 22:30)
- ΣΠΙΤΙ ΓΙΑ ΠΑΡΤΙ Νο 2 (HOUSE PARTY 2) (STAR, 12/3/2012, 02:45)
- ΚΟΝΙ ΚΑΙ ΚΑΡΛΑ (CONNIE AND CARLA ) (ALPHA, 12/3/2012, 22:00)
- ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΧΟΡΟΣ (THAT’S DANCING) (STAR, 11/3/2012, 02:30)
- ΣΧΟΛΙΚΕΣ ΑΝΑΜΝΗΣΕΙΣ (OLD SCHOOL) (STAR, 11/3/2012, 00:45)
- ΤΟ ΑΛΙΚΟ ΓΡΑΜΜΑ (ΤΗΕ SCARLET LETTER) (ΕΤ3, 11/3/2012, 23:00)
- Ο ΘΥΜΙΟΣ ΤΑ 'ΚΑΝΕ ΘΑΛΑΣΣΑ (ΕΤ3, 11/3/2012, 13:30)
- ΑΤΟΜΙΚΗ ΚΑΤΑΙΓΙΔΑ (ATOMIC TWISTER) (ANT1 , 10/3/2012, 03:20)
- ΘΑΝΑΣΙΜΗ ΜΑΧΗ (MORTAL KOMBAT) (STAR, 10/3/2012, 02:30)
- RESIDENT EVIL: Η ΕΞΟΝΤΩΣΗ (RESIDENT EVIL: THE EXTINCTION) (STAR, 10/3/2012, 00:45)
- ΜΗΝ ΤΟ ΠΕΙΣ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑΝ (TELL NO ONE ) (ΕΤ3, 10/3/2012, 23:00)
- ΑΙΜΑ ΚΑΙ ΣΟΚΟΛΑΤΑ (BLOOD & CHOCOLATE) (STAR, 10/3/2012, 22:45)
- ΤΟ ΤΑΞΙΔΙ (THE TRIP) (ET1 , 10/3/2012, 21:00)
- Ο ΚΑΤΑΣΚΟΠΟΣ ΜΕ ΤΙΣ ΒΕΛΟΥΔΙΝΕΣ ΠΑΤΟΥΣΕΣ (THAT DARN CAT) (ALPHA, 10/3/2012, 17:05)
- ΤΣΙΤΑ ΓΚΙΡΛΣ 3, ΕΝΑΣ ΚΟΣΜΟΣ (CHEETAH GIRLS 3: ONE WORLD) (ΝΕΤ, 10/3/2012, 16:00)
- ΤΟ ΘΑΡΡΟΣ ΤΗΣ ΑΓΑΠΗΣ (EVERYTHING THAT RISES) (STAR, 9/3/2012, 02:15)
- JACKASS 2 (STAR, 8/3/2012, 04:00)
- Η ΓΟΗΤΕΙΑ ΤΗΣ ΕΞΟΥΣΙΑΣ (POWER) (STAR, 6/3/2012, 02:15)
- A SCANNER DARKLY (STAR, 5/3/2012, 02:45)
- ΜΠΑΫΡΟΝ [Μπαλάντα ενός Δαιμονισμένου] (ΕΤ3, 5/3/2012, 23:00)
- ΟΡΑΤΟΤΗΣ ΜΗΔΕΝ (BLIND HORIZON) (STAR, 4/3/2012, 03:45)
- ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΥΡΩ ΑΠΟ ΤΟ ΣΕΞ (SEX AND DEATH 101) (STAR, 4/3/2012, 01:15)
- Η ΠΑΡΑΛΙΑ (THE BEACH) (ANT1, 4/3/2012, 23:50)
- ΕΚΤΟΣ ΟΡΙΩΝ 2 (CRANK 2 HIGH VOLTAGE) (ALPHA, 4/3/2012, 23:00)
- ΤΑ ΧΙΟΝΙΑ ΤΟΥ ΚΙΛΙΜΑΝΤΖΑΡΟ (THE SNOWS OF KILIMANJARO ) (ΕΤ3, 4/3/2012, 23:00)
- SHOW TIME (ALPHA, 4/3/2012, 21:00)
- ΔΙΔΥΜΗ ΜΑΓΕΙΑ 2 (TWITCHES TOO) (ΕΤ1, 4/3/2012, 15:00)
- ΚΥΛΙΣΜΕΝΗ ΣΤΟ ΒΟΥΡΚΟ / ΚΑΤΡΑΚΥΛΙΣΜΑ (ΕΤ3, 4/3/2012, 13:30)
- GRYPHON (MEGA, 3/3/2012, 01:00)
- ΣΑΤΑΝΙΚΗ ΓΟΗΤΕΙΑ (PRETTY PERSUATION) (STAR, 3/3/2012, 00:45)
- GOSSIP (ALPHA, 3/3/2012, 23:15)
- Η ΣΥΝΩΜΟΣΙΑ ΤΗΣ ΣΚΙΑΣ (ΤΗΕ SHADOW COSPIRACY) (ΕΤ3, 3/3/2012, 23:00)
- ΜΙΑ ΑΙΩΝΙΟΤΗΤΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΜΕΡΑ (ΕΤ1, 3/3/2012, 21:00)
- JONAS BROTHERS: Η 3D ΣΥΝΑΥΛΙΑ (JONAS BROTHER: THE 3D CONCERT EXPERIENCE) (ΕΤ1, 3/3/2012, 16:00)
- Ο ΠΥΡΕΤΟΣ ΤΗΣ ΝΙΚΗΣ (BRING IT ON) (STAR, 3/3/2012, 13:45)
- ΠΥΡΕΤΟΣ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟΒΡΑΔΟ (SATURDAY NIGHT FEVER) (ANT1, 3/3/2012, 13:30)
- ΣΠΙΤΙ ΓΙΑ ΠΑΡΤΙ (HOUSE PARTY) (STAR, 2/3/2012, 04:00)
- ΜΑΧΗΤΕΣ ΧΩΡΙΣ ΑΙΤΙΑ (FOR THE CAUSE) (STAR, 2/3/2012, 02:00)
- Η ΣΤΟΡΓΙΚΗ ΜΗΤΕΡΑ (GLASS HOUSE : THE GOOD MOTHER) (MEGA, 2/3/2012, 23:10)
- WAR (STAR, 2/3/2012, 22:00)
- ΜΙΑ ΞΕΝΗ ΑΝΑΜΕΣΑ ΜΑΣ (JUNEBUG) (STAR, 1/3/2012, 02:30)
- Ο ΕΜΙΡΗΣ ΚΑΙ Ο ΚΑΚΟΜΟΙΡΗΣ (ΕΤ3, 1/3/2012, 19:30)
- ΑIMATOBAMMENA ΘΡΑΝΙΑ (THICKER THAN BLOOD) (STAR, 29/2/2012, 02:30)
- ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΣ ΚΟΜΑΝΤΟ (RENAISSANCE MAN) (ΝΕΤ, 29/2/2012, 00:30)
- ΖΩΝΗ ΥΨΗΛΟΥ ΚΙΝΔΥΝΟΥ (DANGER ZONE) (STAR, 28/2/2012, 02:15)
- ΙΣΤΟΡΙΑ ΧΩΡΙΣ ΤΕΛΟΣ 2 (THE NEVERENDING STORY II: THE NEXT CHAPTER) (STAR, 27/2/2012, 04:00)
- ΤΟ ΠΟΤΑΜΙ ΤΟΥ ΦΟΒΟΥ (MEAN CREEK) (STAR, 27/2/2012, 02:15)
- ΜΠΟΡΝΤΕΛΟ (ΕΤ3, 27/2/2012, 23:00)
- SLUMDOG MILLIONAIRE (ΝΕΤ, 27/2/2012, 22:00)
- ΑΡΣΕΝΙΚΟ ΖΙΓΚΟΛΟ (DEUCE BIGALOW: MALE GIGOLO) (ALPHA, 27/2/2012, 21:00)
- ΓΚΡΕΪΣΤΟΟΥΚ: Ο ΘΡΥΛΟΣ ΤΟΥ ΤΑΡΖΑΝ, ΑΡΧΟΝΤΑ ΤΗΣ ΖΟΥΓΚΛΑΣ (GREYSTOKE: THE LEGEND OF TARZAN, LORD OF THE APES) (STAR, 27/2/2012, 17:15)
- Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΓΙΓΑΝΤΑΣ (MY GIANT) (STAR, 27/2/2012, 15:15)
- ΤΟΜ ΚΑΙ ΤΖΕΡΙ ΣΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ (TOM AND JERRY: BLAST OFF TO MARS) (STAR, 27/2/2012, 09:45)
- SOLOMON AND SHEBA (STAR, 26/2/2012, 02:15)
- ΟΙ ΑΝΤΡΕΣ ΜΕ ΤΑ ΑΣΠΡΑ (WHITECOATS) (STAR, 26/2/2012, 00:15)
- Ο ΕΙΡΗΝΟΠΟΙΟΣ THE PEACEMAKER (ANT1, 26/2/2012, 00:00)
- ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ (Beyond the sea) (ΕΤ3, 26/2/2012, 23:00)
- Ο ΝΑΥΑΓΟΣ (CAST AWAY) (ANT1 , 26/2/2012, 21:00)
- ΣΗΜΕΙΟ ΥΠΕΡΟΧΗΣ (VANTAGE POINT) (MEGA, 26/2/2012, 21:00)
- Ο ΑΞΙΟΤΙΜΟΣ ΚΥΡΙΟΣ (THE DISTINGUISHED GENTLEMAN) (ΝΕΤ, 26/2/2012, 19:00)
- Η ΑΡΧΟΝΤΙΣΣΑ ΤΗΣ ΚΟΥΖΙΝΑΣ (ΕΤ3, 26/2/2012, 16:00)
- Η ΝΥΦΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΓΩ (FOR BETTER OR WORSE) (STAR, 25/2/2012, 04:15)
- ΥΠΟΨΙΕΣ (UNDER SUSPΙCION) (ANT1, 25/2/2012, 03:20)
- Ο ΣΚΑΘΑΡΟΖΟΥΜΗΣ (BEETLE JUICE) (STAR, 25/2/2012, 02:30)
- ΜΥΣΤΙΚΟΣ ΠΡΑΚΤΟΡΑΣ (THE SECRET AGEND) (ΝΕΤ, 25/2/2012, 02:00)
- ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΗ ΡΑΓΚΟΥΝ (BEYOND RANGOON) (STAR, 25/2/2012, 00:30)
- ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΕΝΗΛΙΚΩΝ (CONSENTING ADULTS) (ΕΤ3, 25/2/2012, 23:00)
- FUNNY GAMES (ALPHA, 25/2/2012, 23:00)
- FIRST KID (ALPHA, 25/2/2012, 16:50)
- Η ΑΠΙΘΑΝΗ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΑ ΤΗΣ SHARPAY (SHARPAY'S FABULOUS ADVENTURE) (ET1 , 25/2/2012, 16:00)
- ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΑΘΗΝΑ (ET3 , 24/2/2012, 19:00)
- FAME (MEGA, 23/2/2012, 22:00)
- BANK BANG (STAR, 23/2/2012, 22:00)
- ΚΑΘΕ ΚΑΤΕΡΓΑΡΗΣ ΣΤΟΝ ΠΑΓΚΟ ΤΟΥ (ΕΤ3, 22/2/2012, 19:00)
- ΑΤΑΙΡΙΑΣΤΟΙ ΕΡΑΣΤΕΣ (ACCIDENTAL TOURIST) (STAR, 21/2/2012, 02:30)
- ΚΑΝΤΙΝΑ (ΕΤ1, 21/2/2012, 22:30)
- NEW JACK CITY (STAR, 20/2/2012, 02:30)
- ΤΟ ΠΕΡΑΣΜΑ ΤΟΥ ΧΕΙΜΩΝΑ (WINTER PASSING) (ΕΤ1, 20/2/2012, 23:00)
- ΞΑΝΘΟΙ ΜΠΕΛΑΔΕΣ (BLONDE AND BLONDER) (ALPHA, 20/2/2012, 21:00)
- ΟΧΙ ΚΥΡΙΕ ΤΖΟΝΣΟΝ (ΕΤ3, 20/2/2012, 19:00)
- ΘΑ ΣΟΥ ΚΟΨΩ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ (SEVERANCE) (STAR, 19/2/2012, 01:45)
- ΟΛΕΘΡΙΑ ΣΥΓΚΡΟΥΣΗ (DEEP IMPACT) (ANT1, 19/2/2012, 23:20)
- ΤΟ ΟΡΦΑΝΟΤΡΟΦΕΙΟ (THE ORPHANAGE) (ALPHA, 19/2/2012, 23:00)
- ΚΑΜΠΑΡΕ (CABARET) (ΕΤ1, 19/2/2012, 22:00)
- ΣΤΟ ΧΕΙΛΟΣ ΤΟΥ ΤΖΟΓΟΥ (EVEN MONEY) (ALPHA, 19/2/2012, 21:00)
- I,ROBOT (ANT1, 19/2/2012, 21:00)
- ΑΝΤΑΡΚΤΙΚΗ, ΣΤΑ ΟΡΙΑ ΤΟΥ ΑΔΥΝΑΤΟΥ (EIGHT BELOW) (ΝΕΤ, 19/2/2012, 18:45)
- ΑΥΤΟΣ Ο ΘΑΥΜΑΣΤΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ… WALT DISNEY (ΤΗΕ BEST OF WALT DISNEY'S TRUE LIFE ADVENTURES) (ET1 , 19/2/2012, 15:00)
- ΚΑΤΑΔΙΩΞΗ ΣΤΟ ΒΟΥΝΟ ΤΩΝ ΜΑΓΙΣΣΩΝ (RACE TO WITCH MOUNTAIN) (ΝΕΤ, 19/2/2012, 13:00)
- Η ΤΡΙΛΟΓΙΑ ΤΟΥ ΤΟΥΛΣΕ ΛΟΥΠΕΡ (THE TULSE LUPER SUITCASES – PART 3: FROM SARK TO THE FINISH) (ΝΕΤ, 18/2/2012, 02:00)
- ΤΟ ΚΑΤΑΦΥΓΙΟ (LE REFUGE) (ΕΤ1, 18/2/2012, 23:30)
- GREEN STREET HOOLIGANS(GREEN STREET HOOLIGANS ) (ΕΤ3, 18/2/2012, 23:00)
- Ο ΑΝΤΡΑΣ ΠΟΥ ΑΓΑΠΑ (L' UOMO CHE AMA) (ΕΤ1, 18/2/2012, 21:45)
- ΜΙΚΡΟΙ ΣΩΤΗΡΕΣ (HOOT) (ALPHA, 18/2/2012, 17:05)
- STEP UP 2: ΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΒΗΜΑ (STEP UP 2 : THE STREETS) (MEGA, 18/2/2012, 14:50)
- ΦΛΑΣΝΤΑΝΣ (FLASHDANCE) (ANT1 , 18/2/2012, 13:30)
- ΚΡΑΥΓΕΣ ΑΓΩΝΙΑΣ (WHEN A STRANGER CALLS) (MEGA, 17/2/2012, 23:00)
- ΕΡΟΪΚΑ (ΕΤ1, 17/2/2012, 22:00)
- CINDERELLA MAN (ALPHA, 17/2/2012, 21:00)
- ΜΑΝΤ ΜΑΞ 2 (MAD MAX II: THE ROAD WARRIOR) (STAR, 15/2/2012, 04:00)
- ΤΑ ΚΛΕΙΔΙΑ ΤΟΥ ΣΠΙΤΙΟΥ (KEYS TO THE HOUSE) (STAR, 14/2/2012, 01:45)
- Η ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ (ΕΤ1, 14/2/2012, 22:30)
- Η ΚΑΘΑΡΣΗ (PURGATORY) (STAR, 13/2/2012, 04:00)
- ΜΙΚΡΕΣ ΑΦΡΟΔΙΤΕΣ (ΕΤ3, 13/2/2012, 23:00)
- BEERFEST (STAR, 12/2/2012, 03:15)
- ΣΧΙΖΟΦΡΕΝΗΣ ΔΟΛΟΦΟΝΟΣ ΜΕ ΤΟ ΠΡΙΟΝΙ: Η ΑΡΧΗ (THE TEXAS CHAINSAW MASSACRE: THE BEGINNING) (ALPHA, 12/2/2012, 01:00)
- AMERICAN BEAUTY (ANT1, 12/2/2012, 23:50)
- Υ.Γ Σ΄ΑΓΑΠΩ (P.S. I LOVE YOU) (ANT1, 12/2/2012, 21:00)
- ΤΖΑΚ Ο ΚΑΒΑΛΑΡΗΣ (ΕΤ3, 12/2/2012, 19:00)
- ΑΜΑΡΥΛΛΙΣ, ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΤΗΣ ΑΓΑΠΗΣ (ΕΤ3, 12/2/2012, 13:30)
- ΝΤΕΝΤΕΚΤΙΒ ΜΕ …PRADA(GET A CLUE) (ΝΕΤ, 12/2/2012, 13:00)
- ΤΙΓΡΗΣ ΚΑΙ ΔΡΑΚΟΣ (CROUCHING TIGER HIDDEN DRAGON) (MEGA, 11/2/2012, 00:45)
- ΘΑ ΣΕ ΔΩ ΞΑΝΑ (I 'LL BE SEEING YOU) (ΕΤ1, 11/2/2012, 23:30)
- ΔΕΥΤΕΡΕΣ ΜΕ ΛΙΑΚΑΔΑ (MONDAYS IN THE SUN ) (ΕΤ3, 11/2/2012, 23:00)
- ΣΑΪΜΟΝ, ΕΝΑ ΜΙΚΡΟ ΘΑΥΜΑ (SIMON BIRCH) (ΕΤ1, 11/2/2012, 21:00)
- ΔΙΔΥΜΗ ΜΑΓΕΙΑ (TWITCHES) (ΕΤ1, 11/2/2012, 16:00)
- ΣΥΓΚΑΤΟΙΚΟΙ ΜΕ ΤΟ ΖΟΡΙ (DUPLEX) (STAR, 11/2/2012, 13:45)
- ΝΤΑΜΠΟ ΤΟ ΕΛΕΦΑΝΤΑΚΙ (DUMBO) (ΕΤ1, 11/2/2012, 12:00)
- “10” (STAR, 10/2/2012, 02:30)
- ΗΛΕΚΤΡΑ (ΕΤ1, 10/2/2012, 22:00)
- Η ΚΟΡΟΪΔΑΡΑ (ΕΤ3, 10/2/2012, 19:30)
- Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΤΟΥ ΜΕΓΙΣΤΑΝΑ (THE RICH MAN’S WIFE) (ΝΕΤ, 9/2/2012, 00:30)
- Η ΠΡΟΕΔΡΙΝΑ (ΕΤ3, 9/2/2012, 19:00)
- ΤΑ 201 ΚΑΝΑΡΙΝΙΑ (ΕΤ3, 8/2/2012, 19:00)
- ΦΑΙΝΟΜΕΝΟ (PHENOMENON) (ALPHA, 7/2/2012, 21:00)
- AMERICAN PASTIME (STAR, 6/2/2012, 02:30)
- ΜΑΓΙΚΗ ΠΟΛΗ (ΕΤ3, 6/2/2012, 23:00)
- ΑΜΦΙΒΟΛΙΑ (DOUBT) (ΝΕΤ, 6/2/2012, 22:00)
- ΠΟΡΕΙΑ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΕΛΘΟΝ (ARTHUR'S DYKE) (ALPHA, 6/2/2012, 21:00)
- ΔΕΛΗΣΤΑΥΡΟΥ ΚΑΙ ΥΙΟΣ (ΕΤ3, 6/2/2012, 19:00)
- ΤΡΕΙΣ ΤΡΕΛΟΙ ΥΠΕΡΕΓΚΕΦΑΛΟΙ (BRAIN DONORS) (STAR, 5/2/2012, 02:45)
- ΤΟ ΤΑΝΓΚΟ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ (NOT HERE TO BE LOVED) (ΝΕΤ, 5/2/2012, 00:45)
- Ο ΚΥΡΙΑΡΧΟΣ ΤΟΥ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ (UNDISPUTED) (ANT1 , 5/2/2012, 23:30)
- MONSTER (MONSTER) (ΕΤ3, 5/2/2012, 23:00)
- Η ΑΦΙΞΗ ΤΟΥ ΔΑΙΜΟΝΑ (AN AMERICAN HAUNTING) (ALPHA, 5/2/2012, 22:54)
- ΑΝΑΧΩΡΗΣΕΙΣ (DEPARTURES) (ΕΤ1, 5/2/2012, 22:00)
- ΔΙΠΛΗ ΠΑΓΙΔΑ (DOUBLE TAP) (ALPHA, 5/2/2012, 21:00)
- ΓΙΑ ΦΑΝΤΑΣΟΥ (IMAGINE THAT) (ALPHA , 5/2/2012, 21:00)
- Η ΓΥΝΑΙΚΑΡΑ ΜΕ ΤΑ ΚΟΚΚΙΝΑ (THE WOMAN IN RED) (ALPHA, 5/2/2012, 17:15)
- ΕΡΩΤΙΚΕΣ ΑΝΑΠΟΔΙΕΣ (IT’S A BOY GIRL THING) (STAR, 5/2/2012, 13:45)
- Η ΜΟΔΙΣΤΡΟΥΛΑ (ΕΤ3, 5/2/2012, 13:30)
- Ο ΒΑΛΤΟΣ (THE MARSH) (STAR, 4/2/2012, 00:45)
- ΤΟ ΕΞΠΡΕΣ ΤΟΥ ΜΕΣΟΝΥΚΤΙΟΥ (MIDNIGHT EXPRESS) (ANT1, 4/2/2012, 00:45)
- VITUS (ΕΤ3, 4/2/2012, 23:00)
- 15ΧΡΟΝΟΣ ΜΠΕΛΑΣ (15 ANS ET DEMI) (ΕΤ1, 4/2/2012, 21:30)
- ΡΕΒΕΚΚΑ (REBECCA) (ΕΤ1, 4/2/2012, 16:00)
- ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ (ΕΤ1, 3/2/2012, 23:00)
- ΠΙΚΡΗ ΖΩΗ (ΕΤ3, 3/2/2012, 19:30)
- WARRIOR KING (STAR, 2/2/2012, 02:00)
- DEEP END (STAR, 2/2/2012, 22:00)
- ΑΠΟΛΥΤΟΣ ΚΙΝΔΥΝΟΣ (SUM OF ALL FEARS) (ANT1, 2/2/2012, 21:00)
- ΔΕΣΠΟΙΝΙΣ ΕΤΩΝ 39 (ΕΤ3, 2/2/2012, 19:00)
- Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΑΣ (THE STORY OF US) (STAR, 1/2/2012, 23:00)
- Ο ΘΟΔΩΡΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΔΙΚΑΝΟ (O Thodoros kai to dikano) (STAR, 1/2/2012, 21:00)
- Ο ΜΙΜΙΚΟΣ ΚΑΙ Η ΜΑΙΡΗ (ΕΤ3, 1/2/2012, 19:00)
- URO (ΝΕΤ, 31/1/2012, 00:30)
- 45m2 (ΕΤ1, 31/1/2012, 22:30)
- Ο ΠΙΟ ΚΑΛΟΣ Ο ΜΑΘΗΤΗΣ (ΕΤ3, 30/1/2012, 19:00)
- ΕΡΩΤΟΧΤΥΠΗΜΕΝΟΣ (GET WELL SOON) (ALPHA, 29/1/2012, 00:00)
- ΕΝΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΚΟΣΜΟΣ(IT’S A FREE WORLD ) (ΕΤ3, 29/1/2012, 23:00)
- Η ΑΝΝΑ ΚΑΙ Ο ΒΑΣΙΛΙΑΣ (ANNA AND THE KING) (ALPHA, 29/1/2012, 16:30)
- ΜΙΑ ΖΩΗ ΣΑΝ ΟΝΕΙΡΟ (ANGEL) (ALPHA, 29/1/2012, 16:30)
- ΣΕΡΦΑΡΟΝΤΑΣ ΣΤΑ ΚΥΜΑΤΑ (RIP GIRLS) (ΕΤ1, 29/1/2012, 15:00)
- Η ΜΑΡΣΙ ΤΑ \'ΠΑΙΞΕ (MARCI X) (ANT1 , 29/1/2012, 13:30)
- ΤΟ ΤΡΕΝΟ ΤΗΣ ΜΕΓΑΛΗΣ ΦΥΓΗΣ (RUNAWAY TRAIN) (STAR, 28/1/2012, 03:30)
- ΑΤΙΘΑΣΟΙ ΜΑΧΗΤΕΣ (THE WANDERERS) (ΝΕΤ, 28/1/2012, 02:00)
- ΤΑ ΟΜΟΡΦΟΠΑΙΔΑ (LES BEAUX GOSSES) (ΕΤ3, 28/1/2012, 00:45)
- Η ΤΡΙΛΟΓΙΑ ΤΟΥ ΤΟΥΛΣΕ ΛΟΥΠΕΡ (ΜΕΡΟΣ 2ο ) (THE TULSE LUPER SUITCASES – PART 2: VAUX TO THE SEA ) (ΕΤ1, 28/1/2012, 00:30)
- ΤΟ ΒΛΕΜΜΑ ΤΟΥ ΟΔΥΣΣΕΑ (ΕΤ1, 28/1/2012, 21:30)
- ΧΑΜΕΝΑ ΟΝΕΙΡΑ (ΕΤ3, 28/1/2012, 19:00)
- ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΤΟΥ ΜΠΕΒΕΡΛΙ ΧΙΛΣ (CLUELESS) (ANT1, 28/1/2012, 13:30)
- ΘΑΝΑΣΙΜΗ ΓΟΗΤΕΙΑ (LETHAL SEDUCTION) (ANT1, 27/1/2012, 03:20)
- ΑΟΡΑΤΟ ΑΓΓΙΓΜΑ (HOLLOW MAN) (MEGA, 27/1/2012, 23:00)
- Ο ΘΙΑΣΟΣ (ΝΕΤ, 27/1/2012, 22:30)
- SEX AND THE CITY (STAR, 27/1/2012, 22:00)
- ZOOLANDER: Ο ΑΡΧΟΝΤΑΣ ΤΗΣ ΠΑΣΑΡΕΛΑΣ (ZOOLANDER) (ALPHA, 27/1/2012, 21:00)
- ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ (ΕΤ3, 27/1/2012, 19:30)
- Η ΛΑΜΨΗ (THE SHINING) (STAR, 26/1/2012, 02:15)
- ΜΥΣΤΙΚΗ ΣΥΜΦΩΝΙΑ (THE SECRET PACT) (ΝΕΤ, 25/1/2012, 00:30)
- ΣΥΛΛΕΚΤΗΣ ΟΣΤΩΝ (THE BONE COLLECTOR) (MEGA, 25/1/2012, 23:20)
- ΚΙΝΕΤΤΑ (ΕΤ1, 24/1/2012, 22:30)
- ΞΑΝΑ ΑΝΑΛΥΣΕ ΤΟ (ANALYZE THAT) (ALPHA , 24/1/2012, 21:00)
- SINGLES (STAR, 23/1/2012, 04:00)
- ΟΙΩΝΟΣ (SIGNS) (ΝΕΤ, 23/1/2012, 00:30)
- ΓΙΑ ΜΙΑ ΧΟΥΦΤΑ ΤΟΥΡΙΣΤΡΙΕΣ (ΕΤ3, 23/1/2012, 19:00)
- ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟΝ ΧΕΝΡΙ (REGARDING HENRY) (STAR, 22/1/2012, 01:45)
- ΤΟ ΜΥΣΤΙΚΟ ΤΟΥ BROKEBACK MOUNTAIN (BROKEBACK MOUNTAIN) (ΝΕΤ, 22/1/2012, 00:45)
- ΚΑΖΑΝΟΒΑ (ΕΤ3, 22/1/2012, 23:00)
- ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΤΟΥ ΛΟΥΝΑ ΠΑΡΚ (ΕΤ3, 22/1/2012, 19:00)
- ΠΑΓΩΜΕΝΗ ΛΕΜΟΝΑΔΑ (LEMONADE MOUTH) (ΕΤ1, 22/1/2012, 15:00)
- ΠΟΜ, ΤΟ ΑΛΟΓΑΚΙ (POM, LE POULAIN) (ΝΕΤ, 22/1/2012, 13:00)
- ΟΙ ΑΓΓΕΛΙΟΦΟΡΟΙ (THE MESSENGERS) (MEGA, 21/1/2012, 00:45)
- ΤΟ ΟΝΕΙΡΟ ΤΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΑΣ (ALPHA, 21/1/2012, 23:00)
- ΤΡΙΣΔΙΑΣΤΑΤΟΙ ΚΑΤΑΣΚΟΠΟΙ (SPY KIDS 3D: GAME OVER) (ALPHA, 21/1/2012, 17:20)
- ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΤΗΣ ΜΟΙΡΑΣ (A SIMPLE TWIST OF FATE) (ΝΕΤ, 21/1/2012, 16:00)
- ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΤΗΣ ΔΙΠΛΑΝΗΣ ΠΟΡΤΑΣ (THE GIRL NEXT DOOR) (STAR, 21/1/2012, 13:45)
- Ο ΜΙΚΡΟΥΛΗΣ ΤΟΝΤ (ADVENTURES OF ICHABOD AND MR TOD) (ΕΤ1, 21/1/2012, 12:00)
- ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΠΛΟΙΟ (ΕΤ1, 20/1/2012, 23:30)
- ΤΟ ΓΥΑΛΙΝΟ ΣΠΙΤΙ (GLASS HOUSE) (MEGA, 20/1/2012, 23:00)
- ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΤΟΝ ΗΛΙΟ (ΕΤ3, 20/1/2012, 19:00)
- ΧΟΡΕΥΟΝΤΑΣ ΜΕ ΕΝΑΝ ΞΕΝΟ (DANCE WITH A STRANGER) (ΕΤ3, 18/1/2012, 00:00)
- Η ΟΜΙΧΛΗ (THE FOG) (MEGA, 18/1/2012, 23:20)
- ΑΝΑΛΥΣΕ ΤΟ (ANALYZE THIS) (ALPHA, 17/1/2012, 21:00)
- Η ΧΩΡΑ ΤΩΝ ΔΡΑΚΩΝ (THE KNIGHTS OF BLOODSTEEL) (STAR, 16/1/2012, 02:30)
- Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΤΟΥ ΦΟΥΛ: ΠΟΛΕΜΙΚΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ (FOYLE’S WAR: WAR GAMES) (ΝΕΤ, 16/1/2012, 22:10)
- Ο ΜΗΤΡΟΣ ΚΙ Ο ΜΗΤΡΟΥΣΗΣ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ (ΕΤ3, 16/1/2012, 19:00)
- ΕΡΩΤΙΚΗ ΨΥΧΩΣΗ (BORDER LINE) (STAR, 15/1/2012, 02:45)
- ΣΤΗΝ ΚΟΛΑΣΗ ΤΟΥ ΟΛΟΚΑΥΤΩΜΑΤΟΣ (ADAM RESURRECTED) (STAR, 15/1/2012, 00:30)
- BLADE 2: BLOODLUST (ALPHA, 15/1/2012, 00:30)
- Σ’ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΑΓΑΠΟΥΝ (A LOS QUE AMAN) (ΕΤ3, 15/1/2012, 23:00)
- CAMP ROCK (ΕΤ1, 15/1/2012, 15:00)
- Η ΕΥΑ ΔΕΝ ΑΜΑΡΤΗΣΕ (ΕΤ3, 15/1/2012, 13:30)
- ΟΙ ΕΠΑΡΧΙΩΤΕΣ (THE OUT OF TOWNERS) (ANT1, 15/1/2012, 13:30)
- ΠΟΠ ΣΤΑΡ (THE LIZZY MC GUIRE MOVIE) (ΝΕΤ, 15/1/2012, 12:40)
- SYBIL (STAR, 14/1/2012, 01:15)
- ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟΥ ΣΟΥΙΝΓΚ (SWING KIDS) (ΕΤ3, 14/1/2012, 23:00)
- SAFE SEX (ALPHA, 14/1/2012, 23:00)
- ΘΑΝΑΣΑΚΗΣ Ο ΠΟΛΙΤΕΥΟΜΕΝΟΣ (ΕΤ3, 14/1/2012, 17:05)
- Η ΛΕΣΧΗ ΤΩΝ ΑΥΤΟΚΡΑΤΟΡΩΝ (EMPEROR'S CLUB) (ALPHA, 14/1/2012, 16:50)
- ΤΡΕΛΕΣ ΠΛΑΚΕΣ ΣΤΟ ΧΙΟΝΙ (SNOW DAY) (ANT1, 14/1/2012, 13:30)
- ΓΟΥΟΛ-Υ (WALL-E) (ΕΤ1, 14/1/2012, 12:00)
- PREY (STAR, 13/1/2012, 02:45)
- Ο ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΣΤΗ ΔΥΣΗ (EDEN IS WEST) (ET1 , 13/1/2012, 23:00)
- Η ΑΠΟΠΛΑΝΗΣΗ ΕΝΟΣ ΞΕΝΟΥ (PERFECT STRANGER) (MEGA, 13/1/2012, 23:00)
- ΤΟ ΒΑΣΙΛΕΙΟ ΤΩΝ ΟΥΡΑΝΩΝ (KINGDOM OF HEAVEN) (ANT1, 12/1/2012, 21:00)
- Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΜΟΥ ΚΙ ΕΓΩ (ΕΤ3, 12/1/2012, 19:00)
- Η ΛΟΓΧΗ ΤΟΥ ΛΟΓΓΙΝΟΥ (LANCE OF LONGINUS) Β' μέρος (STAR, 10/1/2012, 02:15)
- ΝΥΧΤΑ ΑΓΩΝΙΑΣ (SPELLBOUND) (ΕΤ1, 10/1/2012, 02:00)
- RICORDI MI (ET1 , 10/1/2012, 22:30)
- Η ΜΟΥΣΙΤΣΑ (ΕΤ3, 10/1/2012, 16:48)
- Η ΛΟΓΧΗ ΤΟΥ ΛΟΓΓΙΝΟΥ (LANCE OF LONGINUS) Α΄ μέρος (STAR, 9/1/2012, 02:15)
- ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ ΡΟΔΟΥ (THE NAME OF ROSE) (ΕΤ3, 9/1/2012, 00:30)
- ΗΛΙΟΛΟΥΣΤΟΣ ΕΡΩΤΑΣ (UNDER THE TUSCAN SUN) (ΝΕΤ, 9/1/2012, 22:10)
- ΤΟ ΠΙΘΑΡΙ (ΕΤ3, 9/1/2012, 16:25)
- Ο ΑΓΙΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΟΥ 3 (SANTA CLAUSE 3: THE ESCAPE CLAUSE) (ΝΕΤ, 9/1/2012, 16:00)
- IN BETWEEN (STAR, 8/1/2012, 04:15)
- ΛΕΥΚΗ ΝΥΧΤΑ ΓΑΜΟΥ (WHITE NIGHT WEDDING/ BRUÐGUMINN) (ΕΤ3, 8/1/2012, 00:45)
- ΞΕΠΑΤΙΝΑΖ (BLADES OF GLORY) (ANT1, 8/1/2012, 00:15)
- ΜΠΟΜΠ ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ: Η ΤΑΙΝΙΑ (SPONGEBOB, THE MOVIE) (ANT1 , 8/1/2012, 13:30)
- ΜΠΑΡΜΠΑ ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΑΝΑΤΑΣ (ΕΤ3, 8/1/2012, 11:30)
- Η ΠΟΛΗ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΚΑΙ ΤΟΥ ΘΑΝΑΤΟΥ (CITY OF LIFE AND DEATH) (ΕΤ3, 7/1/2012, 23:05)
- ΙΛΟΥΣΤΡΑΣΙΟΝ (ALPHA, 7/1/2012, 23:00)
- ΕΝΑ ΒΟΤΣΑΛΟ ΣΤΗ ΛΙΜΝΗ (ΕΤ3, 7/1/2012, 20:45)
- ΑΛΕΞ ΚΑΙ ΕΜΑ (ALEX & EMMA) (ALPHA, 7/1/2012, 17:05)
- Ο ΠΡΙΓΚΙΠΑΣ ΚΑΙ Η ΧΟΡΕΥΤΡΙΑ (THE PRINCE AND THE SHOWGIRL) (STAR, 6/1/2012, 03:30)
- Ο ΝΕΑΡΟΣ ΑΔΑΜ (YOUNG ADAM) (ΝΕΤ, 6/1/2012, 00:30)
- ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΣΠΙΤΙ ΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ (I’ LL BE HOME AT CHRISTMAS) (ΕΤ3, 6/1/2012, 23:00)
- ΚΥΡΙΑΚΑΤΙΚΟ ΞΥΠΝΗΜΑ (ΝΕΤ, 6/1/2012, 18:15)
- ΜΕΡΙ ΠΟΠΙΝΣ (MARY POPPINS) (ΕΤ3, 6/1/2012, 16:30)
- ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ ΓΙΑ ΛΗΣΤΕΙΑ (TAKE THE MONEY AND RUN) (ΝΕΤ, 5/1/2012, 02:00)
- ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΖΟΝΤΑΣ ΤΟ ΠΑΛΕΡΜΟ (PALERMO SHOOTING) (ΕΤ1, 5/1/2012, 23:00)
- Η ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ ΤΟΥ ΗΛΙΟΥ (PRINCESS OF THE SUN) (MEGA , 4/1/2012, 03:15)
- Η ΕΚΡΗΞΗ (DAY OF DISASTER) (STAR, 4/1/2012, 02:00)
- 25η ΩΡΑ (25th HOUR) (ΝΕΤ, 4/1/2012, 00:30)
- ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΗΣ ΝΕΑΣ ΥΟΡΚΗΣ (NEW YORK STORIES) (ΕΤ1, 4/1/2012, 23:00)
- ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΚΛΗΣΗ (CELLULAR) (STAR, 4/1/2012, 22:00)
- ΤΑ ΔΙΔΥΜΑ (ΕΤ3, 4/1/2012, 19:00)
- ΑΞΕΧΑΣΤΕΣ ΜΕΡΕΣ (NOW AND THEN) (STAR, 3/1/2012, 03:45)
- BLACK CHRISTMAS (STAR, 3/1/2012, 02:15)
- ΑΓΙΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΟΝΟΣ ΨΑΧΝΕΙ (SINGLE SANTA SEEKS MRS CLAUS) (STAR, 2/1/2012, 04:15)
- ΕΠΙΘΕΣΗ ΣΤΟ ΣΤΑΘΜΟ 13 (ASSAULT ON PRECINCT 13) (STAR, 2/1/2012, 02:15)
- LOSER (MEGA, 2/1/2012, 00:00)
- ΑΚΡΑΙΑ ΠΑΘΗ (MAN ABOUT TOWN) (ALPHA, 2/1/2012, 21:00)
- Ο ΒΑΣΙΛΙΑΣ ΤΗΣ ΓΚΑΦΑΣ (ΕΤ3, 2/1/2012, 19:00)
- RIN TIN TIN (STAR, 2/1/2012, 15:45)
- ΕΓΚΛΗΜΑ ΠΟΥ ΖΗΤΑ ΕΚΔΙΚΗΣΗ (KILLER BASH) (ALPHA, 1/1/2012, 00:30)
- ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΣΤΟ ΠΑΡΙΣΙ (CHARADE ) (ΕΤ3, 1/1/2012, 23:00)
- ΣΚΛΑΒΟΙ ΣΤΑ ΔΕΣΜΑ ΤΟΥΣ (ΕΤ1, 1/1/2012, 22:45)
- THIS IS IT - Η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΣΥΝΑΥΛΙΑ ΤΟΥ ΜΑΪΚΛ ΤΖΑΚΣΟΝ (THIS IS IT) (MEGA , 1/1/2012, 22:45)
- ΣΤΑ ΙΧΝΗ ΤΟΥ ΧΑΜΕΝΟΥ ΘΗΣΑΥΡΟΥ: ΤΟ ΒΙΒΛΙΟ ΜΕ ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ (NATIONAL TREASURE: BOOK SECRETS) (ΝΕΤ, 1/1/2012, 22:00)
- ΘΑΥΜΑ ΣΤΟ ΜΑΝΧΑΤΑΝ (MIRACLE ON 34TH STREET) (ALPHA, 1/1/2012, 17:05)
- ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΔΩΡΟ ΤΩΝ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΩΝ (THE ULTIMATE CHRISTMAS PRESENT) (ΕΤ1, 1/1/2012, 17:00)
- ΟΙ ΔΡΑΚΟΙ ΤΟΥ ΣΚΟΤΟΥΣ (DRAGONLANCE) (ANT1, 1/1/2012, 13:30)
- Ο ΤΡΩΙΚΟΣ ΠΟΛΕΜΟΣ (TROJAN WAR) (STAR, 31/12/2011, 02:15)
- ΜΙΑ ΧΡΟΝΙΑ ΧΩΡΙΣ ΑΓΙΟ ΒΑΣΙΛΗ (THE YEAR WITHOUT A SANTA CLAUS) (STAR, 31/12/2011, 00:30)
- ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΗ ΙΣΤΟΡΙΑ (THE MUPPET CHRISTMAS CAROL) (ΕΤ3, 31/12/2011, 19:00)
- ΜΙΑ ΑΠΙΘΑΝΗ ΠΤΗΣΗ 2: ΤΟ ΘΕΟΤΡΕΛΟ ΤΑΞΙΔΙ (AIRPLANE II: THE SEQUEL) (STAR, 31/12/2011, 18:00)
- Ο ΜΠΛΟΦΑΤΖΗΣ (ANT1, 31/12/2011, 18:00)
- ΓΟΡΓΟΝΕΣ (MERMAIDS) (STAR, 31/12/2011, 13:45)
- ΑΓΓΕΛΟΙ ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ (ANGELS IN THE OUTFIELD) (STAR, 30/12/2011, 02:00)
- ΑΛΑΣΚΑ: Η ΓΗ ΤΟΥ ΜΥΣΤΗΡΙΟΥ (MYSTERY, ALASKA) (ΕΤ1, 30/12/2011, 00:00)
- GARFIELD, Η ΤΑΙΝΙΑ (GARFIELD) (ALPHA, 30/12/2011, 21:00)
- ΑΣΤΕΡΟΣΚΟΝΗ (STARDUST) (ANT1, 29/12/2011, 21:00)
- ΜΕΓΑΛΟ ΤΑΞΙΔΙ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΑ (THE PAGEMASTER) (STAR, 29/12/2011, 09:30)
- ΟΣΜΟΣΙΣ ΤΖΟΟΥΝΣ (OSMOSIS JONES) (STAR, 28/12/2011, 03:45)
- ΗΡΩΑΣ... ΑΠΟ ΜΕΤΑΛΛΟ (STEEL) (STAR, 28/12/2011, 01:45)
- ΟΙ ΓΚΡΙΝΙΑΡΗΔΕΣ (GRUMPY OLD MEN) (STAR, 27/12/2011, 03:30)
- ΕΙΜΑΙ ΑΚΟΜΑ ΕΔΩ! (EVIL NEVER DIES) (STAR, 27/12/2011, 01:45)
- Κ-ΡΑΧ (ΝΕΤ, 27/12/2011, 00:30)
- ΡΟΔΙΝΑ ΑΚΡΟΓΙΑΛΙΑ (ΕΤ1, 27/12/2011, 23:00)
- ΜΠΑΤΜΑΝ: Η ΜΑΣΚΑ ΤΟΥ ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΟΣ (BATMAN: MASK OF THE PHANTASM) (STAR, 27/12/2011, 09:30)
- ΠΟΛΙΟΡΚΙΑ (DIPLOMATIC SIEGE/ENEMY OF MY ENEMY) (ΝΕΤ, 26/12/2011, 02:00)
- ΣΤΗΝ ΤΣΙΜΠΙΔΑ ΤΟΥ ΝΟΜΟΥ (CHAIN OF FOOLS) (STAR, 26/12/2011, 01:45)
- ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΗ ΙΣΤΟΡΙΑ (A CHRISTMAS STORY) (ΕΤ3, 26/12/2011, 17:05)
- ΑΠΙΘΑΝΕΣ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΣΤΟ ΝΗΣΙ ΤΟΥ ΠΑΤΟΥ - ΣΑΝ (SURF NINJAS) (STAR, 25/12/2011, 02:45)
- ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΗ ΧΙΟΝΟΘΥΕΛΛΑ (SNOW WONDER) (STAR, 25/12/2011, 01:00)
- ΕΝΑ ΨΑΡΙ ΠΟΥ ΤΟ ΕΛΕΓΑΝ ΓΟΥΑΝΤΑ (A FISH CALLED WANDA) (STAR, 25/12/2011, 22:45)
- ΣΤΑ ΙΧΝΗ ΤΟΥ ΧΑΜΕΝΟΥ ΘΗΣΑΥΡΟΥ (NATIONAL TREASURE) (ΝΕΤ, 25/12/2011, 22:00)
- ΚΑΛΠΙΚΗ ΚΟΝΤΕΣΑ (COUNTERFEIT CONTESSA) (ALPHA, 25/12/2011, 21:00)
- Η ΤΟΣΟΔΟΥΛΑ (THUMBELINA) (ALPHA, 25/12/2011, 17:30)
- ΤΑΞΙΔΙ ΣΤΟ ΛΟΝΔΙΝΟ (OLSEN TWINS: WINNING LONDON) (STAR, 25/12/2011, 16:15)
- ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΣΤΗΝ ΠΡΙΖΑ (DECK THE HALLS) (ANT1, 25/12/2011, 13:30)
- ΜΑΓΙΚΑ ΠΑΠΟΥΤΣΙΑ (LIKE MIKE) (ANT1, 25/12/2011, 13:30)
- ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΟ ΣΚΙΡΤΗΜΑ (CHRISTMAS CAPER) (ΕΤ1, 25/12/2011, 12:15)
- Ο ΓΕΡΟΝΤΟΚΟΡΟΣ (ANT1, 25/12/2011, 10:00)
- ΑΓΡΥΠΝΟΣ ΣΤΟ ΣΙΑΤΛ (SLEEPLESS IN SEATTLE) (MEGA, 25/12/2011, 08:30)
- Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΗΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ (THE NATIVITY STORY) (ALPHA, 24/12/2011, 23:00)
- ΚΑΛΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ (MERRY CHRISTMAS) (ΕΤ1, 24/12/2011, 21:00)
- ΜΟΝΟΣ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ (HOME ALONE) (ANT1, 24/12/2011, 21:00)
- ΕΘΕΛΟΝΤΗΣ ΣΤΟΝ ΕΡΩΤΑ (ALPHA, 24/12/2011, 21:00)
- LE DIVORCE (ALPHA, 24/12/2011, 17:05)
- ΚΑΠΟΙΑ ΜΑΓΙΚΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ (ONE MAGIC CHRISTMAS) (ΕΤ3, 24/12/2011, 17:05)
- ΜΥΣΤΙΚΗ ΑΠΟΣΤΟΛΗ (OLSEN TWINS: OUR LIPS ARE SEALED) (STAR, 24/12/2011, 16:30)
- ΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΤΗΣ ΛΙΖ ΚΑΙ ΤΟΥ ΤΟΜ (HIS AND HER CHRISTMAS) (ΝΕΤ, 24/12/2011, 16:15)
- ΤΟ ΧΡΟΝΙΚΟ ΤΗΣ ΝΑΡΝΙΑ: ΠΡΙΓΚΗΠΑΣ ΚΑΣΠΙΑΝ (THE CHRONICLES OF NARRNIA: PRINCE CASPIAN) (ΕΤ1, 24/12/2011, 16:00)
- ΚΥΝΗΓΩΝΤΑΣ ΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ (CHASING CHRISTMAS) (ΕΤ1, 24/12/2011, 11:45)
- ΜΑΘΗΤΡΙΕΣ ΕΝ ΔΡΑΣΕΙ (ST TRINIAN’S) (STAR, 23/12/2011, 04:00)
- ΒΑΜΜΕΝΟ ΠΕΠΛΟ (THE PAINTED VEIL) (STAR, 23/12/2011, 01:30)
- Η ΓΗ ΤΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΣ (LAND OF PLENTY) (ΕΤ1, 23/12/2011, 00:15)
- ΛΗΣΤΕΥΟΝΤΑΣ ΤΗ ΜΑΦΙΑ (THE ICE HARVEST) (STAR, 23/12/2011, 23:45)
- ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ ΑΠΟΛΛΩΝ (ALPHA, 23/12/2011, 21:00)
- ΣΤΟΥΣ ΔΥΟ ΤΡΙΤΟΣ ΔΕΝ ΧΩΡΕΙ (LOST AND FOUND) (STAR, 22/12/2011, 04:00)
- Ο ΜΠΑΤΣΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΜΕΝΤΙΟΥΜ (SECOND SIGHT) (STAR, 22/12/2011, 02:15)
- ΤΣΑΚΙΣΜΕΝΑ ΛΟΥΛΟΥΔΙΑ (BROKEN FLOWERS) (ΝΕΤ, 22/12/2011, 00:45)
- ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΣ ΓΙΑ ΚΛΑΜΑΤΑ (FUNNY FARM) (STAR, 21/12/2011, 02:15)
- ΤΟ ΛΑΘΟΣ ΤΟΥ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΕΒΡΑΙΟΣ (FOCUS) (ΕΤ1, 21/12/2011, 23:00)
- MORTAL KOMBAT 2: Η ΕΞΟΝΤΩΣΗ (MORTAL KOMBAT II: ANNIHILATION) (STAR, 20/12/2011, 02:15)
- Η ΧΡΗΜΑΤΑΠΟΣΤΟΛΗ (MONEY TRAIN) (MEGA, 20/12/2011, 23:30)
- ΕΝΑΣ ΜΑΓΚΑΣ ΣΤΑ ΣΑΛΟΝΙΑ (ALPHA, 20/12/2011, 21:00)
- ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΟΜΑΝΤΟ (SUBURBAN COMMANDO) (STAR, 19/12/2011, 02:15)
- Ο ΒΑΣΙΛΙΑΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΕΘΑΝΕΙ (TO KILL A KING) (ΝΕΤ, 19/12/2011, 00:30)
- ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΜΕ ΜΙΑ ΑΓΝΩΣΤΗ (ΕΤ3, 19/12/2011, 23:00)
- ΜΕΛΙΝΤΑ KAI MEΛΙΝΤΑ (MELINDA AND MELINDA) (ANT1, 18/12/2011, 02:10)
- ΣΚΟΤΕΙΝΟΣ ΘΑΛΑΜΟΣ (ONE HOUR PHOTO) (ALPHA, 18/12/2011, 00:45)
- Η ΤΡΙΛΟΓΙΑ ΤΟΥ ΤΟΥΛΣΕ ΛΟΥΠΕΡ (THE TULSE LUPER SUITCASES - PART 1: ΤΗΕ MOAB STORY) (ΕΤ1, 18/12/2011, 00:00)
- Η ΚΟΙΛΑΔΑ ΤΟΥ ΠΟΘΟΥ (DOWN IN THE VALLEY) (ΝΕΤ, 18/12/2011, 23:50)
- P 2 (STAR, 18/12/2011, 23:45)
- ΠΕΡΣΕΠΟΛΙΣ (PERSEPOLIS) (ΕΤ1, 18/12/2011, 18:00)
- ΜΟΝΟΣ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ 2: ΧΑΜΕΝΟΣ ΣΤΗΝ ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ (HOME ALONE 2) (ALPHA, 18/12/2011, 16:30)
- Ο ΙΠΠΟΛΥΤΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΒΙΟΛΙ ΤΟΥ (ΕΤ3, 18/12/2011, 13:30)
- ΗΣΑΪΑ ΜΗ ΧΟΡΕΥΕΙΣ (ANT1, 18/12/2011, 10:00)
- ΣΛΙΒΕΡ (SLIVER) (STAR, 17/12/2011, 03:00)
- Ο ΚΛΕΦΤΗΣ ΚΑΙ Η ΧΟΡΕΥΤΡΙΑ (STRIP N RUN) (ΝΕΤ, 17/12/2011, 01:30)
- CAMILLE (STAR, 17/12/2011, 01:15)
- Ο ΑΓΓΛΟΣ ΑΣΘΕΝΗΣ (THE ENGLISH PATIENT) (MEGA, 17/12/2011, 00:00)
- ΔΕΚΑΤΡΙΩΝ (THIRTEEN) (ALPHA , 17/12/2011, 23:30)
- SHREK THE HALLS (ANT1, 17/12/2011, 23:10)
- ΚΟΥΙΖ ΣΟΟΥ (QUIZ SHOW) (ΕΤ3, 17/12/2011, 23:00)
- FUN WITH DICK AND JANE (MEGA, 17/12/2011, 22:15)
- ΤΙΤΑΝ - ΜΕΤΑ ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΗΣ ΓΗΣ (TITAN A.E) (ALPHA, 17/12/2011, 17:30)
- MONSTER HIGH (STAR, 17/12/2011, 17:20)
- Η ΑΠΙΘΑΝΗ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΑ ΤΗΣ SHARPAY (SHARPAY'S FABULOUS ADVENTURE) (ΕΤ1, 17/12/2011, 15:20)
- ΣΧΟΛΗ ΓΙΑ ΣΩΦΕΡΙΝΕΣ (ΕΤ1, 17/12/2011, 14:00)
- ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΕΚΤΑΚΤΟΥ ΑΝΑΓΚΗΣ (UNACCOMPANIED MINORS) (STAR, 17/12/2011, 13:30)
- Η ΤΙΝΚΕΡΜΠΕΛ ΚΑΙ Η ΜΕΓΑΛΗ ΝΕΡΑΪΔΟΔΙΑΣΩΣΗ (TINKERBELL AND THE GREAT FAIRY RESCUE) (ΕΤ1, 17/12/2011, 12:00)
- ΣΤΑΓΟΝΕΣ ΑΓΑΠΗΣ (MARVIN'S ROOM) (MEGA, 16/12/2011, 02:15)
- ΟΙ ΑΔΙΑΦΘΟΡΟΙ (THE UNTOUCHABLES) (STAR, 16/12/2011, 02:15)
- ΤΟ ΣΥΜΒΟΛΑΙΟ (THE CONTRACT) (MEGA, 16/12/2011, 23:00)
- ΤΡΕΙΣ ΛΑΛΟΥΝ ΚΑΙ ΔΥΟ ΧΟΡΕΥΟΥΝ (BIRDS OF AMERICA) (STAR, 15/12/2011, 03:45)
- ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΗ ΔΕΥΤΕΡΑ (STORMY MONDAY) (ΝΕΤ, 14/12/2011, 00:30)
- ΨΩΝΙΖΩ ΑΡΑ ΥΠΑΡΧΩ (ΝΕΤ, 14/12/2011, 21:15)
- Ο ΜΠΑΤΜΑΝ ΚΑΙ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΑΙΝΙΓΜΑ (BATMAN: MYSTERY OF THE BATWOMAN) (STAR, 13/12/2011, 04:15)
- ΤO “AYTO” (STEVEN KING’S “IT”) (STAR, 13/12/2011, 02:15)
- ΤΟ ΑΓΟΡΙ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΟ ΣΥΡΜΑΤΟΠΛΕΓΜΑ (THE BOY IN THE STRIPED PYJAMAS) (ΝΕΤ, 13/12/2011, 22:30)
- Η ΜΑΥΡΗ ΚΑΛΛΟΝΗ (BLACK BEAUTY) (STAR, 12/12/2011, 04:15)
- NARC (STAR, 12/12/2011, 02:00)
- ΟΡΓΙΣΜΕΝΑ ΧΡΟΝΙΑ (IN COUNTRY) (STAR, 11/12/2011, 01:45)
- Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΤΟΥ PACIFIC HEIGHTS (PACIFIC HEIGHTS) (ALTER, 11/12/2011, 23:15)
- ΟΙ ΕΠΑΝΑΣΤΑΤΕΣ (REVOLUTION) (ΕΤ3, 11/12/2011, 23:00)
- ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΙΜΗ ΚΑΙ ΤΗ ΔΟΞΑ (BORN TO DEFENCE) (ALPHA, 11/12/2011, 23:00)
- ΕΝΑΣ ΓΙΑ ΟΛΕΣ (GOOD LUCK CHUCK) (MEGA, 11/12/2011, 22:40)
- ACE VENTURA: ΧΑΜΟΣ ΣΤΗ ΖΟΥΓΚΛΑ (WHEN NATURE CALLS) (ALTER, 11/12/2011, 21:30)
- ΔΕΣΜΟΙ ΑΙΜΑΤΟΣ (BOUND BY HONOR) (ΝΕΤ, 11/12/2011, 21:00)
- ΕΝΑ ΜΠΟΥΖΟΥΚΙ ΑΛΛΙΩΤΙΚΟ ΑΠ’ Τ’ ΑΛΛΑ (ΕΤ3, 11/12/2011, 10:30)
- BLACKOUT (STAR, 10/12/2011, 02:30)
- ΤΥΦΛΟΣ ΠΟΘΟΣ (BLINDED) (ALPHA, 10/12/2011, 01:15)
- ΤΡΕΙΣ ΜΕΡΕΣ ΠΡΟΘΕΣΜΙΑ (THE CROSSING GUARD) (MEGA, 10/12/2011, 00:45)
- ΓΛΥΚΕΙΑ ΗΒΗ: Η ΜΥΣΤΙΚΗ ΑΔΕΛΦΟΤΗΤΑ (POISON IVY 4: THE SECRET SOCIETY) (STAR, 10/12/2011, 00:30)
- ΚΑΛΩΣΗΡΘΑΤΕ ΣΤΗ ΖΟΥΓΚΛΑ (WELCOME TO THE JUNGLE) (MEGA, 10/12/2011, 22:15)
- KUNG POW: ΟΙ ΟΡΓΙΣΜΈΝΕΣ ΓΡΟΘΙΈΣ (KUNG POW: ENTER THE FIEST) (ALPHA, 10/12/2011, 17:30)
- MONSTER HIGH: ΝΕΕΣ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ (STAR, 10/12/2011, 13:45)
- Η ΧΑΜΕΝΗ ΑΤΛΑΝΤΙΔΑ: Η ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΤΟΥ ΜΑΪΛΟ (ΕΤ1, 10/12/2011, 10:00)
- Ο ΤΣΙΛΙΑΔΟΡΟΣ (THE LOOKOUT) (STAR, 9/12/2011, 03:15)
- ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ (ΕΤ3, 9/12/2011, 19:00)
- ΓΛΥΚΕΙΑ ΗΒΗ (POISON IVY) (STAR, 8/12/2011, 02:15)
- Σ' ΑΓΑΠΑΩ, ΦΙΛΕ (ANT1, 8/12/2011, 21:00)
- ΠΕΡΑΣΤΕ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΤΟΥ ΜΗΝΟΣ (ΕΤ3, 8/12/2011, 19:00)
- ΕΚΡΗΞΗ ΟΡΓΗΣ (SET IT OFF) (STAR, 7/12/2011, 02:00)
- ΤΟ ΠΕΡΑΣΜΑ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ (IM LAUF DER ZEIT) (ΕΤ1, 7/12/2011, 23:00)
- ΕΠΙΘΕΩΡΗΤΗΣ ΒΑΛΑΝΤΕΡ: ΕΝΟΧΟ ΜΥΣΤΙΚΟ (WALLANDER: THE SECRET) (ALTER, 6/12/2011, 02:45)
- ΖΩΗ ΣΑΝ ΛΟΥΝΑ ΠΑΡΚ (ADVENTURE LAND) (ΝΕΤ, 6/12/2011, 00:05)
- MAD CITY (STAR, 6/12/2011, 22:00)
- ΓΕΝΝΗΜΕΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ (BORN TO BE WILD) (STAR, 4/12/2011, 04:00)
- ΣΤΗΡΙΞΟΥ ΕΠΑΝΩ ΜΟΥ (LEAN ON ME) (STAR, 4/12/2011, 01:45)
- ΑΝΑΖΗΤΩΝΤΑΣ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ (TIME QUEST) (ALTER, 4/12/2011, 01:30)
- Ο ΑΜΑΡΤΟΒΟΡΟΣ (SIN EATER) (ALPHA, 4/12/2011, 01:30)
- ΟΜΟΡΦΗ ΚΑΙ ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΗ (CROWNED AND DANGEROUS) (MEGA, 4/12/2011, 00:45)
- ΣΧΟΛΕΙΟ ΖΩΗΣ (SCHOOL OF LIFE) (ALPHA, 4/12/2011, 21:00)
- Ο ΜΟΝΑΧΙΚΟΣ ΤΖΙΜ (LONSOME JIM) (ALPHA , 4/12/2011, 17:05)
- ALTERED (Altered) (STAR, 3/12/2011, 03:15)
- ΤΑ ΠΛΟΚΑΜΙΑ ΤΟΥ ΤΡΟΜΟΥ (OCTOPUS) (STAR, 2/12/2011, 02:30)
- ΣΧΟΛΗ ΓΙΑ ΑΠΑΤΕΩΝΕΣ (SCHOOL FOR SCOUNDRELS) (STAR, 2/12/2011, 00:15)
- Ο ΚΑΤΑΔΙΚΟΣ (FELON) (MEGA, 2/12/2011, 23:00)
- GYPSY WOMAN (STAR, 1/12/2011, 02:15)
- Η ΧΙΟΝΑΤΗ ΚΑΙ ΤΑ 7 ΓΕΡΟΝΤΟΠΑΛΙΚΑΡΑ (ΕΤ3, 1/12/2011, 19:00)
- ΟΜΟΛΟΓΙΑ (CONFESSION OF PAIN) (STAR, 30/11/2011, 02:15)
- ΟΛΕΣ ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΤΟΥ ΠΡΟΕΔΡΟΥ (RUNNING MATES) (STAR, 29/11/2011, 04:15)
- ΤΣΑΚ ΝΟΡΙΣ: WALKER TEXAS RANGER (WALKER TEXAS RANGER – TRIAL BY FIRE) (STAR, 29/11/2011, 02:15)
- ΣΑΝΤΑ ΤΣΙΚΙΤΑ (ΕΤ3, 28/11/2011, 19:00)
- ΣΤΗ ΣΚΙΑ ΤΟΥ ΔΟΛΟΦΟΝΟΥ (THE BLACKOUT MURDERS) (STAR, 27/11/2011, 02:00)
- ΕΝΑΣ ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΔΟΝ ΖΟΥΑΝ (IL PROFETA) (ΕΤ3, 27/11/2011, 23:00)
- Ο ΑΧΟΡΤΑΓΟΣ (ΕΤ3, 27/11/2011, 19:00)
- ΤΟ ΔΑΣΟΣ ΤΩΝ ΚΑΤΑΡΑΜΕΝΩΝ ΨΥΧΩΝ (FOREST OF DEATH) (STAR, 26/11/2011, 03:45)
- ΑΜΕΡΙΚΑΝΟΣ ΒΟΥΒΑΛΟΣ (AMERICAN BUFFALO) (ΝΕΤ, 26/11/2011, 01:30)
- NOΣΟΚΟΜΑ ΜΠΕΤΥ (NURSE BETTY) (ΕΤ1, 26/11/2011, 21:00)
- ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΜΕ ΕΝΑΝ ΣΤΑΡ (WIN A DATE WITH TAD HAMILTON!) (STAR, 26/11/2011, 13:45)
- ΠΗΤΕΡ ΠΑΝ: ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΣΤΗ ΧΩΡΑ ΤΟΥ ΠΟΤΕ (ΕΤ1, 26/11/2011, 12:00)
- ΣΟΥΜΟΥΡΟΥ (SUMURU) (ALTER, 25/11/2011, 02:45)
- Ο ΣΤΡΑΤΙΩΤΗΣ (HEARTBREAK RIDGE) (STAR, 25/11/2011, 02:30)
- Η ΑΥΤΟΚΡΑΤΟΡΙΑ ΤΩΝ ΛΥΚΩΝ (EMPIRE OF THE WOLVES) (ΝΕΤ, 25/11/2011, 00:30)
- ΑΝΕΜΕΛΟΙ ΚΑΙ ΩΡΑΙΟΙ (THINGS TO DO BEFORE YOU ‘RE 30) (ALTER, 24/11/2011, 02:45)
- FLASH OF GENIOUS (STAR, 24/11/2011, 02:00)
- ΦΙΛΕΣ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ (KAT AND ALLISON) (ALTER, 23/11/2011, 02:45)
- ΤΡΙΧΕΣ (BLOW DRY) (ΕΤ1, 23/11/2011, 23:00)
- ΕΞΟΔΟΣ ΑΠΟ ΤΟ ΠΑΡΕΛΘΟΝ (LIGHTNING BUG) (ALTER, 22/11/2011, 02:45)
- ΚΟΦΤΕΡΟ ΛΕΠΙΔΙ (SLING BLADE) (ΝΕΤ, 22/11/2011, 00:30)
- Ο ΜΕΓΑΛΟΣ ΔΙΧΑΣΜΟΣ (ΕΤ3, 22/11/2011, 23:00)
- Η ΑΠΟΖΗΜΙΩΣΗ (PAYCHECK) (STAR, 22/11/2011, 22:00)
- Η ΕΠΙΘΕΣΗ (RATS 2) (ALTER, 21/11/2011, 02:45)
- ΑΝΕΞΕΛΕΓΚΤΕΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ (ALTERED STATES) (STAR, 21/11/2011, 02:30)
- Η ΤΑΡΑΓΜΕΝΗ ΖΩΗ ΤΟΥ ΟΣΚΑΡ ΓΟΥΑΪΛΝΤ (WILDE) (ΕΤ1, 21/11/2011, 23:15)
- CITY HALL (STAR, 20/11/2011, 02:15)
- ΔΩΡΟ ΖΩΗΣ (UNA VITA IN REGALO) (ALTER, 20/11/2011, 01:45)
- ΤΑ ΑΡΠΑΚΤΙΚΑ (RAVENOUS) (ALPHA, 20/11/2011, 00:15)
- INCOGNITO (ALTER, 20/11/2011, 23:30)
- ΟΙ ΑΡΧΑΡΙΟΙ (ABSOLUTE BEGINNERS) (ΕΤ3, 20/11/2011, 23:00)
- ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΖΩΩΝ (ACE VENTURA: PET DETECTIVE) (ALTER, 20/11/2011, 21:30)
- ΜΑΚΡΥΚΩΣΤΑΙΟΙ ΚΑΙ ΚΟΝΤΟΓΙΩΡΓΗΔΕΣ (STAR, 20/11/2011, 21:00)
- SKY HIGH (STAR, 20/11/2011, 13:45)
- ΜΠΟΥΜΕΡΑΝΓΚ (BOOMERANG) (ANT1, 20/11/2011, 13:30)
- ΜΠΕΒΕΡΛΙ ΧΙΛΣΤΣΙΟΥΑΟΥΑ (BEVERLY HILLS CHIHUAHUA) (ΝΕΤ, 20/11/2011, 13:00)
- ΤΟ ΞΕΚΑΘΑΡΙΣΜΑ (TRIGGER HAPPY) (ΝΕΤ, 19/11/2011, 02:00)
- ΧΑΪΛΑΝΤΕΡ: ΔΙΨΑ ΓΙΑ ΕΚΔΙΚΗΣΗ (HIGHLANDER: THE SEARCH FOR VENGEANCE) (MEGA, 19/11/2011, 01:30)
- ΑΝΑΖΗΤΩΝΤΑΣ ΤΟΝ ΕΡΩΤΑ (THE OYSTER FARMER) (ALTER, 19/11/2011, 01:00)
- Ο ΔΟΛΟΦΟΝΟΣ (L'ASSASSINO) (ΕΤ3, 19/11/2011, 23:00)
- Ο ΚΑΛΟΣ, Ο ΚΑΚΟΣ ΚΑΙ Η ΚΟΜΜΩΤΡΙΑ (SAY IT ISN'T SO) (ALPHA, 19/11/2011, 21:00)
- ΚΟΚΟΥΝ (COKOON) (ΕΤ3, 19/11/2011, 19:00)
- ΓΚΡΡΡ!!! ΠΡΟΪΣΤΟΡΙΚΑ ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (RRRrrr!!!) (ΕΤ1, 19/11/2011, 15:30)
- ΚΑΛΛΙΕΡΓΩΝΤΑΣ ΦΙΝΤΑΝΑΚΙΑ (ΕΤ1, 19/11/2011, 12:00)
- Ο ΔΡΟΜΟΣ ΠΡΟΣ ΤΟΝ ΕΡΩΤΑ (NOT AFRAID, NOT AFRAID) (ALTER, 18/11/2011, 02:45)
- Ο ΚΑΘΟΔΗΓΗΤΗΣ (THE GOOD SHEPHERD) (MEGA, 18/11/2011, 00:30)
- ΤΟ ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΟ ΤΩΝ ΝΕΚΡΩΝ (DIARY) (STAR, 17/11/2011, 02:15)
- ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΔΙΚΗΓΟΡΕ (BUONA NOTTE AVVOCATO) (ALTER, 16/11/2011, 02:45)
- ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΦΙΛΙ (THE LAST KISS) (STAR, 16/11/2011, 02:15)
- FISH TANK (ΕΤ1, 16/11/2011, 23:00)
- ΔΙΠΛΗ ΕΚΔΙΚΗΣΗ (DEVIL’S KNIGHT) (ALTER, 15/11/2011, 02:45)
- Ο ΑΠΑΓΩΓΕΑΣ ΤΟΥ ΠΡΟΕΔΡΟΥ (REPLACEMENT) (STAR, 15/11/2011, 02:15)
- ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΣΧΕΣΕΙΣ (UNDER THE INFLUENCE) (ALTER, 15/11/2011, 01:30)
- ΑΜΦΙΒΟΛΙΕΣ (ΕΤ3, 15/11/2011, 23:00)
- ΤΖΙΠ, ΠΕΡΙΠΤΕΡΟ ΚΑΙ ΑΓΑΠΗ (ΕΤ3, 15/11/2011, 19:00)
- Ο ΔΟΛΟΦΟΝΟΣ ΓΝΩΡΙΖΕ ΤΗΝ ΦΛΟΡΑΝΣ (SISTERTHERESA.COM 2) (ALTER, 14/11/2011, 02:45)
- ΡΑΠ ΚΑΙ ΧΙΠ ΧΟΠ ΣΤΗΝ ΑΤΛΑΝΤΑ (ATL) (STAR, 14/11/2011, 02:30)
- ΣΤΟ ΦΩΣ ΤΟΥ ΦΕΓΓΑΡΙΟΥ (MOONLIGHTING) (ΕΤ3, 14/11/2011, 23:00)
- ΕΝΑΣ ΤΕΛΕΙΟΣ ΚΟΣΜΟΣ (A PERFECT WORLD) (STAR, 13/11/2011, 02:30)
- ΠΥΡΕΤΟΣ ΚΑΙ ΠΑΘΟΣ (INDIAN SUMMER-LA PRIMA NOTTE DI QUIETTE) (ΕΤ1, 13/11/2011, 23:45)
- Ο ΡΟΚΟ ΚΑΙ ΤΑ ΑΔΕΛΦΙΑ ΤΟΥ (ROCCO ED I SUOI FRATELLI) (ΕΤ3, 13/11/2011, 23:00)
- ΠΕΡΠΑΤΩΝΤΑΣ ΣΤΑ ΣΥΝΝΕΦΑ (WALK IN THE CLOUDS) (ALPHA, 13/11/2011, 17:05)
- ΟΙ ΜΠΟΜΠΙΡΕΣ ΣΤΑ ΧΙΟΝΙΑ (SNOW BUDDIES) (ΕΤ1, 13/11/2011, 10:30)
- ΦΟΝΙΚΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ (METHOD) (ALTER, 12/11/2011, 01:30)
- ΕΓΚΛΗΜΑ ΣΤΟ ΓΟΥΑΪΤ ΦΕΔΕΡ (FOYLE'S WAR: WHITE FETHER) (ΕΤ1, 12/11/2011, 01:15)
- Ο ΑΓΡΑΦΟΣ ΝΟΜΟΣ ΤΗΣ ΔΥΣΗΣ (OPEN RANGE) (STAR, 12/11/2011, 01:15)
- ΣΕ ΒΑΘΙΑ ΝΕΡΑ (THE DEEP END) (ALPHA, 12/11/2011, 01:00)
- ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΤΟΥ ΠΕΠΡΩΜΕΝΟΥ (TWIST OF FAITH) (MEGA, 12/11/2011, 01:00)
- BOTTLE SHOCK (ΝΕΤ, 12/11/2011, 00:30)
- ΤΟ ΣΤΗΣΙΜΟ (FRAMED) (ALPHA, 12/11/2011, 23:00)
- ΣΤΗ ΣΚΙΑ ΤΟΥ ΥΠΟΚΟΣΜΟΥ (IL BIDONE) (ΕΤ3, 12/11/2011, 23:00)
- ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΕ ΤΑ ΜΑΥΡΑ (ΝΕΤ, 12/11/2011, 22:00)
- ΜΥΣΤΙΚΟ ΠΕΡΑΣΜΑ (SECRET PASSAGE) (ΕΤ1, 12/11/2011, 21:00)
- ΣΤΑ ΠΡΟΘΥΡΑ ΝΕΥΡΙΚΗΣ ΚΡΙΣΗΣ (THE RAGE IN PLACID LAKE) (ALPHA, 12/11/2011, 17:05)
- Ο IΝΤIΑΝΑ ΤΖΟΟΥΝΣ ΚΑI Ο ΝΑΟΣ ΤΟΥ ΧΑΜΕΝΟΥ ΘΗΣΑΥΡΟΥ (INDIANA JONES AND THE TEMPLE OF DOOM) (ANT1, 12/11/2011, 13:30)
- ΟΙ ΤΡΕΙΣ ΚΑΜΠΑΛΕΡΟΣ (THE THREE CABALLEROS) (ΕΤ1, 12/11/2011, 12:00)
- Ο ΜΠΑΤΜΑΝ ΕΝΑΝΤΙΟΝ ΤΟΥ ΔΡΑΚΟΥΛΑ (BATMAN VS DRACULA) (STAR, 12/11/2011, 05:00)
- ΡΟΜΑΣΑΝΤΑ: ΤΟ ΚΥΝΗΓΙ ΤΟΥ ΛΥΚΑΝΘΡΩΠΟΥ (ALTER, 11/11/2011, 02:45)
- URO (ΝΕΤ, 11/11/2011, 00:30)
- ΟΙ ΔΙΔΥΜΟΙ (ΕΤ1, 11/11/2011, 21:50)
- ΜΟΝΟΜΑΧΙΑ ΜΕΧΡΙ ΘΑΝΑΤΟΥ (IL GRANDE DUELLO) (ALTER, 10/11/2011, 02:45)
- ΜΟΝΟΣ ΜΕ ΤΟ ΖΟΡΙ (I’LL TAKE YOU THERE) (ALTER, 9/11/2011, 02:45)
- ΘΑ ΧΥΘΕΙ ΑΙΜΑ (THERE WILL BE BLOOD) (NET , 9/11/2011, 22:00)
- ΤΑ ΠΛΟΚΑΜΙΑ ΤΟΥ ΤΡΟΜΟΥ 2 (OCTOPUS 2) (STAR, 8/11/2011, 02:00)
- ΤΟ ΧΡΗΜΑ ΣΤΟ ΛΑΙΜΟ ΣΟΥ (MONEY TALKS) (STAR, 8/11/2011, 22:00)
- ΕΠΙΘΕΩΡΗΤΗΣ COLIANDRO ΑΦΡΙΚΑΝΙΚΗ ΓΟΗΤΕΙΑ (INSPECTOR COLIANDRO: BLACK MAGIC) (ALTER, 7/11/2011, 02:45)
- Η ΑΓΑΠΗ ΔΙΝΕΙ ΕΛΠΙΔΑ (EXPIRED) (STAR, 7/11/2011, 01:45)
- NEXT (STAR, 7/11/2011, 22:00)
- ΕΡΩΤΑΣ ΔΙ’ ΑΛΛΗΛΟΓΡΑΦΙΑΣ (NA TUM JAANO NA HUM) (ALTER, 6/11/2011, 01:30)
- ΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΙ ΟΛΟ ΜΠΕΛΑΔΕΣ (A GIRL THREE GUYS AND A GUN) (ALTER, 6/11/2011, 23:30)
- ΔΙΑΒΟΛΙΚΗ ΧΗΡΑ (BLACK WIDOW) (ALPHA, 6/11/2011, 23:15)
- ΟΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΙ ΗΡΩΕΣ (ALL THE QUEEN’S MEN) (ALTER, 6/11/2011, 21:30)
- ΕΝΑ ΕΞΥΠΝΟ ΕΞΥΠΝΟ ΜΟΥΤΡΟ (STAR, 6/11/2011, 21:00)
- ΕΥΣΕΒΕΙΣ ΠΟΘΟΙ (WISHFUL THINKING) (ALPHA, 6/11/2011, 21:00)
- Η ΣΥΜΦΙΛΙΩΣΗ (HOUSE OF D) (ALPHA, 6/11/2011, 17:05)
- CAMP ROCK (ΕΤ1, 6/11/2011, 10:30)
- ΓΡΟΥΣΟΥΖΗΔΕΣ ΜΑ ΤΡΕΛΑ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΟΙ (GRUMPIER OLD MEN) (STAR, 5/11/2011, 03:00)
- ΤΡΟΜΟΣ ΣΤΟ ΑΜΙΤΙΒΙΛ (THE AMITYVILLE HORROR) (η ταινία επαναλαμβάνεται και στις 03:15) (ALPHA, 5/11/2011, 00:45)
- COP LAND (STAR, 5/11/2011, 00:45)
- ΜΑΝΙΑ ΕΚΔΙΚΗΣΗΣ (SUBURBAN MADNESS) (MEGA, 5/11/2011, 23:15)
- ΜΙΑ ΑΛΛΙΩΤΙΚΗ ΖΩΗ (A LIFE LESS ORDINARY) (ALPHA, 5/11/2011, 22:45)
- ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΨΕΜΑ (ΝΕΤ, 5/11/2011, 22:00)
- ΣΑΝ ΤΟ ΣΚΥΛΟ ΜΕ ΤΗ ΓΑΤΑ (CATS AND DOGS) (ALPHA, 5/11/2011, 21:00)
- ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟΝ ΣΜΙΝΤ (ABOUT SCHMIDT) (ALPHA, 5/11/2011, 17:05)
- ΙΝΤΙΑΝΑ ΤΖΟΟΥΝΣ: ΟΙ ΚΥΝΗΓΟΙ ΤΗΣ ΧΑΜΕΝΗΣ ΚΙΒΩΤΟΥ (RAIDERS OF THE LOST ARK) (ANT1, 5/11/2011, 13:30)
- ΜΕΛΩΔΙΚΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ (MELODY TIME) (ΕΤ1, 5/11/2011, 12:00)
- ΔΙΑΣΤΗΜΙΚΟΙ ΧΙΜΠΑΤΖΗΔΕΣ (SPACE CHIMPS) (STAR, 5/11/2011, 05:00)
- Ο ΘΡΥΛΟΣ ΤΟΥ ΑΛ, ΤΖΟΝ ΚΑΙ ΤΖΑΚ (LEGEND OF AL, JOHN AND JACK) (ALTER, 3/11/2011, 02:45)
- ΕΠΙΘΕΩΡΗΤΗΣ ΒΑΛΑΝΤΕΡ: Ο ΠΑΡΑΧΑΡΑΚΤΗΣ (WALLANDER: THE FORGER) (ALTER, 1/11/2011, 02:45)
- ΣΤΑ ΣΑΓΟΝΙΑ ΤΟΥ ΚΡΟΚΟΔΕΙΛΟΥ (CROCODILE) (STAR, 1/11/2011, 02:15)
- ΣΤΟΝ ΠΥΡΕΤΟ ΤΟΥ ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟΥ (ROGUE TRADER) (ΕΤ1, 1/11/2011, 22:00)
- ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΙΣΑ (PYAR ISHQ AUR MOHABBAT) (ALTER, 31/10/2011, 02:45)
- Η ΕΞΑΨΗ (BODY HEAT) (STAR, 31/10/2011, 02:00)
- Ο ΞΕΧΩΡΙΣΤΟΣ ΓΟΥΙΛ ΧΑΝΤΙΝΓΚ (GOOD WILL HUNTING) (NET , 31/10/2011, 00:30)
- ΔΙΑΛΕΞΤΕ ΜΠΑΜΠΑ (FATHER´S DAY) (STAR, 30/10/2011, 04:15)
- ΚΩΔΙΚΟ ΟΝΟΜΑ: ΝΙΝΑ (POINT OF NO RETURN) (STAR, 30/10/2011, 02:00)
- ΛΗΣΤΕΙΑ ΜΕ ΓΟΗΤΕΙΑ (HIGH HEELS AND LOW LIVES) (ΝΕΤ, 30/10/2011, 00:45)
- PVC-1 (ΕΤ1, 30/10/2011, 00:30)
- RENEGADES (ALTER, 30/10/2011, 00:15)
- ΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΚΟΛΠΟ ΤΗΣ ΓΟΥΟΛ ΣΤΡΙΤ (GUN SHY) (ALPHA, 30/10/2011, 23:15)
- ΟΙ ΠΛΟΥΣΙΕΣ ΚΟΛΛΗΤΕΣ ΜΟΥ (FRIENDS WITH MONEY) (MEGA, 30/10/2011, 23:10)
- ΔΩΜΑΤΙΟ ΜΕ ΘΕΑ (A ROOM WITH A VIEW) (ΕΤ3, 30/10/2011, 23:00)
- ΡΟΜΠΕΝ ΤΩΝ ΔΑΣΩΝ (ROBIN HOOD:PRINCE OF THIEVES) (ALTER, 30/10/2011, 21:00)
- Ο ΔΗΜΟΣ ΑΠΟ ΤΑ ΤΡΙΚΑΛΑ (STAR, 30/10/2011, 21:00)
- ΜΕΡΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΣΙΑΣ (INDEPENDENCE DAY) (ANT1, 30/10/2011, 21:00)
- ΕΝΑΣ ΤΡΕΛΟΣ ΓΛΕΝΤΖΕΣ (ANT1, 30/10/2011, 18:00)
- Ο ΒΑΝΙΑ ΣΤΟ ΜΠΡΟΝΤΓΟΥΕΪ (VANYA ON 42ND SREET) (ΕΤ1, 30/10/2011, 15:30)
- Η ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΑ ΤΗΣ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗΣ (HOMEWARD BOUND 2 : LOST IN SAN FRANCISCO ) (ΝΕΤ, 30/10/2011, 13:00)
- HIGH SCHOOL MUSICAL (ΕΤ1, 30/10/2011, 10:30)
- Η ΚΟΛΑΣΗ (ΝΕΤ, 29/10/2011, 02:30)
- ΒΔΕΛΛΕΣ (LEECHES) (ALPHA, 29/10/2011, 02:00)
- EUROTRIP (STAR, 29/10/2011, 23:00)
- ΤΟ ΑΙΝΙΓΜΑ ΤΩΝ ΚΑΤΑΣΚΟΠΩΝ (ENIGMA) (ΕΤ3, 29/10/2011, 23:00)
- ΣΚΥΛΟΜΠΕΡΔΕΜΑΤΑ (SNOW DOGS) (STAR, 29/10/2011, 21:00)
- ΕΡΙΝ ΜΠΡΟΚΟΒΙΤΣ (ERIN BROCKOVICH) (MEGA, 29/10/2011, 21:00)
- ΠΡΑΝΣΕΡ (PRANCER) (ALPHA, 29/10/2011, 17:05)
- ΤΑΡΑΓΜΕΝΟΙ ΗΡΩΕΣ (UNSTRUNG HEROES) (ΕΤ1, 29/10/2011, 15:30)
- FRENCH KISS (French Kiss) (STAR, 29/10/2011, 13:30)
- ΣΠΟΤ ΤΟ ΟΝΕΙΡΟ ΕΝΟΣ ΣΚΥΛΟΥ (DISNEY'S TEACHER'S PET) (ΕΤ1, 29/10/2011, 12:00)
- ΟΧΙ (STAR, 28/10/2011, 13:30)
- TUTENSTEIN: THE MOVIE (STAR, 28/10/2011, 11:30)
- ΠΟΚΕΜΟΝ: 9 (POKEMON 9: RANGER AND THE TEMPLE OF THE SEA CROWN) (STAR, 28/10/2011, 09:30)
- ΣΤΟΝ ΕΡΩΤΑ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΠΟΛΕΜΟ (IN LOVE AND WAR) (STAR, 26/10/2011, 02:15)
- ΤΕΣΣΕΡΑ ΔΩΜΑΤΙΑ (FOUR ROOMS) (ΝΕΤ, 25/10/2011, 00:30)
- ΕΝΑ ΖΟΜΠΙ ΑΝΑΜΕΣΑ ΜΑΣ (FIDO) (STAR, 24/10/2011, 02:15)
- Ο ΓΙΟΣ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΧΑΣΕΙ (THE LONG LOST SON) (ΕΤ3, 24/10/2011, 23:00)
- ΝΕΚΡΗ ΖΩΝΗ (BLACK POINT) (ALPHA, 23/10/2011, 02:00)
- Ο ΚΟΛΛΗΤΟΣ ΜΟΥ (MON MEILLEUR AMI) (ΕΤ1, 23/10/2011, 01:00)
- ΑΛΙΕΝ ΕΝΑΝΤΙΟΝ ΚΥΝΗΓΟΥ (ANT1, 23/10/2011, 00:20)
- Η ΑΠΟΣΤΟΛΗ (THE MISSION) (ΕΤ3, 23/10/2011, 23:00)
- WATCHMEN (ANT1, 23/10/2011, 21:00)
- ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΓΙΑ ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ (BEDTIME STORIES) (ΝΕΤ, 23/10/2011, 18:15)
- ΖΙΓΚΟΛΟ ΤΗΣ ΣΥΜΦΟΡΑΣ (OUT TO SEA) (ALPHA, 23/10/2011, 17:05)
- ΨΩΜΙ, ΕΡΩΤΑΣ ΚΑΙ... (PANE AMORE E…) (ΕΤ1, 23/10/2011, 16:00)
- ΣΤΡΑΪΠΣ, Ο ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ (RACING STRIPES) (ANT1, 23/10/2011, 13:40)
- ΑΝΤΡΕ: ΜΙΑ ΑΛΗΘΙΝΗ ΙΣΤΟΡΙΑ (ANDRE) (STAR, 22/10/2011, 04:30)
- ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΣΤΟ ΠΑΡΕΛΘΟΝ (ALL OVER AGAIN) (ALTER, 22/10/2011, 02:45)
- ΟΙ ΕΝΤΙΜΟΤΑΤΟΙ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ 3 (AMICI MIEI III) (ΝΕΤ, 22/10/2011, 02:00)
- ΡΙΧΑΡΔΟΣ Ο 3ος (ΕΤ1, 22/10/2011, 00:30)
- ΙΩΑΝΝΑ ΤΗΣ ΛΩΡΑΙΝΗΣ (STORY OF JOAN OF ARC) (MEGA, 22/10/2011, 23:15)
- ΑΚΟΛΟΥΘΩΝΤΑΣ ΤΗΝ ΕΪΜΙ (CHASING AMY) (ΕΤ1, 22/10/2011, 21:00)
- SPEED (ANT1, 22/10/2011, 21:00)
- ΨΩΜΙ ΕΡΩΤΑΣ ΚΑΙ … ΖΗΛΕΙΑ (PANE AMORE E GELOSA) (ΕΤ1, 22/10/2011, 15:45)
- ΑΛΕΞ ΡΑΪΝΤΕΡ: ΜΥΣΤΙΚΗ ΑΠΟΣΤΟΛΗ (STORMBREAKER) (STAR, 22/10/2011, 13:45)
- ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΑΝΤΑΜΣ (ADDAMS FAMILY) (ANT1, 22/10/2011, 13:40)
- ΤΟ ΣΠΑΘΙ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΙΑ ΑΡΘΟΥΡΟΥ (ΕΤ1, 22/10/2011, 12:00)
- KING KONG (STAR, 21/10/2011, 22:00)
- ΤΟ ΑΒΑΕΙΟ ΤΟΥ ΝΟΡΘΑΝΓΚΕΡ (NORTHANGER ABBEY) (ALTER, 20/10/2011, 02:45)
- NEW JACK CITY (STAR, 20/10/2011, 02:15)
- 10.000 Π.Χ. (10,000 BC) (STAR, 20/10/2011, 22:00)
- Ο ΒΑΣΙΛΙΑΣ ΤΗΣ ΜΑΦΙΑΣ (CORKY ROMANO) (ΝΕΤ, 20/10/2011, 19:35)
- Η ΣΚΟΤΕΙΝΗ ΠΛΕΥΡΑ (DARK SIDE) (ALTER, 19/10/2011, 02:45)
- Ο ΓΕΝΝΑΙΟΣ (THE BRAVE) (ΕΤ1, 19/10/2011, 22:30)
- ΤΟ ΤΑΞΙΔΙ ΤΗΣ ΦΕΛΙΤΣΙΑ (FELICIA’S JOURNEY) (ΝΕΤ, 18/10/2011, 23:35)
- ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ ΛΕΥΚΗ ΑΜΜΟΣ (WHITE SANDS) (ALTER, 18/10/2011, 23:30)
- Η ΣΥΓΚΡΟΥΣΗ (THE CRUSH) (ALTER, 18/10/2011, 21:30)
- Ο ΓΑΜΟΣ ΤΗΣ ΚΟΡΗΣ ΜΟΥ (MEGA, 18/10/2011, 20:00)
- ΤΣΟΥΝΑΜΙ: Η ΟΡΓΗ ΤΗΣ ΦΥΣΗΣ (TSUNAMI) (ALTER, 17/10/2011, 02:45)
- ΩΧ! ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ! (WHOOPS APOCALYPSE) (ΕΤ3, 17/10/2011, 23:00)
- THE MILLION DOLLAR HOTEL (ΕΤ1, 17/10/2011, 22:00)
- NARC (STAR, 16/10/2011, 01:30)
- ΜΑΜΦΟΡΝΤ (MUMFORD) (ΕΤ1, 16/10/2011, 00:30)
- ΣΤΟΙΧΗΜΑ ΖΩΗΣ (BET YOUR LIFE) (ALTER, 16/10/2011, 23:30)
- Η ΑΠΡΟΣΚΛΗΤΗ (THE UNINVITED ) (ANT1, 16/10/2011, 23:30)
- ΟΙ ΔΥΟ ΔΡΑΠΕΤΕΣ (FLED) (ALPHA, 16/10/2011, 23:00)
- ΠΡΑΣΙΝΗ ΠΕΤΡΑ (GREEN ICE) (ΕΤ3, 16/10/2011, 23:00)
- JAMON JAMON (ΝΕΤ, 16/10/2011, 22:45)
- ΔΥΟ ΑΣΠΟΝΔΟΙ ΦΙΛΟΙ (BIG BULLY) (ALTER, 16/10/2011, 21:30)
- Ι4: ΛΟΥΦΑ ΚΑΙ ΑΠΑΛΛΑΓΗ (MEGA, 16/10/2011, 21:00)
- ΨΩΜΙ, ΕΡΩΤΑΣ ΚΑΙ… ΦΑΝΤΑΣΙΑ (PANE AMORE E … FANTASIA) (ΕΤ1, 16/10/2011, 19:00)
- ΤΟ ΦΙΛΑΡΑΚΙ (BUDDY) (MEGA, 16/10/2011, 14:50)
- ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ (RAINBOW) (ΝΕΤ, 16/10/2011, 14:20)
- ΕΝΑΣ ΚΟΝΤΟΣ ΘΑ ΜΑΣ ΣΩΣΕΙ (ANT1, 16/10/2011, 10:00)
- ΧΛΩΜΟ ΦΕΓΓΑΡΙ (CAROLINA MOON) (ALTER, 15/10/2011, 01:30)
- DARKMAN (ALPHA, 15/10/2011, 01:15)
- ΜΟΝΑΚΡΙΒΗ (ΕΤ1, 15/10/2011, 00:00)
- ΒΟΥΒΟΣ ΠΟΘΟΣ (SPIRAL STAIRCASE) (ΕΤ3, 15/10/2011, 23:00)
- ΟΙ ΕΝΤΙΜΟΤΑΤΟΙ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ 2 (AMICI MIEL - PART 2) (ΝΕΤ, 15/10/2011, 22:35)
- ΣΑΝ ΤΖΕΝΑΡΟ, Η ΛΗΣΤΕΙΑ ΕΝΟΣ ΑΓΙΟΥ (OPERAZIONE SAN GENNARO) (ΕΤ1, 15/10/2011, 19:00)
- MEET THE APPLEGATES (ALPHA, 15/10/2011, 17:05)
- ΟΙ ΑΡΙΣΤΟΓΑΤΕΣ (ΕΤ1, 15/10/2011, 09:40)
- Η ΖΩΝΗ ΤΟΥ ΠΟΛΕΜΟΥ (INFESTATION) (ALTER, 14/10/2011, 02:15)
- ΜΠΑΖΙΛ (BASIL) (ΕΤ1, 14/10/2011, 00:40)
- AMERICAN PIE: ΕΝΑ ΤΡΕΛΟ ΤΡΕΛΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ (AMERICAN PIE: THE NAKED MILE) (ALTER, 14/10/2011, 23:15)
- ΜΗΝ ΞΑΝΑΓΥΡΙΣΕΙΣ (DON’T COME KNOCKING) (ΕΤ1, 14/10/2011, 22:40)
- THE HULK (STAR, 14/10/2011, 22:00)
- ΕΙΜΑΙ GAY! ΛΟΙΠΟΝ; (PROM QUEEN) (ALTER, 13/10/2011, 03:30)
- ΔΙΠΛΗ ΖΩΗ (METHOD) (ALTER, 13/10/2011, 23:15)
- ΟΙ ΜΙΚΡΟΑΠΑΤΕΩΝΕΣ, Ο ΚΛΕΨΑΣ ΤΟΥ ΚΛΕΨΑΝΤΟΣ 2 (AUDACE COLPO DEI SOLITI IGNOTI) (ΕΤ1, 13/10/2011, 21:00)
- ΤΣΙΤΑ ΓΚΕΡΛΣ 3: ΕΝΑΣ ΚΟΣΜΟΣ (THE CHEETAH GIRLS: ONE WORLD) (ΕΤ1, 13/10/2011, 17:40)
- ΚΑΤΑ ΦΑΝΤΑΣΙΑ…. ΔΟΛΟΦΟΝΟΣ (SISTERTHERESA.COM 9) (ALTER, 12/10/2011, 03:30)
- ΕΝΤ ΓΟΥΝΤ (ED WOOD) (ΕΤ1, 12/10/2011, 22:00)
- ΕΠΙΘΕΩΡΗΤΗΣ ΣΟΝΕΡΙ: ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ ΒΕΖΟΥΒΙΟΣ (DETECTIVE SONERI: BERSAGLIO L’ OBLIO) (ALTER, 11/10/2011, 02:15)
- Η ΘΑΛΑΣΣΑ ΜΕΣΑ ΜΟΥ (ΝΕΤ, 11/10/2011, 00:30)
- Η ΕΚΔΙΚΗΣΗ (LEFT FOR DEAD) (ALTER, 10/10/2011, 03:30)
- ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΣΤΟ ΜΑΛΙΜΠΟΥ (MALIBU SPRING BREAK) (ALTER, 10/10/2011, 00:30)
- ΘΑΝΑΣΙΜΑ ΜΥΣΤΙΚΑ (THE DELPHI EFFECT - KISS ME DEADLY) (ΕΤ3, 10/10/2011, 23:00)
- ΣΕΞΥ ΚΑΤΑΔΙΚΟΣ (CHASERS) (ALTER, 10/10/2011, 22:30)
- ΤΟ ΣΥΜΠΛΕΓΜΑ BAADER-MEINHOF (THE BAADER-MEINHOF COMPLEX) (ΝΕΤ, 9/10/2011, 00:30)
- ΑΘΑΝΑΤΗ ΑΓΑΠΗΜΕΝΗ (IMMORTAL BELOVED) (ΕΤ1, 9/10/2011, 00:00)
- BARBWIRE (ALPHA, 9/10/2011, 00:00)
- ΝΕΑ ΠΙΣΤΟΛΙΑ 2 (YOUNG GUNS 2) (ALTER, 9/10/2011, 23:30)
- ΠΑΓΙΔΕΥΜΕΝΟΙ (EAGLE EYE) (ANT1, 9/10/2011, 23:10)
- FANTASTIC FOUR (ANT1, 9/10/2011, 21:00)
- Η ΕΞΟΔΟΣ (ΕΤ1, 9/10/2011, 19:00)
- ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΕ ΤΗ ΒΑΛΙΤΣΑ (LA RAGAZZA CON VALIGIA) (ΕΤ1, 9/10/2011, 15:30)
- FAT ALBERT (ANT1, 9/10/2011, 13:30)
- Ο ΤΡΕΛΛΟΠΕΝΗΝΤΑΡΗΣ (ANT1, 9/10/2011, 10:00)
- Ο ΔΡΟΜΟΣ ΤΗΣ ΕΠΙΤΥΧΙΑΣ (MOONDANCE ALEXANDER) (STAR, 8/10/2011, 03:15)
- ΟΙ ΕΝΤΙΜΟΤΑΤΟΙ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ (AMICI MIEI) (ΝΕΤ, 8/10/2011, 03:00)
- ΜΑΧΗ ΜΕ ΤΟ ΧΡΟΝΟ (GREEN MAIL) (ALPHA, 8/10/2011, 01:15)
- ΑΜΛΕΤ (HAMLET) (ΕΤ1, 8/10/2011, 01:00)
- ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΠΟΥ ΑΦΗΣΑ ΠΙΣΩ (GIRL, INTERRUPTED) (MEGA, 8/10/2011, 23:50)
- ΚΟΜΑΝΤΟ (COMMANDO) (ALPHA, 8/10/2011, 23:15)
- ΑΠΕΓΝΩΣΜΕΝΑ ΔΙΚΗ ΣΟΥ (COMMITED) (ALPHA, 8/10/2011, 17:05)
- ΜΕΤΑ ΤΟ ΜΙΣΟΣ (HOW MUCH WE HATED EACH OTHER) (ΝΕΤ, 8/10/2011, 16:00)
- ΕΙΔΙΚΟΣ ΠΡΑΚΤΩΡ (ΕΤ1, 8/10/2011, 15:45)
- ΔΕΙΝΟΣΑΥΡΟΣ (ΕΤ1, 8/10/2011, 12:00)
- Η ΚΑΛΗ ΜΑΣ ΔΑΣΚΑΛΑ (THE MYSTERIOUS MISS C) (ALTER, 7/10/2011, 02:15)
- CITY HALL (STAR, 7/10/2011, 02:00)
- THE MISSING STAR (ΕΤ1, 7/10/2011, 22:00)
- ΕΝΟΠΛΗ ΛΗΣΤΕΙΑ (STICK UP) (ALPHA, 7/10/2011, 21:00)
- ΕΚΤΕΛΕΣΗ ΚΑΘΗΚΟΝΤΟΣ (LAPD: TO PROTECT AND TO SERVE) (STAR, 6/10/2011, 02:30)
- ΑΓΓΕΛΟΣ ΕΚΔΙΚΗΤΗΣ (SACRIFICE) (STAR, 5/10/2011, 02:30)
- Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΣΚΟΤΩΝΕΙ (FINAL CUT) (ΝΕΤ, 5/10/2011, 01:30)
- TICKETS (ΕΤ1, 5/10/2011, 00:10)
- ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΜΙΑΣ ΜΠΕΪΜΠΙ ΣΙΤΤΕΡ (ADVENTURES IN BABYSITTING) (ΕΤ1, 5/10/2011, 17:30)
- ΓΑΜΟΣ Α ΛΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ (ΕΤ3, 4/10/2011, 23:00)
- ΕΠΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΓΑΜΟΥ (ALPHA, 4/10/2011, 21:00)
- ΑΝΝΑ ΚΑΡΕΝΙΝΑ (ANNA KARENINA) (ΝΕΤ, 3/10/2011, 00:30)
- OI ΔΟΥΒΛΙΝΕΖΟΙ (THE DEAD) (ΕΤ3, 3/10/2011, 23:00)
- ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ ΜΕ ΦΡΕΣΚΟ ΨΑΡΙ (LA GRAINE ET LE MULET) (ΕΤ1, 2/10/2011, 01:45)
- ΑΙΜΑ ΣΤΟΥΣ ΛΟΦΟΥΣ (THE HILLS HAVE EYES) (ANT1, 2/10/2011, 00:10)
- Ο ΥΠΟΠΤΟΣ (THE MAN) (ALPHA, 2/10/2011, 22:30)
- DATE MOVIE (ALPHA, 2/10/2011, 21:00)
- ΟΙ ΦΙΛΕΣ (LE AMICHE) (ΕΤ1, 2/10/2011, 15:30)
- ΤΟ ΧΡΥΣΟ ΠΑΙΔΙ (GOLDEN CHILD) (ANT1, 2/10/2011, 13:30)
- ΤΙ 30... ΤΙ 40... ΤΙ 50... (ANT1, 2/10/2011, 10:00)
- Η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΗΜΕΡΑ ΕΝΟΣ ΕΡΓΕΝΗ (GROOMSMEN) (ΝΕΤ, 1/10/2011, 01:30)
- ΤΑ ΑΓΡΙΟΧΟΡΤΑ (LES HERBES FOLLES) (ΕΤ1, 1/10/2011, 01:00)
- THE RAGE: CARRIE 2 (ALPHA, 1/10/2011, 23:00)
- Η ΟΝΤΕΤ ΣΤΑ ΑΣΤΡΑ (ODETTE TOULEMONDE) (ΕΤ1, 1/10/2011, 21:00)
- DIRTY DANCING (ALPHA, 1/10/2011, 21:00)
- BOLT (ΕΤ1, 1/10/2011, 12:00)
- ΠΟΚΕΜΟΝ 10 (POKEMON 10: THE RISE OF DARKRAI) (STAR, 1/10/2011, 05:30)
- 28 ΜΕΡΕΣ ΜΕΤΑ (28 DAYS LATER) (ALPHA, 30/9/2011, 23:00)
- ΠΟΚΕΜΟΝ 8 (POKEMON 8: LUCARIO AND THE MYSTERY OF MEW) (STAR, 30/9/2011, 05:30)
- ΕΠΙΘΕΩΡΗΤΗΣ ΒΑΛΑΝΤΕΡ: ΦΟΡΤΙΟ ΘΑΝΑΤΟΥ (WALLANDER: THE CONTAINER LOBBY) (ALTER, 29/9/2011, 03:30)
- RE – CYCLE (STAR, 29/9/2011, 02:00)
- Ο ΚΛΕΦΤΗΣ (THE VAULT) (ALTER, 29/9/2011, 01:30)
- ΕΝΟΧΟΣ ΜΕΧΡΙ ΑΠΟΔΕΙΞΕΩΣ ΤΟΥ ΑΝΤΙΘΕΤΟΥ (SISTERTHERESA.COM) (ALTER, 28/9/2011, 02:45)
- ΠΡΑΚΤΟΡΕΙΑ ΜΟΝΤΕΛΩΝ (SELLING INNOCENCE) (STAR, 28/9/2011, 02:00)
- ΣΕΞ, ΜΥΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΨΕΜΑΤΑ (LUMINARIAS) (ALTER, 27/9/2011, 02:45)
- ΤΕΛΕΙΟ ΕΓΚΛΗΜΑ (A MURDER OF CROWS) (ΝΕΤ, 27/9/2011, 00:30)
- Η ΝΟΣΤΑΛΓΟΣ (ΕΤ1, 27/9/2011, 22:30)
- Η ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ (QUEST OF THE DELTA KNIGHTS) (ALTER, 26/9/2011, 03:45)
- ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ ΠΑΘΟΥΣ (CRIMES OF PASSION) (STAR, 26/9/2011, 02:15)
- Η ΑΓΝΩΣΤΗ ΚΥΡΙΑ (DIAMOND EARRINGS) (ALTER, 26/9/2011, 01:45)
- ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ : ΑΘΑΝΑΣΙΑ (FREE JACK) (ALTER, 26/9/2011, 23:30)
- JACKNIFE (ΕΤ3, 26/9/2011, 23:00)
- ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΕΓΚΛΗΜΑ (LEGACY OF FEAR) (STAR, 25/9/2011, 03:15)
- FORBIDDEN (STAR, 25/9/2011, 01:30)
- ΤΟ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟ ΣΠΙΤΙ (THE HAUNTING) (ANT1, 25/9/2011, 23:50)
- Ο ΕΝΟΡΚΟΣ (TRIAL BY JURY) (ALTER, 25/9/2011, 23:30)
- ΤΡΟΜΟΣ ΣΤΟ ΜΕΤΡΟ (CREEP) (ALPHA , 25/9/2011, 23:00)
- ΔΙΑ ΠΥΡΟΣ ΚΑΙ ΣΙΔΗΡΟΥ (MAN ON FIRE) (ANT1, 25/9/2011, 21:00)
- Η ΕΠΙΔΡΟΜΗ ΤΟΥ ΔΡΑΚΟΥ (DRAGONSLAYER) (ΝΕΤ, 25/9/2011, 19:00)
- ΟΙ ΒΛΑΧΟΙ ΤΟΥ ΜΠΕΒΕΡΛΙ ΧΙΛΣ (THE BEVERLY HILL BILLIES) (ALPHA , 25/9/2011, 17:05)
- ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ ΣΤΑ ΑΚΡΑ (ASPEN EXTREME) (ΝΕΤ, 25/9/2011, 13:00)
- ΕΝΑ ΖΟΜΠΙ ΑΝΑΜΕΣΑ ΜΑΣ (FIDO) (STAR, 24/9/2011, 01:15)
- ΤΥΧΕΡΗ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ (HAPPY –GO- LYCKY) (ΕΤ1, 24/9/2011, 01:10)
- MAKING OF «COLOMBIANA» (Making of «COLOMBIANA» ) (STAR, 24/9/2011, 01:00)
- ΑΝΥΠΑΝΤΡΗ ΜΗΤΕΡΑ 2 (MORE SEX AND THE SINGLE MOM) (MEGA , 24/9/2011, 01:00)
- ΙΝΔΙΚΗ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΑ 2 (DHOOM 2) (ANT1, 24/9/2011, 23:10)
- ΦΕΥΓΩ (PARTIR) (ΕΤ3, 24/9/2011, 23:00)
- Ο ΕΛΕΕΙΝΟΣ ΙΠΠΟΤΗΣ ΤΗΣ ΑΣΦΑΛΤΟΥ (TALLADEGA NIGHTS: THE BALLAD OF RICKY) (MEGA , 24/9/2011, 22:30)
- ΤΟ ΝΑΥΑΓΙΟ ΤΟΥ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑ (POSEIDON ADVENTURE) (ALTER, 24/9/2011, 21:30)
- ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΙ ΔΕΣΜΟΙ (DREAMER: INSPIRED BY A TRUE STORY) (ALPHA , 24/9/2011, 21:00)
- ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΧΩΡΑΦΑ (ΕΤ1, 24/9/2011, 14:00)
- ΤΟ ΚΛΕΙΔΙ ΤΗΣ ΕΥΤΥΧΙΑΣ (ENCHANTED) (ALTER, 23/9/2011, 02:45)
- CAPOTE (MEGA , 23/9/2011, 01:30)
- ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΟΣ ΜΕ ΤΟ ΠΑΡΕΛΘΟΝ (THE YEAR OF GETTING TO KNOW US) (STAR, 23/9/2011, 00:55)
- ΟΛΕΘΡΙΑ ΦΑΝΤΑΣΙΩΣΗ (OBSESSED) (STAR, 22/9/2011, 03:30)
- BAJO BANDERA (ALTER, 22/9/2011, 03:30)
- ΑΓΚΑΛΙΑ ΜΕ ΤΟ ΔΟΛΟΦΟΝΟ (LIVING WITH THE ENEMY) (STAR, 22/9/2011, 01:45)
- ΜΙΑ ΖΩΗ ΤΗΝ ΕΧΟΥΜΕ (THE ILLUSTRATED FAMILY DOCTOR) (ALTER, 22/9/2011, 01:30)
- ΕΠΙΘΕΩΡΗΤΗΣ COLIANDRO: ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ ΚΙΝΕΖΙΚΟΣ ΔΡΑΚΟΣ (INSPECTOR COLIANDRO: CHINESE REVENGE) (ALTER, 21/9/2011, 01:45)
- ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΤΗΣ ΛΙΜΝΗΣ (LA RAGAZZA DEL LAGO) (ΝΕΤ, 21/9/2011, 00:30)
- Η ΑΠΟΣΤΟΛΗ (WESTENDER) (ALTER, 21/9/2011, 23:15)
- ΟΔΗΓΩΝΤΑΣ ΤΟ ΠΕΠΡΩΜΕΝΟ (CHASING DESTINY) (ΕΤ1, 21/9/2011, 22:10)
- ΥΙΕ ΜΟΥ – ΥΙΕ ΜΟΥ (ΕΤ3, 21/9/2011, 20:00)
- KΛΕΙΣΤΟΙ ΔΡΟΜΟΙ (ΕΤ1, 20/9/2011, 22:30)
- ΠΤΗΣΗ ΘΑΝΑΤΟΥ (MAYDAY) (STAR, 19/9/2011, 03:45)
- OUTCAST (ALTER, 19/9/2011, 03:45)
- Ο ΚΥΚΛΩΝΑΣ (IL CICLONE) (ΕΤ3, 19/9/2011, 23:00)
- Ο ΑΠΑΓΩΓΕΑΣ ΤΟΥ ΠΡΟΕΔΡΟΥ (REPLACEMENT) (STAR, 18/9/2011, 01:15)
- ΙΝΚΟΓΚΝΙΤΟ (ALTER, 18/9/2011, 23:30)
- ΣΕ ΕΧΘΡΙΚΟ ΕΔΑΦΟΣ (BEHIND ENEMY LINES) (ANT1, 18/9/2011, 21:00)
- ΜΙΑ ΜΕΛΙΣΣΑ ΤΟΝ ΑΥΓΟΥΣΤΟ (MEGA , 18/9/2011, 21:00)
- ΣΙΣΣΥ: Η ΠΟΝΕΜΕΝΗ ΑΥΤΟΚΡΑΤΕΙΡΑ (SISSI) (ALTER, 18/9/2011, 16:30)
- ΠΙΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ ΚΙ ΑΠΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ (STRANGER THAN FICTION) (STAR, 17/9/2011, 03:45)
- ΘΑ ΤΟ ΠΑΡΕΙ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ; (KOI MERA DIL SE POOCHE) (ALTER, 17/9/2011, 02:30)
- ΦΑΝΑΤΙΚΟΣ (THE FAN) (MEGA , 17/9/2011, 00:45)
- Η ΚΟΡΗ ΤΟΥ ΣΤΡΑΤΗΓΟΥ (THE GENERAL S DAUGHTER) (STAR, 17/9/2011, 23:00)
- ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΕΠΙΦΥΛΑΚΗΣ (SURVEILLANCE) (ΕΤ3, 17/9/2011, 23:00)
- SHERRYBABY (ΕΤ3, 17/9/2011, 23:00)
- ΑΚΡΑΙΑ ΠΑΘΗ (MAN ABOUT TOWN) (ALPHA , 17/9/2011, 21:00)
- TAXI (ANT1, 17/9/2011, 21:00)
- ΣΙΣΣΥ Η ΝΕΑΡΑ ΑΥΤΟΚΡΑΤΕΙΡΑ (SISSI) (ALTER, 17/9/2011, 16:30)
- ΚΟΝΤΡΕΣ ΣΤΗΝ ΑΣΦΑΛΤΟ (INITIAL D) (ALPHA , 17/9/2011, 15:15)
- Η ΚΟΡΗ ΤΟΥ ΠΡΟΕΔΡΟΥ (FIRST DAUGHTER ) (ANT1, 17/9/2011, 13:30)
- Ο ΓΙΟΣ ΤΟΥ ΡΟΖ ΠΑΝΘΗΡΑ (SON OF THE PINK PANTHER) (STAR, 16/9/2011, 03:00)
- ΝΑ ΠΕΘΕΡΟΣ ΝΑ ΜΑΛΑΜΑ (ΕΤ3, 16/9/2011, 20:00)
- ΤΟ ΜΥΣΤΙΚΟ ΤΗΣ ΒΕΡΑ ΝΤΡΕΪΚ (VERA DRAKE) (ΕΤ1, 15/9/2011, 00:10)
- ΕΠΙΘΕΩΡΗΤΗΣ ΒΑΛΑΝΤΕΡ: ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΕΣ ΑΠΟΚΑΛΥΨΕΙΣ (WALLANDER: THE PHOTOGRAPHER) (ALTER , 14/9/2011, 01:30)
- ΕΓΩΙΣΜΟΣ ΚΑΙ ΠΡΟΚΑΤΑΛΗΨΗ (PRIDE AND PREJUDICE) (ALTER , 14/9/2011, 23:15)
- Ο ΠΥΡΗΝΑΣ (THE CORE) (STAR, 14/9/2011, 22:00)
- ΑΓΡΙΑ ΚΑΤΑΔΙΩΞΗ (ONCE IN THE LIFE) (ALTER , 12/9/2011, 23:30)
- ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΟΝΚ (MONK - PILOT) (STAR, 11/9/2011, 03:15)
- FOLLOWING (ANT1, 11/9/2011, 00:00)
- ΙΔΙΩΤΙΚΗ ΖΩΝΗ (LA ZONA) (ΝΕΤ, 11/9/2011, 23:30)
- ΔΙΔΥΜΟΙ ΠΥΡΓΟΙ (WORLD TRADE CENTER) (STAR, 11/9/2011, 22:45)
- ΤΟ ΛΕΒΕΝΤΟΠΑΙΔΟ (To leventopaido) (STAR, 11/9/2011, 21:00)
- Ο ΙΕΡΑΠΟΣΤΟΛΟΣ (MOLOKAI) (ΕΤ1, 10/9/2011, 03:15)
- ΟΙ ΑΡΕΙΑΝΟΙ ΕΠΙΤΙΘΕΝΤΑΙ (MARS ATTACKS!) (STAR, 10/9/2011, 13:30)
- Η ΑΝΤΑΛΛΑΓΗ (THE EXCHANGE) (ALTER , 9/9/2011, 02:45)
- PREY (STAR, 9/9/2011, 01:45)
- ΤΟ ΚΥΝΗΓΙ ΤΟΥ ΧΑΜΕΝΟΥ ΘΗΣΑΥΡΟΥ (LOST CITY RAIDERS) (ALTER , 9/9/2011, 22:45)
- RATS 2 (ALTER , 8/9/2011, 03:30)
- Η ΛΑΜΨΗ (THE SHINING) (STAR, 8/9/2011, 02:15)
- ΣΤΑ ΣΑΓΟΝΙΑ ΤΟΥ ΕΧΘΡΟΥ (DINOCROC) (ALTER , 8/9/2011, 01:30)
- ΤΟ ΠΑΚΕΤΟ (OUTTA TIME) (ALTER , 8/9/2011, 23:15)
- ΚΛΕΜΜΕΝΕΣ ΚΑΡΔΙΕΣ (TWO IF BY SEA) (ALTER , 8/9/2011, 19:45)
- ΕΠΙΘΕΩΡΗΤΗΣ ΒΑΛΑΝΤΕΡ: ΤΟ ΜΥΣΤΗΡΙΟ ΤΟΥ ΓΗΤΕΥΤΗ (WALLANDER: THE TRICKSTER) (ALTER , 7/9/2011, 03:45)
- ΩΡΑ ΜΗΔΕΝ (L’HEURE ZERO / TOWARDS ZERO) (ΝΕΤ, 7/9/2011, 02:30)
- Η ΑΝΑΚΡΙΣΗ (THE BOX) (STAR, 7/9/2011, 02:15)
- ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΑ ΣΤΗ ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ (BIG APPLE) (ALTER , 7/9/2011, 01:45)
- Η ΑΠΟΣΤΟΛΗ (WESTENDER) (ALTER , 7/9/2011, 23:15)
- Ο ΑΓΓΕΛΟΣ (UN ANGE) (ALTER , 6/9/2011, 02:15)
- ΣΑΝ ΚΥΚΛΩΝΑΣ (IL CICLONE) (ΝΕΤ, 5/9/2011, 02:30)
- ΠΟΙΟΣ ΣΚΟΤΩΣΕ ΤΟΝ ΣΕΦ; (SISTERTHERESA.COM 8) (ALTER , 5/9/2011, 02:30)
- ΕΠΑΝΑΣΤΑΣΗ ΣΤΟ ΚΟΡΟΝΑΝΤΟ (CORONADO) (ALTER , 5/9/2011, 00:30)
- Η ΣΥΝΩΜΟΣΙΑ (DEPTH CHARGE) (ALTER , 5/9/2011, 22:45)
- ΑΝΟΙΞΕ ΤΑ ΜΑΤΙΑ (OPEN YOUR EYES) (ΕΤ1, 4/9/2011, 02:10)
- ΟΣΟ ΘΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΟΣΜΟΣ (ON THE BEACH) (ALTER , 4/9/2011, 01:00)
- Η ΚΑΤΑΡΑ ΤΟΥ ΤΟΥΤΑΓΧΑΜΩΝ (CURSE OF KING TUT’S TOMB) (ALTER , 4/9/2011, 21:30)
- Ο ΜΑΓΕΜΕΝΟΣ ΤΑΡΑΝΔΟΣ (BLIZZARD) (ALPHA , 4/9/2011, 15:15)
- ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ (CLEOPATRA) (ALTER , 4/9/2011, 13:30)
- 48 ΩΡΕΣ (48 HRS) (ANT1, 4/9/2011, 13:30)
- ΣΕ ΕΙΔΑ ΣΤΟ ΟΝΕΙΡΟ ΜΟΥ (THE SCIENCE OF SLEEP) (ANT1, 3/9/2011, 01:20)
- Η ΤΕΛΕΙΑ ΔΟΛΟΦΟΝΙΑ (A DAUGHTER\'S CONVICTION) (ALTER , 3/9/2011, 00:30)
- Ο ΜΑΓΟΣ ΤΟΥ ΡΟΖ (STAR, 3/9/2011, 21:00)
- CAMP ROCK (ΝΕΤ, 3/9/2011, 19:15)
- ΡΙΨΟΚΙΝΔΥΝΟΣ ΚΑΒΑΛΑΡΗΣ (JUNIOR BONNER) (ΕΤ1, 3/9/2011, 15:30)
- Η ΣΥΜΜΑΧΙΑ (THE LEAGUE OF EXTRAORDINARY GENTLEMEN) (ANT1, 3/9/2011, 13:30)
- Η ΚΟΡΗ ΤΟΥ ΝΤ’ ΑΡΤΑΝΙΑΝ (LA FEMME MUSKETEER) (ALTER , 3/9/2011, 13:30)
- ΜΠΑΙΝΟΝΤΑΣ ΣΤΗΝ 5η ΤΑΞΗ (RECESS: TAKING THE 5TH GRADE ) (ΕΤ1, 3/9/2011, 12:00)
- ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΣΤΟ ΚΑΪΡΟ (OSS 117) (STAR, 2/9/2011, 02:30)
- ΕΡΩΤΑΣ ΑΛΑ ΓΑΛΛΙΚΑ (ANYTHING YOU SAY - MON IDOLE) (ALTER , 2/9/2011, 01:45)
- ΚΡΑΥΓΗ ΑΓΩΝΙΑΣ (SCREAM) (STAR, 2/9/2011, 00:15)
- ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟ ΑΓΡΟΚΤΗΜΑ (CONJURER) (STAR, 1/9/2011, 02:00)
- ΤΟ ΜΥΣΤΙΚΟ ΠΕΡΑΣΜΑ (THE SECRET PASSAGE) (ΝΕΤ, 1/9/2011, 00:30)
- BRATZ (STAR, 30/8/2011, 02:45)
- ΠΡΟΓΕΥΜΑ ΓΙΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ (ΝΕΤ, 30/8/2011, 00:30)
- Ο ΚΩΔΙΚΑΣ ΤΩΝ ΝΑΒΑΧΟ (WINDTALKERS) (STAR, 30/8/2011, 22:00)
- Ο ΣΩΜΑΤΟΦΥΛΑΚΑΣ (BODY ARMOUR) (STAR, 29/8/2011, 02:45)
- ΠΑΡΑΝΟΜΑ ΔΕΜΕΝΕΣ (BOUND) (ΝΕΤ, 29/8/2011, 02:30)
- ΣΤΟ ΦΩΣ ΤΟΥ ΦΕΓΓΑΡΙΟΥ (MOONLIGHTING) (ΕΤ3, 29/8/2011, 23:00)
- ΑΙΤΙΑ ΘΑΝΑΤΟΥ (STAR, 28/8/2011, 03:15)
- ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΤΟΥ ΚΑΜΕΛΟΤ (WOMEN OF CAMELOT) – Α΄ ΜΕΡΟΣ (ALTER , 28/8/2011, 01:00)
- WILDFIRES (ANT1, 28/8/2011, 23:40)
- AMERICAN PIE (ΕΤ3, 28/8/2011, 23:00)
- SUPERNOVA: ΣΥΝΤΕΛΕΙΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ (SUPERNOVA) (ALTER , 28/8/2011, 21:30)
- ΕΝΑΣ ΙΠΠΟΤΗΣ ΓΙΑ ΤΗ ΒΑΣΟΥΛΑ (Enas ippotis gia ti Vasoula) (STAR, 28/8/2011, 21:00)
- ΤΡΕΛΟΣ ΚΑΙ ΠΑΣΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ (ΕΤ3, 28/8/2011, 13:30)
- RAINBOW MAGIC: RETURN TO RAINSPELL (ALTER , 28/8/2011, 09:15)
- ΟΦΘΑΛΜΟΝ ΑΝΤΙ ΟΦΘΑΛΜΟΥ (EYE FOR AN EYE) (STAR, 27/8/2011, 03:00)
- ΤΑ ΜΑΥΡΑ ΦΕΓΓΑΡΙΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ (BITTER MOON) (ΝΕΤ, 27/8/2011, 01:45)
- ΟΠΟΥ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΝΟΣ (BLUE SMOKE) (ALTER , 27/8/2011, 01:30)
- ΣΚΑΪ ΚΑΠΤΕΝ, Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΑΥΡΙΟ (SKY CAPTAIN AND THE WORLD OF TOMORROW) (STAR, 27/8/2011, 01:00)
- Ο ΚΟΝΦΟΡΜΙΣΤΑΣ (IL CONFORMISTA) (ΕΤ1, 27/8/2011, 01:00)
- ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΕΣ ΑΠΟΣΤΟΛΕΣ (MISSION: IMPOSSIBLE) (STAR, 27/8/2011, 22:45)
- Η ΚΥΡΙΑ ΧΕΝΤΕΡΣΟΝ ΠΑΡΟΥΣΙΑΖΕΙ (MRS HENDERSON PRESENTS) (ΕΤ1, 27/8/2011, 21:15)
- ΤΥΧΕΡΟΣ ΣΤΟΝ ΕΡΩΤΑ (BACHNA AE HASEENO) (ANT1, 27/8/2011, 21:00)
- ΜΠΕΒΕΡΛΙ ΧΙΛΣ ΤΣΙΟΥΑΟΥΑ (BEVERLY HILLS CHIHUAHUA) (ΝΕΤ, 27/8/2011, 13:00)
- ΑΜΑΡΤΙΕΣ ΑΠΟ ΤΟ ΠΑΡΕΛΘΟΝ (CREATURE UNKNOWN) (ALTER , 26/8/2011, 01:45)
- ΑΜΕΣΟΣ ΚΙΝΔΥΝΟΣ (CLEAR AND PRESENT DANGER) (STAR, 26/8/2011, 01:15)
- ΠΑΡΤΙ ΓΕΝΕΘΛΙΩΝ (THE BIRTHDAY PARTY) (ΕΤ1, 26/8/2011, 01:00)
- Ο ΚΑΤΗΦΟΡΟΣ ΤΟΥ ΙΓΚΜΠΙ (IGBY GOES DOWN) (STAR, 25/8/2011, 03:45)
- ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ (DANGEROUS GAME) (ΝΕΤ, 25/8/2011, 02:15)
- ΜΟΙΡΑΙΑ ΕΛΞΗ (FATAL TRUST) (STAR, 25/8/2011, 02:00)
- Ο ΘΑΛΑΣΣΟΛΥΚΟΣ (ΕΤ3, 25/8/2011, 20:00)
- Ο ΠΥΡΓΟΣ ΤΟΥ ΤΡΟΜΟΥ (HOUSE) (STAR, 24/8/2011, 04:00)
- RED (STAR, 24/8/2011, 02:15)
- ΧΑΜΕΝΑ ΟΝΕΙΡΑ (IL CIELO CADE) (ALTER , 24/8/2011, 01:45)
- ΔΕΣΜΟΙ ΔΙΑΣΤΡΟΦΗΣ (MALICE) (ΝΕΤ, 24/8/2011, 01:45)
- ΧΑΡΙΣΕ ΜΟΥ Τ' ΑΣΤΡΑ (UNHOOK THE STARS) (ΝΕΤ, 23/8/2011, 02:30)
- ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΓΡΑΜΜΑ (THE LAST LETTER) (STAR, 23/8/2011, 02:15)
- ΕΠΙΘΕΩΡΗΤΗΣ ΒΑΛΑΝΤΕΡ: Η ΕΞΑΦΑΝΙΣΗ ΤΟΥ ΝΤΙΚΣΟΝ (ALTER , 23/8/2011, 01:45)
- Ο ΨΕΥΤΟΘΟΔΩΡΟΣ (ΕΤ3, 23/8/2011, 20:00)
- ΟΜΟΡΦΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ (BEAUTIFUL GIRLS) (STAR, 22/8/2011, 02:30)
- ΜΙΑ ΞΕΧΩΡΙΣΤΗ ΣΧΕΣΗ (THE THEORY OF FLIGHT) (ΝΕΤ, 22/8/2011, 02:15)
- ΤΑ ΧΡΥΣΑ ΚΑΡΥΔΙΑ (HUEVOS DE ORO/GOLDEN BALLS) (ΝΕΤ, 22/8/2011, 00:30)
- Η ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΤΟΥ ΣΤΡΑΤΙΩΤΗ (THE RETURN OF THE SOLDIER) (ΕΤ3, 22/8/2011, 23:00)
- ΕΝΤΟΛΗ ΕΞΟΝΤΩΣΗΣ (VIRTUOSITY) (STAR, 21/8/2011, 01:00)
- HONEYMOON IN VEGAS (ΝΕΤ, 21/8/2011, 00:45)
- Η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΑΠΟΠΛΑΝΗΣΗ (THE LAST SEDUCTION) (ANT1, 21/8/2011, 23:40)
- Ο ΜΠΑΤΣΟΣ ΤΟΥ ΜΠΕΒΕΡΛΙ ΧΙΛΣ 3 (BEVERLY HILLS COP 3) (STAR, 21/8/2011, 23:00)
- ΚΩΔΙΚΑΣ ΤΙΜΗΣ (MEN OF HONOR) (ANT1, 21/8/2011, 21:00)
- ΑΠΙΘΑΝΟ ΤΑΞΙΔΙ 2: ΧΑΜΕΝΟΙ ΣΤΟ ΣΑΝ ΦΡΑΝΣΙΣΚΟ (HOMEWARD BOUND II: LOST IN SAN FRANSISCO) (ΝΕΤ, 21/8/2011, 13:00)
- ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΟΥ ΜΠΡΟΝΞ (A BRONX TALE) (ΝΕΤ, 20/8/2011, 02:00)
- ΑΘΕΡΑΠΕΥΤΑ ΑΣΤΕΙΟΣ (FUNNY BONES) (ΕΤ3, 20/8/2011, 23:00)
- ΜΗΝ ΠΕΙΣ ΛΕΞΗ (KUCH NA KAHO) (ANT1, 20/8/2011, 21:00)
- ΝΟΤΟΡΙΟΥΣ (NOTORIOUS) (ΕΤ1, 20/8/2011, 15:30)
- ΤΑΡΖΑΝ (TARZAN) (ΕΤ1, 20/8/2011, 12:00)
- ΤΟ ΣΦΥΡΙΓΜΑ ΤΗΣ ΣΦΑΙΡΑΣ (RICOCHET) (ΝΕΤ, 18/8/2011, 02:15)
- Ο ΑΠΑΤΗΛΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΗΣ ΜΟΔΑΣ (SISTERTHERESA.COM 7) (ALTER , 18/8/2011, 01:45)
- Ο ΠΡΟΣΤΑΤΗΣ (MAN TROUBLE) (ΝΕΤ, 17/8/2011, 01:45)
- Ο ΑΔΕΛΦΟΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΑΧΟΠΑΙΔΙ (MIO FRATELLO E FIGLIO UNICO) (ΕΤ1, 17/8/2011, 22:00)
- ΤΟ ΠΡΟΣΩΠΟ ΤΗΣ ΗΜΕΡΑΣ (ΕΤ3, 17/8/2011, 20:00)
- ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΤΟΥ ΕΧΘΡΟΥ (IN ENEMY HANDS -U BOAT) (ΝΕΤ, 16/8/2011, 00:30)
- ΕΠΙΘΕΩΡΗΤΗΣ COLIANDRO: Η ΜΕΡΑ ΤΟΥ ΛΥΚΟΥ (ALTER , 15/8/2011, 01:45)
- Ο ΓΑΜΟΣ ΤΟΥ ΕΡΑΣΤΗ ΜΟΥ (THE WEDDING PLANNER) (ΕΤ3, 15/8/2011, 20:00)
- ΝΙΚΟΛΑΣ ΝΙΚΛΕΜΠΙ (NICHOLAS NICKLEBY) (STAR, 14/8/2011, 03:00)
- ΖΗΛΕΙΑ ΣΑΝ ΔΗΛΗΤΗΡΙΟ - Α’ ΜΕΡΟΣ (ALTER , 14/8/2011, 01:00)
- ΟΙ ΣΥΝΩΜΟΤΕΣ ΤΟΥ ΜΑΥΡΟΥ ΧΡΥΣΟΥ (FOYLE'S WAR: AMONG THE FEW) (ΝΕΤ, 14/8/2011, 00:30)
- ΗΡΑΚΛΗΣ: ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟ ΜΥΘΟ (HERCULES) (ALTER , 14/8/2011, 21:30)
- ΕΝΑ ΒΟΤΣΑΛΟ ΣΤΗ ΛΙΜΝΗ (STAR, 14/8/2011, 21:00)
- ΚΡΑΚΑΤΟΑ, ΑΝΑΤΟΛΙΚΑ ΤΗΣ ΙΑΒΑ (ΝΕΤ, 14/8/2011, 12:30)
- Η ΘΕΩΡΙΑ ΤΟΥ ΧΑΟΥΣ (CHAOS THEORY) (STAR, 13/8/2011, 04:30)
- ΟΙ ΤΡΕΙΣ ΚΛΗΡΟΝΟΜΟΙ (MONTANA SKY) (ALTER , 13/8/2011, 01:30)
- ΜΟΝΟΜΑΧΙΑ ΣΤΟΝ ΗΛΙΟ (DUEL IN THE SUN) (ΕΤ1, 13/8/2011, 15:20)
- STAR TREK NEMESIS (ANT1, 13/8/2011, 13:30)
- ΦΤΑΝΕΙ ΝΑ’ ΜΑΣΤΕ ΜΑΖΙ (ENSEMBLE C’EST TOUT) (ΕΤ1, 12/8/2011, 22:00)
- Η ΜΕΡΑ ΤΟΥ ΑΕΤΟΥ (FOYLE'S WAR: EAGLE DAY) (ΝΕΤ, 11/8/2011, 02:15)
- Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΟΥ ΜΑΧΗΤΗ (HEART OF THE WARRIOR) (ALTER , 11/8/2011, 01:45)
- ΕΡΩΤΑΣ ΓΙΑ ΤΡΕΙΣ (TWO NINAS) (ΝΕΤ, 11/8/2011, 00:30)
- ALL THE INVISIBLE CHILDREN (ΕΤ1, 11/8/2011, 22:00)
- ΕΞΟΜΟΛΟΓΗΣΕΙΣ ΕΡΑΣΤΩΝ (CONVERSATIONS WITH OTHER WOMEN) (ΝΕΤ, 10/8/2011, 00:30)
- ΟΡΓΗ (ΕΤ3, 9/8/2011, 20:00)
- ΑΡΣΕΝ ΛΟΥΠΕΝ: ΤΟ ΑΝΕΚΤΙΜΗΤΟ ΦΟΡΕΜΑ (ARSENE LUPIN 5: LA ROBE DE DIAMANTS) (ALTER, 8/8/2011, 01:45)
- ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΩΝ ΠΑΙΔΙΩΝ (CASA DE LOS BABYS) (ΝΕΤ, 8/8/2011, 00:30)
- ΟΤΑΝ Η ΡΙΑ ΓΝΩΡΙΣΕ ΤΟΝ ΣΙΑ (FILHAAL) – Α’ ΜΕΡΟΣ (ALTER , 7/8/2011, 01:00)
- Η ΑΔΕΛΦΟΤΗΤΑ ΤΟΥ ΤΡΟΜΟΥ (THE ORDER) (ANT1, 7/8/2011, 00:05)
- ΔΙΠΛΟΣ ΑΝΤΙΚΤΥΠΟΣ (DOUBLE IMPACT) (STAR, 7/8/2011, 23:15)
- ΛΙΓΟΣ ΚΑΠΝΟΣ ΑΚΟΜΑ (BLUE IN THE FACE ) (ΕΤ3, 7/8/2011, 23:00)
- ΟΥΡΑΝΙΑ ΠΛΑΣΜΑΤΑ (HEAVENLY CREATURES) (ΝΕΤ, 7/8/2011, 22:00)
- ΠΟΥ ΠΑΣ ΡΕ ΓΙΩΡΓΑΚΗ ΜΕ ΤΕΤΟΙΟ ΚΑΙΡΟ; (STAR, 7/8/2011, 21:00)
- ΚΥΡΙΑΚΑΤΙΚΟ ΚΑΛΕΣΜΑ (HOOKED) (ΕΤ3, 6/8/2011, 23:00)
- Ο ΔΡΑΚΟΣ ΤΗΣ ΤΑΪΛΑΝΔΗΣ (BELLY OF THE BEAST) (STAR, 6/8/2011, 23:00)
- ΠΡΕΤ Α ΠΟΡΤΕ (PRET-A-PORTER) (ΕΤ1, 5/8/2011, 22:00)
- ΠΕΙΡΑΜΑ: LAZARUS (THE LAZARUS PROJECT) (STAR, 4/8/2011, 02:15)
- ΗΡΕΜΟ ΧΑΟΣ (CAOS CALMO) (ΝΕΤ, 3/8/2011, 02:15)
- ΕΡΩΤΙΚΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ (ΕΤ3, 3/8/2011, 23:00)
- ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΣΤΑ ΒΟΡΕΙΑ (SUMMER ’04) (ΕΤ1, 3/8/2011, 22:00)
- REPLICANT (STAR, 3/8/2011, 22:00)
- ΟΔΥΣΣΕΑΣ (BLOOM) (ΝΕΤ, 2/8/2011, 02:15)
- ΔΙΨΑ ΓΙΑ ΖΩΗ (ΕΤ3, 2/8/2011, 20:00)
- ΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΙ ΟΛΟ ΜΠΕΛΑΔΕΣ (A GIRL, 3 GUYS AND A GUN) (ALTER , 1/8/2011, 01:45)
- ΧΕΙΡΑΨΙΑ ΜΕ ΤΟ ΔΙΑΒΟΛΟ (SHAKE HANDS WITH THE DEVIL) (ΝΕΤ, 1/8/2011, 00:30)
- ΑΝΘΙΣΜΕΝΕΣ ΚΕΡΑΣΙΕΣ (CHERRY BLOSSOMS) (ΝΕΤ, 31/7/2011, 01:15)
- CITY HALL (STAR, 31/7/2011, 00:45)
- ΑΠΟΔΡΑΣΗ ΑΠΟ ΤΟ ΛΟΣ ΑΝΤΖΕΛΕΣ (ESCAPE FROM L.A.) (ANT1, 31/7/2011, 00:00)
- ΣΤΗ ΣΚΙΑ ΤΟΥ ΥΠΟΚΟΣΜΟΥ (IL BIDONE) (ΕΤ3, 31/7/2011, 23:00)
- ΤΟ ΩΤΟΣΤΟΠ ΤΟΥ ΤΡΟΜΟΥ (THE HITCHER) (STAR, 31/7/2011, 23:00)
- ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΗ ΑΠΟΣΤΟΛΗ (THE APOCALYPSE WATCH) (ALTER , 31/7/2011, 21:00)
- ΕΝΑ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΣΑΝ ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ (SMILE LIKE YOURS) (ANT1, 31/7/2011, 13:30)
- ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΕ ΔΥΟ ΚΟΣΜΟΥΣ (THE CITIZEN) (ΝΕΤ, 30/7/2011, 01:45)
- ΚΑΥΤΗ ΒΡΟΧΗ (BLACK RAIN) (STAR, 30/7/2011, 01:30)
- UNDERGROUND (ΕΤ3, 30/7/2011, 23:00)
- ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΓΙΑ...ΤΡΕΙΣ (DOSTANA) (ANT1, 30/7/2011, 21:00)
- ΛΑΣΙ (LASSIE) (ANT1, 30/7/2011, 13:30)
- Ο ΚΡΟΝΚ ΕΧΕΙ ΚΕΦΙΑ (KRONK’S NEW GROVE) (ΕΤ1, 30/7/2011, 11:50)
- SUMMIT (STAR, 29/7/2011, 22:00)
- TROUBLE WITH MEN AND WOMEN (STAR, 28/7/2011, 04:15)
- Ο ΣΥΝΤΑΓΜΑΤΑΡΧΗΣ (MON COLONEL) (ΝΕΤ, 28/7/2011, 02:15)
- ΜΠΑΚΟΥΡΙ ΑΠΟ ΚΟΥΝΙΑ (THE BAXTER) (STAR, 27/7/2011, 01:45)
- ΕΡΩΤΑΣ ΓΙΑ ΜΙΑ ΝΥΧΤΑ (SPARKLE) (ΝΕΤ, 27/7/2011, 00:15)
- ΠΑΡΙΣΙ, Σ’ ΑΓΑΠΩ (PARIS, JE T' AIME) (ΝΕΤ, 26/7/2011, 02:15)
- ΔΙΠΛΗ ΤΑΥΤΟΤΗΤΑ (IMPOSTOR) (STAR, 26/7/2011, 01:45)
- ΠΙΚΡΟ ΧΙΟΝΙ (ΕΤ1, 26/7/2011, 22:30)
- AEON FLUX (STAR, 26/7/2011, 22:00)
- ΦΡΟΪΛΑΪΝ (FRAULEIN) (ΝΕΤ, 25/7/2011, 02:15)
- ΤΕΛΟΣ ΕΠΟΧΗΣ (SPRING FORWARD) (STAR, 25/7/2011, 01:45)
- ΟΜΑΔΑ ΑΜΕΣΗΣ ΔΡΑΣΗΣ (EMERGENCY SQUAD) (ALTER , 24/7/2011, 01:30)
- ΣΤΑ ΔΙΧΤΥΑ ΤΟΥ ΚΑΡΧΑΡΙΑ (SHARK ATTACK) (ANT1, 24/7/2011, 23:10)
- Η ΖΩΗ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑΜΥΘΙ (LIFE IS NOT A FAIRYTALE) (ANT1, 24/7/2011, 13:30)
- ΧΟΡΕΨΕ ΜΑΖΙ ΜΟΥ (JHOOM BARABAR JHOOM) (ANT1, 23/7/2011, 21:00)
- ΜΟΥΛΑΝ 2 - Ο ΘΡΥΛΟΣ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΑΙ (MULAN II) (ΕΤ1, 23/7/2011, 12:00)
- ΣΤΗ ΔΙΝΗ ΤΟΥ ΠΟΛΕΜΟΥ (THE CHILDREN OF HUANG SHI) (STAR, 22/7/2011, 00:45)
- Η ΓΛΩΣΣΑ ΤΗΣ ΑΓΑΠΗΣ (LOVE IN A DIFFERENT LANGUAGE) (ALPHA , 22/7/2011, 22:00)
- ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΟΥ (CALENDAR GIRLS) (ΕΤ1, 20/7/2011, 22:00)
- ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΗΣ ΕΛΠΙΔΑΣ (LA MAISON DE NINA) (ΝΕΤ, 19/7/2011, 02:15)
- ΜΑΘΕ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΓΡΑΜΜΑΤΑ (ΕΤ1, 19/7/2011, 22:30)
- TAKESHIS (ΝΕΤ, 18/7/2011, 02:15)
- ΦΟΝΙΚΗ ΚΑΤΑΙΓΙΔΑ (STORM TIDE) (ALTER , 17/7/2011, 01:45)
- SHOOTING DOGS (ANT1 , 17/7/2011, 01:00)
- ΞΕΠΕΣΜΕΝΟΙ ΑΓΓΕΛΟΙ (ANGELS FALL) (ALTER , 17/7/2011, 23:45)
- POOTIE TANG (ANT1, 17/7/2011, 23:10)
- ΒΑΡΙΑ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΟΣ (SHALLOW HAL) (ANT1, 17/7/2011, 21:00)
- ΠΙΤΖΑΜΑ ΠΑΡΤΙ (SLEEPOVER) (STAR, 17/7/2011, 13:45)
- ΤΡΕΙΣ ΕΠΙΘΥΜΙΕΣ (THREE WISHES) (ANT1, 17/7/2011, 13:30)
- ΌΛΑ ΤΑ ΑΟΡΑΤΑ ΠΑΙΔΙΑ (ΕΤ3, 16/7/2011, 23:00)
- ΤO ΠΙO ΛΑΜΠΡΟ ΜΠΟΥΖΟΥΚΙ (ALPHA , 16/7/2011, 21:00)
- ΟΙ ΑΠΙΘΑΝΟΙ (THE INCREDIBLES) (ET1 , 16/7/2011, 12:00)
- ΧΑΡΟΛΝΤ ΚΑΙ ΚΟΥΜΑΡ 2: ΑΠΟΔΡΑΣΗ ΑΠΟ ΤΟ ΓΚΟΥΑΝΤΑΝΑΜΟ (HAROLD AND KUMAR 2: ESCAPE FROM GUANTANAMO BAY) (STAR, 15/7/2011, 02:45)
- ΠΡΩΤΟΣ ΕΡΩΤΑΣ (FIRST LOVE) (ALPHA , 15/7/2011, 22:00)
- ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΕ ΤΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ (NET , 15/7/2011, 19:00)
- ΠΛΗΓΕΣ ΤΟΥ ΦΘΙΝΟΠΩΡΟΥ (GUZ SANCISI / PAINS OF AUTUMN) (NET , 13/7/2011, 02:30)
- ΕΧΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΓΥΡΙΣΜΑΤΑ (THE WEATHER MAN) (STAR, 13/7/2011, 22:00)
- ΤΟ ΜΕΓΑΡΟ ΓΙΑΚΟΥΜΠΙΑΝ (L’ IMMEUBLE YACOUBIAN) (NET , 12/7/2011, 02:00)
- RAKUSHKA (ΕΤ1, 12/7/2011, 22:30)
- JULIE: Η ΕΠΑΝΑΣΤΑΤΡΙΑ (JULIE) (ALTER , 10/7/2011, 01:30)
- PRAIRIE HOME COMPANION (ANT1 , 10/7/2011, 00:50)
- THE WASH (ANT1, 10/7/2011, 22:40)
- ΤΗΛΕ-ΦΟΝΙΚΟΣ ΘΑΛΑΜΟΣ (PHONE BOOTH ) (ANT1, 10/7/2011, 21:00)
- ΠΟΙΟΣ ΣΚΟΤΩΣΕ ΤΟΝ ΕΛΒΙΣ (ELVIS HAS LEFT THE BUILDING) (ALPHA , 9/7/2011, 01:30)
- ΔΙΠΛΗ ΠΑΓΙΔΑ (ΝΕΤ, 9/7/2011, 01:00)
- ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΣΤΟ ΣΙΝΕΜΑ (ΕΤ3, 9/7/2011, 23:00)
- Ο ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΣ ΙΠΠΟΤΗΣ (THE LAST TEMPLAR) (ALTER , 9/7/2011, 22:30)
- ΙΝΔΙΚΗ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΑ (DHOOM) (ANT1, 9/7/2011, 21:00)
- Η ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΟΥ (THE GOAL OF MY LIFE) (ALPHA , 9/7/2011, 17:05)
- ΕΝΑ ΖΟΜΠΙ ΑΝΑΜΕΣΑ ΜΑΣ (FIDO) (STAR, 7/7/2011, 02:00)
- ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΟΣ ΜΕ ΤΟ ΘΑΝΑΤΟ (PRISONER) (STAR, 6/7/2011, 04:00)
- HAPPY HERE AND NOW (STAR , 6/7/2011, 02:15)
- ΑΥΡΙΟ ΘΑ’ΝΑΙ ΑΡΓΑ (ΕΤ1, 5/7/2011, 23:00)
- CANE (STAR, 4/7/2011, 04:15)
- SOME BODY (Some Body) (STAR, 4/7/2011, 02:30)
- Ο ΔΡΟΜΟΣ ΠΡΟΣ ΤΟ ΣΑΝΤΙΑΓΚΟ (ROAD TO SANTIAGO) (ALTER , 3/7/2011, 01:15)
- CONGO (ANT1 , 3/7/2011, 23:10)
- Η ΑΓΑΠΗ ΜΑΣ (STAR, 3/7/2011, 21:00)
- Ο ΑΣΥΛΛΗΠΤΟΣ ΚΟΝΤΙ 2: ΑΠΟΔΡΑΣΗ ΑΠΟ ΤΟ ΛΟΝΔΙΝΟ (AGENT CODY BANKS 2: DESTINATION LONDON) (STAR, 3/7/2011, 17:50)
- ΚΑΡΔΙΕΣ ΣΤΗΝ ΑΤΛΑΝΤΙΔΑ (HEARTS IN ATLANTIS) (ALPHA, 3/7/2011, 17:05)
- ΧΡΩΜΑΤΑ ΖΩΗΣ (LOCAL COLOR) (STAR, 2/7/2011, 03:15)
- MR. BONES (ALTER , 2/7/2011, 01:00)
- ΑΝΑΜΕΣΑ (ANCHE LIBERO VA BENE) (ΕΤ3, 2/7/2011, 23:00)
- Η ΕΠΙΘΕΣΗ (SHARK SWARM) (ALTER , 2/7/2011, 22:00)
- ΓΑΜΟΣ ΚΑΙ ΠΡΟΚΑΤΑΛΗΨΗ (BRIDE AND PREJUDICE ) (ANT1 , 2/7/2011, 21:00)
- ΓΟΥΙΝΙ ΤΟ ΑΡΚΟΥΔΑΚΙ, ΜΙΑ ΑΞΕΧΑΣΤΗ ΒΡΑΔΙΑ (ΕΤ1, 2/7/2011, 12:00)
- ΚΑΤΑ ΣΥΡΡΟΗ ΔΟΛΟΦΟΝΟΣ (CHILDREN OF WAX) (STAR , 1/7/2011, 02:00)
- ΤΟ ΜΑΤΙ (THE EYE) (STAR, 1/7/2011, 00:15)
- ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΤΗΣ ΑΓΑΠΗΣ (GAME OF LOVE) (ALPHA , 1/7/2011, 20:00)
- PINOCCHIO (STAR, 30/6/2011, 02:15)
- ΠΕΤΡΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (THE STONE COUNSIL) (STAR, 29/6/2011, 02:30)
- ΑΙΧΜΑΛΩΤΟΙ ΠΟΛΕΜΟΥ (THE GOOD WAR) (NET , 29/6/2011, 01:15)
- 14 HOURS (STAR, 28/6/2011, 02:30)
- ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΘΑΝΑΤΟΥ (DEADLY HEROES) (NET , 28/6/2011, 01:15)
- Η ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΤΟΥ ΚΥΡΙΟΥ ΡΙΠΛΕΪ (RIPLEY UNDERGROUND) (STAR, 27/6/2011, 22:00)
- ΤΟ ΜΙΚΡΟΒΙΟ ΤΟΥ ΦΟΒΟΥ (BUG) (STAR, 26/6/2011, 01:00)
- Η ΑΠΟΣΤΟΛΗ (ET3 , 26/6/2011, 23:00)
- Ο ΒΡΙΚΟΛΑΚΑΣ ΤΟΥ ΜΠΡΟΥΚΛΙΝ (VAMPIRE IN BROOKLYN) ) (ANT1 , 26/6/2011, 13:30)
- ΘΟΡΥΒΟΣ (NOISE) (STAR, 25/6/2011, 03:00)
- ΦΕΥΓΑΤΗ ΓΕΝΙΑ (HIGH SCHOOL HIGH) (MEGA , 25/6/2011, 01:30)
- ΟΙ ΨΙΘΥΡΟΙ ΤΩΝ ΠΝΕΥΜΑΤΩΝ 2 (STIR OF ECHOES 2) (ALPHA , 25/6/2011, 01:00)
- ΡΟΜΠΕΝ ΤΩΝ ΔΑΣΩΝ (ROBIN HOOD) (ALPHA , 25/6/2011, 17:00)
- ΕΡΑΣΤΗΣ ΣΕ ΤΙΜΗ ΕΥΚΑΙΡΙΑΣ (PICTURE PERFECT) (ANT1 , 25/6/2011, 13:30)
- Η ΜΕΓΑΛΗ ΖΩΗ (LIVING IT UP / LA GRAND VIDA) (NET , 24/6/2011, 01:15)
- ΤΟ ΣΗΜΑΔΙ ΤΟΥ ΔΟΛΟΦΟΝΟΥ (CITY BY THE SEA) (ALPHA , 24/6/2011, 23:00)
- ROBOCOP 3 (STAR, 23/6/2011, 01:45)
- ΟΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΜΕΡΕΣ ΤΟΥ MICHAEL JACKSON (ALPHA , 23/6/2011, 23:00)
- ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΤΩΝ ΑΙΘΕΡΩΝ (AIR MARSHAL) (STAR, 22/6/2011, 02:15)
- ΥΠΕΡΟΧΗ ΠΟΛΗ (WONDERFUL TOWN) (NET , 22/6/2011, 01:15)
- ΕΝΟΧΟ ΜΥΣΤΙΚΟ (A CRIME) (STAR, 21/6/2011, 02:00)
- WAR (STAR, 21/6/2011, 22:00)
- ΔΙΟΡΘΩΣΗ (ET1 , 21/6/2011, 22:00)
- ΘΑ ΧΥΘΕΙ ΑΙΜΑ (NET , 20/6/2011, 23:00)
- LA BAMBINA DALLE MANI SPORCHE (ALTER , 19/6/2011, 01:30)
- Η ΕΠΑΝΑΣΤΑΣΗ ΤΟΥ ΤΣΑΡΛΙ (CHARLIE BARTLETT) (STAR, 18/6/2011, 01:15)
- ΑΝΘΙΣΜΕΝΕΣ ΜΑΝΟΛΙΕΣ (STEEL MAGNOLAS) (MEGA , 18/6/2011, 01:00)
- ΤΡΕΞΕ ΓΡΗΓΟΡΑ (RUNNING SCARED) (STAR, 18/6/2011, 22:45)
- ΣΤΑ ΠΡΟΘΥΡΑ ΝΕΥΡΙΚΗΣ ΚΡΙΣΗΣ (THE RAGE IN PLACID LAKE) (ALPHA , 18/6/2011, 17:15)
- ΤΗΣ ΚΑΚΟΜΟΙΡΑΣ (ET1 , 18/6/2011, 14:00)
- ΤΟ ΒΙΒΛΙΟ ΤΗΣ ΖΟΥΓΚΛΑΣ 2 (THE JUNGLE BOOK 2) (ET1 , 18/6/2011, 12:00)
- ΕΝΟΧΟ ΚΟΡΜΙ (BODY OF EVIDENCE) (STAR, 17/6/2011, 03:30)
- ΕΝΑ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ (WEEKEND) (NET , 17/6/2011, 01:15)
- BANDE A PART (NET , 16/6/2011, 01:15)
- ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΑΓΓΛΙΑ (THIS IS ENGLAND) (ET1 , 16/6/2011, 22:00)
- ΝΑΙ ΣΕ ΟΛΑ (YES MAN) (STAR, 16/6/2011, 22:00)
- ΖΟΑΝΤΟ (NET , 15/6/2011, 01:15)
- ΔΥΟ ΤΡΕΛΟΙ ΠΑΡΑΓΩΓΟΙ (THE PRODUCERS) (MEGA , 15/6/2011, 00:00)
- Η ΠΑΡΟΥΣΙΑ ΤΟΥ ΚΑΚΟΥ (NET , 14/6/2011, 01:15)
- ΚΙ ΑΝ ΦΥΓΩ ΘΑ ΞΑΝΑΡΘΩ (ET1 , 14/6/2011, 22:00)
- ΕΡΟΪΚΑ (EROICA) (NET , 13/6/2011, 00:30)
- Η ΒΙΒΛΟΣ: ΙΕΡΕΜΙΑΣ (ET3 , 13/6/2011, 17:05)
- ΟΙ ΠΑΡΙΕΣ ΤΗΣ ΠΡΑΣΙΝΗΣ ΟΔΟΥ (GREEN STREET 2) (ALPHA , 12/6/2011, 01:00)
- Ο ΣΟΒΑΡΟΣ ΚΥΡΙΟΣ ΕΡΝΕΣΤΟΣ (ET3 , 12/6/2011, 23:00)
- ΕΠΑΓΓΕΛΜΑ ΖΙΓΚΟΛΟ (LONGSHOT) (ALPHA , 11/6/2011, 01:45)
- ΤΟ ΚΟΥΤΙ ΤΗΣ ΠΑΝΔΩΡΑΣ (ZERO EFFECT) (STAR, 11/6/2011, 01:00)
- ΤΟ ΟΥΡΛΙΑΧΤΟ ΤΗΣ ΜΟΥΜΙΑΣ (ANCIENT EVIL: SCREAM OF THE MUMMY) (ALPHA , 11/6/2011, 00:00)
- ΤΟ ΡΙΣΚΟ (DEAD PRESIDENTS) (ET3 , 11/6/2011, 23:00)
- FOOT FIST WAY () (ANT1 , 11/6/2011, 21:00)
- Ο ΠΛΑΝΗΤΗΣ ΤΩΝ ΘΗΣΑΥΡΩΝ (TREASURE PLANET) (ET1 , 11/6/2011, 12:00)
- DIRTY DANCING 2 : ΝΥΧΤΕΣ ΣΤΗΝ ΑΒΑΝΑ (DIRTY DANCING 2) (STAR, 10/6/2011, 03:15)
- ΛΟΤΝΑ (LOTNA) (NET , 10/6/2011, 01:15)
- ΚΡΙΣΙΜΗ ΑΠΟΦΑΣΗ (EXECUTIVE DECISION) (STAR , 10/6/2011, 00:30)
- ΠΑΝΤΑ ΘΑ ΞΕΡΩ ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΠΕΡΣΙ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ I\'LL ALWAYS KNOW WHAT YOU DID LAST SUMMER (MEGA , 10/6/2011, 23:10)
- ΑΣΤΥΝΟΜΟΣ ΣΑΪΝΗΣ 2 (INSPECTOR GADGET 2) (ALTER , 9/6/2011, 19:30)
- ΟΙ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΙΝΕΣ (FEDS) (STAR , 8/6/2011, 04:00)
- ΟΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟΙ ΚΑΙΡΟΙ (THE BEST OF TIMES) (NET , 8/6/2011, 01:30)
- ΤΟ ΟΡΦΑΝΟ ΠΑΙΔΙ ΤΟΥ ΑΝΙΑΝΓΚ (THE ORPHAN OF ANYANG) (NET , 7/6/2011, 01:15)
- Ο ΑΡΣΙΒΑΡΙΣΤΑΣ ΚΑΙ Ο ΑΓΓΕΛΟΣ (ET1 , 7/6/2011, 22:00)
- Ο ΜΠΑΤΣΟΣ ΤΟΥ ΜΠΕΒΕΡΛΙ ΧΙΛΣ (BEVERLY HILLS COP) (STAR, 7/6/2011, 21:00)
- ΟΙ ΑΝΔΡΕΣ ΤΟΥ ΣΤΕΠΦΟΡΝΤ (NET , 6/6/2011, 00:15)
- HOTEL RWANDA (NET , 6/6/2011, 22:00)
- ΦΙΛΙΑ ΚΑΙ ΣΦΑΙΡΕΣ (KISS KISS, BANG BANG) (STAR, 5/6/2011, 01:00)
- ΚΟΛΑΣΗ (IN HELL) (STAR, 5/6/2011, 23:00)
- Ο ΘΗΣΑΥΡΟΣ ΤΟΥ ΜΑΚΑΡΙΤΗ (STAR, 5/6/2011, 21:00)
- Η ΖΗΛΙΑΡΑ (ANT1 , 5/6/2011, 18:00)
- ΤΟ ΤΡΕΛΟ ΘΗΡΙΟΤΡΟΦΕΙΟ: ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΗ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ (NAT.LAMPOON'S HOLIDAY REUNION) (ANT1 , 5/6/2011, 13:30)
- ΜΙΑ ΑΒΟΛΗ ΑΛΗΘΕΙΑ (AN INCONVENIENT TRUTH ) (ANT1 , 4/6/2011, 01:00)
- ΘΑΜΜΕΝΟΣ ΖΩΝΤΑΝΟΣ (BURRIED ALIVE) (ALPHA , 4/6/2011, 00:00)
- ΖΩΗ ΣΑΝ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟ (LA VIE EN ROSE) (LA MOME) (ET1 , 4/6/2011, 21:00)
- ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΟ ΕΙΔΩΛΟ (AMORE) (ALPHA , 4/6/2011, 17:05)
- ΓΑΜΟΣ... ΕΞΠΡΕΣ! (THE PLEASURE OF YOUR COMPANY) (STAR, 4/6/2011, 13:45)
- CLOCK STOPPERS (ANT1 , 4/6/2011, 13:30)
- ΑΡΣΕΝ ΛΟΥΠΕΝ: Η ΤΑΜΠΑΚΙΕΡΑ ΤΟΥ ΑΥΤΟΚΡΑΤΟΡΑ (ALTER , 3/6/2011, 04:15)
- ROBOCOP 2 (STAR , 3/6/2011, 03:45)
- ΣΤΑ ΝΥΧΙΑ ΤΟΥ ΤΡΟΜΟΥ (GRIZZLY RAGE) (ALTER , 3/6/2011, 02:15)
- Ο ΑΣΧΕΤ BALL (SEMI PRO) (STAR, 3/6/2011, 02:00)
- ΑΝΑΤΟΛΙΚΟ ΠΑΛΑΤΙ, ΔΥΤΙΚΟ ΠΑΛΑΤΙ (EAST PALACE, WEST PALACE) (NET , 3/6/2011, 01:15)
- BORDER TOWN (STAR, 3/6/2011, 23:45)
- ΒΑΛΕΝΤΑΪΝ (VALENTINE) (ALPHA , 3/6/2011, 23:30)
- ΚΩΔΙΚΑΣ ΔΟΛΟΦΟΝΙΑΣ (CODE NAME DP) (ALTER, 2/6/2011, 03:30)
- ΜΕΓΑΛΟ ΕΓΚΛΗΜΑ ΣΤΗ ΜΙΚΡΗ ΠΟΛΗ (THE BADGE) (STAR, 2/6/2011, 02:15)
- SILENT HILL (MEGA , 2/6/2011, 01:30)
- ΤΡΕΛΟ ΔΙΔΥΜΟ (HOW HIGH) (ALTER , 2/6/2011, 01:30)
- Η ΑΤΑΛΑΝΤΗ (L’ ATALANTE) (NET , 2/6/2011, 01:15)
- Η ΕΠΕΛΑΣΗ ΤΩΝ ΒΑΡΒΑΡΩΝ (LES INVASIONS BARBARES) (ET1, 2/6/2011, 22:00)
- PUPPET MASTER VS DEMONIC TOYS (STAR, 31/5/2011, 02:15)
- ΜY SWEET HOME (ET1 , 31/5/2011, 22:00)
- ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΗ ΖΩΝΗ (DROP ZONE) (STAR, 31/5/2011, 21:00)
- ΚΥΝΗΓΟΣ ΚΡΟΚΟΔΕΙΛΩΝ (THE CROCODILE HUNTER: COLISSION CURSE) (STAR, 30/5/2011, 04:00)
- NEXT (STAR, 30/5/2011, 21:00)
- Ο ΜΑΚΡΥΣ ΔΡΟΜΟΣΤΟΥΓΥΡΙΣΜΟΥ (RABBIT PROOF FENCE ) (ANT1 , 29/5/2011, 00:30)
- ΜΑΓΕΙΑ (MAGIQUE) (ET1 , 29/5/2011, 15:00)
- ΣΤΑ ΒΗΜΑΤΑ ΤΟΥ ΠΑΘΟΥΣ (STEP UP) (MEGA , 29/5/2011, 14:50)
- ΦΙΛΟΙ ΚΑΙ ΕΡΑΣΤΕΣ (THE TRUTH ABOUT CATS AND DOGS) ) (ANT1 , 29/5/2011, 13:30)
- ΠΟΤΕ ΜΗΝ ΠΑΣ ΣΤΟ ΔΑΣΟΣ ΜΟΝΟΣ... ZOMBIES: WICKED LITTLE THINGS (MEGA , 28/5/2011, 01:00)
- BAYWATCH ΓΑΜΟΣ ΣΤΗ ΧΑΒΑΗ (BAYWATCH HAWAIIAN WEDDING ) (ANT1 , 28/5/2011, 21:00)
- COCOON (ALPHA , 28/5/2011, 16:50)
- ΑΛΛΕΣ 48 ΩΡΕΣ (ANOTHER 48 HRS) (ANT1 , 28/5/2011, 13:30)
- ΦΑΝΑΤΙΚΟΣ (THE FAN) (MEGA , 27/5/2011, 23:00)
- TO DNA ΤΟΥ ΚΑΚΟΥ (BLESSED) (STAR, 26/5/2011, 04:00)
- Η ΒΑΣΙΛΙΣΣΑ (THE QUEEN) (ET1 , 26/5/2011, 22:00)
- ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΕ ΤΑ ΛΟΥΛΟΥΔΙΑ (ET3 , 25/5/2011, 20:00)
- Ο ΑΤΡΩΤΟΣ (FEARLESS) (MEGA , 24/5/2011, 23:10)
- ROCKY V (STAR, 24/5/2011, 21:00)
- ΚΟΡΙΤΣΙ ΓΙΑ ΣΠΙΤΙ (PRICELESS) (STAR, 23/5/2011, 02:15)
- Ο ΚΙΝΕΖΟΣ ΘΑ... ΣΦΥΡΙΞΕΙ ΤΡΕΙΣ ΦΟΡΕΣ (SHANGHAI NOON) (STAR, 23/5/2011, 21:00)
- ΜΕ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΜΑΤΙΑ (AT FIRST SIGHT) (STAR, 22/5/2011, 03:30)
- ΔΥΟ ΑΔΕΛΦΙΑ, ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΜΙΑ ΕΡΩΜΕΝΗ (SHE IS THE ONE ) (ANT1 , 22/5/2011, 13:30)
- ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΠΟ ΣΠΙΤΙ (UPTOWN GIRLS) (STAR, 21/5/2011, 13:45)
- ΑΝΙΣΗ ΜΑΧΗ (NORTH COUNTRY) (STAR, 20/5/2011, 02:30)
- Η ΕΞΑΦΑΝΙΣΜΕΝΗ (THE GIRL IN THE PARK) (STAR, 19/5/2011, 02:30)
- ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΠΟΥ ΓΥΡΙΖΕΙ ΤΙΣ ΣΕΛΙΔΕΣ (LA TOURNEUSE DE PAGES) (ET1 , 18/5/2011, 22:00)
- BEAUTY SHOP (STAR, 18/5/2011, 21:00)
- ΠΟΤΕ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΣ (NEVER FORGET) (STAR, 17/5/2011, 04:15)
- WITHOUT (ET1 , 17/5/2011, 23:00)
- JIMMY HOLLYWOOD (STAR , 16/5/2011, 02:00)
- ROCKY IV (STAR, 16/5/2011, 21:00)
- ΘΑΝΑΣΙΜΟ ΕΙΔΟΣ 2 (SPECIES 2) (STAR , 15/5/2011, 02:30)
- ΤΟ ΣΚΑΦΟΣ ΤΟΥ ΤΡΟΜΟΥ (EVENT HORIZON) (STAR, 15/5/2011, 00:30)
- ΟΙ ΚΛΗΡΟΝΟΜΟΙ (STAR, 15/5/2011, 21:00)
- Ο ΑΣΥΛΛΗΠΤΟΣ ΚΟΝΤΙ (AGENT CODY BANKS) (STAR, 15/5/2011, 13:45)
- Ο ΝΤΑΝΣΤΟΝ ΤΑ ΚΑΝΕΙ ΛΙΜΠΑ (DUNSTON CHECKS IN ) (ANT1 , 15/5/2011, 13:30)
- ΤΖΕΙΝΤ (JADE) (STAR, 14/5/2011, 04:00)
- Η ΘΕΩΡΙΑ ΤΟΥ ΔΑΡΒΙΝΟΥ... ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΝΑΠΟΔΗ (DARWIN AWARDS) (MEGA, 14/5/2011, 01:00)
- Ο ΛΑΒΥΡΙΝΘΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑ (PAN’S LABYRINTH) (ET1 , 14/5/2011, 21:00)
- RENO 911! MIAMI (ANT1 , 14/5/2011, 21:00)
- ΜΠΕΛΑΔΕΣ ΓΙΑ ΤΡΕΙΣ (WOOLY BOYS) (ET1 , 14/5/2011, 16:45)
- Ο ΚΡΟΚΟΔΕΙΛΑΚΙΑΣ ΙΙ (CROCODILE DUNDEE II ) (ANT1 , 14/5/2011, 13:30)
- 30 ΜΕΡΕΣ ΝΥΧΤΑ (30 DAYS OF NIGHT) (STAR , 13/5/2011, 00:15)
- ΚΑΙ ΟΙ 14 ΗΤΑΝ ΥΠΕΡΟΧΟΙ (ET1 , 13/5/2011, 12:00)
- ΕΝΑ ΠΑΡΑΞΕΝΟ ΖΕΥΓΑΡΙ 2 (THE ODD COUPLE II: ΤRAVELLING LIGHT) (STAR, 12/5/2011, 04:15)
- ΤΟ ΔΙΛΗΜΜΑ (BODILY HARM) (STAR, 12/5/2011, 02:30)
- ΕΚΤΕΛΕΣΤΗΣ 47 (HΙTMAN) (ANT1 , 12/5/2011, 21:00)
- ΣΚΑΝΔΑΛΑ ΣΤΑ ΘΡΑΝΙΑ (ELECTION) (STAR, 11/5/2011, 02:30)
- ROBOCOP (STAR, 10/5/2011, 02:30)
- ΠΕΣ ΣΤΗ ΜΟΡΦΙΝΗ ΑΚΟΜΑ ΤΗΝ ΨΑΧΝΩ (ET1 , 10/5/2011, 23:00)
- ΑΔΙΣΤΑΚΤΗ ΑΝΤΙΖΗΛΟΣ (HER DEADLY RIVAL) (STAR, 9/5/2011, 02:15)
- ΤΟ ΠΙΟ ΠΟΝΗΡΟ ΛΑΓΩΝΙΚΟ (SUPERSNOOPER) (STAR, 8/5/2011, 03:45)
- ΘΑΝΑΣΙΜΟ ΕΙΔΟΣ (SPECIES) (STAR, 8/5/2011, 01:30)
- ΤΕΣΣΕΡΙΣ ΓΑΜΟΙ ΚΑΙ ΜΙΑ ΚΗΔΕΙΑ (FOUR WEDDINGS AND A FUNERAL) (STAR, 8/5/2011, 23:00)
- ΓΛΥΚΕΣ ΑΝΑΜΝΗΣΕΙΣ (BRIGHTON BEACH MEMOIRS) (ALTER , 7/5/2011, 04:15)
- Ο ΕΞΟΛΟΘΡΕΥΤΗΣ (THE TERMINATOR) (STAR, 7/5/2011, 02:30)
- Ο ΔΙΩΚΤΗΣ ΤΟΥ ΜΕΣΟΝΥΧΤΙΟΥ (MIDNIGHT RUN) (ALTER , 7/5/2011, 02:15)
- Η ΜΑΥΡΗ ΤΟΥΛΙΠΑ (LA TULIPE NOIRE) (ET3 , 7/5/2011, 23:00)
- JACK (ALPHA , 7/5/2011, 16:50)
- ΕΙΝΑΙ ΕΝΑΣ… ΤΡΕΛΟΣ… ΤΡΕΛΟΣ ΒΕΓΓΟΣ (ET3 , 7/5/2011, 16:00)
- Ο ΚΡΟΚΟΔΕΙΛΑΚΙΑΣ (CROCODILE DUNDEE) (ANT1 , 7/5/2011, 13:30)
- OI ΝΥΧΤΕΣ ΤΟΥ ΧΑΡΛΕΜ (HARLEM NIGHTS) (STAR , 6/5/2011, 02:30)
- ΘΥΕΛΛΑ (STORM WARNING) (ALPHA , 6/5/2011, 00:00)
- ΜΕΓΑΛΕΣ ΠΡΟΣΔΟΚΙΕΣ (ALPHA , 6/5/2011, 00:00)
- ΤΑΥΤΟΤΗΤΑ (IDENTITY) (MEGA , 6/5/2011, 23:00)
- Ο ΘΕΟΣ ΕΠΛΑΣΕ ΤΗΝ ΕΥΑ (DELIVER US FROM EVA) (ALTER , 5/5/2011, 01:15)
- SOME BODY (STAR, 4/5/2011, 04:15)
- Ο ΤΡΕΛΑΡΑΣ (NET , 4/5/2011, 18:45)
- BOBBY (STAR, 3/5/2011, 04:15)
- ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ (CLOSE TO DANGER) (STAR , 3/5/2011, 02:15)
- ΤΟ ΟΝΕΙΡΟ ΤΟΥ ΣΚΥΛΟΥ (ET1 , 3/5/2011, 23:00)
- ΕΝΤΟΛΗ ΘΑΝΑΤΟΥ (DEATH WARRANT) (STAR, 2/5/2011, 01:45)
- ΤΟ ΜΠΙΚΙΝΙ ΜΕ ΤΟ ΝΟΥΜΕΡΟ 9 (CLOUD 9) (STAR , 1/5/2011, 03:45)
- ΕΝΟΧΟΣ ΥΠΕΡΑΝΩ ΥΠΟΨΙΑΣ (ABOVE SUSPICION) (STAR , 1/5/2011, 01:45)
- BORAT (ANT1 , 1/5/2011, 01:05)
- ΜΟΝΟ ΠΑΝΩ… ΑΠΟ ΤΟ ΠΤΩΜΑ ΤΗΣ (OVER HER DEAD BODY) (STAR, 1/5/2011, 13:45)
- ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΕΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ:ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ (JOHNSON FAMILY VACATION) (ANT1 , 1/5/2011, 13:30)
- ΑΛΙΕΝΣ, Η ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ (ALIENS) (ANT1 , 30/4/2011, 02:45)
- Η ΝΕΚΡΗ ΝΥΦΗ (CORPSE BRIDE) (STAR , 30/4/2011, 02:30)
- Ο ΜΙΚΡΟΣ ΒΟΥΔΑΣ (LITTLE BUDDHA) (ET3 , 30/4/2011, 23:00)
- ROAD TRIP (ANT1 , 30/4/2011, 21:00)
- ΤΙ 30... ΤΙ 40... ΤΙ 50... (ANT1 , 30/4/2011, 18:00)
- Ο ΑΔΕΛΦΟΣ ΜΟΥ Ο ΑΡΚΟΥΔΟΣ 2 (BROTHER BEAR 2) (ET1 , 30/4/2011, 12:00)
- ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΗΛΙΟΒΑΣΙΛΕΜΑ (THE LAST SUNSET) (ALTER , 29/4/2011, 04:00)
- ΤΟ ΠΟΝΤΙΚΙ ΤΗΣ ΣΥΜΦΟΡΑΣ (RAT) (ALTER , 29/4/2011, 02:00)
- ΤΟ ΕΡΩΤΙΚΟ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΟ ΤΟΥ ΕΓΚΛΗΜΑΤΟΣ (SEA OF LOVE) (ALPHA, 29/4/2011, 23:00)
- ΤΖΕΪΝ ΝΤΟ: ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΗ ΓΟΗΤΕΙΑ (JANE DOE: EYE OF THE BEHOLDER) (ALTER , 28/4/2011, 04:00)
- ΟΙ ΚΑΤΗΓΟΡΟΥΜΕΝΟΙ (THE ACCUSED) (STAR , 28/4/2011, 02:45)
- ΔΥΟ ΑΔΕΛΦΙΑ (TWO BROTHERS) (ALTER , 28/4/2011, 02:00)
- D.O.A. DEAD OR ALIVE (MEGA, 28/4/2011, 23:00)
- ΨΗΛΑ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΧΙΤΛΕΡ (ET3 , 28/4/2011, 19:00)
- Ο ΠΡΩΤΑΡΗΣ (DRIVING LESSONS) (STAR , 27/4/2011, 02:30)
- ΟΙ ΑΝΔΡΕΣ ΜΕ ΤΑ ΜΑΥΡΑ 2 (MEN IN BLACK 2) (MEGA , 27/4/2011, 23:00)
- ΧΩΡΙΣ ΟΡΙΑ (WITHOUT LIMITS) (STAR, 26/4/2011, 02:15)
- ΓΚΙΝΕΣ (ET1 , 26/4/2011, 23:00)
- ΤΑΞΙΔΙ ΣΤΟΥΣ ΘΡΥΛΟΥΣ (LOST EMPIRE) (ALTER , 25/4/2011, 18:45)
- ΓΙΑΤΙ ΕΡΩΤΕΥΟΝΤΑΙ ΟΙ ΗΛΙΘΙΟΙ (WHY DO FOOLS FALL IN LOVE) (STAR, 24/4/2011, 03:15)
- ΚΑΤΑΣΚΟΠΟΣ ΚΑΤΑ ΛΑΘΟΣ (ΙF LOOKS COULD KILL) (STAR, 24/4/2011, 01:30)
- ΙΕΡΟΣ ΘΗΣΑΥΡΟΣ (FURTO DEL TRESORO DI SAN PIETRO) (ALPHA , 24/4/2011, 01:00)
- ΟΙ ΠΕΙΡΑΤΕΣ ΤΗΣ ΚΑΡΑΙΒΙΚΗΣ: ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ (PIRATES OF THE CARIBBEAN: AT WORLD’S END) (NET , 24/4/2011, 23:00)
- ΠΟΥ ΠΑΣ ΡΕ ΓΙΩΡΓΑΚΗ ΜΕ ΤΕΤΟΙΟ ΚΑΙΡΟ; (STAR, 24/4/2011, 21:00)
- TOP GUN (STAR, 24/4/2011, 17:45)
- ΜΠΑΡΜΠΙ: ΤΟ ΜΥΣΤΙΚΟ ΜΙΑΣ ΝΕΡΑΪΔΑΣ (BARBIE A FAIRY SECRET) (ALTER , 24/4/2011, 10:00)
- ΚΑΛΑ ΚΡΥΜΜΕΝΑ ΜΥΣΤΙΚΑ-ΑΘΑΝΑΣΙΑ (ET1 , 23/4/2011, 00:30)
- DALIDA, ΜΙΑ ΜΟΙΡΑΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ, ΜΙΑ ΜΕΓΑΛΗ ΤΡΑΓΟΥΔΙΣΤΡΙΑ (ALTER , 23/4/2011, 00:00)
- Η ΜΠΑΡΜΠΙ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΗΣ ΣΤΟ ΔΙΑΜΑΝΤΕΝΙΟ ΚΑΣΤΡΟ (ALTER , 23/4/2011, 22:00)
- ΕΝΑΣ ΜΗΝΑΣ ΣΤΗ ΛΙΜΝΗ (A MONTH BY THE LAKE) (ET1 , 23/4/2011, 21:30)
- Ο ΠΡΙΓΚΙΠΑΣ ΤΗΣ ΑΙΓΥΠΤΟΥ (THE PRINCE OF EGYPT) (ANT1 , 23/4/2011, 21:00)
- Η ΒΙΒΛΟΣ: ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ (THE BIBLE: APOCALYPSE) (ET3 , 23/4/2011, 20:00)
- ΤΟ ΜΑΥΡΟ ΜΠΑΛΟΝΙ (THE BLACK BALLOON) (ET1 , 23/4/2011, 15:50)
- Η ΒΙΒΛΟΣ: Ο ΠΑΥΛΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΤΑΡΣΟ (THE BIBLE: PAUL OF TARSUS) (ET3 , 23/4/2011, 15:00)
- Η ΩΡΑΙΟΤΕΡΗ ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ (THE GREATEST STORY EVER TOLD) (STAR, 22/4/2011, 01:00)
- ΤΟ ΠΑΡΚΟ ΤΟΥ ΜΑΝΣΦΙΛΝΤ (MANSFIELD PARK) (ALTER , 22/4/2011, 01:00)
- ΑΤΕΛΕΙΩΤΟΙ ΑΡΡΑΒΩΝΕΣ (A VERY LONG ENGAGEMENT) (ALPHA , 22/4/2011, 23:15)
- Η ΒΙΒΛΟΣ : ΙΗΣΟΥΣ (THE BIBLE : JESUS) (ET3 , 22/4/2011, 23:00)
- ΤΟ ΦΑΝΤΑΣΜΑ ΤΗΣ ΟΠΕΡΑΣ (THE PHANTOM OF THE OPERA) (NET , 22/4/2011, 22:00)
- ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ (IN THE BEGINNING) (ALTER , 22/4/2011, 21:30)
- ΚΑΛΠΑΖΟΝΤΑΣ ΣΤΗ ΖΩΗ (RUNNING FREE) (MEGA , 22/4/2011, 17:15)
- ΤΑ ΦΤΕΡΟΥΓΙΣΜΑΤΑ (FLY AWAY HOME) (MEGA , 22/4/2011, 12:00)
- Η ΜΗΤΕΡΑ ΜΟΥ ΚΙ ΕΓΩ (ANYWHERE BUT HERE) (ANT1 , 21/4/2011, 01:10)
- ΟΙ ΤΡΕΙΣ ΣΩΜΑΤΟΦΥΛΑΚΕΣ (THE 3 MUSKETEERS) (ALTER , 21/4/2011, 21:45)
- ΤΑ ΠΑΘΗ (THE PASSION) (Επεισόδιο 2) (MEGA , 21/4/2011, 21:00)
- ΑΖΟΥΡ ΚΑΙ ΑΣΜΑΡ (AZUR ET ASMAR) (STAR, 21/4/2011, 13:45)
- ΑΝΑΚΑΛΥΠΤΟΝΤΑΣ ΤΟΝ ΦΟΡΕΣΤΕΡ (FINDING FORRESTER) (MEGA , 21/4/2011, 10:00)
- JESUS (STAR, 20/4/2011, 03:15)
- ΤΟ ΑΓΟΡΙ ΤΟΥ ΟΥΡΑΝΟΥ (POWDER) (STAR, 20/4/2011, 01:00)
- ΟΙ ΣΤΥΛΟΒΑΤΕΣ ΤΗΣ ΓΗΣ (THE PILLARS OF THE EARTH) Επεισόδιο 1 (ALPHA , 20/4/2011, 21:00)
- Ο ΑΛΛΟΣ ΑΪΝΣΤΑΪΝ ΚΑΙ Η ΘΕΩΡΙΑ ΤΗΣ ΑΣΧΕΤΟΣΥΝΗΣ (YOUNG EINSTEIN) (STAR, 19/4/2011, 04:00)
- ΙΣΤΟΡΙΑ 52 (ET1 , 19/4/2011, 23:00)
- ΚΑΘΕ ΛΙΜΑΝΙ ΚΑΙ ΚΑΗΜΟΣ (ET1 , 19/4/2011, 12:00)
- Η ΒΙΒΛΟΣ: ΔΑΥΙΔ (THE BIBLE: DAVID) (ET3 , 19/4/2011, 11:00)
- AVIATOR (STAR, 18/4/2011, 00:45)
- ΕΝΑ ΤΡΕΛΟ, ΤΡΕΛΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ (ONE CRAZY SUMMER) (STAR, 17/4/2011, 02:45)
- ΠΟΛΙΤΗΣ ΥΠΕΡΑΝΩ ΥΠΟΨΙΑΣ (HE WAS A QUIET MAN) (STAR, 17/4/2011, 00:45)
- ΕΛΕΥΘΕΡΗ ΠΤΩΣΗ (TERMINAL VELOCITY) (ALPHA , 17/4/2011, 23:15)
- ΣΤΙΓΜΑΤΑ (STIGMATA) (STAR, 17/4/2011, 22:40)
- EL GRECO (MEGA , 17/4/2011, 21:00)
- ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΗ ΕΚΔΙΚΗΣΗ (NEXT OF KIN) (STAR, 16/4/2011, 03:15)
- ΦΟΝΙΚΕΣ ΣΧΕΣΕΙΣ (BEST LAID PLANS) (ANT1 , 16/4/2011, 01:30)
- MR. NICE GUY (STAR, 16/4/2011, 23:15)
- ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΠΙΑΝΟΥ (THE PIANO) (ET3 , 16/4/2011, 23:00)
- ΕΓΩ, ΑΥΤΗ ΚΑΙ Ο ΕΑYΤΟΣ ΜΟΥ (ME, MYSELF AND IRENE) (ANT1 , 16/4/2011, 21:00)
- Η ΒΙΒΛΟΣ : ΙΩΣΗΦ (THE BIBLE: JOSEPH) (ET3 , 16/4/2011, 17:00)
- ΟΙ ΔΥΟ ΑΤΣΙΔΕΣ ΚΑΙ ΤΟ ΠΟΝΗΡΟ ΠΟΝΤΙΚΙ (MOUSEHUNT) (ANT1 , 16/4/2011, 13:30)
- ΜΠΑΜΠΟΥΛΑΣ Α.Ε. (MONSTERS INC) (ET1 , 16/4/2011, 12:00)
- BARBIE MARIPOSA (ALTER , 16/4/2011, 10:00)
- Η ΜΕΓΑΛΗ ΑΠΟΔΡΑΣΗ ΤΩΝ 11 (ESCAPE TO VICTORY) (STAR , 15/4/2011, 02:45)
- 28 ΗΜΕΡΕΣ (28 DAYS) (MEGA , 15/4/2011, 23:00)
- DECEMBER BOYS (STAR, 14/4/2011, 02:30)
- MOTHER NIGHT (STAR, 13/4/2011, 02:15)
- ΕΡΩΤΙΚΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ (CRUEL INTENTIONS) (MEGA , 13/4/2011, 23:00)
- Η ΑΛΗΘΙΝΗ ΖΩΗ (ET1 , 12/4/2011, 22:00)
- Ο ΤΡΕΛΛΑΡΑΣ (ET3 , 12/4/2011, 20:00)
- ΑΓΝΟ ΑΙΜΑ (INNOCENT BLOOD) (STAR , 11/4/2011, 02:30)
- ΚΑΚΕΣ ΠΑΡΕΕΣ (BAD COMPANY) (NET , 11/4/2011, 23:00)
- Η ΝΥΧΤΑ ΤΩΝ ΑΙΧΜΑΛΩΤΩΝ (HART S WAR) (STAR, 11/4/2011, 21:00)
- THE MASTER (STAR, 10/4/2011, 03:00)
- ΠΕΙΡΑΣΜΟΣ (PRISONER OF LOVE) (STAR, 10/4/2011, 01:15)
- ΜΠΡΙΤΖΕΤ ΤΖΟΟΥΝΣ: Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΣΕΛΙΔΑ (BRIDGET JONES: THE EDGE OF REASON) (ALTER , 10/4/2011, 18:45)
- ΠΑΙΖΟΝΤΑΣ ΣΤΑ ΤΥΦΛΑ (HOLLYWOOD ENDING) (ET1 , 10/4/2011, 18:45)
- ΗΣΑΪΑ ΧΟΡΕΥΕ (ET1 , 10/4/2011, 16:45)
- ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΧΗΡΑ (THE MERRY WIDOW/ENFIN VEUVE) (ET1 , 10/4/2011, 14:30)
- ΣΥΓΚΑΤΟΙΚΟΙ ΣΤΗΝ ΤΡΕΛΑ (NANA’S BOY) (STAR , 9/4/2011, 02:15)
- QUILLS, Η ΠΕΝΑ ΤΗΣ ΑΜΑΡΤΙΑΣ (QUILLS) (ANT1 , 9/4/2011, 01:10)
- ΒΑΜΠΙΡ (VAMPIRES) (ALPHA , 9/4/2011, 01:00)
- ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΑ ΜΟΤΟΣΙΚΛΕΤΑΣ (THE MOTORCYCLE DIARIES) (ET3 , 9/4/2011, 23:00)
- Ο ΑΡΘΟΥΡ ΚΑΙ ΟΙ ΜΙΝΙΜΟΪ (ARTHUR AND THE MINIMOYS) (STAR, 9/4/2011, 21:00)
- ΣΚΑΣΕ ΚΑΙ ΚΟΛΥΜΠΑ (WITHOUT A PADDLE) (ANT1 , 9/4/2011, 21:00)
- ΛΩΠΟΔΥΤΕΣ (BANDITS) (ET1 , 9/4/2011, 18:50)
- ΠΑΓΙΔΕΥΜΕΝΗ ΑΠΟ ΑΓΑΠΗ (TRAPPED BY LOVE) (ET3 , 9/4/2011, 18:30)
- ΕΒΙΤΑ (EVITA) (NET, 9/4/2011, 16:00)
- ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΤΟΥ ΜΠΕΒΕΡΛΥ ΧΙΛΣ (CLUELESS) (ANT1 , 9/4/2011, 13:10)
- ΜΕΜΦΙΣ ΜΠΕΛ (MEMPHIS BELLE) (STAR, 8/4/2011, 02:30)
- ΒΛΕΠΩ ΤΟ ΘΑΝΑΤΟ ΣΟΥ 3 (FINAL DESTINATION 3) (STAR, 8/4/2011, 00:45)
- ΚΑΙ ΟΙ 14 ΗΤΑΝ ΥΠΕΡΟΧΟΙ (ET3 , 8/4/2011, 19:30)
- EVEN ANGELS EAT BEANS (STAR, 7/4/2011, 03:00)
- ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΦΩΤΙΣΜΕΝΑ (EVERYTHING IS ILLUMINATED) (STAR , 6/4/2011, 02:45)
- ΟΚΤΩ ΧΙΛΙΟΣΤΑ (8 MM) (MEGA , 6/4/2011, 23:00)
- Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΜΕ ΤΗ ΣΙΔΕΡΕΝΙΑ ΜΑΣΚΑ (THE MAN IN THE IRON MASK) (STAR, 6/4/2011, 21:00)
- ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΑΠΟ ΤΟ ΜΕΤΩΠΟ (ET1 , 6/4/2011, 12:00)
- ΜΟΝΑΧΙΚΕΣ ΚΑΡΔΙΕΣ (A LOVE SONG FOR BOBBY LONG) (STAR , 5/4/2011, 02:30)
- ΚΟΚΚΙΝΗ ΓΩΝΙΑ (RED CORNER) (STAR, 5/4/2011, 21:00)
- MY LUCKY STARS (STAR, 4/4/2011, 02:15)
- ΠΟΛΥ ΣΚΛΗΡΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΠΕΘΑΝΕΙ: Η ΕΚΔΙΚΗΣΗ (DIE HARD WITH A VANGEANCE) (NET , 4/4/2011, 23:00)
- Η ΑΚΡΗ ΤΟΥ ΟΥΡΑΝΟΥ (THE EDGE OF HEAVEN) (ET1 , 4/4/2011, 22:15)
- ΕΝΑΣ ΣΙΦΟΥΝΑΣ ΠΟΥ ΤΟΝ ΕΛΕΓΑΝ ΤΖΑΚΙ (DRAGONS FOREVER) (STAR , 3/4/2011, 03:00)
- ΑΝΑΣΑΙΝΩ (RESPIRO) (ET1, 3/4/2011, 01:00)
- Η ΜΕΓΑΛΗ ΤΟΡΟ (IL GRANDE TORINO) (ALTER , 3/4/2011, 01:00)
- ΜΙΑ ΓΕΝΝΑΙΑ ΚΑΡΔΙΑ (A MIGHTY HEART) (ANT1 , 3/4/2011, 00:00)
- ΘΑΝΑΣΙΜΗ ΑΠΕΙΛΗ (LOCUSTS: THE EIGHTH PLAGUE) (ALTER , 3/4/2011, 23:00)
- THUNDERBIRDS (ALTER, 3/4/2011, 21:00)
- ROCKY BALBOA (STAR, 3/4/2011, 13:45)
- Ο ΜΠΟΜΠΙΡΑΣ ΞΕΠΟΡΤΙΣΕ (BABY'S DAY OUT) (ANT1 , 3/4/2011, 13:30)
- ΦΡΑΝΚΕΝΣΤΑΙΝ: Η ΑΛΛΗ ΟΨΗ (FRANKENSTEIN UNBOUND) (STAR, 2/4/2011, 03:00)
- ΤΟ ΦΙΛΙ ΤΟΥ ΘΑΝΑΤΟΥ (THE KISS OF DEATH) (ANT1 , 2/4/2011, 01:20)
- ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΣΤΗ ΒΟΡΕΙΟ ΘΑΛΑΣΣΑ (U.S. SEALS) (STAR , 2/4/2011, 01:00)
- SAW 4 (ALPHA , 2/4/2011, 01:00)
- ΟΙ ΓΑΜΠΡΟΙ (SUGARTOWN) (NET , 2/4/2011, 14:00)
- Η ΑΛΕΠΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΚΥΝΗΓΟΣΚΥΛΟ 2 (FOX AND THE HOUND 2) (ET1 , 2/4/2011, 12:00)
- Η ΠΡΩΤΗ ΑΓΑΠΗ (NET , 1/4/2011, 19:30)
- ΚΡΙΤΕΡΣ Νο 4 (CRITTERS 4) (STAR , 31/3/2011, 03:15)
- ALIEN AUTOPSY (STAR, 30/3/2011, 02:30)
- ΕΙΣIΤΗΡΙΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟ (TWO TICKETS TO PARADISE) (STAR, 29/3/2011, 02:45)
- ΤΡΟΜΟΣ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΚΑΤΑΙΓΙΔΑ (TERROR IN THE MALL) (STAR, 28/3/2011, 04:15)
- ΤΟ ΠΛΑΣΜΑ 2 (THE HIDDEN II) (STAR, 28/3/2011, 02:30)
- ΚΥΝΗΓΩΝΤΑΣ ΤΗ ΓΥΝΑΙΚΑ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΟΥ (THE MARRYING MAN) (NET, 28/3/2011, 23:00)
- RAY (ALTER , 27/3/2011, 02:00)
- ΑΡΩΜΑ ΠΡΟΔΟΣΙΑΣ (SEPARATE LIES) (ANT1 , 27/3/2011, 01:45)
- ΕΛΕΦΑΝΤΑΣ (ELEPHANT) (NET , 27/3/2011, 23:00)
- ΣΤΟΝ ΠΥΡΕΤΟ ΤΗΣ ΔΟΞΑΣ (FRIDAY NIGHT LIGHTS) (ALTER , 27/3/2011, 18:45)
- GARFIELD 2: A TAIL OF TWO KITTIES (ANT1 , 27/3/2011, 13:30)
- ΤΟ ΚΥΝΗΓΙ ΤΟΥ ΚΟΚΚΙΝΟΥ ΟΚΤΩΒΡΗ (THE HUNT FOR RED OCTOBER) (STAR, 26/3/2011, 01:15)
- ΟΙ ΙΠΠΟΤΕΣ ΤΟΥ ΜΠΡΟΝΞ (KNIGHTS OF SOUTH BRONX) (ANT1 , 26/3/2011, 01:10)
- O ΝΑΠΟΛΕΩΝ ΚΑΙ ΕΓΩ (NAPOLEON AND ME) (ET3 , 26/3/2011, 23:00)
- ΥΠΟΘΕΣΗ ΤΟΜΑΣ ΚΡΑΟΥΝ (THE THOMAS CROWN AFFAIR) (STAR, 26/3/2011, 23:00)
- ΕΙΚΟΣΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΚΙ ΕΓΩ (ALPHA , 26/3/2011, 22:30)
- Η ΜΠΑΡΜΠΙ ΒΑΣΙΛΙΣΣΑ ΤΗΣ ΜΟΔΑΣ (BARBIE A FASHION FAIRYTALE) (ALTER , 26/3/2011, 22:00)
- TAXI (ANT1 , 26/3/2011, 21:00)
- ΜΠΕΝΤΖΙ, Ο ΚΥΝΗΓΗΜΕΝΟΣ (BENJI THE HAUNTED) (ALPHA , 26/3/2011, 17:05)
- ERAGON (ANT1, 26/3/2011, 13:30)
- BOLT (NET , 26/3/2011, 12:30)
- Η ΚΥΡΙΑΡΧΙΑ ΤΟΥ ΚΑΚΟΥ (DOMINION PREQUEL TO THE EXORCIST) (STAR , 25/3/2011, 02:15)
- ΧΙΝΤΑΛΓΚΟ: ΚΑΛΠΑΖΟΝΤΑΣ ΣΤΗΝ ΕΡΗΜΟ (HIDALGO) (STAR, 25/3/2011, 23:30)
- Η ΔΙΑΒΟΛΟΓΥΝΑΙΚΑ (SHE-DEVIL) (ALPHA , 25/3/2011, 23:30)
- STARSKY AND HUTCH (STAR, 25/3/2011, 17:45)
- ΚΟΡΙΝΑ, ΚΟΡΙΝΑ (CORRINA, CORRINA) (STAR, 25/3/2011, 15:30)
- ΜΙΜΖΙ (THE LAST MIMZY) (STAR, 25/3/2011, 13:45)
- ΦΟΝΟΣ ΕΞ ΑΜΕΛΕΙΑΣ (JINDABYNE) (STAR, 24/3/2011, 02:00)
- BRAVEHEART (ANT1 , 24/3/2011, 21:00)
- ΕΝΑΣ ΑΓΡΟΤΗΣ ΣΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ (THE ASTRONAUT FARMER) (STAR, 23/3/2011, 02:30)
- ΓΚΑΜΟ (GUMMO) (STAR, 22/3/2011, 04:15)
- ΕΦΙΑΛΤΗΣ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΜΕ ΤΙΣ ΛΕΥΚΕΣ 4: Ο ΑΡΧΩΝ ΤΟΥ ΟΝΕΙΡΟΥ (NIGHTMARE ON ELM STREET 4: DREAM MASTER) (STAR, 22/3/2011, 02:30)
- ΕΝΣΤΙΚΤΟ (INSTINCT) (STAR, 22/3/2011, 21:00)
- ΤΟ ΠΑΡΚΟ ΤΗΣ ΤΡΕΛΑΣ (SOUTH PARK: BIGGER, LONGER AND UNCUT) (STAR, 21/3/2011, 02:30)
- Η ΚΟΙΛΑΔΑ ΤΟΥ ΜΙΣΟΥΣ (THE LAST VALLEY) (ET1 , 21/3/2011, 00:15)
- ΧΩΡΙΣ ΙΧΝΗ (GONE BABY GONE) (NET , 21/3/2011, 22:00)
- ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΚΑΤΑΣΚΟΠΩΝ (SPY GAME) (STAR, 21/3/2011, 21:00)
- ΣΠΙΤΙΚΕΣ ΤΗΓΑΝΗΤΕΣ ΠΑΤΑΤΕΣ (HOME FRIES) (STAR , 20/3/2011, 04:00)
- Ο ΚΥΝΗΓΟΣ 2 (PREDATOR 2) (ANT1 , 20/3/2011, 02:15)
- ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΚΥΝΗΓΟΙ (SOUTHERN COMFORT) (ET3 , 20/3/2011, 23:00)
- Η ΖΩΗ ΣΕ FAST FORWARD (CLICK) (MEGA , 20/3/2011, 21:00)
- NTOYETA (STAR, 19/3/2011, 02:45)
- ΤΟ ΞΥΣΙΜΟ ΤΩΝ ΝΕΚΡΩΝ (SHAUN OF THE DEAD) (ALTER , 19/3/2011, 02:00)
- SAW (ALPHA , 19/3/2011, 00:30)
- Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΜΕ ΤΟ ΓΑΡΥΦΑΛΛΟ (ET1, 19/3/2011, 23:00)
- SPEED 2 - ΚΡΟΥΑΖΙΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΚΙΝΔΥΝΟ (SPEED 2: CRUISE CONTROL ) (ANT1 , 19/3/2011, 21:00)
- ΣΧΕΔΙΟ ΠΤΗΣΗΣ (FLIGHT PLAN) (ET1, 19/3/2011, 21:00)
- ΠΡΑΚΤΟΡΕΣ ΓΙΑ ΔΕΣΙΜΟ (SAN ANTONIO) (ALPHA , 19/3/2011, 17:00)
- ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΜΥΑΛΟΥ (SLEUTH) (STAR, 18/3/2011, 01:15)
- Η ΕΠΑΝΑΣΤΑΣΗ ΤΗΣ ΚΑΣ ΡΑΤΚΛΙΦ (RATCLIFFE’S REVOLUTION) (NET , 18/3/2011, 16:00)
- ΕΓΚΛΗΜΑ ΓΕΝΟΥΣ ΘΗΛΥΚΟΥ (RETURN TO SAVAGE BEACH) (STAR, 17/3/2011, 02:15)
- ΣΤΑ ΙΧΝΗ ΤΟΥ ΧΑΜΕΝΟΥ ΘΗΣΑΥΡΟΥ: ΤΟ ΒΙΒΛΙΟ ΜΕ ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ (NATIONAL TREASURE: BOOK OF SECRETS) (NET , 17/3/2011, 21:25)
- HIGH SCHOOL MUSICAL II (ET1 , 17/3/2011, 17:15)
- ΤΖΕΪΝ ΕΪΡ (JEYNE EYRE) (NET , 17/3/2011, 14:00)
- ΚΡΙΤΕΡΣ Νο 3 (CRITTERS 3) (STAR, 16/3/2011, 02:30)
- ΤΑ 'ΧΕΙ ΧΑΜΕΝΑ (SCREW LOOSE) (NET , 16/3/2011, 16:00)
- ΠΑΡΟΡΜΗΣΗ (IMPULSE ) (STAR , 14/3/2011, 02:30)
- ΕΙΣ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΗΣ ΔΙΑΦΗΜΙΣΗΣ (VICTOR VOGEL-COMMERCIAL MAN) (ET1 , 14/3/2011, 00:15)
- Ο ΓΗΤΕΥΤΗΣ ΤΩΝ ΑΛΟΓΩΝ (THE HORSE WHISPERER) (NET , 14/3/2011, 22:00)
- Ο ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΣ ΠΥΡΓΟΣ (HAUNTED MANSION) (ALPHA , 14/3/2011, 21:00)
- ΤΙ ΑΠΕΓΙΝΕ Η ΚΟΥΚΙ (COOKIE) (STAR , 13/3/2011, 03:45)
- A LITTLE THING CALLED MURDER (ANT1, 13/3/2011, 01:40)
- ΕΧΘΡΟΣ ΕΚ ΤΩΝ ΕΣΩ (OFFICER DOWN) (ALPHA , 13/3/2011, 00:45)
- ΑΡΩΜΑ ΓΥΝΑΙΚΑΣ (SCENT OF A WOMAN) (ET3 , 13/3/2011, 23:00)
- THE MATRIX RELOADED (STAR, 13/3/2011, 22:45)
- Ο ΙΝΤΙΑΝΑ ΤΖΟΟΥΝΣ ΚΑΙ ΤΟ ΒΑΣΙΛΕΙΟ ΤΟΥ ΚΡΥΣΤΑΛΛΙΝΟΥ ΚΡΑΝΙΟΥ (INDIANA JONES AND THE KINGDOM OF THE CRYSTAL SKULL) (ANT1, 13/3/2011, 21:00)
- ΕΝΑ ΕΞΥΠΝΟ... ΕΞΥΠΝΟ ΜΟΥΤΡΟ (STAR, 13/3/2011, 21:00)
- WIMBLEDON (ALTER , 13/3/2011, 21:00)
- MELINDA AND MELINDA (ANT1 , 12/3/2011, 02:10)
- ΔΙΑΓΩΓΗ ΚΟΣΜΙΑ (DISTURBING BEHAVIOR) (ALPHA , 12/3/2011, 00:30)
- ΤΑ ΛΥΤΡΑ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΙΑ (KINGʼS RANSOM) (STAR, 12/3/2011, 13:45)
- Ο ΤΖΙΜΗΣ ΚΑΙ ΤΟ ΓΙΓΑΝΤΟΡΟΔΑΚΙΝΟ (JAMES AND THE GIANT PEACH) (NET , 12/3/2011, 12:30)
- Η ΔΥΝΑΜΗ ΤΟΥ ΕΝΝΕΑ (THE NINES) (STAR, 11/3/2011, 02:45)
- ΤΑ ΣΑΓΟΝΙΑ ΤΟΥ ΤΡΟΜΟΥ 3 (SHARK ATTACK 3) (STAR, 11/3/2011, 02:15)
- ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ (CAFE LUMIERE) (NET , 11/3/2011, 16:00)
- ΚΑΠΟΤΕ ΣΤΗΝ ΚΙΝΑ 2 (ONCE UPON A TIME IN CHINA 2) (STAR, 10/3/2011, 01:45)
- ΦΟΝΙΚΟ ΒΛΕΜΜΑ (BASILISK: SERPENT KING) (ALTER, 10/3/2011, 00:30)
- ΣΤΗ ΣΚΙΑ ΤΩΝ ΚΑΤΑΣΚΟΠΩΝ (THE BOURNE SUPREMACY) (ALTER, 10/3/2011, 22:15)
- Η ΜΑΣΚΑ ΤΟΥ ΕΓΚΛΗΜΑΤΟΣ (SLOW BURN) (STAR , 9/3/2011, 02:00)
- ΦΛΕΓΟΜΕΝΗ ΑΣΦΑΛΤΟΣ (FINISH LINE) (ALTER , 9/3/2011, 01:00)
- ΤΟ ΑΛΛΟΘΙ ΤΗΣ (HER ALIBI) (STAR , 8/3/2011, 02:15)
- ΟΙ ΩΡΕΣ (ET1 , 8/3/2011, 22:00)
- ΤΣΑΡΛΙ, ΤΟ ΜΟΝΑΧΙΚΟ ΚΟΥΓΚΑΡ (NET , 8/3/2011, 16:00)
- ΑΠΡΟΣΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ (SAFE HARBOUR) (STAR , 7/3/2011, 02:45)
- ΤΟ ΞΥΠΝΗΜΑ ΤΩΝ ΝΕΚΡΩΝ (DAWN OF THE DEAD) (ALTER , 7/3/2011, 00:30)
- ΙΕΡΟΣ ΚΑΠΝΟΣ (HOLY SMOKE) (ET1 , 7/3/2011, 00:00)
- ΕΝΟΧΟΣ ΣΑΝ ΑΜΑΡΤΙΑ (GUILTY AS SIN) (NET , 7/3/2011, 22:00)
- ΤΟ ΔΙΔΥΜΟ ΤΗΣ ΜΠΑΛΑΣ (OLSEN TWINS: SWITCHING GOALS) (STAR, 7/3/2011, 13:45)
- ΚΑΠΟΤΕ ΣΤΗΝ ΚΙΝΑ (ONCE UPON A TIME IN CHINA) (STAR , 6/3/2011, 03:15)
- DEVDAS (ALTER , 6/3/2011, 02:00)
- IN THE MIX (ANT1 , 6/3/2011, 00:30)
- ΖΕΥΓΑΡΙΑ ΣΕ ΔΙΑΚΟΠΕΣ (WAKIN’ UP IN RENO) (ALPHA , 6/3/2011, 00:15)
- ΔΙΧΑΣΜΕΝΟ ΚΟΡΜΙ (BODY DOUBLE) (ALPHA , 5/3/2011, 00:45)
- Η ΕΑΡΙΝΗ ΣΥΝΑΞΙΣ ΤΩΝ ΑΓΡΟΦΥΛΑΚΩΝ (ET1 , 5/3/2011, 23:00)
- ΤΡΕΛΕΣ ΤΡΕΛΕΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ (AMERICAN PIE PRESENTS BAND CAMP) (ALTER , 5/3/2011, 23:00)
- ΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΦΑΒΟΡΙ (SEABISCUIT) (ALPHA , 5/3/2011, 16:15)
- ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΣΤΗΝ ΑΙΩΝΙΑ ΠΟΛΗ (OLSEN TWINS : WHEN IN ROME) (STAR, 5/3/2011, 13:45)
- Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΤΡΕΛΑΘΗΚΕ (DR. DOLITTLE) (ANT1 , 5/3/2011, 13:30)
- Ο ΕΞΟΜΟΛΟΓΗΤΗΣ (THE GOOD SHEPHERD) (ALPHA , 4/3/2011, 00:00)
- ΑΝΑΜΕΣΑ (ANCHE LIBERO VA BENE) (ET1 , 4/3/2011, 23:00)
- 10.000 ΠΧ (10.000 BC) (STAR, 4/3/2011, 21:00)
- ΔΙΔΥΜΟΣ ΜΠΕΛΑΣ (DOUBLE TROUBLE) (STAR, 3/3/2011, 02:45)
- ΕΡΩΤΑΣ ΔΟΛΟΦΟΝΟΣ (PRIMAL DOUBT) (ALTER , 3/3/2011, 00:30)
- ΑΝΘΡΩΠΙΝΟ ΘΗΡΑΜΑ (SURVIVING THE GAME) (STAR, 2/3/2011, 02:00)
- ΕΡΩΤΙΚΟ ΣΤΟΙΧΗΜΑ (DOGFIGHT) (STAR, 1/3/2011, 02:15)
- ΑΝΥΠΑΝΤΡΗ ΜΗΤΕΡΑ (SEX AND THE SINGLE MOM) (MEGA , 1/3/2011, 22:50)
- ΠΕΝΗΝΤΑ ΠΕΝΗΝΤΑ: ΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΦΑΓΟΠΟΤΙ (MEGA , 1/3/2011, 21:00)
- ΕΝΑΣ ΑΛΛΙΩΤΙΚΟΣ ΠΑΤΕΡΑΣ (FATHERHOOD) (NET , 1/3/2011, 16:00)
- ΚΑΠΟΤΕ ΣΤΗΝ ΚΙΝΑ 3 (ONCE UPON A TIME IN CHINA 3) (STAR, 28/2/2011, 02:00)
- ΠΡΙΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑ (BEFORE AND AFTER) (NET , 28/2/2011, 22:00)
- ΚΗΠΟΙ ΤΟΥ ΦΘΙΝΟΠΩΡΟΥ (JARDINS EN AUTOMNE) (NET , 28/2/2011, 16:00)
- Ο ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΟΜΕΝΟΣ (PROTEGE) (STAR, 27/2/2011, 03:45)
- Η ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΗ ΤΟΥ ΟΖ (TIN MAN) (ALTER , 27/2/2011, 02:15)
- THE ROOKIE (ALTER , 27/2/2011, 22:45)
- X-MEN 3: Η ΤΕΛΙΚΗ ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗ (X-MEN 3: THE LAST STAND) (ANT1 , 27/2/2011, 21:00)
- ΕΝΕΔΡΑ ΣΤΟ ΤΖΟΣΟΥΑ (ΤΡΙ JOSHUA TREE ) (ANT1, 26/2/2011, 01:30)
- ΣΤΑ ΟΡΙΑ (AM LIMIT - TO THE LIMIT) (ET3, 26/2/2011, 01:00)
- ΒΑΜΠΙΡ: ΟΙ ΖΩΝΤΑΝΟΙ ΝΕΚΡΟΙ (VAMPIRES: LOS MUERTOS) (ALPHA, 26/2/2011, 00:30)
- ΑΓΡΙΟΣ ΩΚΕΑΝΟΣ (OPEN WATER) (STAR, 26/2/2011, 23:15)
- ΤΟ ΔΕΝΤΡΟ ΠΟΥ ΠΛΗΓΩΝΑΜΕ (ET1, 26/2/2011, 23:15)
- ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΕ ΤΟ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑΡΕΝΙΟ ΣΚΟΥΛΑΡΙΚΙ (GIRL WITH A PEARL EARRING) (ET3 , 26/2/2011, 23:00)
- ΔΟΛΟΦΟΝΟΣ ΝΤΑΝΤΑ (THE SITTER) (ALTER, 26/2/2011, 23:00)
- ΜΟΙΡΑΙΑ ΠΡΟΣΚΡΟΥΣΗ (CRASH LANDING) (STAR, 25/2/2011, 00:45)
- KING KONG (STAR, 25/2/2011, 21:00)
- CARAMEL (NET , 24/2/2011, 16:00)
- ΚΡΥΜΜΕΝΟΣ ΘΗΣΑΥΡΟΣ (FORGET ABOUT IT) (STAR , 23/2/2011, 02:00)
- Ο ΔΙΚΑΣΤΗΣ (THE LIFES AND TIMES OF JUDGE ROY BEAN'S) (ET1 , 23/2/2011, 22:00)
- ΔΙΚΑΣΤΗΣ ΝΤΡΕΝΤ (JUDGE DREDD) (ET1, 23/2/2011, 22:00)
- JACK HUNTER: ΤΟ ΑΣΤΕΡΙ ΤΩΝ ΟΥΡΑΝΩΝ (JACK HUNTER AND THE STAR OF HEAVEN) (STAR, 23/2/2011, 17:40)
- ΑΜΛΕΤ (HAMLET) (ET1, 22/2/2011, 00:00)
- ΓΥΝΑΙΚΑ ΠΑΓΙΔΑ (BOARDING GATE) (STAR , 21/2/2011, 02:30)
- Η ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΤΗΣ ΝΥΦΗΣ (PICTURE BRIDE) (ET1 , 21/2/2011, 00:00)
- Ο 13ος ΠΟΛΕΜΙΣΤΗΣ (THE 13th WARRIOR) (NET , 21/2/2011, 22:00)
- ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ (OPERATION DUMBO DROP) (NET , 21/2/2011, 16:00)
- ΖΟΥΣA ΜΟΝΑΧΟΣ ΧΩΡΙΣ ΑΓΑΠΗ (ET1, 21/2/2011, 12:00)
- Η ΩΡΑ ΠΡΙΝ ΤΗ ΔΥΣΗ (FIRST SNOW) (STAR , 20/2/2011, 04:00)
- Η ΔΥΝΑΜΗ ΤΗΣ ΠΙΣΤΗΣ (RESURRECTION) (ALTER , 20/2/2011, 00:45)
- Ο ΜΥΘΟΣ ΤΟΥ ΑΚΕΦΑΛΟΥ ΚΑΒΑΛΑΡΗ (SLEEPY HOLLOW) (ANT1 , 20/2/2011, 23:10)
- ΛΟΛΑ (STAR, 20/2/2011, 21:00)
- Ο ΤΙΓΡΗΣ ΚΑΙ ΤΟ ΧΙΟΝΙ (THE TIGER AND THE SNOW) (ANT1 , 19/2/2011, 01:20)
- ΣΚΟΤΕΙΝΟΣ ΚΟΣΜΟΣ (HAVOC) (STAR, 19/2/2011, 01:15)
- ΟΙ ΑΓΓΕΛΟΙ ΤΟΥ ΣΚΟΤΟΥΣ 5 (PROPHECY 5) (ALPHA , 19/2/2011, 01:15)
- ΦΟΝΙΚΟ ΟΠΛΟ (SS DOOMTROOPER) (ALTER, 19/2/2011, 23:00)
- ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΤΗΣ ΘΥΕΛΛΑΣ (ET1, 19/2/2011, 23:00)
- ΤΑ ΚΑΚΑ ΠΑΙΔΙΑ (COLUMBIA TRISTAR) (MEGA , 19/2/2011, 22:15)
- ΠΑΝΩ ΑΠ΄ΟΛΑ Ο ΕΡΩΤΑΣ (FEAST OF LOVE) (ANT1 , 19/2/2011, 21:00)
- ΠΟΚΑΧΟΝΤΑΣ (NET , 19/2/2011, 12:30)
- MANIC (STAR , 18/2/2011, 03:45)
- Ο ΣΩΖΩΝ ΕΑΥΤΟ ΣΩΘΗΤΩ (SAUVE QUI PEUT - LA VIE) (ET1 , 18/2/2011, 23:00)
- Η ΛΕΜΟΝΙΑ (LEMON TREE) (NET , 17/2/2011, 16:00)
- ΜΑΓΙΣΣΑ ΤΙΜΩΡΟΣ (WITCHBLADE) (STAR, 16/2/2011, 04:45)
- ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΑΣ (NOS JOURS HEUREUX) (ET1 , 16/2/2011, 00:00)
- ΣΟΥΠΕΡ ΣΚΥΛΟΣ (UNDERDOG) (NET, 15/2/2011, 16:00)
- ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ: ΤΟ ΜΥΣΤΗΡΙΟ ΤΗΣ ΧΑΜΕΝΗΣ ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑΣ (ANASTASIA: THE MYSTERY OF ANNA) (ALTER, 13/2/2011, 02:00)
- ΑΟΡΑΤΟΣ ΕΡΑΣΤΗΣ (GHOST) (ANT1, 13/2/2011, 23:40)
- Υ.Γ Σ’ ΑΓΑΠΩ (P.S. I LOVE YOU) (ANT1, 13/2/2011, 21:00)
- ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΝΙΚΗΣ (BRING IT ON: ALL OR NOTHING) (ALTER, 13/2/2011, 21:00)
- ΜΙΑ ΤΡΕΛΗ ΤΡΕΛΗ ΣΑΡΑΝΤΑΡΑ (ANT1, 13/2/2011, 18:00)
- ΣΧΕΣΕΙΣ ΠΑΘΟΥΣ (THE FABULOUS BAKER BOYS) (ANT1, 13/2/2011, 13:30)
- ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΤΥΧΗ (GOOD NIGHT AND GOOD LUCK) (ANT1, 12/2/2011, 01:30)
- MEGALODON (ALTER, 12/2/2011, 01:15)
- ΘΑΝΑΣΙΜΗ ΠΡΟΕΙΔΟΠΟΙΗΣΗ (SILLENT WARNINGS) (ALPHA, 12/2/2011, 01:00)
- FOUR BROTHERS (STAR , 12/2/2011, 23:00)
- ΟΙ ΔΙΑΒΟΛΟΓΥΝΑΙΚΕΣ (DIABOLIQUE) (ALTER, 12/2/2011, 23:00)
- ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ (A GOOD YEAR) (ANT1, 12/2/2011, 21:00)
- SHOWTIME (ALPHA, 12/2/2011, 17:05)
- S.O.S ΠΕΝΤΑΓΩΝΟ ΚΑΛΕΙ ΥΠΟΒΡΥΧΙΟ ΤΗΣ ΣΥΜΦΟΡΑΣ (DOWN PERISCOPE) (MEGA, 12/2/2011, 13:30)
- ΣΗΜΑ ΚΙΝΔΥΝΟΥ (THE RING) (STAR, 11/2/2011, 02:15)
- ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ (WEEK END) (ET1 , 11/2/2011, 23:00)
- ΤΟ ΤΕΛΕΙΟ ΟΠΛΟ (THE PERFECT WEAPON) (STAR , 9/2/2011, 02:45)
- POLICE STORY II (STAR , 6/2/2011, 03:15)
- ΤΟ ΚΥΝΗΓΙ ΤΟΥ ΔΟΛΟΦΟΝΟΥ (DEADLY MATRIMONY) (ALTER, 6/2/2011, 02:00)
- Ο ΓΚΑΦΑΤΖΗΣ ΤΗΣ ΖΟΥΓΚΛΑΣ ΕΠΙΣΤΡΕΦΕΙ (GEORGE OF THE JUNGLE 2) (ALTER, 6/2/2011, 21:00)
- ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΤΗΘΟΥΣ (SHE’S THE MAN) (STAR , 6/2/2011, 13:45)
- Η ΠΕΤΡΑ ΤΟΥ ΣΚΑΝΔΑΛΟΥ (THE FAMILY STONE) (ANT1, 6/2/2011, 13:30)
- ΝΤΟΥΕΤΑ (DUETS) (STAR , 5/2/2011, 03:45)
- Η ΑΔΕΛΦΟΤΗΤΑ (ALTER, 5/2/2011, 01:15)
- ΣΤΟΧΟΣ ΔΟΛΟΦΟΝΙΑΣ (POINT OF ENTRY) (ALTER, 5/2/2011, 23:00)
- ΜΕΤΑ ΤΟ ΓΑΜΟ (AFTER THE WEDDING) (ET3 , 5/2/2011, 23:00)
- Η ΚΥΡΙΑ ΤΟΥ ΚΥΡΙΟΥ (ANT1 , 5/2/2011, 18:10)
- ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΑ ΣΤΗΝ ΑΚΡΗ ΤΗΣ ΓΗΣ (THE TOUCH) (STAR , 5/2/2011, 13:45)
- THE TRUMAN SHOW (STAR , 4/2/2011, 00:45)
- ΧΑΝΑ ΜΟΝΤΑΝΑ ΚΑΙ ΜΑΪΛΙ ΣΑΪΡΟΥΣ: ΟΙ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΣΕ ΜΙΑ ΣΥΝΑΥΛΙΑ(HANNAH MONTANA AND MILEY CYRUS: BEST OF BOTH WORLDS) (NET , 4/2/2011, 16:00)
- PROJECT A (STAR , 3/2/2011, 02:45)
- ΘΑΝΑΣΙΜΑ ΝΕΡΑ (DEADLY WATER) (MEGA , 3/2/2011, 23:00)
- ΝΥΧΤΕΣ ΜΕ ΤΟΝ ΕΧΘΡΟ ΜΟΥ (SLEEPING WITH THE ENEMY) (ANT1 , 3/2/2011, 23:00)
- ΔΥΣΚΟΛΟ Ν’ ΑΓΑΠΑΣ (AURORA BOREALIS) (NET, 3/2/2011, 16:00)
- CASINO ROYALE (STAR , 2/2/2011, 21:00)
- Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΗΣ PIXAR (THE PIXAR STORY) (NET , 2/2/2011, 16:00)
- POLICE STORY (STAR , 1/2/2011, 02:45)
- ΓΚΟΛ (GOAL) (NET, 1/2/2011, 16:00)
- ΣΚΟΤΕΙΝΟ ΝΕΡΟ (DARK WATER) (NET , 31/1/2011, 22:00)
- Ο ΚΥΝΗΓΟΣ (PREDATOR) (ANT1 , 30/1/2011, 01:05)
- ΟΤΑΝ ΓΝΩΡΙΣΑ ΤΗΝ ΠΟΛΥ (ALONG CAME POLLY) (ALTER, 30/1/2011, 21:00)
- ΑΟΡΑΤΟ ΣΤΙΓΜΑ (MESSAGES) (STAR , 29/1/2011, 04:00)
- Ο ΚΑΤΗΓΟΡΟΣ (A CIVIL ACTION) (STAR , 29/1/2011, 01:45)
- Ο ΕΠΙΣΚΕΠΤΗΣ ΑΠΟ ΤΟ ΠΑΡΕΛΘΟΝ (NIGHTMARE AT THE END OF THE HALL) (ALTER, 29/1/2011, 00:45)
- Η ΦΩΝΗ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ (LIVING OUT LOUD) (ALPHA , 29/1/2011, 00:15)
- ΜΗΝ ΠΕΙΣ ΛΕΞΗ (DON’T SAY A WORD) (STAR , 29/1/2011, 23:30)
- ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΥΠΟΨΙΕΣ (DEADLY SUSPICION) (ALTER, 29/1/2011, 23:00)
- Η ΑΒΥΣΣΟΣ (THE ABYSS) (ANT1 , 29/1/2011, 13:30)
- ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΜΕ ΕΝΑ ΑΣΤΕΡΙ (STARSTRUCK) (NET, 28/1/2011, 16:00)
- Ο ΚΥΡΙΑΡΧΟΣ ΤΟΥ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ (UNDISPUTED 2) (MEGA, 27/1/2011, 00:30)
- Η ΜΕΘΟΔΟΣ ΤΗΣ ΑΡΑΧΝΗΣ (ALONG CAME A SPIDER) (ANT1 , 27/1/2011, 23:00)
- ΔΟΚΙΜΟΣ ΚΕΛΙ (CADET KELLY) (NET, 27/1/2011, 16:00)
- BE COOL (STAR , 26/1/2011, 21:00)
- ΤΣΑΡΛΙ, ΠΑΙΔΙ ΙΔΙΟΦΥΙΑ (GENIUS) (NET, 26/1/2011, 16:00)
- Η ΠΥΛΗ ΤΩΝ ΝΕΚΡΩΝ (SOLSTICE) (STAR, 25/1/2011, 04:00)
- SKYRUNNERS (NET , 25/1/2011, 16:00)
- Η ΣΥΜΜΟΡΙΑ ΤΩΝ ΠΕΝΤΕ (LADY KILLERS) (ET1, 24/1/2011, 00:00)
- ΕΝΑ ΣΠΙΤΙ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ (SMART HOUSE) (NET, 24/1/2011, 16:00)
- CHILDHOOD SWEETHEART? (STAR , 23/1/2011, 03:15)
- ΦΡΑΝΚΕΝΣΤΑΪΝ: ΑΘΑΝΑΤΗ ΑΓΑΠΗ (FRANKENSTEIN) (ALTER, 23/1/2011, 02:00)
- ΜΑΥΡΗ ΤΡΥΠΑ (THE BLACK HOLE) (MEGA, 23/1/2011, 00:30)
- ΗΦΑΙΣΤΕΙΟ (VOLCANO) (ANT1 , 23/1/2011, 23:10)
- CAFE DE LOS MAESTROS (ET1 , 23/1/2011, 17:00)
- SAVED! (STAR , 23/1/2011, 13:45)
- ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΤΗΣ ΝΙΟΤΗΣ ΜΑΣ (INDIAN SUMMER) (NET , 23/1/2011, 13:00)
- ΒΡΩΜΙΚΗ ΠΟΛΗ (GRAVES END) (STAR , 22/1/2011, 03:15)
- ΕΚΔΙΚΗΣΗ ΠΑΘΟΥΣ (REVENGE) (ANT1 , 22/1/2011, 01:20)
- Η ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΤΟΥ ΜΙΚΙ ΣΤΕΡΝ (RETURNING MICKEY STERN) (ALTER, 22/1/2011, 00:50)
- ΑΝΗΘΙΚΗ ΠΡΟΤΑΣΗ (INDECENT PROPOSAL) (STAR , 22/1/2011, 23:15)
- ΓΥΝΑΙΚΕΙΕΣ ΣΥΝΟΜΩΣΙΕΣ (ET1 , 22/1/2011, 23:00)
- ΜΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑ ΓΙΑ ΓΚΑΝΤΕΜΗΔΕΣ (DODGEBALL) (ALPHA , 22/1/2011, 22:15)
- THE BANGER SISTERS (ANT1 , 22/1/2011, 21:00)
- ΑΤΙΘΑΣΟ ΤΑΛΕΝΤΟ (STICK IT) (STAR , 22/1/2011, 13:45)
- Ο ΑΔΕΛΦΟΣ ΜΟΥ Ο ΑΡΚΟΥΔΟΣ (BROTHER BEAR) (NET , 22/1/2011, 12:30)
- ΣΤΗ ΛΗΘΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ (SANDS OF OBLIVION) (STAR, 21/1/2011, 03:45)
- ΠΟΤΕ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΣ (NEVER FORGET) (STAR, 21/1/2011, 02:00)
- ΠΑΓΙΔΕΥΜΕΝΗ ΣΤΟ ΔΙΚΤΥΟ 2.0 (THE NET 2.0) (MEGA, 21/1/2011, 22:50)
- GOOD GIRL, BAD GIRL (ALPHA, 21/1/2011, 22:15)
- POLICE STORY II (STAR , 20/1/2011, 02:15)
- ΤΡΕΙΣ ΠΙΘΗΚΟΙ (THREE MONKEYS) (ET1 , 20/1/2011, 00:00)
- ΟΙ ΕΠΙΖΗΣΑΝΤΕΣ (ALIVE) (ANT1 , 20/1/2011, 23:00)
- CURB YOUR ENTHUSIASM (STAR , 19/1/2011, 04:15)
- ΧΑΜΟΣ ΣΤΟ ΜΠΡΟΝΞ (RUMBLE IN THE BRONX) (STAR, 18/1/2011, 21:00)
- ΚΡΥΦΕΣ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΕΙΣ (EYE IN THE SKY) (ET1 , 17/1/2011, 00:00)
- Η ΑΠΑΓΩΓΗ ΤΟΥ ΜΠΑΜΠΑ (DADNAPPED) (NET, 17/1/2011, 16:00)
- ΚΥΝΗΓΩΝΤΑΣ ΤΟ ΠΡΑΣΙΝΟ ΔΙΑΜΑΝΤΙ (ROMANCING THE STONE) (ANT1, 16/1/2011, 13:30)
- Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΣΑΜΟΘΡΑΚΗΣ (ET1, 15/1/2011, 23:15)
- ΕΛΑ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΜΟΥ (IN HER SHOES) (ANT1, 15/1/2011, 21:00)
- ΕΝΑ ΠΑΡΑΞΕΝΟ ΖΕΥΓΑΡΙ 2 (THE ODD COUPLE II) (STAR, 15/1/2011, 13:45)
- Η ΧΑΜΕΝΗ ΑΤΛΑΝΤΙΔΑ (ATLANTIS THE LOST EMPIRE) (NET, 15/1/2011, 12:30)
- ΧΑΛΚ (THE HULK) (STAR, 14/1/2011, 21:00)
- ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΛΠΙΔΑ (WILD HEARTS CAN’T BE BROKEN) (NET, 14/1/2011, 16:00)
- ΣΚΗΝΕΣ ΑΠΟ ΕΝΑ ΕΓΚΛΗΜΑ (SCENES OF THE CRIME) (STAR , 13/1/2011, 02:15)
- ΣΕ ΑΝΤΙΘΕΤΟ ΡΕΥΜΑ (CHANGING LANES) (ANT1 , 13/1/2011, 23:00)
- ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΕ… PRADA (GET A CLUE) (NET, 13/1/2011, 16:00)
- ΕΡΩΤΑΣ ΓΙΑ ΜΙΑ ΝΥΧΤΑ (SPARKLE) (ET1 , 12/1/2011, 00:00)
- CAMP ROCK 2: THE FINAL JAM (NET , 12/1/2011, 16:00)
- ΟΙ ΚΟΜΑΝΤΟ ΕΚΔΙΚΟΥΝΤΑΙ (FROGMEN) (STAR, 11/1/2011, 04:00)
- ΚΥΜΑΤΑ ΟΡΓΗΣ (THE SALTON SEA) (STAR , 10/1/2011, 02:15)
- ΟΙ ΠΑΙΚΤΕΣ (ROUNDERS) (NET , 10/1/2011, 22:00)
- ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ (THE SIXTH SENSE) (STAR , 10/1/2011, 21:00)
- Η ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ ΤΟΥ ΠΑΓΟΥ (ICE PRINCESS) (NET , 10/1/2011, 16:00)
- Ο ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΙ ΤΟ ΧΑΜΕΝΟ ΒΑΣΙΛΕΙΟ (ALTER, 9/1/2011, 02:00)
- ΣΤΟ ΕΛΕΟΣ ΤΗΣ ΦΩΤΙΑΣ (FIRESTORM) (ANT1, 9/1/2011, 01:30)
- Ο ΠΙΑΝΙΣΤΑΣ (THE PIANIST) (ET3, 9/1/2011, 00:30)
- ΑΛΥΣΙΔΩΤΗ ΑΝΤΙΔΡΑΣΗ (CHAIN REACTION) (ANT1, 9/1/2011, 23:10)
- Ο ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΣ ΤΩΝ ΜΟΪΚΑΝΩΝ (THE LAST OF THE MOHICANS) (ALTER, 9/1/2011, 21:00)
- ΓΥΝΑΙΚΑ ΑΠΟ ΠΑΝΩ (WOMAN ON TOP) (ANT1, 9/1/2011, 13:30)
- Ο ΕΓΓΛΕΖΟΣ ΠΟΥ ΑΝΕΒΗΚΕ ΕΝΑΝ ΛΟΦΟ, ΑΛΛΑ ΚΑΤΕΒΗΚΕ ΕΝΑ ΒΟΥΝΟ (AN ENGLISHMAN WHO WENT UP A HILL BUT CAME DOWN A MOUNTAIN) (NET, 9/1/2011, 13:00)
- Η ΜΙΚΡΗ ΒΑΣΙΛΙΣΣΑ (VICTORIA IN DOVER) (ALTER, 8/1/2011, 02:15)
- ΜΟΝΟΣ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ 3 (HOME ALONE 3) (ANT1, 8/1/2011, 13:30)
- ΜΟΥΛΑΝ Ο ΘΑΥΜΑΣΤΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ DISNEY (MULAN) (NET, 8/1/2011, 12:30)
- ΟΡΚΟΣ ΘΑΝΑΤΟΥ (OUT FOR A KILL) (STAR, 7/1/2011, 01:30)
- Η ΚΛΕΨΥΔΡΑ (KLEPSYDRA) (ET1, 7/1/2011, 23:30)
- ΑΓΝΩΣΤΟΣ ΚΟΣΜΟΣ (THE NEW WORLD) (STAR, 7/1/2011, 21:00)
- ΤΣΙΤΑ ΓΚΕΡΛΣ 2 (THE CHEETAH GIRLS 2) (NET, 7/1/2011, 16:00)
- POLICE STORY (STAR , 6/1/2011, 02:15)
- ΟΙ ΕΝΟΡΚΟΙ (RUNAWAY JURY) (ANT1 , 6/1/2011, 23:00)
- ΜΊΝΙ ΠΡAΚΤΟΡΕΣ 2: TΟ ΝΗΣI ΤΩΝ ΧΑΜEΝΩΝ ΟΝΕIΡΩΝ (SPY KIDS 2: ISLAND OF THE LOST DREAM) (ALPHA , 6/1/2011, 22:00)
- ΤΣΙΤΑ ΓΚΕΡΛΣ (THE CHEETAH GIRLS) (NET , 6/1/2011, 16:00)
- ΟΙ ΝΤΙΟΥΚΣ ΣΕ ΝΕΕΣ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ (DUKES OF HAZZARD: REUNION) (STAR , 5/1/2011, 04:00)
- ASYLUM (STAR , 5/1/2011, 02:15)
- ΤΖΙΠ, ΠΕΡΙΠΤΕΡΟ ΚΑΙ ΑΓΑΠΗ (ET1 , 5/1/2011, 12:00)
- Ο ΒΡΑΧΟΣ (THE ROCK) (NET , 3/1/2011, 22:00)
- ΤΟ ΧΡΩΜΑ ΤΗΣ ΦΙΛΙΑΣ (COLOR OF FRIENDSHIP) (NET , 3/1/2011, 16:00)
- ΚΥΜΑΤΑ ΦΩΤΙΑΣ (BACKDRAFT) (ALTER, 2/1/2011, 21:00)
- ΤΟ ΑΠΙΘΑΝΟ ΤΑΞΙΔΙ (HOMEWARD BOUND: THE INCREDIBLE JOURNEY) (ET1 , 2/1/2011, 18:00)
- ΠΑΡΤΙ ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΩΝ (SCROOGED) (ANT1 , 2/1/2011, 13:30)
- ΖΕΝΟΝ: ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΤΟΥ 21ου ΑΙΩΝΑ (ZENON: GIRL OF 21th CENTURY) (NET , 2/1/2011, 12:30)
- ΤΟ ΑΓΓΙΓΜΑ ΤΩΝ ΑΓΓΕΛΩΝ (WHEN ANGELS COME TO TOWN) (STAR, 1/1/2011, 03:30)
- ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΣΤΗ ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ (CHRISTMAS IN NEW YORK) (STAR, 1/1/2011, 01:15)
- ΕΡΩΤΙΚΕΣ ΡΑΨΩΔΙΕΣ (MIAMI RHAPSODY) (NET, 1/1/2011, 01:00)
- ΚΥΝΗΓΩΝΤΑΣ ΤΟ ΚΟΚΚΙΝΟ ΜΠΑΛΟΝΙ (BALLON ROUGE) (ET3, 1/1/2011, 20:00)
- Ο ΤΖΑΚ ΚΑΙ Η ΦΑΣΟΛΙΑ (JACK AND THE BEANSTALK: THE REAL STORY) (STAR, 1/1/2011, 16:30)
- THE BREAKFAST CLUB (ALPHA, 1/1/2011, 15:15)
- ΜΠΕΛΑΔΕΣ ΜΕ ΤΟ ΜΠΑΜΠΑ ΜΟΥ (COLLEGE ROAD TRIP) (NET, 1/1/2011, 12:30)
- ΤO TEΛΕΥΤΑΙΟ ΔΩΡΟ ΤΩΝ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΩΝ (THE ULTIMATE CHRISTMAS PRESENT ) (ET3, 1/1/2011, 11:00)
- Ο ΡΑΤΑΤΟΥΗΣ (RATATOUILLE ) (NET, 1/1/2011, 10:15)
- ΜΟΥΣΙΚΗ ΠΑΡΑΣΤΑΣΗ «ΓΙΝΑΜΕ ΘΕΑΜΑ» - ΑΚΤΗ ΠΕΙΡΑΙΩΣ (STAR, 31/12/2010, 03:00)
- ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ: ΠΑΡΘΕΝΑΓΩΓΕΙΟ ΑΡΡΕΝΩΝ (MEGA, 31/12/2010, 23:50)
- ΛΑΙΔΗ ΤΣΑΤΕΡΛΙ (LADY CHATTERLY) (ET1, 31/12/2010, 23:45)
- ΕΝΩ ΕΣΥ ΚΟΙΜΟΣΟΥΝ (WHILE YOU WERE SLEEPING) (NET , 31/12/2010, 16:00)
- ΤΑ ΤΑΞΙΔΙΑ ΤΟΥ ΓΚΙΟΥΛΙΒΕΡ (GUILLIVER'S TRAVEL) (STAR, 31/12/2010, 14:45)
- ΜΙΑ ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΔΟΥΛΑ ΠΑΕΙ ΔΙΑΚΟΠΕΣ (SAMANTHA: AN AMERICAN GIRL HOLIDAY) (STAR , 30/12/2010, 03:30)
- ΝΕΝΤ ΚΕΛΛΥ (NED KELLY) (ALTER, 30/12/2010, 23:45)
- ΠΟΛΥ ΣΚΛΗΡΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΠΕΘΑΝΕΙ NO 2 (DIE HARD II) (ANT1 , 30/12/2010, 23:00)
- ΣΧΕΔΟΝ ΕΡΩΤΑΣ (A LOT LIKE LOVE) (NET, 30/12/2010, 16:00)
- PROXIMITY (STAR , 29/12/2010, 02:00)
- THE ROOKIE (ALTER, 29/12/2010, 01:00)
- Ο ΘΑΝΑΤΟΣ ΣΟΥ Η ΖΩΗ ΜΑΣ (DEAD MAN ON CAMPUS) (STAR, 28/12/2010, 03:45)
- ΤΟ ΚΛΑΜΑ ΒΓΗΚΕ ΑΠ' ΤΟΝ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟ (ALPHA, 28/12/2010, 22:00)
- 10 ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΟΥ ΜΙΣΩ ΣΕ ΣΕΝΑ (10 THINGS I HATE ABOUT YOU) (NET, 28/12/2010, 16:00)
- ΠΥΡΗΝΙΚΗ ΚΑΤΑΙΓΙΔΑ (NUCLEAR HURRICANE) (ANT1, 27/12/2010, 00:00)
- Η ΖΩΗ ΣΕ ΔΥΟ ΠΡΑΞΕΙΣ (STEPMOM) (MEGA, 27/12/2010, 23:10)
- ΤΟ ΤΑΞΙΔΙ ΤΟΥ ΑΥΤΟΚΡΑΤΟΡΑ (ET1, 27/12/2010, 21:00)
- ΤΟ ΠΙΟ ΛΑΜΠΡΟ ΜΠΟΥΖΟΥΚΙ (ALPHA, 27/12/2010, 17:05)
- ΕΝΑΣ ΜΑΓΚΑΣ ΣΤΑ ΣΑΛΟΝΙΑ (ALPHA, 27/12/2010, 15:15)
- ΜΑΤΩΜΕΝΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ (ET1, 27/12/2010, 12:00)
- Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ DEBUSSY CHOUCHOU (MUSIC OF LOVE: CHOUCHOU) (ALTER, 26/12/2010, 03:30)
- Ο ΑΗ ΒΑΣΙΛΗΣ ΕΙΝΑΙ ΣΚΕΤΗ ΛΕΡΑ (BAD SANTA) (ALPHA , 26/12/2010, 23:30)
- ΠΑΝΤΡΕΥΤΕΙΤΕ, ΧΩΡΙΣΤΕ, ΤΕΛΕΙΩΣΑΤΕ (JUST MARRIED) (ANT1 , 26/12/2010, 22:45)
- ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ (ET1 , 26/12/2010, 21:15)
- Η ΕΠΟΧΗ ΤΩΝ ΠΑΓΕΤΩΝΩΝ:Η ΑΠΟΨΥΞΗ (ICE AGE 2:THE MELTDOWN) (ANT1 , 26/12/2010, 21:00)
- CASUS BELLI (ET1 , 26/12/2010, 21:00)
- ΕΝΑΣ ΜΑΓΚΑΣ ΣΤΑ ΣΑΛΟΝΙΑ (ALPHA , 26/12/2010, 15:15)
- ΦΛΑΜΠΕΡ (FLUBBER) (STAR , 26/12/2010, 13:45)
- ΤΑ ΜΑΓΙΚΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΤΟΥ ΜΙΚΥ: ΑΠΟΚΛΕΙΣΜΕΝΟΙ ΣΤΗ ΛΕΣΧΗ ΤΟΥ ΜΑΟΥΣ (MICKEY’S MAGICAL CHRISTMAS: SNOWED AT THE HOUSE OF THE MOUSE) (NET , 26/12/2010, 13:00)
- ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΕ ΨΗΛΑ ΤΑΚΟΥΝΙΑ (V.I. WARSHAWSKI) (NET, 25/12/2010, 01:00)
- ΠΟΙΟΣ ΠΑΓΙΔΕΨΕ ΤΟΝ ΡΟΤΖΕΡ ΡΑΜΠΙΤ (WHO FRAMED ROGER RABBIT) (ET3, 25/12/2010, 00:30)
- ΚΛΕΜΜΕΝΕΣ ΚΑΡΔΙΕΣ (TWO IF BY SEA) (ALPHA, 25/12/2010, 00:05)
- Ο ΜΠΑΧΑΛΟΓΑΤΟΣ (STAR, 25/12/2010, 21:00)
- ΥΙΕ ΜΟΥ – ΥΙΕ ΜΟΥ (NET, 25/12/2010, 19:30)
- ΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΤΟΥ ΤΡΕΛΟΥ ΘΗΡΙΟΤΡΟΦΕΙΟΥ 2 (NATIONAL LAMPOON S CHRISTMAS VACATION 2) (STAR, 25/12/2010, 18:10)
- ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΚΑΤΑ ΛΑΘΟΣ (AN ACCIDENTAl CHRISTMAS) (ET1, 25/12/2010, 17:30)
- MERRY MADAGASCAR (ANT1, 25/12/2010, 15:10)
- Ο ΜΑΓΕΜΕΝΟΣ ΤΑΡΑΝΔΟΣ (BLIZZARD) (ALPHA, 25/12/2010, 14:45)
- ΕΝΑΣ ΜΠΑΜΠΑΣ, ΜΑ ΤΙ ΜΠΑΜΠΑΣ (JINGLE ALL THE WAY) (ANT1, 25/12/2010, 13:25)
- ΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΤΟΥ ΑΜΕΡΙΚΑΝΟΥ (ET1, 25/12/2010, 11:00)
- ΡΕΝΑΡ, Η ΑΛΕΠΟΥΔΙΤΣΑ (RENART THE FOX) (MEGA, 25/12/2010, 07:00)
- ΥΔΑΤΙΝΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ (THE LIFE AQUATIC WITH STEVE ZISSOU) (NET , 24/12/2010, 02:00)
- Ο ΕΒΔΟΜΟΣ ΠΑΠΥΡΟΣ (THE SEVENTH SCROLL) (STAR , 24/12/2010, 23:45)
- ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΟ... ΔΩΡΟ (A VERY MARRIED CHRISTMAS) (STAR , 24/12/2010, 23:15)
- ΕΛΒΙΣ (ELVIS: THE EARLY YEARS) (STAR , 24/12/2010, 22:45)
- ΜΙΑ ΜΕΛΙΣΣΑ ΤΟΝ ΑΥΓΟΥΣΤΟ (MEGA , 24/12/2010, 21:50)
- ΤΕΣΣΕΡΙΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΦΙΛΟΙ (FEARLESS FOUR) (STAR , 24/12/2010, 09:50)
- ΜΙΑ ΑΓΑΠΗ ΓΕΜΑΤΗ ΛΟΥΛΟΥΔΙΑ (BED OF ROSES) (STAR, 23/12/2010, 04:00)
- Η ΛΕΓΕΩΝΑ ΤΩΝ ΥΠΕΡΗΡΩΩΝ (JUSTICE LEAGUE OF AMERICA) (STAR, 23/12/2010, 02:15)
- ΠΟΛΥ ΣΚΛΗΡΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΠΕΘΑΝΕΙ (DIE HARD I) (ANT1, 23/12/2010, 23:00)
- Η ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΔΟΥΛΑ (FELICITY: AN AMERICAN GIRL ADVENTURE) (STAR , 22/12/2010, 04:00)
- ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ (HOME BY CHRISTMAS) (NET , 22/12/2010, 16:00)
- ΟΙ ΝΤΙΟΥΚΣ ΣΤΟ ΧΟΛΙΓΟΥΝΤ (DUKES OF HAZZARD: HAZZARD IN HOLLYWOOD) (STAR , 21/12/2010, 03:45)
- ΚΑΠΝΟΣ (SMOKE) (ET1 , 21/12/2010, 00:00)
- 21 (MEGA , 21/12/2010, 21:50)
- Ο ΑΣΤΡΑΠΟΓΙΑΝΝΟΣ (NET , 21/12/2010, 19:00)
- ΤΟ ΠΙΟ ΠΟΝΗΡΟ ΛΑΓΩΝΙΚΟ (SUPERSNOOPER) (STAR, 20/12/2010, 03:45)
- Ο ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΕΑΣ (DETENTION) (STAR, 19/12/2010, 03:30)
- ΜΟΙΡΑΙΑ ΤΕΧΝΗ (FATAL EXPRESSIONS) (ALTER, 19/12/2010, 02:00)
- ΚΑΤΗΓΟΡΟΣ (A CIVIL ACTION) (STAR, 19/12/2010, 01:15)
- ΑΠΡΟΣΜΕΝΟΣ ΕΡΩΤΑΣ (SLIDING DOORS) (MEGA, 19/12/2010, 00:00)
- Ο ΤΙΜΩΡΟΣ (A MAN APART) (ALPHA, 19/12/2010, 23:00)
- Ο ΓΟΗΣ (STAR, 19/12/2010, 21:00)
- ACE VENTURA : ΧΑΜΟΣ ΣΤΗ ΖΟΥΓΚΛΑ (WHEN NATURE CALLS) (ALTER, 19/12/2010, 21:00)
- ΔΥΟ ΚΑΟΥΜΠΟΥΣ ΣΤΗ ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ (THE COWBOY WAY) (ALPHA, 19/12/2010, 16:45)
- ΤΟ ΠΟΝΤΙΚΑΚΙ ΠΟΥ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΑΓΓΙΞΕΙ ΕΝΑ ΑΣΤΕΡΑΚΙ (NET, 19/12/2010, 14:15)
- ΚΕΙΤ ΚΑΙ ΛΕΟΠΟΛΝΤ (KATE AND LEOPOLD) (STAR , 18/12/2010, 00:20)
- ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΑ (PHANTOMS) (NET , 18/12/2010, 00:00)
- ΤΡΕΛΟΣ ΚΑΙ ΠΑΣΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ (ET3 , 18/12/2010, 22:30)
- ΠΟΛΙΤΗΣ ΡΟΥΘ (CITIZEN RUTH) (ET1 , 18/12/2010, 22:00)
- Η ΕΠΟΧΗ ΤΩΝ ΠΑΓΕΤΩΝΩΝ (ICE AGE) (ANT1 , 18/12/2010, 21:00)
- Ο ΜΑΓΟΣ ΤΟΥ ΡΟΖ (STAR , 18/12/2010, 21:00)
- ΤΙ 30…ΤΙ 40… ΤΙ 50 (ANT1 , 18/12/2010, 17:50)
- ANTZ (ANT1 , 18/12/2010, 14:10)
- COCKTAIL (STAR , 18/12/2010, 13:30)
- ΤΟ ΘΑΥΜΑ ΤΗΣ ΤΡΙΤΗΣ ΟΔΟΥ (RECESS CHRISTMAS: MIRACLE ON THIRD STREET) (NET , 18/12/2010, 10:00)
- ΓΡΗΓΟΡΗ ΚΑΙ ΘΑΝΑΣΙΜΗ (THE QUICK AND THE DEAD) (MEGA , 17/12/2010, 00:00)
- ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟΥ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ (CHILDREN OF HEAVEN) (NET , 17/12/2010, 20:30)
- Ο ΣΚΟΥΜΠΙ ΝΤΟΥ ΚΑΙ ΟΙ ΠΕΙΡΑΤΕΣ (SCOOBY DOO! PIRATES A HOY!) (STAR , 17/12/2010, 13:00)
- Ο ΚΥΚΛΟΣ ΤΗΣ ΦΩΤΙΑΣ (MAX HAVOC: RING OF FIRE) (STAR , 16/12/2010, 01:45)
- ΤΡΟΝ (TRON) (NET , 16/12/2010, 20:00)
- ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΟΥ ΧAΚ ΦΙΝ (THE ADVENTURES OF HUCK FINN) (NET , 16/12/2010, 16:00)
- Ο ΑΡΧΟΝΤΑΣ ΤΩΝ ΜΥΓΩΝ (THE LORD OF THE FLIES) (NET , 15/12/2010, 23:25)
- ΜΙΑ ΤΡΥΦΕΡΗ ΣΧΕΣΗ (MUSIC OF THE HEART) (ET1 , 15/12/2010, 18:40)
- Ο ΨΙΘΥΡΟΣ ΤΩΝ ΑΓΓΕΛΩΝ (TALK OF ANGELS) (NET , 15/12/2010, 14:00)
- ΜΙΑ ΥΠΕΡΟΧΗ ΓΥΝΑΙΚΑ (THE MIGHTY) (STAR , 14/12/2010, 04:15)
- ΘΕΪΚΗ ΠΑΡΕΜΒΑΣΗ (DIVINE INTERVENTION) (MEGA , 14/12/2010, 01:00)
- ΠΑΡΕ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΚΑΙ ΤΡΕΧΑ (MONEY FOR NOTHING) (NET , 14/12/2010, 16:00)
- ΜΠΛΕ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ (BLUE CAR) (ET1 , 13/12/2010, 00:00)
- Η ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΑ ΤΟΥ ΜΙΚΡΟΥ ΓΟΥΪΣΠΕΡΣ (WHISPERS AN ELEPHANT TALE) (NET , 13/12/2010, 16:00)
- ΤΟ ΝΗΣΙ ΤΩΝ ΘΗΣΑΥΡΩΝ (TREASURE ISLAND) (STAR , 12/12/2010, 01:00)
- MEAN MACHINE (ANT1 , 12/12/2010, 22:45)
- Ο ΝΕΟΣΥΛΛΕΚΤΟΣ (IN THE ARMY NOW) (STAR , 12/12/2010, 13:45)
- ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΣΚΟΠΕΥΤΗΣ (THE SNIPER) (ALTER, 11/12/2010, 02:15)
- ΔΙΑΒΟΛΙΚΟΣ ΕΠΙΣΚΕΠΤΗΣ (FIRST BORN) (STAR, 11/12/2010, 01:00)
- ΒΑΛΙΑΝΤ, ΤΟ ΓΕΝΝΑΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ (VALIANT) (ALPHA, 11/12/2010, 15:30)
- ΟΛΟΙ ΟΙ ΑΝΔΡΕΣ ΕΙΝΑΙ ΙΔΙΟΙ (NET, 10/12/2010, 19:15)
- ΤΟ ΑΣΥΛΟ ΜΕ ΤΑ ΧΙΛΙΑ ΠΡΟΣΩΠΑ (MADHOUSE) (STAR, 9/12/2010, 02:30)
- Ο ΧΑΡΙ ΠΟΤΕΡ ΚΑΙ ΤΟ ΤΑΓΜΑ ΤΟΥ ΦΟΙΝΙΚΑ (HARRY POTTER AND THE ORDER OF THE PHOENIX) (STAR, 9/12/2010, 21:00)
- Ο ΓΑΜΠΡΟΣ ΜΟΥ Ο ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ (NET, 9/12/2010, 19:15)
- Η ΦΥΛΗ ΤΩΝ ΚΡΙΠΕΝΤΟΡΦ (KRIPPENDORF'S TRIBE) (STAR, 8/12/2010, 02:30)
- ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΟΛΕΘΡΟΥ (PATRIOT GAMES) (STAR , 7/12/2010, 21:00)
- SKY RUNNERS (NET , 7/12/2010, 16:00)
- ΑΝΤΙΟ ΛΕΝΙΝ (GOOD BYE LENIN) (ET1 , 6/12/2010, 21:00)
- ΕΝΑΣ ΑΝΔΡΑΣ ΜΕ ΦΙΛΟΤΙΜΟ (NET , 6/12/2010, 18:30)
- Η ΕΚΔΙΚΗΣΗ ΤΟΥ ΚΡΕΪΝ (KUNG FU KILLER) (ALTER, 5/12/2010, 02:00)
- Η ΠΗΓΗ ΤΗΣ ΖΩΗΣ (THE FOUNTAIN) (ANT1 , 5/12/2010, 23:40)
- ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΔΟΛΟΦΟΝΩΝ (THE TOURNAMENT) (ALPHA , 5/12/2010, 23:30)
- ΕΝΑΣ ΤΡΕΛΟΣ...ΤΡΕΛΟΣ... ΑΕΡΟΠΕΙΡΑΤΗΣ (ALPHA , 5/12/2010, 15:30)
- ΜΠΑΜΠΑΔΕΣ ΝΤΑΝΤΑΔΕΣ ΚΑΙ ΜΙΚΡΟΙ ΚΑΤΑΣΚΗΝΩΤΕΣ ΕΝ ΔΡΑΣΕΙ (DADDY DAY CAMP) (MEGA , 5/12/2010, 14:50)
- ΑΔΙΣΤΑΚΤΟΙ ΓΚΑΝΓΚΣΤΕΡ (DETENTION) (ALTER, 4/12/2010, 01:45)
- ΝΑΥΑΓΟΙ ΤΟΥ ΟΝΕΙΡΟΥ (BERMUDA TRIANGLE) (MEGA, 4/12/2010, 01:30)
- ΚΕΝΤΡΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ (CENTRAL DO BRAZIL) (ET3, 4/12/2010, 00:30)
- ΙΣΟΒΙΤΕΣ (ET1, 4/12/2010, 23:15)
- ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ (THE DAY AFTER TOMORROW) (ALPHA, 4/12/2010, 22:00)
- ΕΝΑΣ ΒΛΑΚΑΣ ΜΕ ΠΑΤΕΝΤΑ (NET, 4/12/2010, 19:15)
- Ο ΑΓΙΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ (THE HOLLY MAN) (ALPHA, 4/12/2010, 16:45)
- DOC HOLLYWOOD (ALPHA, 4/12/2010, 14:45)
- Ο ΜΙΚΡΟΣ ΑΡΕΙΑΝΟΣ (MARTIAN CHILD) (STAR, 4/12/2010, 13:45)
- ADAMS FAMILY VALUES (ANT1, 4/12/2010, 13:25)
- Ο ΑΥΤΟΚΡΑΤΟΡΑΣ ΕΧΕΙ ΚΕΦΙΑ (EMPEROR’S NEW GROOVE) (NET, 4/12/2010, 12:30)
- ΡΟΒΙΝΣΩΝΑΣ ΚΡΟΥΣΟΣ (ROBINSON CRUSOE) (STAR, 3/12/2010, 02:15)
- ΜΠΟΜΠ Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ: ΑΞΕΧΑΣΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ (ALTER, 3/12/2010, 22:00)
- ΑΝΑΓΚΑΣΤΙΚΗ ΠΡΟΣΓΕΙΩΣΗ (MAX Q EMERGENCY LANDING) (NET, 2/12/2010, 16:00)
- ΤΟ ΠΛΑΣΜΑ (THE HIDDEN) (STAR, 1/12/2010, 04:00)
- ΚΑΚΟΣ ΜΠΕΛΑΣ (BIG TROUBLE) (STAR, 1/12/2010, 02:30)
- ΠΡΩΤΟΓΟΝΟΣ (PRIMEVAL) (NET, 30/11/2010, 00:00)
- ΖΑΧΑΡΩΦ, Ο ΜΥΣΤΗΡΙΩΔΗΣ ΕΛΛΗΝΑΣ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ (SIR BASIL ZAHAROFF, AGENT OF DEATH) (ET1, 30/11/2010, 23:00)
- Η ΨΥΧΗ ΕΝΟΣ ΗΓΕΤΗ (WARM SPRINGS) (STAR, 29/11/2010, 02:30)
- ΑΠΡΟΣΜΕΝΟΣ ΘΑΝΑΤΟΣ (DEATH DREAMS) (ET1, 29/11/2010, 00:30)
- ΜΑΥΡΟ ΠΡΟΒΑΤΟ (BLACK SHEEP) (STAR, 28/11/2010, 03:15)
- RATS 2 (ALTER, 28/11/2010, 02:00)
- ΒΡΩΜΙΚΗ ΠΟΛΗ (GRAVES END) (STAR, 28/11/2010, 01:15)
- ΠΑΡΑΜΥΘΕΝΙΟΣ ΕΡΩΤΑΣ (EVER AFTER: A CINDERELLA STORY) (ANT1, 28/11/2010, 13:25)
- Η ΑΠΑΓΩΓΗ (BLACK FRIDAY) (ALTER, 27/11/2010, 01:45)
- Η ΒΑΘΙΑ ΑΚΡΗ ΤΟΥ ΩΚΕΑΝΟΥ (THE DEEP END OF THE OCEAN) (ANT1, 27/11/2010, 01:10)
- ΤΟ ΣΥΝΟΙΚΕΣΙΟ (PICTURE BRIDE) (ET3, 27/11/2010, 00:30)
- ΜΙΑ ΝΤΟΥΖΙΝΑ ΜΠΕΛΑΔΕΣ (CHEAPER BY THE DOZEN) (ANT1, 27/11/2010, 21:00)
- ΥΙΕ ΜΟΥ, ΥΙΕ ΜΟΥ (NET, 27/11/2010, 19:15)
- ΓΝΩΡΙΣΤΕ ΤΟΥΣ ΡΟΜΠΙΝΣΟΝ (MEET THE ROBINSONS) (NET, 27/11/2010, 12:30)
- Ο ΜΙΣΤΕΡ ΜΑΓΚΟΥ (MR MAGOO) (NET , 26/11/2010, 16:00)
- ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΠΑΡΑΙΣΘΗΣΕΩΝ (TRUE, TRUE LIE) (STAR, 24/11/2010, 02:30)
- ΣΤΑ ΙΧΝΗ ΤΟΥ ΤΡΟΜΟΚΡΑΤΗ (THE POINT MEN) (MEGA, 24/11/2010, 00:15)
- ΜΑΛΕΝΑ (MALENA) (ET1, 24/11/2010, 00:00)
- ΜΙΑ ΤΡΥΦΕΡΗ ΣΧΕΣΗ (MUSIC OF THE HEART) (NET, 24/11/2010, 16:00)
- ΤΖΟΥΛΙΑΝ ΠΟ (JULIAN PO) (STAR, 22/11/2010, 04:00)
- ΦΡΕΝΤΣ ΚΑΝ ΚΑΝ (FRENCH CANCAN) (ET1, 22/11/2010, 00:00)
- ΤΟ ΜΕΛΑΝΟΔΟΧΕΙΟ (THE INKWELL) (NET, 22/11/2010, 16:00)
- ΕΝΟΠΛΗ ΛΗΣΤΕΙΑ (CUT OFF) (STAR, 21/11/2010, 02:30)
- ΝΤΑΡΚΜΑΝ: Η ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΤΟΥ ΝΤΟΥΡΑΝ (DARKMAN 2: THE RETURN OF DURANT) (ALTER, 21/11/2010, 02:00)
- ΠΟΤΕ ΜΗ ΜΙΛΑΣ ΣΕ ΞΕΝΟΥΣ (NEVER TALK TO STRANGERS) (ANT1, 21/11/2010, 01:50)
- ΧΩΡΙΣ ΠΡΟΟΡΙΣΜΟ (ADRIFT IN MANHATTAN) (STAR, 21/11/2010, 00:45)
- EΓΚΛΗΜΑ ΚΑΙ ΤΙΜΩΡΙΑ ΣΤΑ ΠΡΟΑΣΤΙΑ (CRIME AND PUNISHMENT IN SUBURBIA) (ALPHA, 21/11/2010, 00:30)
- ΑΝΑΤΕΛΛΩΝ ΗΛΙΟΣ (RISING SUN) (ANT1, 21/11/2010, 23:15)
- ΜΙΑ ΝΥΧΤΑ ΣΤΟ ΜΟΥΣΕΙΟ (NIGHT AT THE MUSEUM) (ANT1, 21/11/2010, 21:00)
- ΜΙΑ ΤΡΕΛΗ ΕΝΗΛΙΚΙΩΣΗ (KEEPING UP WITH THE STEINS) (NET, 21/11/2010, 13:30)
- Ο ΙΝΤΙΑΝΑ ΤΖΟΟΥΝΣ ΚΑΙ Η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΣΤΑΥΡΟΦΟΡΙΑ (INDIANA JONES AND THE LAST CRUSADE) (ANT1, 21/11/2010, 13:25)
- ΜΟΝΑΧΙΚΕΣ ΚΑΡΔΙΕΣ (A LOVE SONG FOR BOBBY LONG) (MEGA, 20/11/2010, 02:30)
- RAY (ALTER, 20/11/2010, 01:45)
- ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ ΔΙΑΣΩΣΗΣ ΧΙΟΝΟΣΤΙΒΑΔΑ (HEROES MOUNTAIN) (ANT1, 20/11/2010, 01:10)
- Ο ΑΡΧΑΡΙΟΣ (RUSHMORE) (MEGA, 20/11/2010, 00:30)
- ΤΟ ΚΥΝΗΓΙ ΤΗΣ ΕΥΤΥΧΙΑΣ (THE PURSUIT OF HAPPINESS) (ALPHA, 20/11/2010, 22:00)
- ΚΕΙΤ ΚΑΙ ΛΕΟΠΟΛΝΤ (KATE AND LEOPOLD) (STAR, 20/11/2010, 13:30)
- ΑΛΑΝΤΙΝ (ALADDIN) (NET, 20/11/2010, 12:30)
- ΕΡΩΤΑΣ ΜΕΤ’ ΕΜΠΟΔΙΩΝ (OVERNIGHT DELIVERY) (STAR, 19/11/2010, 02:45)
- ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΕ ΤΡΕΙΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ (IN THE LAND OF WOMEN) (STAR, 19/11/2010, 00:45)
- Ο ΑΧΟΡΤΑΓΟΣ (ET3, 19/11/2010, 19:15)
- ΜΙΑ ΚΟΥΚΛΑ ΝΑ ΤΗΝ ΠΡΟΣΕΧΕΙ (LIFE SIZE) (NET, 19/11/2010, 16:00)
- ΡΕΠΟΡΤΑΖ ΧΩΡΙΣ ΣΥΝΟΡΑ: (MEGA, 17/11/2010, 23:00)
- Ο ΨΑΛΙΔΟΧΕΡΗΣ (EDWARD SCISSORHANDS) (ANT1 , 14/11/2010, 13:25)
- ΑΣΤΥΝΟΜΟΣ ΣΑΪΝΗΣ (INSPECTOR GADGET) (ALTER, 7/3/2011, 21:00)
- (, , :)
- ΚΑΝΕΝΑΣ (MEGA, 27/1/2013, :)
- HEY ARNOLD (ANT1, 9/2/2013, :)
- X-MEN (ANT1 , 14/11/2010, 22:15)
- LAST HOLIDAY (STAR , 14/11/2010, 13:45)
- ΕΚΤΟΣ ΟΡΙΩΝ (CRANK) (STAR , 14/11/2010, 23:15)
- THE CHRONICLES OF RIDDICK (ALTER, 14/11/2010, 23:00)
- ΤΡΕΛΟΙ ΑΠΟ ΑΠΛΗΣΤΙΑ (SOUR GRAPES) (STAR, 15/11/2010, 02:15)
- ΘΑ ΚΛΕΨΩ ΤΗ ΝΥΦΗ (MADE OF HONOR) (MEGA, 16/11/2010, 21:50)
- ΧΑΛΟΟΥΪΝ 6: Η ΚΑΤΑΡΑ (HALLOWEEN 6: THE CURSE OF MICHAEL MYERS) (ET1, 16/11/2010, 00:10)
- ΤΟ ΠΛΑΣΜΑ (THE HIDDEN) (STAR, 17/11/2010, 02:45)
- 12.410 ΚΑΙ ΕΝΑ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΑ (ET1, 17/11/2010, 18:45)
- ΣΥΝΗΘΕΙΣ ΥΠΟΠΤΟΙ (USUAL SUSPECTS) (MEGA, 18/11/2010, 23:00)
- «Κυνηγός εξωγήινων» (MEGA, 5/11/2010, 00:15)
- ΣΕ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΠΟΛΙΟΡΚΙΑΣ, 2 (UNDER SEIGE, 2) (ANT1 , 7/11/2010, 22:45)
- ΧΩΡΙΣ ΑΥΡΙΟ (KISS TOMORROW GOODBYE) (ANT1 , 7/11/2010, 01:00)
- ΠΡΩΤΟΣΕΛΙΔΟΣ ΕΡΩΤΑΣ (I LOVE TROUBLE) (NET , 7/11/2010, 16:00)
- ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΤΗΣ ΦΩΤΙΑΣ (RESTORATION) (ET1, 8/11/2010, 21:00)
- ΔΙΠΛΟΣ ΚΙΝΔΥΝΟΣ (DOUBLE JEOPARDY) (MEGA, 11/11/2010, 23:00)
- ΤΟ ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΟ ΒΑΣΙΛΕΙΟ (THE FORBIDDEN KINGDOM) (STAR , 11/11/2010, 21:00)
- Ο ΜΙΣΤΕΡ ΜΑΓΚΟΥ (MR MAGOO) (NET , 11/11/2010, 16:00)
- Ο ΠΥΡΓΟΣ» (THE CASTLE) (MEGA, 11/11/2010, 21:15)
- SAFE (ET1 , 11/11/2010, 00:00)
- SILENT HILL (MEGA, 12/11/2010, 00:00)
- WILD WILD WEST (STAR, 12/11/2010, 22:45)
- Η ΦΥΛΗ ΤΩΝ ΚΡΙΠΕΝΤΟΡΦ (KRIPPENDORF’S TRIBE) (STAR, 12/11/2010, 02:30)
- ΑΝΤΖΙ (ANGIE) (NET, 12/11/2010, 16:00)
- Ο ΠΡΙΓΚΙΠΑΣ ΚΙ ΕΓΩ: Ο ΒΑΣΙΛΙΚΟΣ ΓΑΜΟΣ (PRINCE AND ME, 2) (ALPHA, 13/11/2010, 17:00)
- ΨΑΧΝΟΝΤΑΣ ΤΗ ΧΩΡΑ ΤΟΥ ΠΟΤΕ (FINDING NEVERLAND) (STAR, 13/11/2010, 13:45)
- Ο ΚΑΛΟΣ ΓΙΟΣ (THE GOOD SON) (ANT1, 13/11/2010, 01:10)

Σχόλια:
ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ
Ημερήσιοι επισκέπτες: 3.200
Συνολικοί επισκέπτες: 1.892.673
Online τώρα:178
Διαφημιστείτε στο pentelikonews.gr
ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ ΤΑΙΝΙΩΝ
VIDEO NEWS


ΕΥΡΕΣΗ ΤΑΧΥΔΡΟΜΙΚΟΥ ΚΩΔΙΚΑ



Βρείτε τον ταχυδρομικό κώδικα οποιασδήποτε περιοχής στην Ελλάδα και στο εξωτερικό


ΟΜΟΡΦΑ ΚΑΙ ΠΑΡΑΞΕΝΑ
Περισσότερα >
ΑΦΙΕΡΩΜΑΤΑ
ΚΑΙΡΟΣ LIVE

Σχεδόν αίθριος
28.3 °C 31%
Περισσότερα >>
TV - ΟΙ ΤΑΙΝΙΕΣ ΤΗΣ ΗΜΕΡΑΣ

ΑΓΓΕΛΙΚΑ ΜΑΤΙΑ (ANGEL EYES) (STAR, σήμερα 22:00)
ΧΡΩΜΑΤΑ ΖΩΗΣ (LOCAL COLOR) (STAR, σήμερα 03:15 μετά τα μεσάνυχτα)
Περισσότερα
DOWNLOADS
- Last game (i' m sorry).Mozilla Thunderbird 13 Portable
- Jaksta - Streaming video downloader for Mac
- Real Player SP for Mac
- Περισσότερα >
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΡΙΟ ΣΕΙΣΜΩΝ

Live γραφική ενημέρωση για τους σεισμούς στην Ελλάδα
GREEKLISH CONVERTER

Μετατρέψτε απλά και εύκολα κείμενο από greeklish σε Ελληνικά >>


Ειδήσεις



LIVE SCORES





ΠΡΩΤΟΣΕΛΙΔΑ



Μετοχές live




Copyright - pentelikonews.gr
Privacy Policy and Cookie Policy - Πολιτική απορρήτου και cookies

Hosting and development by TechTeam.gr | Συνεργασίες: techteam | enter2life.gr